EROTISKĀS ROTAĻAS

 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Sveikas dāmas!
Kādas erotiskās rotaļas priekšspēlei jūs veicat ar savu otro pusīti?
Man ar manējo vīrieti populārs un regulārs ir pusdienu vai vakariņu mielasts no miesas. Jāatzīst, ka iedvesmojāmies no Sex and the City, kur Samanta gaidīja savu mīļoto, kaila apklājusies ar gardumiem.
Mūsu gadījumā tas notiek tā, ka tiek pagatavota garda maltīte, uzklāta uz miesas, un tad notiek mielošanās. Piemēram, šonedēļ puisis bija pagatavojis malto gaļu ar kartupeļu biezputru, ko vienmērīgi izvietoja ap savu dibentiņu un vēderu, bet es kārdinoši mielojos. Tas bija revanšs par manu pārsteigumu viņa dzimšanas dienā, kad viņš no manis (zem jostas vietas) baudīja kartupeļus ar biezpienu un siļķīti.
Rotaļa ir piemērota dažādiem ēdieniem- gan sagrieztiem dārzeņiem, augļiem, gan šnicelei, gulašam, cepešiem. Interesantas ir rotaļas ar cīsiņu un vārītām olām.
Kāda ir jūsu pieredze?
04.08.2017 09:40 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
PABAROŠANA. Mums ar manējo ir tāda rotaļa. Nepieciešamie produkti- Daugavpils gaļas kombināta cieti kūpinātā servelāde, kā arī divas cieti novārītas olas.
Serveladi unuuztur olas uztur 36 grādu siltus, cilvēka temperatūrā. Iesākumā nolobītās oliņas ieliek maisiņā un pareizi sakombinē ar servelādi. Tālāk es ņemu servelādi, pasūkāju, pamērcēju sevī lejā un tad jau dodu vīrietim kost. Ar olām līdzīgi- kairinoši skūpstu, laizu, sūkāju, kamēr vīrietis nonāk līdz baltkvēlei gribošs, un tad dodu viņam tās oliņas apēst.
05.08.2017 08:07 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Ko es tikko izlasīju? (t)
07.08.2017 13:08 |
 
Reitings 531
Reģ: 09.02.2017
MisMia take Jācer,ka ne pusdiena ēdot :)
07.08.2017 13:25 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Biešu zupu ēdot, diemžēl :-D
07.08.2017 14:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits