tievās neskatieties

 
Reitings 12
Reģ: 07.02.2015
Mūsu iemīļotajai lietotājai Ernestine jauns video (nu ne viņai, bet viņa tajā piedalās), ja kāds grib vairāk par viņu uzzināt, tad video studijā (l)
https://www.youtube.com/watch?v=OOQBsMGlrew
04.08.2017 13:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Apple_pie
Nu meitenes zvaigznes ir, ko tur nesaprast! :-D
04.08.2017 14:45 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Turklāt, nav jau tikai tā, ka apaļīgākām sievietēm nākas dzirdēt visādus komentārus, arī tievās netiek apdalītas ar visādiem ''aizej uzēst burgerus'' ; ''tev nevajag sportot, jo tā jau esi tieva'' (no pašas pieredzes) u.c. izteicieniem.

True.
04.08.2017 14:46 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Pēdējais ko man nācās dzirdēt - draugs tevi vēl pametīs, ja Tu būsi tik tieva. Nu wtf? :-D
04.08.2017 14:47 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
tev nevajag sportot, jo tu tā jau esi tieva

nu gan baigais uzbrauciens :D
protams, ka tievajām vairāk tiek teikts sejā, jo nešķiet, ka tas baigi sāpēs, ka reāli tiešām resnam pateiks - tak beidz rīt vienreiz, bet apaļīgās aiz muguras tiek aprunātas - redzēji to celulītu, to mazo krekliņu vai vēl kaut ko.
04.08.2017 14:49 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Vai arī, kā tur minēja, ja tu pasaki, ka ej peldēt.. tā noteikti nevar būt, jo kāpēc tad tu esi resna???
04.08.2017 14:49 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
es nekad neesmu uzdrošinājusies kādu stulbu komentāru izspļaut par lieki svaru, kas manuprāt cilvēkam ir, tas ir ļoti neētiski.

Es jau vairs pat nespēju saskaitīt reizes, kad kāds apaļīgāks cilvēks ar acīmredzamu lieko svaru man izspļauj dažādus komentārus par manu svaru un man ir gribējies pateikt kaut ko pretī, bet es to nekad nedaru, jo neuzskatu, ka tā būtu mana darīšana.
04.08.2017 14:50 |
 
Reitings 12
Reģ: 07.02.2015
aApple_pie- nu tādi ir daļa latviešu (tas par to tavu video)

daļa latviešu jauniešu
04.08.2017 14:51 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vēl dzirdēts - vispār nevienam nepatiksi nekad, esot tik tieva. Vai vienreiz viena mamma meitai veikalā - tev taču jau gandrīz cauri var redzēt, nopērkam vismaz kaut ko, kas piedod formu un visi mēs apkārt dzirdam to, kā viņa lamā, jo pievērš uzmanību. Nu mums tad nekas, bet kā tai meitenei.
04.08.2017 14:52 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
nu gan baigais uzbrauciens

It kā cilvēki sportotu tikai un vienīgi tāpēc, lai zaudētu svaru.. (t)
protams, ka tievajām vairāk tiek teikts sejā, jo nešķiet, ka tas baigi sāpēs

Es, protams, nesaku, ka man baigi sāp, ja kāds kaut ko pasaka par manu augumu un to, ka man jāēd vairāk, bet patīkami tas nav, tāpat jau kaut kāds aizvainojums ir.
Labā ziņa ir tāda, ka ar laiku tik ļoti pierod pie šiem komentāriem, ka tos vienkārši laiž gar ausīm - izteici savu viedokli un jūties labāk par sevi? Forši, man prieks! :-P
04.08.2017 14:54 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Pats labākais ir tas, ka tievums dzīvē tiešām visiem ir bijis apspriežamais temats, bet es nekad neko neesmu pateikusi par cilvēkiem ar lieko svaru, man liekas, ka tievos vairāk aprunā, jo it kā drīkst visu par viņiem runāt un domāt, kāpēc ir tik tievs, bet apaļam kaut ko pateikt ir necieņa un aizskar personību. Es jau neko nedomāju par apaļiem, man netraucē cilvēki nedz ar lieko svaru, nedz tievi, īstenībā man vienalga kāds kuram svars, ja labi jūtas un ir veselība (gan apaļiem, gan tieviem), nekas nevienam nav jāpierāda un citu dēļ jāmainas. Protams, ja ir veselības problēmas, zema pašapziņa utt., dēļ pārāk maza/liela svara, tad gan ir kaut kas jāmaina dzīvē.
04.08.2017 14:54 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Noskatījos video. Viņas var teikt sev, ka mīl sevi un tādēļ negrib būt slaidākas, bet, manuprāt, tā nav sevis mīlēšana. Ja mīlētu sevi, tad nenolaistu savu ķermeni līdz tādam stāvoklim. Ja reiz pašas saka, ka viņām nav veselības problēmu, tad tas ir tikai un vienīgi dzīvesveida rezultāts.
04.08.2017 14:59 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vispār interesanti, arī šeit ir lasīts, ka puiši sauc par resnu vai atkal par tievu, krūtis par mazu, dibens par mazu, ciskās nav kur iegrābties vai atkal pārāk speķainas un tā tālāk, vai mierina, ka gan jau kādam patiksi arī tāda, bet piezīmes nekautrējas izteikt. Man personīgi rodas sajūta, ka par vīriešiem tādos apjomos un terminos nespriež tādā kvantumā. Vai arī man tas vienkārši nav aktuāli.
04.08.2017 15:04 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Un, no otras puses, tievās arī vairāk visu laiku čīkst par to, ka ir resnas. Nu resnās neteiks - ārprāts, cik resna esmu, jāsporto. A daudzām tievām un slaidām meitenēm, galvā iestājies īssavienojums, tāpēc arī varbūt atpakaļ replikas ir - priekš kam tev sportot.
04.08.2017 15:11 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Video redzamajām dāmām lielākajai daļai jau ir konkrēti nopietna aptaukošanās, kas nav normāli un kam nav it nekāda sakara ar sevis mīlēšanu un sabiedrības stereotipiem. Var sevi mierināt un teikt, ka tāpat jūtas labi, taču medicīniskie standarti tomēr nav no pirksta izzīsti un noteikti ne stereotipi. Jaunībā varbūt arī viss ir kārtībā, taču vecuma grupā pēc 55, nezinu nevienu pašu cilvēku ar nopietnām liekā svara problēmām, kam nebūtu ar to saistītu veselības problēmu un dzīvesveida ierobežojumu.
04.08.2017 15:22 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Es visu mūžu esmu bijusi tieva, un jau no bērnības dzirdu piezīmes par to, ka man vairāk jāāed, var man redzēt cauri utt.
Toties neesmu dzirdējusi, ka apaļīgai meitenei kāds pateiktu, ka viņa ir par resnu, jānomet svars utt. ;-)
04.08.2017 15:40 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Noskatījos video.
Par pirmo nosaukto stereotipu - veselības problēmām neviena neko nepateica, tikai gari un plaši runā par to, kā apkārtējie dod viņām padomus. Vnk paziņoja, ka viņām ir virssvars, kurš traucē visām citām, tikai ne pašām. Un tā stiliste nūjo, bet ne jau veselības pēc, bet tāpēc, ka tas ļauj viņai vairāk pagrēkot ar liekām kalorijām. :D
Par to argumentu, ka ja Tu neko nedarīsi, tad organisms vienkārši augs lielāks, tāpēc ir kaut kas jādara, lai to noturētu savā komforta līmenī - sasmējos. Viņa nav apdomājusi iespēju ēst tik kaloriju, cik viņai vajag, nevis tik daudz, ka tās ir speciāli jādedzina? Bet, protams, tad jau nevarēs saķert kaifu no nekontrolētas izēšanās.
Attiecībā uz darba devēja attieksmi, kad stilisti tomēr zināmā mērā vērtē pēc tā kā viņa pati izskatās - tas ir tikai loģiski, bet kaut kā viņas atsakās to saprast. Ne jau par velti attiecīgos amatos staigā uzvalkos. Amats uzliek par pienākumu atbilst zināmiem kritērijiem. Fakts, ka apaļā stiliste iet tiem pretī un grib, lai tieši viņas gadījumā to neņem vērā, neliecina par šo lietu izpratni. Drīzāk tā attieksme ir: es esmu resna un man ir labi, bet visi pārējie savu izpratni lai piemēro man. Savādāk jau arī kāds nopietnu kompāniju pārstāvošs speciālists uz tikšanos var ierasties ģērbies kā hipsters un tad brīnīties, ka viņu neuztver īpaši nopietni.
Par sēdēšanu priekšā - loģiski, kurš gan grib spiesties ar viņām aizmugurē. :D
Par apaļu vīriešu pieņemšanu kā pašsaprotamu - nu hvz, man gan šķiet, ka uz tādiem skatās tieši tāpat kā uz resnām sievietēm.
Un galu galā Plus size ir viens, bet 5XL ir pavisam kas cits. :D
Gala secinājumi:
1. Mēs esam nonākušas pie secinājuma, ka šādiem stereotipiem neatbilstam - nepareizi, es tur redzēju tikai apstiprinājumu stereotipiem.
2. Mēs mīlam sevi tādu kā esam. Jap, tā varētu būt, bet kopš kura laika tas ir baigi labi, es nezinu.
Kopumā - viņas apspriež apkārtējos un to, kas viņiem ir jāmaina attieksmē pret viņām, lai viņas justos labāk, nevis sevi un to, kas ir jāmaina pašām. Tā kā mainīt var sevi, nevis apkārtējos, tad jēgas no tādas diskusijas tikai tik daudz, lai parādītu sevi apkārtējiem.
04.08.2017 15:42 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ir pretrunīgs video. Kaut kā nievājoši izteicās par 40 kilogramīgajām, ka tās taču arī kādam jāmīl.
04.08.2017 15:45 |
 
Reitings 171
Reģ: 21.04.2014
Nezinu gan kā ir būt resnam, bet man apkārt visi pret resnajiem ir līdz smieklīgumam toleranti, lai tikai neaizvainotu “tādus”. Bet tie paši cilvēki bez domāšanas man met sejā visu, kas uz mēles un kādus tik jaunākos jokus par kaulainajiem kaut kur sagrābstījuši.
Es gadiem ilgi nevalkāju šortus, jo tad mani sauca par bārbiju, uz darbu – tikai platās drēbēs, jo piespīlētos džinsos, krekliņā un žaketē jāklausās komentāri, ka daža laba kā uz klubu saģērbusies, kamēr apaļīgās staigā apspīlētos legingos un maiciņās tā, ka atgādina michelin riepu vīriņu. Un visi pārliecināti, ka es badojos, neēdu un man noteikti ir drastiska diēta, piemēram, teicu, ka eju pusdienās, bet pretī dabūju: vakar taču ēdi, šodien arī ēdīsi?? No rīta, gatavojot kafiju, kolēģi labrīt vietā saka, lai taču labāk paēdu. Kaut kad sen sen centos vienmēr sevi attaisnot ar paskaidrojumiem, kāpēc es tik tieva, lai tikai nedomā par mani kaut kādas muļķības, bet tagad jau tikai pasmaidu un atmetu ar kādu viņu pašu spožo jociņu par tievajiem.
.
Personīgi man vispār ir pilnīgi vienalga, kāds katram svars, kamēr man nav jāklausās žēlabainie stāsti, ka visas tās diētas nekam neder, bet tajā pašā laikā rij burgerus un sports skaitās aiziet ar kājām līdz vietējam pārtikas veikalam un atpakaļ un vispār viņiem tas liekais svars esot iedzimts, protams, kaķītim arī iedzima.
Man ir arī tāds paziņa, puisis, kam veidojas alus vēders, jau aug dubultzods, bet visu laiku tikai runā par to, kā no nākamās nedēļas nu toč sāks sportot un vairs neēdīs tos treknos Lauvas nama kartupelīšus.
.
Nesaku, ka tādi ir visi apaļīgie, bet uzskatu, ka ļoti daudziem ir problēmas tieši ar raksturu.
04.08.2017 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Neko daudz par šo nezinu, bet vai tiešām, kā viņas saka, ēdot veselīgi, kustoties, bez veselības problēmām tā var izskatīties? Kaut kā neticās.
Tai make-up blogerei tiešām ir stipri par daudz to kg.
04.08.2017 15:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!