Vai ceļu vētru ūdens glāzē?

 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tātad tā, lieta tāda,ka drauga brāļa dzīvoklī notiek remonts, un uz to laiku savus dzīvniekus atveda pie mums. Protams saprotu, skaļi trokšņi, krāsas. Bet lieta tāda,ka tika norunāts , ēdienu pērk viņš, burus tīra viņš. Nav grūti pabarot, aizeju iedodu ēst un miers. Taču jau ne pirmo reizi , ir tā,ka es par barību laicīgi brīdinu,vismaz 2nedēļas iepriekš ,ka drīz beigsies, tā lai nav pēdējā dienā,ka attapos,ka nav ko ēst dot. Atbild ,labi ,tad un tad ievedīs. Nekā nav tā nav. Kad es zvanu, un saku,ka dienām 3vairs tikai pietiks, tad atbilde šodien vai rīt atvedīs. Ok , es ar rēķinos ar to ,bet ne tajā pašā dienā,ne nākamajā dienā nav un beigās viņa dzīvnieki sēž būri neēduši. Dzīvnieki jau nav vainīgi,bet ja noruna bija ka viņš pats par saviem dzīvniekiem rūpēsies, tad lai tur savu vārdu. Pie tam,es laicīgi pasaku, ka barība iet uz beigām. Ja nevar ievest,tad var pateikt,ka nesanāks,un palūgt man vai brālim lai nopērk un pēc tam norēķināties ar naudu,bet nē. Katru reizi ir viens un tas pats. Labi,ok, tad vai tad atvedīšu , bet beigās pienāk diena,kad nemaz nav ko dot. :-/. Kad mēs kur braucām, un savu kaķi atstājam mājās, es nopērku daudz barību + vēl pati interesējos vai vēl ir , bet te pat ar regulāru atgādināšanu nevar laicīgi parūpēties par saviem dzīvniekiem. Gandrīz 3mēnešus šādi .:-/
03.08.2017 22:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ognare, sākotnējā tēma par trusi & papagaili jau sevi ir izsmēlusi
sakotneji jau runa nebiaj par d zivniekiem, bet vinu saimieka bezkaunigo attieksmi, bezatbildibu.
06.08.2017 20:00 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nja, viss aizsākās par un ap trusi un papagaili,bet tagad sākās nākamais posms, virtuālais cīniņš starp dažiem lietotājiem:-D.
06.08.2017 19:59 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Ta varētu būt? Ka dedzīgākās diskutētājas zināt, kā garšo šis augs? :-D
http://augi.ucoz.lv/_ld/1/66250600.jpg
06.08.2017 19:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
tacu pilnigi vienalga, daudz temu kur runa par psihiatriem,es neiedzilinos jusu problemas. Un neizmurgoju ka tu klacas, tikai to ko pati stasti.
06.08.2017 19:51 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Sognare, sākotnējā tēma par trusi & papagaili jau sevi ir izsmēlusi, tagad jau te personiskā izrēķināšanās. :D 8-)
06.08.2017 19:51 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Starp citu, es neesmu gulējusi Ģintermuižā, es teicu to, ka es neiesaku ārstu, kuram ir privātprakse Jelgavā, Rīgā un viņš vismaz agrāk bija vienas Ģintermuižas nodaļas vadītājs. Rīdziniece ar savas "huiņas" nešanu izplata arī nepatiesas baumas.
06.08.2017 19:49 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
P.S. petūnij, Tu man stipri atgādini kādu pasenu foruma lietotāju, kuras sākotnējais niks arī sākās ar p.

;)
06.08.2017 19:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tagad sāks "bāzt acīs" ko katrs te rakstīja un ko nē?. Nebūtu domājusi,ka būs šāda ažiotāža par nabaga trusi un papagaili.
jo BAZT ACIS TIKAI TADA daza var atlautes, bet ja sanem preti to pasu ai ai ai kaaa nepatik.:-D:-D:-D:-D:-D:-D
06.08.2017 19:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un ja runa vispar negaja par dzivnieku bada turesanu , nevienu divu radibu nevajag turet badaa, ari cilveku bomzi ne....
Te runa par d rauga brala bezatbildibu , un nekaunibu uzkraujt visu grutniecei un izdevumus ari. Autore ir dekreta sanema pedejo dekreta naudu, nakama bus pec dzemdbam , kapec vinai sava nop;enita 3 menesu garuma jatere svesiem dzivniekiem? ja tev ir 2 dzivvniekil jarekians ar zdevumiem un virietim jaspej tikdaudz nopelit lai tos spetu pabarot.
06.08.2017 19:33 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tagad sāks "bāzt acīs" ko katrs te rakstīja un ko nē?:-D. Nebūtu domājusi,ka būs šāda ažiotāža par nabaga trusi un papagaili.
P.s meitenes zvēriņi ir pabaroti un badā nesēž:-D. Vakar arī tika iztīrīti būri. :-D
Es gribētu mazliet iespraukties par rīdzinieces komentāru par ginetermuižas psihiatru.
Vispirms paldies Rīdziniecei ka centās aizstāvēt mani un necentās izraut kontekstu no dažiem vārdiem , taču nav smuki cilvēkam "bāzt acīs",viņa veselības problēmas. Te bija tēma par invalīdiem, un iedomājies,kas būtu,ja sāktu invalīdiem bāzt acīs viņu problēmas.
Rīdziniec es neaizstāvu petunijayyy,bet cenšos saprast, ka ir cilvēki kam var būt kādas problēmas un nav cilvēcīgi to iebāzt acīs. :-)
Ja viņa nevarēja saprast,manus komentārus, domāju,ka tā bija viņas darīšana saprast vai nē,ne mana, jo ja visi te kas komentēja būtu sapratuši kā petunijayyy,tad gan būtu man jādomā vai māku izteikties tā lai saprastu. :-)
06.08.2017 19:31 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Ridziniece, tas, ka Tu jau vairākkārt piesauc kādas lietotājas ārstēšanos pie psihiatra, ir ne vien argumentācijas kļūda, bet arī cūcība parastā (un tāda tā būtu arī tad, ja būtu to izdarījusi tikai vienreiz). petunijayyy izklausās gana noturīga, lai šādām nievām neļautu sev dikti bojāt dzīvi un garastāvokli, taču kopumā Tava, Rīdziniec, rīcība veicina problemātisko cilvēku stigmatizāciju un var kādam citam šīs diskusijas lasītājam likt vilcināties attiecīgā situācijā meklēt palīdzību.
.
Izsakot nosodījumu,
Cosmo ētikas komitejas vad. hanna!
.
P.S. petūnij, Tu man stipri atgādini kādu pasenu foruma lietotāju, kuras sākotnējais niks arī sākās ar p.
06.08.2017 19:30 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tajā komentārā, kuru rakstīji, ir pievienoti arī citi cilvēki vienā laivā. Kas slikts notiks var pētīt, bet šeit par to runa nebija, jo dzīvnieki tika baroti, varbūt varēja pārprast, ja viss netika lasīts, lai jau būtu skaļa pārliecība. Nav runa par solījumu, kas bija brālim un ka pēc tā būtu jāvadās celies vai krīti, runa bija par attieksmi pret tekstu un tavu atrašanos tajā pašā dārziņā, ko vēlies piedēvēt citiem.
06.08.2017 19:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu ko es teicu, cilveks vispar nesaprot ko teicam, un par ko runajam.... izmurgo ko savu pilnigi citu. Tur nav verts skaidrot....:-D
06.08.2017 19:19 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
*sauc lopus par dzīvniekiem
06.08.2017 19:17 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Caloo, manā skatījumā attieksme pret dzīvniekiem daudz parāda par cilvēka būtību. Un jā, tiešām šajā diskusijā bez Sognares par to, ka var atstāt dzīvniekus neēdušiem un saukt par lopiem, esi tikai tu, Rīdziniece, Dūja, Elza, kas ir tāds īpašs kontingents Cosmo forumā, kuri katrā diskusijā centīsies parādīt sevi no "labākās" puses. Nez kādēļ nemanu sakarīgus lietotājus saucam dzīvniekus par lopiem..

Tātad, redzu, ka esi piekasījusies pie tā, ka pasvītroto attiecināju uz jums visām, ne tikai uz Caloo. Piekasīšanās pie vārdiem, jo komentāru adresēju nevis tev, bet Caloo (ko var redzēt pašā sākumā - tur tas vārds, aiz kura seko komats, ir uzruna). Es nelasīju diskusiju tik kārtīgi pārskatot katru vārdu, lai varētu galvot, ka tu arī sauci vai nesauci par lopiem, bet to, ka Rīdziniece savā nesaprotamajā bēbīšvalodā ķērca vairākas lapas, ka arī sauc par dzīvniekiem - to atceros. Ja tu neesi to konkrēti teikusi, tad esi man atstājusi šādu iespaidu ar to, ka esi vienā "spārnā" ar Caloo un Rīdzinieci.
Par dzīvnieku atstāšanu neēdušiem - tā jau ir visas diskusijas būtība, ka jūsu frontei princips "brālis pārkāpa solījumu" ir augstāk stāvošs, nosodāmāks par "grūti pašai nopirkt barību dzīvniekam". Es varētu likt te citātus, kur teikts, kas slikts notiks, ja dzīvnieki nepaēdīs dienu vai kāpēc Sognarei jātērē sava nauda utt., bet es tiešām neredzu jēgu, jo tad būtu jāpārskata 22lpp un tāpat tu atradīsi, pie kā piekasīties, jo kasies ar pilnīgi visiem par pilnīgi jebko.
06.08.2017 19:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vina tacu arstejas gintermuiza un pie psihiatriem, tads cilveks nemak varbut adekvati uztvert pasauli un citus, tapec murgo un redz to kas nav.
06.08.2017 19:12 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pieliksim klāt tavu komentāru.
Caloo, manā skatījumā attieksme pret dzīvniekiem daudz parāda par cilvēka būtību. Un jā, tiešām šajā diskusijā bez Sognares par to, ka var atstāt dzīvniekus neēdušiem un saukt par lopiem, esi tikai tu, Rīdziniece, Dūja, Elza, kas ir tāds īpašs kontingents Cosmo forumā, kuri katrā diskusijā centīsies parādīt sevi no "labākās" puses. Nez kādēļ nemanu sakarīgus lietotājus saucam dzīvniekus par lopiem..

1. kur paud, ka mēs visas esam par to, ka var atstāt neēdušus un saukt par lopiem - kas nav tiesa un kas pat nebija noticis. 2. punkts arī ar šo atkrīt. 3. nevajag savilkt absurdas paralēles, kas neattiecas uz lietu, lai maskētu savu nepārkāpjamo pārliecību, kas balstās emocionālā plaknē, ne dažādi pateiktas sognares sniegtās informācijas uztveršana. 4. tas iekopējās par daudz, kā varēja redzēt.
06.08.2017 19:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
nestrīdas strīdēšanās pēc.
tasr tas ko tu dari un visur cosmo katra tema esi . Unvel butiva viedoklis neizsakot, par tmemu nediskutejot tikai rejot un stridoties tevi mana visur;-)
06.08.2017 19:08 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Atbildēju uz jautājumiem un nu vairs nav ko pateikt? :)
06.08.2017 19:04 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Neuztvēri domu, labi, lai paliek, nav ko vairs. :-)
06.08.2017 19:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits