Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par veco labo "mīlestību"

 
Reitings 662
Reģ: 06.07.2012
Sveikas, meitenes!
Jau kādu laiciņu esmu kopā ar super puisi, interesantas sarunas, aizrautīgi vakari kopā, kopīgas intereses.
Diemžēl tajā visā tik ir viena problēma; mūsu lielā distance. Jau mēnesi esmu otrā pasaules malā un tās daudzās stundas mūsu starpā ir ļoti nogurdinošas. Mūsu nākamā tikšanās būs tikai Februārī un tāpat uz īsu laiku, jo dzīvoju citā valstī. Viņam nav iespējas pārvākties, jo ir stabils darbs utt., kā arī man tuvākos trīs gadus nav iespējams atgriezties Latvijā. Tik cik tikai pa svētkiem un mazliet vasarā aizlaisties prom no rutīnas.
Eh, arvien katru dienu paliek grūtāk, tā distance, tā doma, ka vienalga patlaban nekādīgi nevaram būt kopā 24/7 , raisa man šaubas, vai ir vērts turpināt, jo ar laiku paliks tikai grūtāk to pārtraukt. "Nogriezt" to no attāluma būtu vieglāk, manuprāt. Es zinu, ka viss var izdoties, ja vēlas, bet es tomēr arī gribu, lai to katru dienu tas mīlotais cilvēks ir blakus, ne kaut kur tālu prom. Neviens manā vietā neizlems, bet vēlējos vienkārši izlikt sirsniņu.
Varbūt atrast kādu domubiedru, kuram ir bijis līdzīgi? Kā izdzīvot to dzīves posmu?
Mīļš paldies, var arī privāti rakstīt!
P.S. Negatīvo var paturēt pie sevis ;-)
09.08.2017 23:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ja gribās.. tad ir vērts mēģināt... vienmēr var pārtraukt :)
Nevar jau zināt, kā mainīsies dzīve 3 gadu laikā. Iespējams, Tu iesakņosies ārzemēs.. varbūt puisim konkrētais darbs vairs nebūt tik aktuāls :)
09.08.2017 23:19 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Savam vecumam vēl aizvien esmu pārāk naiva un sapņaina, bet es patiešām ticu, ka, ja divu cilvēku starpā ir patiesa mīlestība, tad tā būs daudz stiprāka un pārāka par visiem šķēršļiem un attālumiem.
Kā jau rakstīja cormeum - pārtraukt jau var vienmēr! Bet, ja būs īstais cilvēks, tad būs nesvarīgi tas kur atrodies Tu un kur - viņš! Tik un tā spēsiet atrast iespēju būt kopā!
09.08.2017 23:27 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es arī nesteigtos ar pārtraukšanu, ja man tiešām vīrietis patiktu.
09.08.2017 23:45 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Uzskatu,ja būs lemts palikt kopā arī dēļ lielā attāluma,tad būs,ja nebūs,tad nebūs un nekas to ietekmēt nevarēs. Mēģināt ir vērts, un kas zin varbūt pēc gadiem 5 jūs laimīgi dzīvosiet kopā un atcerēsieties laiku,kad bijat viens no otra tik tālu,bet vienalga spējāt palikt kopā.:-)
10.08.2017 00:06 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man atkal liekas, ja reiz tik viegli esi gatava padoties un izšķirties - vai tiešām tas otrais cilvēks ir tas īstais? Manuprāt, ja tiešām mīlētu, tevi neviens nepiespiestu izšķirties pat, ja jums 10 gadus nebūtu lemts satikties. Pie tam mūsdienās, kad pieejams internets un teju bezgalīgas iespējas komunicēt... :-/
10.08.2017 00:27 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Draugu lokā ir pozitīvs piemērs, kad pāris 2 gadus dzīvoja šķirti, saskaipojās katru vakaru, 2-3x gadā tikās vienā vai otrā valstī, pirms gada apprecējās un dzīvo kopā, vakar piedzima bērns. :-) Noteikti mēģinātu.
10.08.2017 00:32 |
 
Reitings 662
Reģ: 06.07.2012
Neons, sveika! Man vienkārši bails, ka pēc tam tāda sāpe var sanākt, un kā jau minēju, es esmu vairāk tāda, ka gribu tagad, ne kaut kur tur citur... Es nezinu, varbūt esmu mazliet egoistiska visā šajā. Bet piekrītu Tev, jo pati to apzinos, ja grib, tad var.. Tikai tad, kad ir reāla situācija, tad ir grūtāk. Tā lūk ar mani! :D
10.08.2017 05:52 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Iespējams tas droši vien ir, bet vai vajadzīgs un tā vērts, to Tev pašai labāk zināt. Par sevi varu pateikt, ka pirms desmit gadiem es kam tādam varbūt piekristu un ticētu, ka izdosies, bet atceroties sevi, ar garantiju varu teikt, ka nekas nesanāktu.
Šodien es nemaz nepiekristu un nemēģinātu. Trīs gadi ir ilgs laiks, man tomēr vajag būt reāli kopā, attiecības caur internetu nenoteiktas nākotnes vārdā nevēlos.
10.08.2017 06:16 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Man arī draugu lokā ir pāris, kuridivus gadus dzīvoja katrs savā valstī, meitene pabeidza augstskolu šogad un pārcēlās pie puiša dzīvot uz citu valsti. Apprecējās, nopirka māju..
Neiespējami nav, bet viegli noteikti arī nav
10.08.2017 06:46 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Es pati esmu tas gadījums, kad tikko sāku satikties ar puisi un uz trim gadiem aizbraucu uz ārzemēm. Nu, neko. Kopā būt gribējām, pāris reižu nedēļā skype, katru dienu čats, 3-4 reizes gadā tikāmies. Vasaras, paldies dievam, pa lielam sanāca pavadīt kopā. Tagad jau nedaudz vairāk par gadu dzīvojam kopā un nākamgad kāzas. Vēl tagad ik pa laikam parunājam par to laiku, kad bijām šķirti un ir jauki apzināties, ka cīnījāmies un nepadevāmies. :)
10.08.2017 08:12 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nesteidzies, nerauj nost bremzi, kamēr neesi pilnīgi īsti un līdz galam pārliecināta, ka vilcienam tālāk nav lemts braukt. No sāpēm bail ir visiem un tas ir tikai dabiski.
Var saprast autori, jo mīlestība taču grib to otru cilvēku arī vakarā nopaijāt, ne tikai skaipā zvanīties.
10.08.2017 10:56 |
 
Reitings 185
Reģ: 12.04.2014
Mīlestība ir izdomāts koncepts, ar kuru cilvēki sevi moca.
10.08.2017 11:30 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Noteikti būs grūti. Mans līgavainis nākamā gada sākumā dodas prom uz otru pasaules malu uz 5 mēnešiem iziet kvalifikācijas kursu savai profesijai. Pēc tam gandrīz uzreiz kāzas. Man arī ir bail, bet nevis par to, ka varētu beigt mīlēt vai tamlīdzīgi, bet vienkārši, ka būs grūti neredzēt katru dienu, jo es esmu cilvēks, kam ir vajadzīgi pieskārieni, apskāvieni, bučas, utt. Nekas, būs skaips un čats, 5 mēneši nav tik ilgs laiks. It sevišķi, ja ir zināms, ka uzreiz pēc tam ir kāzas un vairs tādi ilgi atšķirtības periodi nebūs.
Bet tā, ka 3 gadus tikties pāris reizes gadā uz dažām dienām vai nedēļām... nu, es laikam nevarētu. (t) Bet redz, meitenes uzrakstījušas pozitīvus piemērus, tā ka iespējams gan jau tas ir. :)
10.08.2017 11:47 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ja vien kāds no jums nepiekāpsies ar pārvākšanos , tad diemžēl tādas attiecības ir nolemtas izjukšanai . Un no tavas puses tie ir 3 gadi , kuri jāpavada ārzemēs vai tomēr plāno tur palikt uz visiem laikiem ? Ja neplāno atgriezties , tad jau jēgas nav vilkt visu garumā , pamazām attiecības jāved uz "draugu būšanu " .
10.08.2017 11:52 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Zanjuks, jēziņ, man bija sajūta, ka raksti par mani, līdz brīdim kad tika pieminēta mājas pirkšana, tas ir tikai plānā. :-D
Attiecību sākumā es iespējams ko tādu nepieļautu, diez vai varētu būt kopā ar cilvēku attāluma attiecībās par kuru es neesmu 100% droša, ka viņš mani gaidīs vai otrādāk. Bet esmu tā dzīvojusi, ir gājis ļoti grūti un noteikti tā vairs negribētu, bet nekad jau nevar zināt.
10.08.2017 12:08 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Svarīgi būtu saprast, kas tad būs pēc tiem 3 gadiem - kurš tad pārvāksies, kur strādās, kur dzīvos, kādi kopīgie plāni vai tomēr katram savs redzējums un virzieni savās jomās. Varbūt, ja vēlies saistīt dzīvi tur, kur esi, uz vietas ir kāds, kurš pievērš tavu uzmanību un var būt blakus visu laiku - tikai tad nevazā esošo aiz deguna, pasaki, ka tā nevari un mēģini rast to, kas trūkst, tur uz vietas.
10.08.2017 21:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!