apvienota virtuve ar istabu

 
10 gadi
Reitings 246
Reģ: 12.11.2012
Sveikas,
Pacēlās karsta diskusija par istabas izīrēšanu studio tipa dzīvoklī.
Bet, ko Jūs vispār domājiet par šo modi, ja ir divistabu dzīvoklis un viena no tām ir kopā ar virtuvi. Tām, kurām tāds ir, vai plānojiet to atkal pārbūvēt par izolētu istabu?
28.07.2017 15:22 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Wallee, tas, ka VISI raksta savas domas, viedokļus, pieredzēto utt., bet kāds tiek nostādīts priviliģētā pozīcijā.
Merlins Mensons laikam arī ir šizofrēnijas pārstāvis, ja reiz nosauca sevi par Mensonu.
Tas runājot par nikiem

Pēc šeit izteiktā loģikas, jā. :D
29.07.2017 18:34 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Divas WC un vannas istabas tiešām ģimenei ir vairāk vajadzība, nevis ekskluzivitāte. Kāpēc? Nu pavisam vienkārši - parasti visi ceļās vienā laikā, attiecīgi tad visiem jātiek tajā telpā. Tāpat brīžos, kad mājās paliek viesi, ir ērtāk, kad nav gluži visiem jāstāv rindā aiz diviem pieaugušajiem vai bērniem.
Saprotams, ka Latvijā daudzi dzīvo pieticīgos apstākļos, bet tāpēc jau nav jāšausminās par tām, kuras var atļauties vairāk. Neviena jau te neraksta, ka viņai WC podi ir no zelta un vanna izrotāta ar rozā dimantiem.
29.07.2017 18:39 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Diversija, un Wallee un citas te laiku nepavadīja un ne vau vau pretī? :-) Loģika iespārda šeit. :-D
29.07.2017 18:49 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Laiku pavadīja, bet vauvas esat tikai jūs. Ir jāprot izteikt savu viedokli un jums ar to ir tā švakāk, protat tikai riet, bet ieklausīties vai paskatīties uz sevi nē. Padomā, kāpēc vienmēr dikusijās, kur iesaisties, veidojas kašķi, kamēr citi cilvēki ar dažādiem viedokļiem tomēr spēj saturīgi komunicēt.
29.07.2017 18:52 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Neviena jau te neraksta, ka viņai WC podi ir no zelta un vanna izrotāta ar rozā dimantiem.

Pat ja būtu, tāpēc jau nav jāsauc par augstprātīgu un izlepušu (protams, aizliegts jau nav). Es saprastu sašutumu gan, ja tiku pasniegts, ka zelta podi ir obligāta nepieciešamība visiem un to neesamība nozīmē, ka dzīve ir neizdevusies. Turklāt tas teiciens "lēkt augstāk par savu pēcpusi" - daudzi cikvēki taču vēlās par savu budžetu iegūt maksimālas ērtības, tā sakot - good value for money. Tas, ka vēlmes, gaumes un vajadzības atšķirās ir cits jautājums. Piem., viena divbērnu ģimene vēlēsies divas vannasistabas, jo tas izteikti atvieglotu viņu ikdienu, kas ir atkarīga no viņu dzīvesstila (piem., celšanās laika no rīta). Otra divbērnu ģimene ar to pašu budžetu izvēlēsies, piem., lielāku virtuvi vai extra istabu, un viņiem tā otra vannasistaba nebūs prioritāte. Vai tiešām ir obligāti jānosoda viena vai otra ģimene?
29.07.2017 19:01 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ūja, protams, ļoti sakarīgi vienmēr diskutējat, esmu redzējusi. Par sevi es pati labāk zināšu, kas un kāpēc, kāds tam nolūks, bet kamēr ar pirkstu acī daudzām neiebakstīs, tikmēr ārpus savas iluzorās pasaules nesavelk kopā vienlīdzīgas lietas diemžēl.
29.07.2017 19:03 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Piem., viena divbērnu ģimene vēlēsies divas vannasistabas, jo tas izteikti atvieglotu viņu ikdienu, kas ir atkarīga no viņu dzīvesstila (piem., celšanās laika no rīta). Otra divbērnu ģimene ar to pašu budžetu izvēlēsies, piem., lielāku virtuvi vai extra istabu, un viņiem tā otra vannasistaba nebūs prioritāte. Vai tiešām ir obligāti jānosoda viena vai otra ģimene?

Nu tā šeit notiek. :-)
29.07.2017 19:04 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Divas vai trīs vannasistabas man arī nešķiet kaut kas baigi izplatīts LV, nepatīk arī studio tipa dzīvokļi, ja nu vienīgi tā ir tikai viesu telpa un ir pietiekami privātās teritorijas, bet man šķiet te kašķis vairs nav par šo, bet par cilvēkiem un varu, kuram paliks populārais gala vārds vai kas tāds. :D
29.07.2017 19:09 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Duujaa, nevienam netiek liegts izteikt šeit savas domas, bet tāpēc jau nevajag uzspiest savu viedokli kā pareizāko un ja redz es iztieku ar vienu vannasistabu, tad divas jau tā ir zīmēšanās, lekšana augstāk par savu pakaļu un vispār lieka izšķērdība un tsdā gadujumā tie, kuri tā neuzskata un var atkauties šo "greznību" ir augstprātīgi.
Es neko tur nepārspīlēju un joprojām nesaprotu kāds tam sakars ar komentāru par Norvēģiju. Mēs drīkstam apspriest tikai Latvijā dzīvojošos iedzīvotājus, pārējiem ir jāsēž klusu?
29.07.2017 19:17 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
bet kamēr ar pirkstu acī daudzām neiebakstīs

Jā, šī darbība Tev nav sveša un padodas. Bet varbūt labāk pamēģini vispirms saskatīt baļķi savā acī, nevis kārtējo reizi bakstīt citām?
29.07.2017 19:19 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
nevienam netiek liegts izteikt šeit savas domas, bet tāpēc jau nevajag uzspiest savu viedokli kā pareizāko un ja redz es iztieku ar vienu vannasistabu, tad divas jau tā ir zīmēšanās, lekšana augstāk par savu pakaļu un vispār lieka izšķērdība un tsdā gadujumā tie, kuri tā neuzskata un var atkauties šo "greznību" ir augstprātīgi.

Šo es nepostulēju.
Es neko tur nepārspīlēju un joprojām nesaprotu kāds tam sakars ar komentāru par Norvēģiju. Mēs drīkstam apspriest tikai Latvijā dzīvojošos iedzīvotājus, pārējiem ir jāsēž klusu?

Sākās lieta par to, ka, pieminot to, ka Norvēģijā tā bieži vai pamatā ir, jārēķinās, ka visur tā nav. Neatbalstu tālāko sarunas virzību, lai jau tās piecas vannasistabas kaut vai un viena kopīga guļamistaba, bet to, ka arī tavs ''arguments'' bija piemērojams tam, ko pārmet elzai, tikai plašāk neapskatīts. Un pārstāj norādīt, ko kāda drīkst teikt un ko nē, it kā būtu veidojusi šo vietni.
29.07.2017 19:22 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
elzaelza, beidz skaitīt svešu naudu. Katram ir savas vēlmes un mērķi.
.Kapēc cilvēks nevar būt laimīgs ar 2 bērniem 3istabu vai 4istabu dzīvoklī , bet obligāti jātiecas pēc tā luksusa un sazin kādām vēlmēm , ka obligāti jābūt privatmājai , 2sanmezgliem , katram sava istaba un vēl dārzam piedevām

Kāpēc ģimenēm būtu jāspiežas 3 istabu dzīvoklī ar vienu sānmezglu, 2 cilvēkiem katrā istabā, ja līdzekļi atļauj iegādāties māju?
No taviem komentāriem tik ļoti izstaro skaudība.
obligāti jātiecas vēl un vēl un vēl pēc eksluzīvām lietām un dzīvesveida .

Ja līdzekļi atļauj, KĀPĒC NE? :-D Kāpēc Tu tik ļoti iebilsti pret to, ka ir cilvēki, kuriem ambīcijas neapstājas pie 2istabu dzīvokļa mikrorajonā?
Varbūt tas cilvēku tieši motivē no rīta doties uz darbu? Iet uz darbu ar domu -" Jā, pašlaik dzīvoju tur, kur dzīvoju, bet krāju naudu piem., mājai/2 sānmezgliem/remontam utt."
29.07.2017 19:23 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Hei, kā var tikt elites grupā, citādi man ar paliks bail izteikt viedokli? :D
29.07.2017 19:25 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Duujaa, nevienam netiek liegts izteikt šeit savas domas, bet tāpēc jau nevajag uzspiest savu viedokli kā pareizāko un ja redz es iztieku ar vienu vannasistabu, tad divas jau tā ir zīmēšanās,

Drīkst es pazīmēšos?:-DMan ir divas tualetes, protams viena ir vannasistabā ,otrā atsevišķi ar izlietni tikai:-D.
Zviedrijā patika,ka mājā bija atsevišķa telpa ar dušu(iekšā arī pirts), tad vannasistaba ar lielu vannu,protams arī tualetes pods tur ir un vannasistabas skapītis un vēl atsevišķa telpa ar tualeti tikai. Savā ziņā tas ļoti atvieglo ikdienas dzīvi, var viens iet dušā un otrs vannā:-D
Bet esmu tīri labi pieradusi arī pie tā ,ka ir mājās viena vannasistaba:-)
29.07.2017 19:30 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Wallee es jau pamanīju , ka jebko es neiekomentēju būsi TU un vēl pāris lietotājas , kuras vienkārši centīsies manu viedokli nolikt un pateikt , ka es domāju nepareizi vai dīvaini , ka tikai man ir taisnība un bla bla bla . Ko tad tu pati neredzi to baļķi savā acī ? Arī nepārtraukti bāz savu Norvēģiju priekšā un pakaļā pavisam nedomājot , ka Latvijā nav tā kā Norvēģijā , kur tāds standartiņš vien ir kāds dzīvoklīts ar dārzu un pāris wc vai vannasistabām (t)
.
dooh , protams , ka Latvijā 2sanmezgli ir retums , es nesaku , ka vispār nav , bet tas ir reāls retums un viss panesās tādēļ , ka atļāvos aizrādīt , ka 2sanmezgli nav jau tik svarīgi . Kāda starpība , ka viņai vai Tev tas liekas svarīgi ? Kopumā tas nav svarīgi , ja vien nav riktīga daudzbērnu ģimene un varat man te nerakstīt par to , ka tev tur liekas svarīgi . Es jau sapratu , ka aizstāvēsiet savas ambīcijas , ja pat reāli tam nav baigā pamata :-P
29.07.2017 19:30 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un kāpēc elzas teiktais kādu baigi aizvaino, tad jau sāls kaut kur slēpjas, ja tas tā uzvelk. Vai tikai princips, ieraudzīju pretēju viedokli, sāku kašķi, jo jādominē tikai manam.
29.07.2017 19:31 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Kāpēc ģimenēm būtu jāspiežas 3 istabu dzīvoklī ar vienu sānmezglu, 2 cilvēkiem katrā istabā, ja līdzekļi atļauj iegādāties māju?

bet varbūt tādēļ , ka ir ģimenes ar līdzekļiem , kuras neuzskata , ka dzīvot 3istabu dzīvoklī ir "spiešanās" ? (t)|-)
29.07.2017 19:32 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Nedomāju, ka kādu aizvaino tas, ka dzīvo labāk par viņu vai vienkārši grib dzīvot labāk un var to atļauties. Kā jau te kāda minēja, drīzāk viņas komentāri ir tik naidīgi, jo skauž vai sazin kas. Normāli cilvēki otra makā tik ļoti nelien :) Un normāli cilvēki prot diskutēt izglītotā manierē.
29.07.2017 19:35 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Diversija un tu būsi tas izglītotais piemērs ? Nesmīdini ;)
29.07.2017 19:37 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Nuuu, ar Tevi diskutēt nav iespējams, tas man vismaz ir skaidrs :)
29.07.2017 19:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits