tievās neskatieties

 
Reitings 12
Reģ: 07.02.2015
Mūsu iemīļotajai lietotājai Ernestine jauns video (nu ne viņai, bet viņa tajā piedalās), ja kāds grib vairāk par viņu uzzināt, tad video studijā (l)
https://www.youtube.com/watch?v=OOQBsMGlrew
04.08.2017 13:55 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
slaidās noteikti sēž uz diētām un dusmīgi grauž salātlapas

Man arī bija ilgs periods dzīvē, kad es neēdu visādus sūdus, daudz kustējos un biju slaida BEZ diētām un olimpiskā čempiona sporta režīma. Tā ka jā, jāpiekrīt - pie ne-neveselīgām dzīvesveida izvēlēm un ar normālu vielmaiņu viss būs OK arī bez drastiskām pašekzekūcijām.
.
Bet tajā brīdī, kad ir pierasts pie eklērīša pie kafijas darba pusdienlaikā, dzīve iegriezusies mazkustīgos ieradumos, pirmie +5 kg ir klāt un nemaz ar tik slikti neizskatās, tad ne vienmēr ir viegli atrast to gribasspeku un pat motivāciju dzīvot savādāk.
.
Es pēc sevis spriežu, citiem varbut ir citadāk.
06.08.2017 13:50 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Nu skaidrs taču jau pat zilonim, ka sievietei neviens dzimumu neatņem, ja viņai ir liekais svars, bet nu cik var postulēt, ka ekstrēma aptaukošanās ir norma. Nu nav. Es tiešām gribētu reiz dzirdēt kaut vienu jēgpilnu argumentu, ka šāda līmeņa aptaukošanās neietekmē veselību un ka ĶMI > 30 sirdsdarbībai un asinsvadiem palīdz, ka glikozes metabolismu un insulīna jutību veicina utml.
06.08.2017 13:52 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.02.2016
Dažreiz lasu blogeres rakstus, noskatos video, liekas, tīri jauks un interesants cilvēks utt., bet viņas svars tiešām nav ok. Viņai BMI (ĶMI) ir stipri virs normas - smaga aptaukošanās, kas agi vai vēlu radīs attiecīgās veselības problēmas.
06.08.2017 14:01 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tuklie pat necenšas saprast, ka neveselīgā pārtika un fāstfūds izraisa atkarību, tā vietā bļauj, ka viņiem ir tiesības ēst to, ko grib un cik grib

Kā Tu zini, ko visi cilvēki ar lieko svaru saprot vai nesaprot? Stereotips par salātlapu grauzējām ir uzjautrinošs, bet šis gan nē?
06.08.2017 14:06 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
nu cik var postulēt, ka ekstrēma aptaukošanās ir norma. N

Kurš to postulē?
06.08.2017 14:08 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Teiktu tā, ir forši mīlēt sevi, bet, ja tajā, piemēram, ietilpst nedomāšana par veselību, tad tā nav pilnvērtīga sevis mīlēšana.
06.08.2017 14:08 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.07.2017
Es esmu plus size ar UK 16 izmēru( nu citreiz UK 14).
Tāda esmu nepilnus trīs gadus. Iepriekš biju vairāk pie slaidā gala, nu tāds UK 8-10 izm.
Nu es nezinu kā viņām, bet es varu noteikti pateikt, ka būt slaidam ir vieglāk!!! Ļoti daudzās jomās. Es pašlaik piedomāju pie savas ēdienkartes, un lēnām jau drēbes kļūst brīvākas.
Tāpēc, lai būtu vieglāk, un baidos no veselības problēmām, pašlaik man tādu nav, un gribu, lai tas tā arī paliek. '
Man ir trīs paziņas ar tādām formām kā meitenes video ( kaut kas pa vidu starp puķaino un pārējām), visām viņām ir tādas formas veselības problēmu dēļ, un periodiski viņas ir slimnīcā....
06.08.2017 14:08 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Delusion, Veselības problēmas agrāk vai vēlāk būs visiem.. Tu vari būt veselīga dzīvesveida piekritēja, bet savos 50, 60 vai 70 tāpat kaut kāda slimība tevi piemeklēs. Vecums nenāk viens.
06.08.2017 14:14 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ir forši mīlēt sevi, bet, ja tajā, piemēram, ietilpst nedomāšana par veselību, tad tā nav pilnvērtīga sevis mīlēšana.

Nu, man jau šķiet, ka šajā kontekstā "mīlēt sevi" drīzāk jāsaprot kā tas, ka svara dēļ cilvēks nejūtas pretīgi neglīts, nemīlams, kā bezsmadzeņu eklērēdājs un visādi citādi kompleksu pilns par ārējo izskatu. Un šī mesidža daļa mani uzrunā - es kādreiz jutos ne visai smuka, ne visai slaida, ne visai interesanta, un visādi citādi ne visai - šobrīd objektīvi es esmu resnāka un vecāka, BET man ir audzis pašvērtējums un mani daudz mazāk uztrauc tas, kā es izskatos cilvēkiem no malas.
06.08.2017 14:15 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Veselības problēmas agrāk vai vēlāk būs visiem.. Tu vari būt veselīga dzīvesveida piekritēja, bet savos 50, 60 vai 70 tāpat kaut kāda slimība tevi piemeklēs. Vecums nenāk viens.
Tās ir muļķības, visiem tā nav :-) It sevišķi, ja gēni ir labi.
Un visai interesants paņēmiens, kā attaisnot neveselīgu dzīvesveidu - visi taču būsim slimi agri vai vēlu :-D Nu ja, kāpēc tad vispār censties, labāk palikt slimam ātrāk :-D
06.08.2017 14:19 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
delusion, Tu taču saproti, ka patiesībā ir ļoti daudz lietu, kur Tu vai Tava ģimene gūst labumu no Tavas nodokļos samaksātās naudas? Manis uzskaitītie ir vien pāris sīkumi, par kuriem visbiežāk esmu dzirdējusi nodokļu maksātāju gaušanos. Pirmkārt jau tas, ka Tu dzīvo puslīdz drošā valstī, kurai ir sava armija, kura maksā iemaksas NATO, lai kara gadījumā valsts tiktu aizsargāta. Tu vari droši iet pa ielu, jo zini, ka pie mums strādā policija, ka ir likumdošana un katrs otrais cilvēks netiek uz ielas vienkārši noslepkavots, aplaupīts vai izvarots. Tu saki, ka ej tikai pie maksas ārstiem - bet vai tad kāda no video esošajām meitenēm teica, ka iet tikai pie valsts ārstiem un ārstējas par valsts naudu? Turklāt domā, ka viņas nodokļus nemaksā?
Es saprotu, ka šis varbūt ne par tēmu. Mani vienkārši pārsteidz (nu labi, cosmo jau īsti nekas vairs nevar pārsteigt) tās šausmīgās negācijas šajā diskusijā. Lai cilvēki dzīvo kā grib. Katrs pats savas laimes kalējs un savas dzīves noteicējs.
Nedaudz jau smieklīgi, kā te meitenes cenšas pierādīt, ka tās plus-size vai kā nu viņām tur labpatīk sevi saukt meitenes patiesībā melo, ka jūtas labi, ka mīl sevi utt.
Runājot par to, kas ir normāli - katra pati var parēķināt:
https://www.eveseliba.gov.lv/sakums/informativie-raksti/veselibas-veicinasana/%C4%B7erme%C5%86a-masas-indekss
06.08.2017 14:21 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu pieņemt un mīlēt sevi ok, var, bet es to sasaistu ar kaut ko citu. Piemēram, es varu mīlēt sevi ar 30kg, knapi vilkt kājas, bet pašai likties, ka nu jūtos labi, viss ok, pieņemu un mīlu sevi kā nekad iepriekš, kaut gan tieši normāli būtu, ja ģimene uztrauktos un mēģinātu darīt, ko lietas labā, jo nodarītu sev kaitējumu. Man arī varētu likties, ko tie citi saprot, ko viņiem nepatīku svara dēļ, ko viņi pazemo, nonievā un nicina uz katra stūra, ka esmu lieliskākā sieviete, pārējie tauku blāķi. Tur ir jānodala dažādas lietas. Tāpat ar lielu lieko svaru. Es nerunāju par dažiem kilogramiem.
06.08.2017 14:30 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Var skaldīt matus cik uziet, bet valsts kasē būtu vairāk naudas, ja cilvēki tomēr arī rūpētos par savu veselību, nevis dzīvotu kā grib un tad no kopējā katla ārstētos. Nezinu, kāpēc šī doma ir tik grūti saprotama.
Jā, manis pēc, lai jau dzīvo kā grib, bet izlikties, ka liekais svars ir kaut kas skaists un normāls, es netaisos. Ir starpība, vai cilvēkam ir drusku apaļākas formas ar +10 kg, vai arī pazodē veidojas otra seja un kājeles knapi var to tauku blāķi panest..
06.08.2017 14:34 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nedomāju, ka kāds cenšas pārliecināt sabiedrību par to, ka liekais svars ir kaut kas super labs, vismaz video gāja runa primāri par attieksmi un šī diskusija lieliski parāda, ka nosodoša attieksme, kas robežojas ar pasīvu agresivitāti, ir realitāte, un mazliet cilvēcīgas sapratnes lūgt ir pārāk daudz. Diezgan intersanti, ņemot vērā, ka cilvēcība tika pieminēta vairākas reizes diskusijā par to, ko vērtējam citos visaugstāk.
06.08.2017 14:40 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Interesanti, ka šajā diskusijā meitenes saka, ka pārsvarā tieši apaļīgās ir tās riebīgākās, kamēr jau vairāku lapu garumā tiek meklēti iemesli, kāpēc viņas nevarētu būt laimīgas, sauktas par cūkām un visādi citādi aplaimotas.
06.08.2017 14:43 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Un kas viņām tajā video bija jāsaka? Jā, esam pretīgas, resnas, cūkas, lūdzu, nekad nerijiet kā mēs, jo mēs tikai rijam un negribam nemaz būt tievākas... vai tad būtu kaut kā labāk? Viņas vienkārši izsaka savu viedokli, ar ko viņām ikdienā nākas saskarties. Protams, ka daudzi ieplēš acis, kad apaļīga peldas un paņirgājas - o, tas jau valis, tām jau neviens peldģiks neder...
06.08.2017 14:53 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Darbā iepazinu vairākus cilvēkus, kam aptaukošanās dēļ (ĶMI visiem ap 32-37) ir nokārtota invaliditāte, lai viņi saņemtu aprūpes personāla palīdzību, jo viņi nevar sev nomazgāt muguru un intīmo zonu, jo nu nestiepjas rociņas tik tālu pāri tauku krokām. Bet attieksme ta kāda!!! Šis "mīli sevi, kāds esi" kults ir idejiski labs, bet šo cilvēku attieksme pret sevi ir fascinējoša - viņi vispār neuztver to kā problēmu. Un tas, ka viņi paši sevi nevar nomazgāt, viņuprāt, ir normāli. Par to, ka rītā-dienā-vakarā jārij pa vismaz 6-7 tabletēm reizē, jo resnuma dēļ ir visu orgānu sistēmu traucējumi, arī nekas, galvenais, ka "mīl sevi" un nekas jau nekaiš. Ļoti skaidri redzamas visiem šiem cilvēkiem kopīgas uzvedības tendences un domāšanas stils. No pieredzes ar šādiem cilvēkiem, uzskatu, ka ilgstoša dzīvošana šādā ķermenī, tik ļoti fiziski ierebožoti tauku apjoma dēļ, nopietni izmaina cilvēka psihi.
*
Tas tā, atkāpe no tēmas, kad jau ir šāda diskusija panesās teorētiski anonīmā forumā.
06.08.2017 14:56 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Tā nu sabiedrībā ir pieņemts, ka jābūt "vidējam". Tas neattiecas tikai uz svaru, bet gan uz pilnīgi visu: garums (vai gari vai īsi bērni skolās netiek apsaukāti un apcelti?), deguna izmērs un forma, kāju/roku garums, matu krāsa (ja esi izteikt albīns vai rudmatis, vai krāso matus neierastos toņos tad noteikti arī nākas saskarties ar dažādām piezīmēm), dzirdes un redzes stiprums, pasaules uztvere (kaut vai alkohola nelietošana vienmēr izraisa diskusijas). Acīmredzot, tāda cilvēce vienkārši ir pēc dabas un pēc tādiem principiem notiek dabiskā atlase dabā. Slikti redzi - nepamani plēsoņu un kļūsti par pusdienām, nevari paskriet - atkal pusdienās, kažoks citā krāsā - pārēji tevi atstumj. Bet mēs taču esam cilvēki un ir jāsaprot, ka katra piezīme rada sekas. Mūsdienās gan lauvas tiesu kaitējuma nodara "anonimitāte" internetā. Cik daudz cilvēki reāli nāktu klāt un teiktu nepazīstamam cilvēkam nievājošas piezīmes?
06.08.2017 14:58 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
kamēr jau vairāku lapu garumā tiek meklēti iemesli, kāpēc viņas nevarētu būt laimīgas, sauktas par cūkām un visādi citādi aplaimotas.

Nuu, biki jau Tu pārspīlē. :D Par cūkām izteicās Diekleinehexe un mēs jau zinām, ka cūkas, vistas un citi zvēri ir vnk viņas leksikona neatņemama sastāvdaļa.
Un kas viņām tajā video bija jāsaka? Jā, esam pretīgas, resnas, cūkas, lūdzu, nekad nerijiet kā mēs, jo mēs tikai rijam un negribam nemaz būt tievākas... vai tad būtu kaut kā labāk?

Principā tā stiliste godīgi atzina - viņai patīk rīt. Viņa pat sporto tāpēc, lai varētu vairāk ēst. Secinājums vienkāršs: ja jāizvēlas izskatīties labi, vai apmierināt savu pierīšanās vēlmi, visas viņas dod priekšroku otrajam variantam. Tie iemesli, kāpēc viņas izdara šādu izvēli, var būt dažādi - citi svarīgāki un attaisnojamāki, citi smieklīgi, bet tas nemaina faktu, ka cilvēks ir sava ķermeņa iegribu vergs. To var saprast un pieņemt, bet nez vai ar to ir jālepojas.
06.08.2017 15:04 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Bet tā vai tad nav? Palasot komentārus no malas, jā, nevajag būt rupjiem uzreiz, lai pateiktu, ka vairāk tiek meklēts, kāpēc viņas tiešām nav laimīgas.
Nu viņa pateica, ka nūjo, lai noturētu savu komforta svaru.. un ja tas ir viņas komforta svars? Who are we to judge that.
Tepat forumā bieži var lasīt, kā ierobežo sevi, lai nomestu liekos (!!!) kg un svērtu 50 kg uz gandrīz 170 cm, jo citādi ir tusle.
06.08.2017 15:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!