Vai ceļu vētru ūdens glāzē?

 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tātad tā, lieta tāda,ka drauga brāļa dzīvoklī notiek remonts, un uz to laiku savus dzīvniekus atveda pie mums. Protams saprotu, skaļi trokšņi, krāsas. Bet lieta tāda,ka tika norunāts , ēdienu pērk viņš, burus tīra viņš. Nav grūti pabarot, aizeju iedodu ēst un miers. Taču jau ne pirmo reizi , ir tā,ka es par barību laicīgi brīdinu,vismaz 2nedēļas iepriekš ,ka drīz beigsies, tā lai nav pēdējā dienā,ka attapos,ka nav ko ēst dot. Atbild ,labi ,tad un tad ievedīs. Nekā nav tā nav. Kad es zvanu, un saku,ka dienām 3vairs tikai pietiks, tad atbilde šodien vai rīt atvedīs. Ok , es ar rēķinos ar to ,bet ne tajā pašā dienā,ne nākamajā dienā nav un beigās viņa dzīvnieki sēž būri neēduši. Dzīvnieki jau nav vainīgi,bet ja noruna bija ka viņš pats par saviem dzīvniekiem rūpēsies, tad lai tur savu vārdu. Pie tam,es laicīgi pasaku, ka barība iet uz beigām. Ja nevar ievest,tad var pateikt,ka nesanāks,un palūgt man vai brālim lai nopērk un pēc tam norēķināties ar naudu,bet nē. Katru reizi ir viens un tas pats. Labi,ok, tad vai tad atvedīšu , bet beigās pienāk diena,kad nemaz nav ko dot. :-/. Kad mēs kur braucām, un savu kaķi atstājam mājās, es nopērku daudz barību + vēl pati interesējos vai vēl ir , bet te pat ar regulāru atgādināšanu nevar laicīgi parūpēties par saviem dzīvniekiem. Gandrīz 3mēnešus šādi .:-/
03.08.2017 22:20 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Caloo, manā skatījumā attieksme pret dzīvniekiem daudz parāda par cilvēka būtību. Un jā, tiešām šajā diskusijā bez Sognares par to, ka var atstāt dzīvniekus neēdušiem un saukt par lopiem, esi tikai tu, Rīdziniece, Dūja, Elza, kas ir tāds īpašs kontingents Cosmo forumā, kuri katrā diskusijā centīsies parādīt sevi no "labākās" puses. Nez kādēļ nemanu sakarīgus lietotājus saucam dzīvniekus par lopiem..

petunijayyy,
Pirmais, kur ES vai kāda cita nosauca dzīvniekus par lopiem (vēl pie tam ar to domājot ko sliktu)? Otrais, cik reizes tev var Sognare stāstīt, ka dzīvnieki bija paēduši? Trešais, man vēlreiz nosaukt tankisti, naunaunau, Sisiii, Pasedenu, Neonu un citas, kas faktiski izteica gluži tādu pašu viedokli, bet kaut kā palaid garām, jo jāuzknābj konkrētai grupai cilvēku?
Hippie Chick,
Bezatbildīga māte, jo ne tā noformulēja savu domu, kuru 100x jau dažādi paskaidroja, bet tā tevi nesasniedza?
04.08.2017 23:44 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Bac, tak es neturēja badā viņus, viņiem ja nebija ko īsti ēst,tad tas bija pats vakars, bet es nesēdu un grieztos neblendzu,bet kā alternatīvu devu burkānus, diemžēl papagailim es sākumā nezināju ko var dot tad ēda kas bija no rīta trauciņa ieberts!(t)
04.08.2017 23:44 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Bet vispār man patīk, mani sauc par bezatbildīgu māti,jo redz "turēju badā" dzīvniekus,bet tās kas savus dzīvniekus pameta drauga brālim tas laikam ir zelta vērtas(t)
04.08.2017 23:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
kas jusm sievietes kais? Ibio ar savu viriesu miestibu gatavas zemi bucot pakuru sie staiga. Pat savejo, jo autore virtuali ir saveja jau pasen ka pedejo noret ne par ko...vel daza psihiatru aprupe sosa te teiks aks normals ka ne...KAS JUMS KAIS? Ta ienistat sevietes? Mos atpec te viena no 500 un vairak komentu teat popularakaM MELEJU LABAKO DRAUDZENI?
04.08.2017 23:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet tās kas savus dzīvniekus pameta drauga brālim tas laikam ir zelta vērtas
VINS IR virietis, JABUCO DIBENS. Tak te komuncejos vienlaga kura busim godigas tup un telo csmo vecis liela dala siem dibenu laiza tikai tapec...
04.08.2017 23:52 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Sognare, kā saka, radus neizvēlas :-P, bet vismaz tagad tu zini, ka puiša brālis nav tas uzticamākais cilvēks. Varbūt viņš vienkārši ir ļoti aizmāršīgs? Esat ar puisi par to runājuši? Tavam puisim ar brāli ir labas attiecības?
Kā jau teicu, tas ir tava bērniņa onkulis. Tā kā neredzu iemeslu bojāt attiecības ar radiem. :-)
Atceros, ka grūtniecības laikā daudz ko uztvēru saasināti, tā kā tevi arī var saprast, tikai dzīvnieciņiem pāri datīt gan nevajadzētu. It īpaši, ja tā nebija pirmā reize, kad viņš kavējās ar pārtikas iegādi.
04.08.2017 23:56 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man varbūt aiz labās mātes sirds ,lai nebūtu bezatbildīgā māte, vajadzēja vēl nopirkt jaunus burus, lai dzīvnieciņiem ir kur labāk dzīvot ,ne vecos buros? Vai papagailim otru papagaili,jo esmu dzirdejusi,ka šie putni mīl dzīvot pa pāriem:-D
04.08.2017 23:56 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
reālu problēmu nav, tāpēc jāsacenšas, kurš vairāk sašutīs par kautkādām muļķībām

Šī ir viena ļoti jēdzīga doma, ko Caloo pateica, tikai es to varu attiecināt uz Sognare ''problēmu''- visi maļās par neeksistējošu problēmu nto lapu garumā, nav skaidrs, kapēc.
Par vārdu lops joprojām piekrītu - priekš manis tas nozīmē tādu sava veida attieksmi, kas man nepatīk, bet katrs sauc, kā grib, manu dzīvi tas diži neietekmē.
Nezinu, no kurienes te parādījas pārdomas par to, cik laba vai slikta mamma būs diskusijas autore :-|
Joprojām neredzu, kur te bija kaut kāda baigā problēma, izņemot dusmu pret puiša brāli - lasharku, kurš steigā aizmirsa ievest/pabrīdināt/iedot naudu.
Par atsevišķiem lietotājiem, kuriem ir ļoti svarīgi piedalīties teju KATRĀ diskusijā ar savu vispareizāko viedokli, piekrītu, bet nu tas jau atkal nav nemaz tik svarīgi anonīmā forumā, lai gan saprotu, kā tas var konkrēti sakrist uz nerva biežām foruma apmeklētājam :D
Ieteiktu
Sognare
ignorēt visus supernejaukos komentārus, necepties par niekiem un baudīt vakaru. Cheers!
04.08.2017 23:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Atceros, ka grūtniecības laikā daudz ko uztvēru saasināti
TESI TA~ uN ES SAJA STASTA JAU SAKUMA SASUTU PAR attieksmi pret grutnieci. Jo lai vai ka vina mazlier saveja, un es VIENMER PAR SAVEJIEM... vecie sis jarisina, un punkts. Nevis grutniecei ar savu atvalinajuma naudu un laiku.
04.08.2017 23:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
u vel kas sokej tada kas apmeke baru psihiatru tagad citek noteiks te nez kadas diagnozes virtualas... vaks .
05.08.2017 00:01 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Liepulapa,
Par atsevišķiem lietotājiem, kuriem ir ļoti svarīgi piedalīties teju KATRĀ diskusijā ar savu vispareizāko viedokli, piekrītu, bet nu tas jau atkal nav nemaz tik svarīgi anonīmā forumā, lai gan saprotu, kā tas var konkrēti sakrist uz nerva biežām foruma apmeklētājam

Atver lūdzu un parādi, kur mēs visi esam VISĀS diskusijās? :D Un kurš tad beigās ir tas vispareizākais viedoklis, ja es, piemēram, esmu pa vidu ''abām nometnēm'', bet mani izbrīna sacepšanās par to, ko Sognare vispār nav paudusi?
05.08.2017 00:03 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
raven draugam ar brāli attiecības ir normālas, bet viņu attiecībās es nejaucos:-)
Dzīvnieciņiem es pāri nedarīju:-)
05.08.2017 00:04 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Atver lūdzu un parādi, kur mēs visi esam VISĀS diskusijās? Un kurš tad beigās ir tas vispareizākais viedoklis, ja es, piemēram, esmu pa vidu ''abām nometnēm'', bet mani izbrīna sacepšanās par tesi ta! Un to teics kada kas apmekle baru psihiatru, un Gintermuizas un vel enaz kur... tadu cite redz!
05.08.2017 00:05 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nto lapu garumā šī diskusija nebūtu ,ja man nevajadzētu atkārtot vairākas reizes,ka dzīvnieki nesēdēja ne 2nedēļas,ne pāris dienas badā, un ja nebūtu barība atvesta vakar vakarā,tad es aizietu uz veikalu un nopirktu barību šorīt no rīta. !
Aa vēl varbūt es viņus spīdzināju, jo turēju buros, vajadzēja varbūt brīvībā palaist?:-D
05.08.2017 00:11 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Rīdziniece, ja tu domā, ka spēj mani aizvainot ar lietām, ko es turpat vakar pati publiski rakstīju, tad tas mani necik neaizvaino, citādi es ar tādu informāciju pati nebūtu dalījusies.
Es domāju, ka, lasot šo diskusiju no malas, visiem redzams, ka kārtējo reizi tu apkauno pati sevi.
05.08.2017 00:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vienaldzigs man bara aitas aizvainojums. :-P
05.08.2017 00:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es domāju, ka, lasot šo diskusiju no malas, visiem redzams, ka kārtējo reizi tu apkauno pati sevi.
tu esi tak dumja, TU ESVI APSMEJI...man jau sev kas notiek neta neskar....es ta zini izleju dusmu un izkleidejos. Tacu tu esi ta kas arstejas ne mes....:-P ta ka mutiti butu japietur:-P
05.08.2017 00:21 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Atcerējos vienu smieklīgu reizi pie čomiem, diezgan pasen. No ceturtā stāva Rīgā, diegā uz ielas nolaidām monētu, patrāpijās kad tur pensionāre gāja garām, tai brīdī monētu atsitām pret asfaltu it kā tā nokritusi, no augšas reāli izksatijās, ka tante priecīga un gāja ņemt ciet un tai brīdī uzrāvām monētu no zemes :-D:-D:-D, kā rēku parāva.
05.08.2017 00:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
pretigi
mes vieniagis ko darijam olas vai ud eni mea leja uz Brivibeni( taja laik lENINA IELU VAI cAKENI...
05.08.2017 00:29 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Haha un tas būs "super" puper Ridziniece? :-D
05.08.2017 00:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits