dārgs tonālais :D

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
heijaa :D
liidz sim lietoju maybelline tonālos, bet beidzot esmu (gandriz) nobriedusi nopirkt sev dārgu tonālo (nāk vairāki nozimigi svētki un gribas labi izskatities)
tātad- dārgo tonālo piekritējas- tas ir naudas vērts vai tikpat labi butu varejusas turpinat lietot maybeline un tml tonaalos? :-)
youtube video saprotu, ka ir vērts, jo noturība 12 h laikā nemainās(l)
31.07.2017 16:11 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Nope, šo nemēģināju.Man patika Air de Teint, bet viņš tāds īpatnējs.
31.07.2017 19:17 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ar tonālo ir tā, ka dārgs jau negarantēs, ka būs ideāls ikvienam. Tāpat var nākties izmēģināt vairākus, kamēr atradīsies īstais. Manā īpašumā - NARS. Patīk, savu funkciju pilda godam, bet lietoju pāris reizes gadā tikai.
31.07.2017 19:22 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Visvairāk komplimentus par veselīgu izskatu esmu dabūjusi par Catrice HD tonālo, no visiem dārgajiem un lētajiem, ko esmu likusi uz sejas :)
31.07.2017 19:29 |
 
Reitings 18
Reģ: 29.01.2009
Es lietoju Lancome Teint Idole tonis 220 (Buff C) ta ka esmu diez gan bala tad man loti der, un es vel lietoju nesen nopirku Benefit Dandelion Twinkle pudera highliteri un loti laba kombinacija, bet man ari tusa un acu enas no Lancome :)
http://www.lancome-usa.com/makeup/face/foundation/teint-idole-ultra-24h-long-wear-foundation/1000554.html
31.07.2017 20:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man patīk Sugar pieminētais Armani tonālais.. tomēr atkārtoti pērku Chanel Perfection Lumiere Velvet.. sajūtu ziņā favorīts.. varbūt maķenīt smērējās vairāk nekā Armani.. bet man tik ļoti patīk, ka pieveru uz to acis :D
31.07.2017 21:58 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Sāc ar ādas tipu un toni, kādu vajag.
Lancome mēģināju teint idol, air de teint, teint miracle - neviens uz manas taukainās ādas neturējās 4 stundas + pēc kāda laika oksidējās + visi toņi ir par tumšu. Vispār ļoti atgādināja Loreal tonālos pēc tekstūras un uzvedības.
Bourjois (šis gan ne dārgais, bet masu patēriņa augstākos plauktos) healthy mix, healthy mix serum, 123 perfect cc - 4 stundas un jau spīdēja + atkal toņi man par tumšu, arī 51, ko ne visur var nopirkt + sedzamība švaka visiem. Tikai 123 perfect tonālais turējās labāk, jo tāds vairāk fluīda tipa, sedzamība nekāda, bet izlīdzina toni, matējošs finišs.
Vichy bija kā špaktelis, āda kasījās un ļoti redzams.
Clinique esmu mēģinājusi visus, izņemot jaunāko. Visdrausmīgākais špaktelis bija beyond perfecting, visnesedzošākais bija moisture surge - nepatika neviens, izņemot anti-blemish solutions - ļoti viegls, finišs matējoš, nepeldēja uzreiz pēc 4h, taču toņu izvēle švaka.
YSL touch eclat viegls, finišs ne matējošs, ne arī glow, bet spīd jau pēc 4h un sāk peldēt.
Vienīgais, kurš līdz šim ir kaut cik izturējis pārbaudi, ir Estee Lauder BB - nav īpaši sedzošs, ir glow efekts, nepeld, taču ne tāpēc, ka sebumu notur, bet tas spīdums neizskatās pēc tauku slāņa, bet gan tāds patīkams izgaismojums. Šobrīd favorītos tikai tāpēc, ka vienīgais, kurš pēc 4h neizskatās pēc pankūkas uz sejas.
Starpcitu, patika arī Clarins skin illusions (bija paraudziņš), taču neatceros vairs efektus - patika tas, ka praktiski nebija redzams uz sejas.
Noteikti mēģināšu tālāk Estee Lauder (nav mēģināts bestselleris double wear), Dior, Chanel, Guerlain, Shiseido, Armani, kā arī prof. no MAC un MUFE. Gan jau vēl kādu piemirsu.
.
Te, protams, var rakstīt daudz un komentāru ir simtiem, taču viss ir individuāli. Kādai patiks Bourjois, citai nē. Pati pirku lielisko atsauksmju dēļ tieši starp taukainas ādas īpašniecēm, bet sanāca vilšanās. Dažreiz pat ar vienādu ādas tipu prioritātes un efekts var atšķirties.
.
Prasi paraudziņus, pērc tos miniatūru komplektus. Visus Clinique tonālos mēģināju tikai caur paraudziņiem. Estee Lauder no miniatūru komplektiem. Daži tonālie krēmi no žurnāliem, citi doti paraudziņu veidā no konsultantēm par pirkumiem, dažus tāpat paprasīju. Dos gan jau negribīgi. Aptieku klāstā visgrūtāk, jo parasti pat testeru nav, paraudziņus arī ne vienmēr dod.
01.08.2017 10:20 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Lietoju SLA Paris man patīk
01.08.2017 10:26 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
*Visus Clinique tonālos mēģināju tikai caur paraudziņiem, kas bija miniatūru komplektos. Superīgs veids arī kopjošo kosmētiku tā iepazīt. Apjoms pietiekams, lai saprastu, vai patīk, kā arī nav žēl, ja galīgi neder.
01.08.2017 10:28 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Kad būs laiciņš, pameklēšu to Clinique, kāds man bija, jo tiešām, 1 vai 2x pamēģināju, sapratu, ka ne pa visam nav tas ko vēlos un kaut kur nogrūdu :D
Man patika Chanel tonālais - patīkama tekstūra, seja arī jūtais maigi un smaržīgi, takā būtu uzklāsts sejas krēms, bet noturība bija īsa.
Mans pēdējā gada favorīts, ko pērku atkārtoti, ir MAC tonālie krēmi, viegli, gaisīgi :)
01.08.2017 11:23 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man ir bijuši vairāki no Lancome, struktūra, klājums, viss ir ļoti ļoti paticis, bet diemžēl neviens Lancome tonālais nevienai sērijai nav manas ādas krāsā, proti, es vienkārši nespēju piemeklēt savai ādai piemērotu toni - ir vai nu par tumšu, vai par dzeltenu. :-(
01.08.2017 11:33 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Ideāla noturība ir MUFE HD tonālais + HD pūderis + fiksators. Citādi, vismaz man, uz dienas otro pusi jau sāk citādāk izskatīties.
No vieglajiem ļoti patīk Dior Nude (Loreal Lumi ir uz to pusi), ar Lancome, savukārt, neesmu sadraudzējusies ne ar tušām, ne tonālajiem. :-D Tā kā viss ir ļoti, ļoti individuāli..
01.08.2017 11:54 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Pašai man ir kombinēta sejas āda, bet lietoju pūderi vēl klāt, tāpēc matējošs efekts noteikti paildzinās.
Man bija Loreal True match- ir ok, es to nenosauktu par katastrofu.
Loreal Infallible 24h matte- man patīk daudz labāk par true match. Salīdzinoši ilgi nekas nespīd.
Art deco - diezgan pabiezs, bet arī labi turas uz sejas. Sedzošs. Visdrizāk,ka nederēs tām, kas ļoti jūt tonālo uz sejas, jo diezgan jūtama špaktele :D
Artistri - ir ok. Man palikās, ka nav tik matējošs kā 24h matte, nav tik biezs kā Art deco, bet nav arī tik škidrs kā True match. KKas pa vidu.
Bourjois healthy mix - man nepatika. Jā, diezgan matējošs, nevarētu sūdzēties, ka jau pēc vienas stundas viss spīd un laistās. Es esmu smagās artilērijas cienītāja, bet šis man likās par smagu. Vismaz man radīja maskas efektu uz sejas un jutos ļoti nekomfortabli.
Tie gan nav nekādi augstā gala tonāliem, bet varbūt kkas noderēs.
Te būs vēl bilde no interneta, kur tiek salīdzināti dažādi tonāliem.

01.08.2017 11:56 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Jau gadiem lietoju, bet deres, ja gribas vieglu tonalo un ir jau diezgan laba sejas ada. Pumpas noteikti nenomaskes.
01.08.2017 12:03 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Ja drīkst pievienot savu jautājumu, kādus non-comedogenic tonālos iesakiet?
01.08.2017 12:14 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.07.2017
No dārgā man ir paticis Dior Forever, Chanel Perfection Lumiere Velvet, gribu izmēģināt arī to Armani.
No lētā gala mani ļoti apmierina Loreal Matte ( vienīgais mīnuss - vasarā , kad esmu iesauļojusies, pat vistumšakais tonis man ir par gaišu).
01.08.2017 12:18 |
 
Reitings 92
Reģ: 01.11.2016
Mans absolutais favorits ir Este Lauder Double Wear, jo man ir ko slept uz sejas un to tas dara godam, bet ja gribas ko vieglaku tad sugar pieminetas armani lasting silk ir ideals, vienigi ko negaidiju tas nedaudz oksidejas uz manas adas(dzivoju loti karsta klimata). Vai kadai ir ta gadijies? Tadel neesmu to atkartoti vairs pirkusi.
01.08.2017 13:06 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Man favorītos ir Armani Lasting Silk

Ja nemalodos šis tiek discontinued. No Armani esmu lietojusi luminous silk foundation, dabīgs izskats, nezinu gan vai vasarai piemērots.
Vasarā tonālo nelietoju, ja vajadzība kaut ko notušēt lietoju MAC pro longwear concealer, lieliska noturība arī karstā laikā.
Priekšroku dodu kopumā BB un CC krēmiem, tinted moisturizer.
-
Ja neesi droša ko vēlies, tad ieteiktu iepirkties veikalā, vai internet lapā, kurā iespējams atgriezt pirkumu. Sephora , Bluemercury u.c. veikalos, ja nemaldos arī Armani beauty var atgriezt produktus, ja izrādās, ka tev nav piemēroti, arī atvērtus, jau izmēģinātus. Var gadīties, ka veikala apgaismojumā tonis izskatās citādāk kā dienas gaismā. Vai arī tonālias oksidējas un maina toni. Internetā pērkot var gadīties izvēlēties nepareizo toni.
02.08.2017 05:42 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Ja nemalodos šis tiek discontinued
neko tādu neesmu dzirdējusi un viņu mājaslapā arī ir pilns klāsts. Viņš tikai pirms gadiem 2-3 parādījās kā jaunums.
Ja neesi droša ko vēlies, tad ieteiktu iepirkties veikalā, vai internet lapā, kurā iespējams atgriezt pirkumu. Sephora , Bluemercury u.c. veikalos, ja nemaldos arī Armani beauty var atgriezt produktus, ja izrādās, ka tev nav piemēroti, arī atvērtus, jau izmēģinātus. Var gadīties, ka veikala apgaismojumā tonis izskatās citādāk kā dienas gaismā. Vai arī tonālias oksidējas un maina toni. Internetā pērkot var gadīties izvēlēties nepareizo toni.

Eh! Uzreiz var redzēt izlutinātus ārzemniekus :D Latvijā pat neatvērtu neviens atpakaļ neņems.
02.08.2017 11:52 |
 
10 gadi
Reitings 483
Reģ: 29.01.2009
Kāda ir mēģinājusi Diorskin Forever Perfect Cushion? Kādas atsauksmes?
02.08.2017 12:39 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es esmu lietojusi. Viņš atšķiras no tipiskiem kušoniem. Šķiet tāds sausāks un finišs satīna/matēts. Pārklājums viegls, bet ir krēms diezgan pigmentēts. No vienas puses ok, no otras - nothing special. Toties ir arī ļoti gaiši toņi.
02.08.2017 13:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits