Divaina situacija

 
10 gadi
Reitings 7721
Reģ: 21.03.2014
Pat nezinu ko domat, jo tik stulbi juutos pirmoreiz. Staasts- jau 2 gadus komunikacija ar apm.7gadus jaunaku chali. Vinam tgd ap 27. Saka rakstit pirmais. Esam 3x tikusies. Sarakste 1-2 menesos reizi. Pedeja komunikacija tada ar nedaudz intima rakstura piesitienu. Pec.soc.tiklu aktivitatem jau nojautu ka ir pastiprinata interese par sex. To atzina un teica ka ir atverts visa veida piedzivojumiem. Tgd ir brivs. Sakuma bija draudzene. Mani vins sauc par vestuldraudzeni. Neka vairak ari vinu neutveru. Lai gan ir kopigas temas un intereses ko runat, nekadas attiecibas nevelos, taja joma atskirigi yzskati. Bet nu pec tas pedejas sarakstes es uzvilkos un butu gatava lauties romantiskam piedzivojumam. Vins piedavaja tikties, izbrauciens pie dabas un... nekas nesekoja. Formala tiksanas bez kadas romantikas. Lieki teikt, ka biju sokaa..jo gaidiju vina iniciativu. Kautrigs vins nav noteikti! Saja gadijuma nebija drosme pasai spert pirmo soli. Bet varbut vajadzeja. Agrak ta nebija man problema, bet saja gad.nobijos. tgd domaju kas ar mani nav riktig un ko es tadu izdariju/neizdariju?! Pec tiksanas vel kko vinam aizrakstiju bet atbilde nesekoja. Tgd juutos kaa lose, ka neesmu iekaarojama... reali stulba sajuta vai ari vnk par daudz sacerejos. Jo pec sarakstes viss liecinaja ka bus kas vairak ka parasta tiksanas un es tam piekritu. Tgd nezinu...gaidit kadu menesi kad varbut atkal uzrakstis...vai tiesa teksta pateikt ko gribu?
11.08.2017 11:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)