Vai ceļu vētru ūdens glāzē?

 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tātad tā, lieta tāda,ka drauga brāļa dzīvoklī notiek remonts, un uz to laiku savus dzīvniekus atveda pie mums. Protams saprotu, skaļi trokšņi, krāsas. Bet lieta tāda,ka tika norunāts , ēdienu pērk viņš, burus tīra viņš. Nav grūti pabarot, aizeju iedodu ēst un miers. Taču jau ne pirmo reizi , ir tā,ka es par barību laicīgi brīdinu,vismaz 2nedēļas iepriekš ,ka drīz beigsies, tā lai nav pēdējā dienā,ka attapos,ka nav ko ēst dot. Atbild ,labi ,tad un tad ievedīs. Nekā nav tā nav. Kad es zvanu, un saku,ka dienām 3vairs tikai pietiks, tad atbilde šodien vai rīt atvedīs. Ok , es ar rēķinos ar to ,bet ne tajā pašā dienā,ne nākamajā dienā nav un beigās viņa dzīvnieki sēž būri neēduši. Dzīvnieki jau nav vainīgi,bet ja noruna bija ka viņš pats par saviem dzīvniekiem rūpēsies, tad lai tur savu vārdu. Pie tam,es laicīgi pasaku, ka barība iet uz beigām. Ja nevar ievest,tad var pateikt,ka nesanāks,un palūgt man vai brālim lai nopērk un pēc tam norēķināties ar naudu,bet nē. Katru reizi ir viens un tas pats. Labi,ok, tad vai tad atvedīšu , bet beigās pienāk diena,kad nemaz nav ko dot. :-/. Kad mēs kur braucām, un savu kaķi atstājam mājās, es nopērku daudz barību + vēl pati interesējos vai vēl ir , bet te pat ar regulāru atgādināšanu nevar laicīgi parūpēties par saviem dzīvniekiem. Gandrīz 3mēnešus šādi .:-/
03.08.2017 22:20 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Rekur ne-ļaunie dzīvnieki (humoram):
https://www.youtube.com/watch?v=0cn6oBbKH-Y
:D
04.08.2017 14:06 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Es nesaprotu,kādēļ te" visas" domā,ka es principa pēc nedevu ēst un turēju badā?,Kur es teicu,ka nabaga dzīvnieki sez neēduši 2nedēļas ,ar to ka sēž neēduši,bija domāts,ka ēda kas bija palicis pāri no vecajām pakam, un atkal teikšu TO pašu, ja nu gadījumā nebūtu vakarā atvedis, es trusim devu burkānus, vienu dienu,pareizāk pa dienu un vakarā pirms atveda beidzot barību, papagailim Izlasīju komentārus ko var dot,būtu kadu augli vai dārzeni iedevusi,lai grauž. Un no rīta pati būtu aizgājusi nopirkt, lai gadījumā,ja nevar atvests ir ko ēst!
Taču šķiet ka te domā, es sēdēju un rādīju ar pirkstu uz trusi un papagaili , un teicu, ha ha jums nav ko ēst,jo saimnieks neatveda,bet es principa pēc jūs te badā tūresu(t).
04.08.2017 14:07 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Duujaa es arī lasu un nesaprotu, kur rāva ka dzīvnieki sēdēja badā būri, varbūt vēl lai uzraksta,ka ed ūdeni ar nedevu 2nedēļu garumā?
Barība tika pirkta,bet man nepatika,ka to dara bez maz pēdējā brīdī !
04.08.2017 14:11 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Rekur ne-ļaunie dzīvnieki (humoram):
Tas nav ļaunums, bet smieklīgs video. :-D
04.08.2017 14:12 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
krissycat
elzaelza, dzīvnieku patversmes NEuzņem ielas kaķus, var zvanīt, cik grib. un ja minēsi, ka dzīvnieks ir slims, norādīs, lai ved iemidzināt.

Varbūt sākumā painteresējies par to , kāda kārtība ir kurā pilsētā , kur notiek klaiņojošu dzīvnieku izķeršana un tikai tad mētājies ar tādu dezinformāciju ?
Lūdzu , informācija
https://www.eriga.lv/ServiceCards/Default.aspx?cardExternalId=RD003367AJ0017
citēju
Klaiņojošo un bezsaimnieka dzīvnieku izķeršanas un aprūpes norise:
1. Iedzīvotāji sniedz informāciju par klaiņojoša vai bezsaimnieka dzīvnieka atrašanās vietu:
- zvanot uz pašvaldības policijas tālruņiem +37167037811, +37167037822 vai dežurējošo veterinārklīniku pa tālruni +37167558855 jebkurā diennakts laikā;
- klātienē apmeklējot pašvaldības policiju vai veterinārklīniku;
- rakstiski informējot Rīgas domes Mājokļu un vides departamentu.
2. Dzīvnieku ķērājs dodas uz norādīto dzīvnieka atrašanās rajonu, dzīvnieks tiek meklēts un pēc iespējas notverts - visu diennakti.
3. Dzīvnieks tiek nogādāts veterinārajā klīnikā un pēc medicīniskās aprūpes dzīvnieku patversmē.
4. Ja dzīvnieks ir neārstējami slims, pēc veterinārārsta slēdziena dzīvnieks var tikt eitanazēts.
5. Patversmē dzīvnieks tiek turēts 14 dienas.
6. 14 dienu laikā dzīvnieku vai nu atdod tā īpašniekam, tam meklē jaunu īpašnieku vai to patur patversmē un turpina meklēt šim dzīvniekam jaunas mājas.
Ja atrodas tā esošais īpašnieks, dzīvnieku var atgūt arī pirms 14 dienu termiņa.
7. Patversme pieņem apmeklētājus no plkst. 9.00 - 18.00 septiņas dienas nedēļā.
04.08.2017 14:16 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Te vienkārši, manuprāt, notika nesaprašanās, jo arī tēmas pieteikumā tu, Sognare, saki, ka
Ok , es ar rēķinos ar to ,bet ne tajā pašā dienā,ne nākamajā dienā nav un beigās viņa dzīvnieki sēž būri neēduši. Dzīvnieki jau nav vainīgi,bet ja noruna bija ka viņš pats par saviem dzīvniekiem rūpēsies, tad lai tur savu vārdu.

--
Pēc šī tiešām radās iespaids, ka viņi "sēž" būri neēduši.. varbūt tāpēc arī tāda reakcija no citām lietotājām. Bet Tu paskaidroji, ka devi ēst, tāpēc varbūt nepamatoti te tik krasi uzbraucieni, bet, manuprāt, diezgan neforši no abām pusēm.
04.08.2017 14:27 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ar laicīgi atvest barību tika saprasts - stāv jau jauni iepakojumi, kamēr iepriekšējie iet uz beigām, ne atčohnīties pēdējā brīdī.
04.08.2017 14:32 |
 
Reitings 12
Reģ: 07.02.2015
es saimniekam pateiktu, dzīvnieki ir nopotēti un viss!( varbūt nobijies un nenormāli dusmīgs atnāktu mani salamāt) un pie reizes saprastu, ka dzīvnieki ir dzīvi un , ka beidzot jāuzņemas atbildība(t);-)
kur tādi bezatbildīgi cilvēki vispār uzrodas????
04.08.2017 14:34 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Apple_pie bet es rakstu arī . Kad es zvanu, un saku,ka dienām 3vairs tikai pietiks. Tad vienu dienu bija ko ēst, otru ar,bet trešajā es iedod,bet vairāk nebūtu ko dot ,ja nestvestu, bet teicu ja tā būtu,es no rīta pati aizietu un nopirktu:-)
04.08.2017 14:56 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Pie tam, mums noruna bija,ka viņš pats pērk un ved. Ne kāda runa par to ka es viņam atgādināšu nebija, es nāku pretī un pabrīdinu cilvēku. Tak nav tā,ka es dodu ēst. Tad skatos oo rīt nav ko dot,nu nekas, lai sēž badā, kamēr atceras. Ja 2nedēļu laikā nevar tik daudz izdarīt, kā pateikt netikšu tad vai tad, bet rakstīju,ka atbilde bija, no tām 3dienām katru dienu teica ka būs tad un tad. ,atveda 3dienā gandrīz naktī, kaut pats teica,ka atvedis un tas bija pēcpusdienā,kad solīja būt.
04.08.2017 15:03 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Sognare, tev kā topošajai mātei instinktu līmenī vajadzētu būt rūpēm par vājāko un neaizsargāto, bet acīmredzot visām tas nav dabas dots. Kaut kādu principu pēc badināt dzīvniekus ir vienkārši nožēlojami un, jā, izlasīju visu diskusiju, arī to, ka dzīvnieki bez pārtikas bija 'tikai' divas dienas.
.
Šitā pērties par niekiem un vienkārši risināmu situāciju.. Ja barība iet uz beigām un tev to neatved, kad solīts, nopērc, painformē sava draudziņa brāli, ka ir nopirkta un viņš tev ir parādā x summu. Nākamajā tikšanās reizē iedod čeku un ne tu par dažiem eiro nabagāka paliec, ne brālis ir tāds briesmonis par kādu tu viņu te taisi.
04.08.2017 16:32 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ta nav tava grutnieces problema! Ari japerk tev nekas nav! Tava drauga brala dzivnieki, lai iet uz veikalu, pats nes, pats perk un pats baro un tira. Un lai pats ruba ar brali! Kas tu kada kalpone? Vel tere naudu....
04.08.2017 16:48 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Ak dievs, kā var sanākt sognare.. vainīga? Laikus brīdināja un interesējās, ko citu var dot kāmēr nav barība. Neredzu nevienu iemeslu kāpēc viņai pašai par savu naudu jābaro citu dzīvnieki... noruna bija taču cita. Tak ja neatvestu, gan jau pabarotu, bet no dzīvnieku saimnieka ļoti nesmuki. Viņam panāk pretī, bet viņš kaut ko bremzē
04.08.2017 16:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es pirms nemtu uzreiz jautatu uz kokreti kadu laiku, un ne ilgak.Un ar dzivniekiemkopa lai ved partiku, salmus trusmim un vsu kas vajadzigs uz visu to laiku kamer pie manis dzivneki,neka citadak. Draugs ar ipatns uzgruz visu grutniecei...
04.08.2017 16:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Neredzu nevienu iemeslu kāpēc viņai pašai par savu naudu jābaro citu dzīvnieki... n
vai sogare nebiaj aks maksa visu uz pusem ar draugu? Nu tad tapec... citadak grutnieceisavu naudu teret svesiem lopiniem , un vel stiept no veikala... njaa
04.08.2017 16:57 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Sognare, tev kā topošajai mātei instinktu līmenī vajadzētu būt rūpēm par vājāko un neaizsargāto, bet acīmredzot visām tas nav dabas dots. Kaut kādu principu pēc badināt dzīvniekus ir vienkārši nožēlojami un, jā, izlasīju visu diskusiju, arī to, ka dzīvnieki bez pārtikas bija 'tikai' divas dienas.

Tad jau man kā topošai mammai ar vajadzēja tos dzīvniekus vēl varbūt uz patstāvīgu dzīvi pie sevis paņemt ,ne uz laiku? Partika bija ! Un divas dienas viņi nesēdēja badā , bet bija tā ka barība gāja uz beigām, no rīta 3dienā iedevu kas bija ,tad pa dienu devu burkānus, papagailis ēda kas bija, tad atveda 3dienas vakarā barību, es ieberu jaunu porciju abiem!
Cik x man atkārtot vienu un to pašu???:-D
04.08.2017 17:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
kapec 2 viriesi uzmet visas probelmas tev uz galvas?
04.08.2017 17:12 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Problēma jau nav naudā vai ka es principa pēc nedotu ēst,bet gan tajā,ka es jau ,gandrīz 3 mēnesi pēc kārtas, saskāros ar situāciju ka nevar barību laicīgi atvest, te "visas "brūk man virsū ka vai tad es nevaru aiziet nopirkt barību? Kā jau teicu,varu !Bet vai brālis ar nevar nākt pretī un arī normāli pateikt ka nebūs? Nu ja viņš pasaka,ka būs ,es ar rēķinos ka būs, ja pateiktu jau pirms tām 3dienām ka nebūs , es zinātu ka nebūs un ietu jau tad nopirktu,bet pasaka būs , a tā nav, nākamjā dienā ar saka ka būs.,a nav un tad trešajā dienā paša vakarā atveda.!
04.08.2017 17:13 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Es ar nesaprotu kur varēja izlasīt, ka sognare divas dienas neko dzīvniekiem nav devusi ēst. :-D Dažām patīk pārspīlēt.
Es tavā vietā, vnk būtu aizvedusi dzīvniekus atpakaļ saimniekam.
04.08.2017 17:14 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
DRAUGA BRALA zveri, ta ka tevi tas gritniec vispar neskar. Lai draugs tira burus, dod est, perk partiku veikala un nes, un pats lai runa ar savu brali. Tu kas kalpone viniem abiem? Kas vel par velti un piemaksa....
04.08.2017 17:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits