tievās neskatieties

 
Reitings 12
Reģ: 07.02.2015
Mūsu iemīļotajai lietotājai Ernestine jauns video (nu ne viņai, bet viņa tajā piedalās), ja kāds grib vairāk par viņu uzzināt, tad video studijā (l)
https://www.youtube.com/watch?v=OOQBsMGlrew
04.08.2017 13:55 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
un ne jau tapēc, ka es iešu kādu apvainot, bet daudzi izsakās tieši un skarbi, un tāda ir dzīve un ja viņas grib būt, atvainojos, resnas, tad tie izteikumi būs neizbēgami, viņas necenšās, viņas sev iestāstījušas, ka viss kārtībā un grib to iestāstīt citiem...
07.08.2017 21:56 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu, ja es spētu pieņemt tos ekstrēmākos izteikumus kā RŪPES, es tev varbūt piekristu.
07.08.2017 21:59 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
daudzi izsakās tieši un skarbi, un tāda ir dzīve

Dzīve pilna neaudzinātu lohu :-D
07.08.2017 21:59 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Manuprāt, šo sarunu varēja attīstīt interesantāku, ik pa laikam paskatos tos Morethansize video, parasti diezgan skatāmi, bet šis tāds nekāds. Likās, ka pastāstīs, kā pie tāda svara tikušas, kāds ir dzīvesveids (fiziskās kustības, ēšanas paradumi), bet te tā virspusēji pasmējās par situācijām iz dzīves un viss. Ja mērķis ir mainīt sabiedrības attieksmi pret cilvēkiem ar "virssvaru", tad šī pasmiešanās par sevi, manuprāt, to visu tikai veicinās, jo viss taču kārtībā- re, kā viņas pašas par sevi pasmējās! Protams, klausīties to bija diezgan jautri, tomēr neticu, ka tās sievietes pašas grib, lai par viņām smejās vai attiecas tā kā pašas uzskaitīja dažādās dzīves situācijās. Piemēram, saruna par Zero Waste kustību (video iekš šī paša kanāla) sanāca diezgan izglītojoša, tad šis video diezgan virspusējs, prasījās šo tēmu attīstīt "dziļāk", bet, kas zina- varbūt tā bija sava veida aizsargreakcija pret negācijām- pasmieties par sevi un pateikt, ka savs svars nemaz netraucē (esmu savulaik bijusi stipri "lielāka" nekā tagad, zinu, cik tas traucējoši bija, pat ja reizēm gribas izlikties, ka problēma nepastāv), nevis tiešām iedziļināties problēmā un atzīt, ka varbūt arī pašu dzīvesveids vien ir pie vainas.
07.08.2017 21:59 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Bet kāpēc šiem skarbajiem un tiešajiem "padomdevējiem" šķiet, ka tas ir ok izteikt tādus komentārus? Mācīt citus, bakstīt, iesmiet, utt.? Kas tievajām meitenēm tik ļoti besī resnajās, ka obligāti , nu OBLIGĀTI kaut kas ir jāuzpļūtī? Nevar būt ka jūs tik ļoti uztrauc viņu veselība. Un tas arguments par nodokļu maksātāju naudas izšķiešanu- bitch please. Kādi nodokļi? Puse no jums viņus nemaksā. Katrs taču dzīvo kā māk un grib. Citas kā izrādās nelieto dezīšus (un tas te tikko visām likās ok). Tas mani personīgi traucē līdzcilvēki daudz, daudz vairāk nekā liekie kg.
07.08.2017 22:03 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Paskatijos citus viņu video. Runā par dažādām tēmām, iesmej par dažām jaunajām māmiņām utt. Njā, viņas gan drīkst nosodīt citus, bet mēs nevaram oponēt viņu viedokli par "virssvaru"
07.08.2017 22:09 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Nu ko darīt ja daļai patīk būt, ka nevar būt vairs ātrums, veiklība. Lai nu ko nozagt no prieka sajūtām, nav diži prieks justies grūtākam, lēnākam, ne par tizlumu iet runa jo kordinācija varbūt neatkarīgi no masas ir kam ar lielāku svaru tā ir, ir kam ar mazāku tā nazāka. Kaut aŗī nepārmetīs cilvēkiem mīnusus izkatā tieši, var minēt to ka kapēc to daŗīt jo zūd kusību prieks ļoti tiek pazeminātas civēku spēju robežas no ātruma, vieklības skatpunkta(pat veseklības) šādā veidā, no spēka atkal jā, šāda tipa cilvēki varētu bez problēmām paņemt ar laiku lielus svarus pārvietot, cilāt u,tml.
07.08.2017 22:13 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
NightSky, tīri intereses pēc, ko Tu domā ar vārdu "viņas"? Visas video esošās dāmas, konkrētas indivīdes vai visus cilvēkus ar lieko svaru (vai visas sievietes)?
07.08.2017 22:14 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Par vinju idejām un tekstiem neizteikšos.
Bet- vinjas visas ir normālas, simpātiskas un ne traki plus size. Iznjemot, protams, Ernestīni. Tai, manuprāt, ir laiks sākt kaut ko darīt, vismaz pamainīt gērbšanās stilu... nu izskatās vinja drausmīgi. Pārējās, normālas curvy meitenes, nedaudz plus size, bet māk apgērbties, sakoptas.
Bet skaistuma blogerei forši mati, butu vismaz izmazgājusi. Galvenais, ka pati domā, ka ir super glīta sieviete, ko tur citos ieklausīties....(t):-|
07.08.2017 22:26 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Viņas - meitenes video, viņām tādi daudz, par dažādām tēmām.
Man liekas, ka tur visām ir pamatīgs liekais svars. Kurai vairāk, kurai mazāk.
07.08.2017 22:29 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Framnetrāri to video caur dažiem kadriem. Ir ļoti vienkārši ja šīs sievetes propagandē demonstratīvi, ka ta ir dzīves jēga vai tml uz to pusi, tad uzreiz bez problēmām var likt pretī -
stabiņā(aktivitāšu) vēļmju sarakstu - kur neaizsniegs iespējas un neko darīt daudz kas paliks tā arī neisasniedzamā līmenī no aktivitātēm, loti vienkāŗši...
Vislabakie objektīvie oponenti šim virzienam būtu hiperaktīvi vai diezgan aktīvi cilvēki :-D kur gluži vienkāŗsi viņu vēlmju griesti ne tuvu nav piepildāmi, kur vēlmes ķermeņa dēļ tā āri paliek nepiepildītas.
07.08.2017 22:31 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja ir tapis tāds video, tātad ir gribēts, lai par to runā un apspriež. Diskusijas gaitā iesmej par citām/citiem, tas gan kaut kā kļūst normāli.
07.08.2017 22:33 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Saucās prātā grib, bet reāli nav iespējams - tieši tik vienkārši, tad atliek domāt, ka memaz nebūtu jāgrib...sabūvējot sev apkārt attaisnojumu, iedomu, stereotipu sfēru :-D
07.08.2017 22:40 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Nu varu attaisnoties,daudz strādāju ar cilvēkiem 1. esmu mediķe, nu krīt acīs,ja ir novirzes no normas tā, ka tas sāk ne vien sevi apgrūtināt,bet arī citus 2.pati nometu 17kg tikai ar ēšanas sakārtošanu...Jā,daļai cilvēku ir vairogdziedzera slimības un hormoni disbalansi, bet būsim reāli-problēma ir ēšanas paradumos visbiežāk,arī man likās,ka ss tāču visu daru normāli,vai es vainīga,ka man tādi gēni-bullšits
07.08.2017 22:40 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Video skatījos dažas dienas atpakaļ, meitene, kura ir grāmatvede likās ļoti jauka - neredzēju, ka viņa par kādu dikti iesmietu vai kā. Arī Ernestīne nelikās, ka kādu dikti apsmietu. Bet nu, es arī neuztvēru video, ka viņas propagandētu lieko svaru vai apgalvotu, ka tas ir kaut kas uz ko tiekties.
07.08.2017 22:41 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Man vispār patīk mūsdienu tendences - ja pasaki skaļi acīmredzamo, tad pēkšņi pārvērties par aprobežotu un pretīgu radījumu. It kā lielākā daļa nenodomātu to, ko izcēla Twinmom.
Nevienu par cūku nesaucu (un neuzskatu), uz ielas arī ar pirkstu nerādu un neapsmeju, bet ja jau diskusija ir izveidota, kāpēc nevaru uzrakstīt viedokli?
Un es nesaprotu, goda vārds, kas ir tik dīvains faktā, ka mani uztrauc līdzcilvēku pašiznīcināšanās? Vienalga, kāda iemesla pēc, šoreiz ir runa par lieko svaru.
Visas tolerantās, nu paskatieties uz statistiku, cik strauji ir pieaudzis aptaukošanās līmenis pasaulē, cik daudzus tas priekšlaicīgi ieved kapā un cik līdzekļu tiek patērēts, lai to ārstētu! Varbūt tomēr biežāk ir jāaizrāda, jāmudina apaļos ēst mazāk un veselīgāk, nevis jāklusē un jālepojas ar savu plašo redzesloku.
07.08.2017 22:48 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Ja tas ir prieks par savu individualitāti un savu dzīvi tad cita lieta, ja tas ir aicinājums uz to un tad būs gan pieks gan laime tad tas būs propagandiski. Tā jau jebko popularizējošu viegli nosakut par propagandu :-D atliek izvērtēt piedāvājuma iespējas, sekas, rezultātu...:-)
07.08.2017 22:52 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Twinmom
Citētie komentāri gan ir aprobežoti un pretīgi un stipri vairāk pasaka par to autorēm nekā resnuļiem.

Uz roku pirkstiem var saskaitit "pretīgos" komentārus. Bet ja Tev zemāk uzskaitītie komentāri šķiet pretīgi un aprobežoti, tad tas ir smieklīgi.
1.Es tā arī nesaprotu, par ko resnās ir apvainojušās? - nosaukt resnu par resnu, nu ļoti pretīgi.(t)
2.Nesaku, ka tādi ir visi apaļīgie, bet uzskatu, ka ļoti daudziem ir problēmas tieši ar raksturu - FAKTS!
3.Vispār ja tā padomā, tad nemīl viņas sevi. Ja viņas mīlētu sevi tik pat daudz, kā viņas mīl rīšanu, tad viņām nebūtu šādu ķermeņu. - mans viedoklis, pie kura es palieku un neko aizvainojošu tur neredzu
4.ja viņas būtu tik laimīgas savā ķermenī, tad neaizvainotu slaidās sievietes. Man, piemēram, vēl nav laimējies savā dzīvē satikt sievieti ar lieko svaru, kura spētu iztikt bez aizvainojošām piezīmēm attiecībā uz par sevi tievākām sievietēm. Manuprāt tas kaut ko par viņām liecina - nu šaaaaausmīgi pretīgs komentārs. (t)
5.bieži vien cilvēki ar lieko svaru vairāk par 100 kg,diemžēl ož,jo krokas sasvīst un sāk smakot - FAKTS!
6.resnums jau nevar traucēt apkārtējiem - traucē gan, jo resns cilvēks agri vai vēlu ir slims cilvēks, kuram tiek kompensēta ārstēšana. Kāpēc man jāatbalsta līdzcilvēku kaitīgie ieradumi, kas rezultējas tēriņos visai sabiedrībai? - kas vainas šādam viedoklim? (t) Manuprāt slimības, kuru cēlonis ir pašu cilvēku nerūpēšanās par sevi, būtu jāārstē tikai par viņu pašu naudu. Smēkētājiem - plaušu vēzi utt. Varbūt tas liktu padomāt par sevi...
7.es varu saderēt, ka ja viņām būtu iespēja saglabāt nemainīgi normālu svaru neatkarīgi no apēstā daudzuma, tad viņu mutes kustētos nepārtraukti... - mans viedoklis, izrauts no konteksta runājot par stilistes teikto, kur viņa pati atzina, ka sporto tāpēc, lai varētu ēst vairāk!
8.Iespējams, esot apaļam (resnam) mainās arī uztvere, un gribasspēks, jo tas ir vienīgais kā es izskaidrotu tādu nolaidību pret sevi un savu veselību. - kas vainas šādam viedoklim? Šis arī ir pretīgs? Tad liec galdā argumentus pretī!
No 14 komentāriem 8 ir normāli viedokļi vai fakti.
07.08.2017 22:57 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Lielā mērā piekrītu , Delusion . Bieži,super bieži , vismaz, man pazīstamajiem cilvēkiem, kuri varētu nomest pāris kg, viņi neapzinās , nepiefiksē cik daudz patiesībā apēd, vienreiz ar vienu paziņu apsēdos un palīdzēju izskatīt tās kcal, cik viņa patiesībā vienā reizē apēda, kas bija diezgan extra.
Vai es kādam to aizrādīšu, teikšu. .... diez vai,ja vien man nejautās.
Apsaukāties gan nav smuki, tas pa lielam neko nedos, tikai lieku backlash, bez vajadzības.:-/
07.08.2017 23:03 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
No 14 komentāriem 8 ir normāli viedokļi vai fakti.

Es pat teiktu, ka vairāk.
07.08.2017 23:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!