apvienota virtuve ar istabu

 
10 gadi
Reitings 246
Reģ: 12.11.2012
Sveikas,
Pacēlās karsta diskusija par istabas izīrēšanu studio tipa dzīvoklī.
Bet, ko Jūs vispār domājiet par šo modi, ja ir divistabu dzīvoklis un viena no tām ir kopā ar virtuvi. Tām, kurām tāds ir, vai plānojiet to atkal pārbūvēt par izolētu istabu?
28.07.2017 15:22 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tas
Piemēram, aizejot ciemos pie divbērnu ģimenes, ieraugot vienu vannasistabu un divas guļamistabas, man nebūtu ienācis prātā, ka viņi negrib dzīvot labāk un nevar neko atļauties. Tāda tā doma.

Diversija bija, mēģināju īsāk. :D
29.07.2017 19:53 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nekad nebiju domājusi,ka tēma par virtuvi un apvienoto istabu izraisīs tādu kašķi starp dažām lietotājām:-D.
Lai tak katrs dzīvo kā grib un kā var atļauties. Ja kādai apmierina dzīve ar vienu vannasistabu,tad lai dzīvo, ja kādai vajaga 2vannasistabas ,arī lai tad tā dzīvo:-) nav pareizi vai nepareizi dzīvošanas principi pēc kuriem obligāti būtu jādzīvo. Katram tie standarti ir savi un katrs dzīvo pēc saviem standartiem , bet tas nenozīmē,ka citu cilvēku dzīvošanas standarti ir nepareizi,tie vienkārši ir citādāki. ;-)
29.07.2017 19:51 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
FreshDrop es jau arī nepasniedzu , man šķiet , ka citas man grib iebakstīt acī , ka viņu viedoklis ir tikai tas kurā ieklausīties , bet , kad uzrakstu kaut ko no piezemētāka skatupunkta , man uzmetas , ka es skaitu naudu , man skauž vai , ka tikai man taisnība :D
29.07.2017 19:51 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Piemēram, aizejot ciemos pie divbērnu ģimenes, ieraugot vienu vannasistabu un divas guļamistabas, man nebūtu ienācis prātā, ka viņi negrib dzīvot labāk un nevar neko atļauties. Tāda tā doma.
29.07.2017 19:50 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Duujaa redz visu pareizi saprot , incanti , kāpēc tik ļoti citas aizvaino tas , ka "skaitu viņu naudu" . Varbūt tādēļ , ka tik tiešām ir liela pretruna starp to , kā jūs pasniedzat to dzīves līmeni un kāds tas patiesi ir Latvijā ? Tāpēc jau arī skaitu , ka apbrīnoju to luksusa dzīvesstilu , lai gan Latvijā pat vidējais slānis ir tik maza % daļa . :-D:-P8-)
29.07.2017 19:49 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
bet varbūt tādēļ , ka ir ģimenes ar līdzekļiem , kuras neuzskata , ka dzīvot 3istabu dzīvoklī ir "spiešanās" ?

Nu labi, tad lai neuzskata. Katram savs. Nevajag savu viedokli pasniegt tā, ka tavējais tas pareizais un citiem būtu jājūtas vainīgiem, ka ir mērķis uzlabot savu dzīves kvalitāti. Nu un, ja kāda pelna 1000eur mēnesī un tērē to procedūrām? Tu netērētu, ja varētu atļauties? Bāztu naudu zeķē? :-D Kādam mērķim tad? Procedūras nē, lielāks dzīvoklis/māja ar dārzu nē (jeb kas cits, kas ir sevis lutināšana/dzīves kvalitātes uzlabošana nē). Tad ko? :-D
29.07.2017 19:47 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Diversija ko tad tu visu laiku iemet savas nievājošās un sarkastiskās piezīmes ? Baigā svētule atradās , apskatītos uz savu izteikšanās manieri , visu laiku , ka tik iedzelt un vēl apsaukt manus komentārus par naidīgiem . Ko tik vēl neizdomās (t) nav iespējams ar tevi runāt .
29.07.2017 19:46 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Sajūta, ka lasām divas dažādas versijas komentāriem |-)
29.07.2017 19:45 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Diversija
Ne jau visi dzīvošanu 3 istabu dzīvoklī ar vienu vannasistabu uzskatītu par ko traku, kā FreshDrop minēja. Pat arī visi var negribēt māju, tur īsti nav sakara ar skaudību vai gribēšanu dzīvot labāk. Kāds no mājas var gribēt uz dzīvokli pārvākties, tas nozīmētu, pazemināt savu līmeni? Ne taču, vai ne? Kādam ceļojums ir atļaušanās dzīvot, ne štukošana, kur ņemt vēl vienu vannasistabu vai terasi vai ko, manuprāt, nepamatoti spriedumi, jo dzīvošana labāk ir tik daudzās nozīmēs un veidos izpaužama, ka skaudība var nebūt pie vainas, jo katram tie redzējumi tik dažādi un dažādos virzienos. Taču tik daudz variantu.
29.07.2017 19:42 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Nuuu, ar Tevi diskutēt nav iespējams, tas man vismaz ir skaidrs :)
29.07.2017 19:40 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Diversija un tu būsi tas izglītotais piemērs ? Nesmīdini ;)
29.07.2017 19:37 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Nedomāju, ka kādu aizvaino tas, ka dzīvo labāk par viņu vai vienkārši grib dzīvot labāk un var to atļauties. Kā jau te kāda minēja, drīzāk viņas komentāri ir tik naidīgi, jo skauž vai sazin kas. Normāli cilvēki otra makā tik ļoti nelien :) Un normāli cilvēki prot diskutēt izglītotā manierē.
29.07.2017 19:35 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Kāpēc ģimenēm būtu jāspiežas 3 istabu dzīvoklī ar vienu sānmezglu, 2 cilvēkiem katrā istabā, ja līdzekļi atļauj iegādāties māju?

bet varbūt tādēļ , ka ir ģimenes ar līdzekļiem , kuras neuzskata , ka dzīvot 3istabu dzīvoklī ir "spiešanās" ? (t)|-)
29.07.2017 19:32 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un kāpēc elzas teiktais kādu baigi aizvaino, tad jau sāls kaut kur slēpjas, ja tas tā uzvelk. Vai tikai princips, ieraudzīju pretēju viedokli, sāku kašķi, jo jādominē tikai manam.
29.07.2017 19:31 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Wallee es jau pamanīju , ka jebko es neiekomentēju būsi TU un vēl pāris lietotājas , kuras vienkārši centīsies manu viedokli nolikt un pateikt , ka es domāju nepareizi vai dīvaini , ka tikai man ir taisnība un bla bla bla . Ko tad tu pati neredzi to baļķi savā acī ? Arī nepārtraukti bāz savu Norvēģiju priekšā un pakaļā pavisam nedomājot , ka Latvijā nav tā kā Norvēģijā , kur tāds standartiņš vien ir kāds dzīvoklīts ar dārzu un pāris wc vai vannasistabām (t)
.
dooh , protams , ka Latvijā 2sanmezgli ir retums , es nesaku , ka vispār nav , bet tas ir reāls retums un viss panesās tādēļ , ka atļāvos aizrādīt , ka 2sanmezgli nav jau tik svarīgi . Kāda starpība , ka viņai vai Tev tas liekas svarīgi ? Kopumā tas nav svarīgi , ja vien nav riktīga daudzbērnu ģimene un varat man te nerakstīt par to , ka tev tur liekas svarīgi . Es jau sapratu , ka aizstāvēsiet savas ambīcijas , ja pat reāli tam nav baigā pamata :-P
29.07.2017 19:30 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Duujaa, nevienam netiek liegts izteikt šeit savas domas, bet tāpēc jau nevajag uzspiest savu viedokli kā pareizāko un ja redz es iztieku ar vienu vannasistabu, tad divas jau tā ir zīmēšanās,

Drīkst es pazīmēšos?:-DMan ir divas tualetes, protams viena ir vannasistabā ,otrā atsevišķi ar izlietni tikai:-D.
Zviedrijā patika,ka mājā bija atsevišķa telpa ar dušu(iekšā arī pirts), tad vannasistaba ar lielu vannu,protams arī tualetes pods tur ir un vannasistabas skapītis un vēl atsevišķa telpa ar tualeti tikai. Savā ziņā tas ļoti atvieglo ikdienas dzīvi, var viens iet dušā un otrs vannā:-D
Bet esmu tīri labi pieradusi arī pie tā ,ka ir mājās viena vannasistaba:-)
29.07.2017 19:30 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Hei, kā var tikt elites grupā, citādi man ar paliks bail izteikt viedokli? :D
29.07.2017 19:25 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
elzaelza, beidz skaitīt svešu naudu. Katram ir savas vēlmes un mērķi.
.Kapēc cilvēks nevar būt laimīgs ar 2 bērniem 3istabu vai 4istabu dzīvoklī , bet obligāti jātiecas pēc tā luksusa un sazin kādām vēlmēm , ka obligāti jābūt privatmājai , 2sanmezgliem , katram sava istaba un vēl dārzam piedevām

Kāpēc ģimenēm būtu jāspiežas 3 istabu dzīvoklī ar vienu sānmezglu, 2 cilvēkiem katrā istabā, ja līdzekļi atļauj iegādāties māju?
No taviem komentāriem tik ļoti izstaro skaudība.
obligāti jātiecas vēl un vēl un vēl pēc eksluzīvām lietām un dzīvesveida .

Ja līdzekļi atļauj, KĀPĒC NE? :-D Kāpēc Tu tik ļoti iebilsti pret to, ka ir cilvēki, kuriem ambīcijas neapstājas pie 2istabu dzīvokļa mikrorajonā?
Varbūt tas cilvēku tieši motivē no rīta doties uz darbu? Iet uz darbu ar domu -" Jā, pašlaik dzīvoju tur, kur dzīvoju, bet krāju naudu piem., mājai/2 sānmezgliem/remontam utt."
29.07.2017 19:23 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
nevienam netiek liegts izteikt šeit savas domas, bet tāpēc jau nevajag uzspiest savu viedokli kā pareizāko un ja redz es iztieku ar vienu vannasistabu, tad divas jau tā ir zīmēšanās, lekšana augstāk par savu pakaļu un vispār lieka izšķērdība un tsdā gadujumā tie, kuri tā neuzskata un var atkauties šo "greznību" ir augstprātīgi.

Šo es nepostulēju.
Es neko tur nepārspīlēju un joprojām nesaprotu kāds tam sakars ar komentāru par Norvēģiju. Mēs drīkstam apspriest tikai Latvijā dzīvojošos iedzīvotājus, pārējiem ir jāsēž klusu?

Sākās lieta par to, ka, pieminot to, ka Norvēģijā tā bieži vai pamatā ir, jārēķinās, ka visur tā nav. Neatbalstu tālāko sarunas virzību, lai jau tās piecas vannasistabas kaut vai un viena kopīga guļamistaba, bet to, ka arī tavs ''arguments'' bija piemērojams tam, ko pārmet elzai, tikai plašāk neapskatīts. Un pārstāj norādīt, ko kāda drīkst teikt un ko nē, it kā būtu veidojusi šo vietni.
29.07.2017 19:22 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
bet kamēr ar pirkstu acī daudzām neiebakstīs

Jā, šī darbība Tev nav sveša un padodas. Bet varbūt labāk pamēģini vispirms saskatīt baļķi savā acī, nevis kārtējo reizi bakstīt citām?
29.07.2017 19:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits