apvienota virtuve ar istabu

 
10 gadi
Reitings 246
Reģ: 12.11.2012
Sveikas,
Pacēlās karsta diskusija par istabas izīrēšanu studio tipa dzīvoklī.
Bet, ko Jūs vispār domājiet par šo modi, ja ir divistabu dzīvoklis un viena no tām ir kopā ar virtuvi. Tām, kurām tāds ir, vai plānojiet to atkal pārbūvēt par izolētu istabu?
28.07.2017 15:22 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
1.Variants diviem cilvēkiem, vistruves atpūtas telpai kaut kas ar izvietojumu virtuves zonai pret atpūtas varētu vel kādā vairantā.
2. Variants, īsi sakot labirintisks, pa daudz visādu papildus stūru(lieku), ja tas kādā vietā, kā risinājums ja savādāk nevar, bet visam plānojumam iet cauri visādi papildus piekonstruējumi kurus parīstos personīgi(mans subjektīvais) vienkāŗši noņemt...
29.07.2017 14:11 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
elzaelza, kāda Tev reāli statpība uz ko cilvēks tiecas, uz divām vannasistabām vai četrām guļamistabām. Kā Tava bērnības situācija ir saistīta ar sveša cilvēka vēlmēm? Vai tad cita cilvēka prioritātēm ir jābūt saskaņotām ar kāda cita bērnības situāciju? Kas tas vispār par wtf, Tu tik bieži ar savu viedokli ne pa ķeksi ielien, it kā kāds Tev būtu jautājis vai tā drīkst vispār gribēt vai domāt, vai nē.
Es arī būtu priecīga, ja tad, kad man būs bērni. man ar vīru būs atsevišķa vannasistaba, kas atradīsies mūsu guļamistabā, neko pārdabisku tur neredzu. Te Norvēģijā vairums tā dzīvo un tā nav nekāda ekstra.
29.07.2017 14:34 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
elzaelza jau izteica viedokli, ka ar bērniem vairāk noderētu/novērtētu papildus guļamistabu divu vannasistabu vietā, piemēram. :-)
29.07.2017 14:39 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Wallee varbūt tādēļ ka tas ir forums un ikvienam var būt savs skatījums ? Es skatos pēc tā , kā dzīvo lielākā daļa cilvēku Latvijā , nevis kaut kur ASV , Norvēģijā vai Vācijā (t)
Rīgas guļamrajonos cik tu esi redzējusi iespēju dzīvot dzīvoklī ar 2sanmezgliem ? Pat 4istabu dzīvokļi daudzdzīvokļu mājās ir retums , tie jau ir atsevišķi projekti un cik zinu , masas dzīvo 2istabas vai 3istabas dzīvokļos daudzdzīvokļu mājās 5stāvenēs vai 9stāvenēs . Bet liela daļa vispār tikai1istabas , kas , protams , nav nekas labs dzīvojot pat ar 1 bērnu .
Nolaidies uz zemes ! Viena lieta tiekties pēc progresa , kas ir reāli , bet cita lieta ar tādu augstprātību visur bāzt savu viedokli , ka bez maz vai luksusa dzīves apstākļi ir tāda vien norma Latvijā un visa masa , kas dzīvo daudzstāvenēs dzīvo kaut kur uz Mēness (t) Norvēģijā arī algas ir 3reizes lielākas nekā Latvijā . Sāksim ar to .
29.07.2017 14:39 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
kā viesistabai ir super, ja tur kādam jāguļ , tad galīgi nē
29.07.2017 14:40 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
elzaelza, es reāli nesaprotu kas tas par luksusa variantu ir dzīvoklim vai mājai ar diviem sanmezgliem, tas nav nekas astronomisks.
Es par to Tev sāku teikt tàpēc, ka Tu pieminēji to kā savā bērnībā ar brāli dalīji vienu istabu, bet kādam citam redz ir vēlme pēc diviem sanmezgliem. Laiki mainās un vēlmes tāpat. Kādam tie divi sanmezgli ir tik pat svarīgi kā Tev četras guļamistabas, par ko tur šausmināties un uzreiz salīdzināt ar sevi.
cita lieta ar tādu augstprātību visur bāzt savu viedokli , ka bez maz vai luksusa dzīves apstākļi ir tāda vien norma Latvijā un visa masa , kas dzīvo daudzstāvenēs dzīvo kaut kur uz Mēness

Nevajag ju te tagad piepušķot un dramatizēt. Es runāju par sevi, ka man tas šķiet normāli, nevis ka visiem tā ir jādzīvo. Katram r savas prioritātes, tāpēc nevajag uztvert tās kā augstprātību vai luksusu.
29.07.2017 14:47 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Mums ģimenei kur esam 4 cilvēki, no kuriem sievietes, 2 sanmezgli ir ļoti nepieciešami, ppusaudži un dāmas mēdz ļooooti ilgi taisīties utt, no kā cieš pārējie ģimenes ļocekļi, varbūt divatā tā būtu lieka privilēģija
29.07.2017 14:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Man jau šķiet visi šeit to dara, izsaka domas un savu skatījumu, bet daži to izrādās nevar, kā tad tas sanāk? Viens nedrīkst gribēt guļamistabas, bet cits vannasistabas var, katrs taču par sevi runā.
29.07.2017 14:51 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Duujaa, lai Tu sapratu, es runāju konkrēti par šo tekstu:
incanti kā mēs ar brāli dzīvojām kopā vienā istabā , kopumā mums bija 3istabu dzīvoklis , bet te tu runā par diviem sanmezgliem ?

Kā tas skar cita cilvēka vēlmes?
29.07.2017 14:53 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Ko jūs abas varat pārtulkot visu pilnīgi savādāk. Viena uzreiz saka ka tā redz ir augstprātība, otra uzskata, ka gribēt vairs nevar, nu wtf vienkārši tas ir??? :-D
29.07.2017 14:54 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Wallee, kas tad slikts, ja tāds ir viņas skatījums uz prioritātēm, ka istaba katram ir svarīgāka?
29.07.2017 14:55 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
kā pret sienu vnk
29.07.2017 14:57 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Wallee
Nevajag ju te tagad piepušķot un dramatizēt. Es runāju par sevi, ka man tas šķiet normāli, nevis ka visiem tā ir jādzīvo. Katram r savas prioritātes, tāpēc nevajag uztvert tās kā augstprātību vai luksusu.

bet tu jau pati dramatizē manu viedokli ! Tas , ka Tev tāds luksus kā 2sanmezgli , kas Latvijā ir retums , ir norma vien , jo dzīvo Norvēģijā vai nezinu kur , nenozīmē ka vidusmēra iedzīvotājam Latvijā 2sanmezgli ir prioritāra lieta . Tāpēc un nobrīnījos par kārtējo nesamērīgo vēlmi pēc 2sanmezgliem attiecībā pret to kā dzīvo masas Latvijā , kuriem labi , ja ir 3istab dzīvklis . Varbūt lietotāja paranoid dzīvo ārzemēs privātmājā un viņai tāds progresa lēciens ir kā viens spļāviens , bet , ja Latvijā , tad zin , man būs taisnība tomēr , ka tā jau ir luksusa prasība pēc komforta nevis vēlme pēc ērtībām pieaugošā bērna skaita dēļ (t)
.
Paldies Duujaa :-)
.
Wallee
Kā tas skar cita cilvēka vēlmes?
Skar tādā veidā , ka šāda vēlme ir nesamērīga attiecībā pret to , kā dzīvo lielākā daļa ģimeņu Latvijā . Tāpēc un uzrakstīju par to kā tad es ar brāli varēju dzīvot vienā istabā , ja redz lietotājai paranoid šķiet ārkārtīgi neērti dzīvot pat ar 1 sanmezglu dzīvoklī ... Un tas vēl tikai ar 2 bērniem , es saprotu , ja būtu 4 , tad kaut cik normāli būtu , lai gan grūti īstenojami , bet paziņot , ka
Man pašai aug divas meitas un ļoti labi apzinos, ka jāskatās pēc dzīvokla ar diviem sanmezgliem
skan tiešām tā it kā viņa runātu par to , ka būtu jātiesas uz 3istabu vai 4istabu dzīvokli .
(t)(t)(t)
29.07.2017 14:58 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
kā pret sienu vnk

Ja nevar pamatot, atkal personīgi epiteti, jo nesaskata ko vajag, nu labi, tā jau te norma. :-)
29.07.2017 15:02 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Nevajag pārspīlēt, es nevienā brīdī nerunāju par citiem cilvēkiem, kas kuram ir prioritārs un kas nav. Es runāju par sevi jomajo, ja Tev vēl neaiziet, un par to, ka CITIEM CILVĒKIEM VĒLMES VAR ATŠĶIRTIES NO TAVĀM un tā nebūs uzreiz nekāda augstprātība vai luksusa dzīvesveids! Beidz šausmināties par to, kas citam ir svarīgāks, Tev tās ir istabas, kādam citam papildus sanmezgls, ar to arī beigšu šo neauglīgo sarunu ar tevi jo jūtu, ka runāju kā pret sienu, Tu tik mal savu.
29.07.2017 15:06 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Duujaa vienkārši šeit Cosmo forumā savācās kaut kādas biezās , kurām algas par 1000 eur ir tāds iztikas minimums vien , dzīvo privātmājās vai nezin kādos jaunos projektos ar jaunākiem remontiem un 2sanmezgli ir ir kaut kas ikdienišķs uz ko tiekties ar 2 bērniem . Nerunājot par dārgiem zīmoliem , kosmētiku , sazin cik skaistumkopšans procedūrām , kur mēnesī iztērē vismaz 100-200 eur . (t)
Nav jau brīnums , ka mans viedoklis bieži vien izlec , jo pārstāvu nevis biezo slāni , bet vidusmēra Latvijas iedzīvotāja intereses . :-)
29.07.2017 15:07 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ļoti patīk Salomē otrais plānojums (l)
29.07.2017 15:08 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Es skatos pēc tā , kā dzīvo lielākā daļa cilvēku Latvijā , nevis kaut kur ASV , Norvēģijā vai Vācijā
elzaelza, šī diskusija nav domāta vienīgi Tev, nevienam neinteresē, pēc kā skaties kaut ko. :D Šeit ir zināma daļa sieviešu, kas dzīvo ārzemēs. Tāpēc viņas nevar izteikt savu nepieciešamību vai vēlēšanos pēc konkrētiem apstākļiem, jo redz, mums Latvijā dzīvojošajiem skaužot augstāks dzīves līmenis? Kad veidosi savu diskusiju, pieteikumā ieraksti ''ārzemēs dzīvojošās lūdzu nekomentēt''. Es personīgi arī neesmu augusi un dzīvojusi ļoti labos apstākļos, tāpēc varu pieciest neērtības un neesmu prasīga savās vēlmēs. Man nepatīk izlaidība plezīra pēc, ja cilvēks to īsti nevar atļauties, bet ja var, tad tas ir jauki, ka kāds dzīvē ir izsities un neskaužu. Konkrētajā situācijā saprotu, ka ģimenē ir viens vīrietis un trīs (divas no tām vēl augošas) sievietes, un divi sanmezgli ir ērtības nolūkā, lai viens otram nestātos ceļā taisoties savās gaitās. Tas, ka ieliksi divus podus, divas vannas vai dušas kabīnes un izremontēsi mazu telpu, nenozīmēs, ka ūdens tiks patērēts divreiz vairāk. :D
29.07.2017 15:09 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vienā plānojumā ir terase, otrā nav - tāpat no kaut kā jāatsakās, nu ja skatās uz līdzvērtīga lieluma vietu. Jādomā, kas vairāk vajadzīgs, cik liela ģimene, kādi bērni, cik bieži ciemiņi, kas pašiem vairāk pie sirds iet. :-)
29.07.2017 15:09 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Duujaa, es pamatoju jau iepriekš, ja nemāki saskatīt, es netaisos vēlreiz agkārtoties.
Es nevienā brīdī neteicu, ka citam četras, kaut sešas istabas ir slikti, es runāju par to, ka tad nevajag šausmināties par citu prioritātēm. Kāda reāli starpība ko gribu es, nejau jums ar mani jādzīvo. Dzīvojat savās četrās istabās, es dzīvošu savos divos sanmezglos.
29.07.2017 15:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits