tievās neskatieties

 
Reitings 12
Reģ: 07.02.2015
Mūsu iemīļotajai lietotājai Ernestine jauns video (nu ne viņai, bet viņa tajā piedalās), ja kāds grib vairāk par viņu uzzināt, tad video studijā (l)
https://www.youtube.com/watch?v=OOQBsMGlrew
04.08.2017 13:55 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Nākamā sērija - Dragreiss, izmnatojot šitos te transportlīdzekļus!
05.08.2017 22:34 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Nerunāšu konkrēti par video, taču šī ir tēma, kura man liek aizdomāties, ja iet runa par to kāds svars skaitās normāls un kāds ne. Agrāk, runājot par nedabiski kārnajām, ar anoreksiju slimojošajām modelēm, sabiedrība bija šokā par to, ka slimīgi tievās modeles ir tās sievietes no kurām citas vēlas ņemt piemēru, vēlas būt tikpat tievas kā viņas. Pēc tam vienā mirklī viss sāka mainīties un aizvien biežāk gan internetā, gan žurnālu lappusēs sāka parādīties cilvēki ar lieko svaru - big size modeles, apaļīgas apakšveļas modeles, pat lelle Bārbija tika uzlabota un padarīta apaļāka. Un, protams, šie iedvesmojošie raksti no sērijas "beidzot esmu pieņēmusi sevi tāda, kāda esmu!", "vīrieši nav suņi: uz kauliem nekrīt!" vai "īstas sievietes ir tādas, kurām ir kur iegrābties!" Tādiem rakstiem vienmēr sekoja komentāri par to, cik tas ir apsveicami un brīnišķīgi - pieņemt sevi tādu, kāds esi, cik tas ir lieliski, ka tagad lielo izmēru modeles nekaunās no saviem augumiem, ka beidzot mazām meitenītēm būs no kā ņemt piemēru un apzināties, ka būt tievām ne vienmēr ir skaisti un labi, utt., utjp.. BET! Kopš kura laika būt resnam skaitās norma? Man nekas nav pret apaļīgiem cilvēkiem, pilnīgi noteikti ne! Arī manā ģimenē ir cilvēks ar noslieci uz apaļīgumu. Taču es neuzskatu, ka tā ir norma un lieta ar kuru vajadzētu lepoties, rādot piemēru un sakot, ka būt apaļiem ir baigi labi un forši! Manuprāt, izteikts anoreksijas upura ķermenis ir briesmīga lieta, taču tikpat briesmīgi ir tas, ka visas big size modeles un resnie cilvēki ar šādiem iedvesmojošiem stāstiem, reklamē otru galējību un, tā vietā, lai iedvesmotu citus iet uz sporta zāli un ēst veselīgi, viņi sludina "pieņem sevi tāds, kāds esi!" ideoloģiju, tādā veidā parādot, ka būt resnam ir ok, un mēģinot iestāstīt, ka tikai formīgas, apaļīgas sievietes skaitās īstas sievietes!
Ceru, ka ar savu komentāru nevienu neaizvainoju. Tikai izteicu savas domas, kuras bieži vien ienāk galvā ikreiz, kad redzu kārtējo rakstu vai video par to, ka būt plus size skaitās ne tikai sievišķīgi, bet arī apliecina to, ka esi īsta sieviete.
05.08.2017 23:13 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Aizejiet uz kuuti un paluukojieties uz 5 cuukaam pie siles.Intelektuaalajaa zinjaa ieguusiet tieshi tikpat daudz, cik no shii video.
05.08.2017 23:40 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Būtu jādefinē, kas ir resns. Vai resns ir 200kg vai jebkas, kas ir vairāk par 50kg? Resns sākas no izmēriem M vai L? No XL vai vairākiem XL?
Samulsināja šis jautājums, jo plus size modeles, manuprāt, nav izplūdušas utt, lai sauktu viņas par resnuma kultivētājam.
06.08.2017 00:50 |
 
Reitings 23
Reģ: 03.10.2015
BET! Kopš kura laika būt resnam skaitās norma?
Un kopš kura laika tievam skaitās būt norma? :D
06.08.2017 02:16 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Un kopš kura laika tievam skaitās būt norma?

Vai es kaut vienā vietā savā komentārā minēju, ka būt tievam ir norma? Ja tā, tad mani interesētu konkrētais citāts. Es rakstīju par to, ka labs nav ne slimīgs tievums, ne arī pārmērīgs apaļīgums. Ja kāds/-a, starp rindiņām lasot, manā komentārā saskatījis kaut ko līdzīgu citātā apgalvotajam, tad jāaka, ka cilvēkam ir smagākas problēmas par būšanu vienkārši resnam.
06.08.2017 02:25 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
petunijayyy
Es domāju , ka tāds standartiņš jaunai sievietei būtu XL , ņemot vērā maksimālo garumu . Veselīgai jaunietei ar augumu 180 noteikti būtu jāielien L apģērbā , bet mazam augumam arī L jau varētu būt tas no kura skaitītos - resna .
Jebkurā gadījumā video redzamās jaunās sievietes ir resnas , nevajag kaunēties no šī īpašības vārda . Plus size modeles es teiktu ir vairāk glaunais fotošopa rezultāts , jo bildē , protams , retušē ādu , noņem celulītu un padara to resnumu glītāku , tad dzīvē tāda izskatās kā jau dzīvē , pēc pļeckas ar drebelīgu ādu .
.
Ir vēl dūšīgās , tādas apaļīgas , kuras gluži nav vēl resnas , bet lavierē uz robežas , tās dzīvē gan mēdz izskatīties tā , kā fotošopa plus size modeles , diezgan seksīgi , ja prot to iznest un pareizi apģērbties . ;)
06.08.2017 02:53 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Intelektuaalajaa zinjaa ieguusiet tieshi tikpat daudz, cik no shii video.

Oiii kaa es tev sobriid piekriitu, bet tikai par to ka sadi video man ir vienaldziigi un es tos neskatos, pilniigi tuksha saruna, tapat kaa taa par kruutsbaroshanu un instagram. Kakova hrena taada diskusija, pilniigi apsmieties. Veel shokeeja dzemdiibu staasts youtubee, jeeezinj kuda pašla pasaule iet.
Man ir dzilji vienalga par citu svaru, ja vins par to negauzhas un mani tas netraucee, dziivee ir bijis viens gadiijums kad ljoti milziiga sieviete aizneema sabiedriskajaa transportaa divus krēslus, respektiivi no blakus kresla bija pusvieta atlikusi, kuraa neviens neatlavas stuteet savu pakalju. Gribeejaas paprasit vai vecene arii peeerk divas biljetes :-/
06.08.2017 10:06 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Savu pirmo miilas aktu ar vajadzetu atstastit youtube :-D lai visas jaunaas un nevainiigaas pamaacaas 8-)
06.08.2017 10:07 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Video neskatījos, bet diskusiju palasīju. Visvairāk iedūrās acīs šie komentāri:
Loģiski, ka traucē. Tādiem virssvariem agri vai vēlu attīstās dažādas slimības, kuru ārstēšanai no nodokļiem piemet arī "neīstās" sievietes un vīrieši.

Mūždien var dzirdēt tautiešus sūdzamies par to, ka par viņu naudu tiek sterelizēti ielas kaķi, tiek apmaksāta iespēja neauglīgiem pāriem taisīt bērns mēģenēs, tiek ārstēti no ielas savāktie bomži, tiek uzturētu bezdarbnieki utt. Tajā pat laikā šie cilvēki atsakās padomāt, parēķināt un atzīt to, cik lielu tiešu vai netiešu labumu no iedzīvotāju un uzņēmēju nodokļu maksātās naudas saņem paši. Pie ārstiem acīmredzot nekad neiet, valsts autoceļus neizmanto, nekad dzīvē nav bijuši valsts iestādēs saņemt kādus pakalpojumus, nav piedalījušies nevienos pašvaldību/valsts rīkotos svētkos un pasākumos. Dzīvo alā, paši sevi pilnībā nodrošina un nekad nekādu labumu no ārpasaules nav saņēmuši, tajā pat laikā maksā nodokļus valstij, un par šiem nodokļiem valsts uztur visus pārējos, savukārt alā dzīvojošajiem ne centa "atpakaļ neatdod".
,tievas meitenes ir diezgan jaukas un saprotošas,bet resnas ir riebīgas ,izsaka nejaukus komentārus ,ņirgājas un aizskar citus

Šī komentāra autorei iesaku steidzami meklēt citu draugu loku, mainīt darbu un atteikties no tikšanās ar tik briesmīgiem radiem. Ļoti žēl, ka komentāra autorei apkārt patrāpījušies tik riebīgi (resni) cilvēki.
Par to kašķi par to, ka tievajām izsaka nievājošus komentārus, resnajām izsaka nievājošus komentārus, tievās šādas un resnās šitādas, resnās sevi pa īstam nemīl, tievās ne tik - meitenes, nu paskatieties tagad uz sevi no malas - ja jūs sevi mīlat, tad nekādiem apkārtējo komentāriem vispār nekā nevajadzētu jūs ietekmēt. Bet šī diskusija parāda to, cik patiesībā te daudz ar sevi neapmierinātas sievietes. Es uzskatu, ka, ja cilvēks sevi no tiesas mīl, tad, pirmkārt, viņš neizgāzīs tāda negācijas (kā šajā diskusijā lasāmas) pret cilvēkiem, kas acīmredzami neatbilst kaut kādiem viņa standartiem un, otrkārt, viņu nespēs aizskart un aizvainot citu cilvēku negācijas.
06.08.2017 10:58 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Es nesaprotu, ko var tēlot nezinošās, it kā nezinot kā nosaka vai cilvēkam ir vai nav aptaukošanās, liekais svars, pazemināts svars, normāls svars, parastais aprēķins no auguma garuma vīriešiem, piemēram 180 cm atņem 100cm = 80 kg ir normālais svars, kas var svārstīties par pāris kg uz vienu vai otru pusi. Sievietēm no auguma 170 cm atņem 110 cm=60 kg normālais svars ar +/- pāris kg uz vienu vai otru pusi. Ir vēl tabulas ar ķermeņa masas indeksiem, kur var izrēķināt vai ir nepietiekams, normāls, liekais svars vai aptaukošanās. Viņām visām ir noteikti pēc šiem indeksiem būtu liekais svars vai aptaukošanās.
06.08.2017 11:54 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
170 cm normālais būtu 70 kg, kas vēl pēc indeksiem nebūtu aptaukošanās, nevis 60. 60 jau būtu ideālais pēc indeksiem tikai :)
06.08.2017 11:57 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Sievietēm no auguma 170 cm atņem 110 cm=60 kg normālais svars

Pēc šādas formulas esmu ar lieko svaru. Ok, tagad skaidrs. :D
Un kopš kura laika tievam skaitās būt norma?

Labs jautājums.
Nekad iepriekš īsti nav bijis tāds tievuma un sportiskuma kults kā tagad.
http://youbentmywookie.com/wtf/classical-artworks-photoshopped-for-contemporary-beauty-standards-16145
Šis likās interesanti.
06.08.2017 12:10 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu tas vispār ir ļoti relatīvi, jo, kā mēs zinām, muskuļi "sver" vairāk kā tauki jeb ir blīvāki, tāpēc skinny fat varbūt var svērt mazāk kā cilvēks, kurš nodarbojas ar sportu, bet pēc šiem parastajiem indeksiem viņam būtu aptaukošanās. :D Tāpēc katrs gadījums jāvērtē individuāli, protams, ne jau galējībās, video jau skaidrs, ka ir tas liekais svars.
06.08.2017 12:13 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
06.08.2017 12:15 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Meitenes varēja apspriest jautājumu cik viņas būtu gatavas samaksāt, piemēram, lai svērtu 65-70 kg?
Kā arī kura no viņām piekristu palielināt svaru par 20-30 kg lai kļūtu par vēl " īstāku sievieti".
06.08.2017 12:52 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Paskatījos video. Uzreiz saku, ka cilvēkus pēc izmēriem nešķiroju un neuzskatu, ka visas, kas ir virs 38.izmēra, ir neglītas. Bet, ja reiz diskusija ir par figūru...
Ir atšķirība starp plus size un normālu aptaukošanos. Dāma puķainajā topā plus size bija varbūt 20 kg atpakaļ. Protams, ka ir labi, ja cilvēks jūtas komfortabli savā ādā un ir mierā ar sevi, bet nevajag reklamēt, ka normāla aptaukošanās un spilvens zem zoda ir norma. Nav jābūt tievai, bet nu šis arī ir too much.
06.08.2017 13:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Labi, iekomentēšu es arī...
.
Ir viegli teikt - lai viņa nerij, lai viņa sporto, lai viņa to un šito. Labi, man šobrīd ir normāla vielmaiņa, pagaidām ar šokolādi un bez sporta mans svars ir normāls. Bet nu, tos 5 kg, no kuriem es gribētu tikt vaļā, es nomest nevaru, jo man NAV pietiekoši gribasspēka. Ja man kaut kādu iemeslu dēļ sāktu streikot vielmaiņa, tad būtu kā būtu.
.
Un man draugu lokā ir vairakas meitenes, kam tas liekais svars ir uzradies veselības problēmu dēļ - vielmaiņa nobrukusi, un gatavs.
.
Es zinu, ka te pilns forums ar meitenēm, kas piedomā pie ta, ko ēd, sporto, kalorijas skaita vai diētas piekopj, ja viņas pašas to var, tad, protams, ir grūti iedomāties, ka kāds cits to NEvar. Bet es, piemēram, nevaru tā 100% droši apgalvot, ka es vienmēr būšu veselīgā svarā.
.
Attiecīgi, neesmu gatava kādam pārmest, ka viņš savā ķermenī, lai vai kāds tas ir, ir izlēmis justies normāli.
06.08.2017 13:24 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Pie ārstiem acīmredzot nekad neiet, valsts autoceļus neizmanto, nekad dzīvē nav bijuši valsts iestādēs saņemt kādus pakalpojumus, nav piedalījušies nevienos pašvaldību/valsts rīkotos svētkos un pasākumos.

Pie ārsta es eju tikai par maksu un pašvaldību vai valsts masu pasākumos tiešām praktiski nekad nepiedalos. Valsts autoceļus neizmantot nav iespējams, bet no valsts iestādēm arī maksimāli izvairos - ko varu, kārtoju internetā. Kaķu sterilizācijai nav žēl :-) Nu, vai tagad varu pačīkstēt par valsts ārstētajiem resnuļiem, smēķētājiem un dzērājiem?:-D
Mans komentārs bija vairāk par to, ka resnums jau nevar traucēt apkārtējiem - traucē gan, jo resns cilvēks agri vai vēlu ir slims cilvēks, kuram tiek kompensēta ārstēšana. Kāpēc man jāatbalsta līdzcilvēku kaitīgie ieradumi, kas rezultējas tēriņos visai sabiedrībai? Latvija tiešām ir tik bagāta, lai ārstētu ~80 000 diabēta slimniekus, no kuriem 80%!!! to ir ieguvuši liekā svara dēļ? Tagad tām video redzamajām dāmām varbūt arī nav veselības problēmu, bet ar tādu svaru un dzīvesveidu tās BŪS.
06.08.2017 13:30 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Un mani vienmēr uzjautrina, ka slaidās noteikti sēž uz diētām un dusmīgi grauž salātlapas :-D Es gluži vienkārši neēdu visādus mēslus un izvēlos veselīgu pārtiku, tas ir vienkārši. Protams, ja es regulāri rītu frī kartupeļus, aizdzertu ar alu un desertā aizkostu ar eklēriem, tad ar visu labo vielmaiņu sāktu pārvērsties valī.
Tuklie pat necenšas saprast, ka neveselīgā pārtika un fāstfūds izraisa atkarību, tā vietā bļauj, ka viņiem ir tiesības ēst to, ko grib un cik grib. Nu tak ēdiet, bet nevajag postulēt, ka tā ir normāla un veselīga izvēle. Īstu sieviešu izvēle, johaidī :-D
Daba nav radījusi cilvēku resnu, cilvēks pats sevi tādu ir padarījis.
06.08.2017 13:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!