instagrams

 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Hai!
Jautājums zinātājiem.. Vai ir iespējams instagramā kaut kā nobloķēt savu sekotāju (bet neizmetot viņu no manu sekotāju sarakstā), lai viņš neredz manas aktivitātes - kam es tikko piesekoju, ko ielaikoju, utt.?
Varbūt kādā jaunajā versijā tas ir iespējams, par ko man šobrīd nav ne mazākās jausmas? Bērnišķīga "sāpe", bet trakoti svarīgi to uzzināt :D
27.07.2017 00:06 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
bet saproti viena lieta , kad ielaiko , bet reti , bet cita , kad nekad nelaiko . Aizdomīgi |-) man jau it kā nav žel , turpretī , kad pieklauvē pie tāda cilvēka "draugos" , tu netiec apstiprināts , kas tikai pastiprina aizdomas .
Vai nu abi atklāti viens pret otru , vai arī nav ko okšķerēties pa manu privāto dzīvi , kamēr savu tur slepenībā (t)
bet labi , tas jau pagātnē , tagad nav problēmu , man vispār sekotajos tikai kādi 50 cilvēki un ap 70 bilžu , var padomāt , ka neaktīvs konts :D
27.07.2017 13:21 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man arī ir konti, kuriem sekoju, bet ne vienmēr nolaikoju dievsvienzinakāpēc. Nevar jau laikot VISU pēc kārtas.

+++
Es laikoju tikai tuvāko cilvēku (draugu, radinieku) bildes (kopsummā līdz 10 cilv.). Tad tiešām laikoju gandrīz ikvienu bildi. Pārējiem laikoju pēc noskaņojuma vai arī, ja ļoti patīk. Bezjēgā tos laikus nespiežu, ja nepatīk (izņēmumu sk. augšā), bet tas nenozīmē, ka to cilvēku bildes, kurus nonstopā nelaikoju, nav interesanti paskatīties
***
Bet par cik ar paranoju neslimoju, sekotājus neanalizēju, tad jau kopš paša sākuma ir slēgtais profils, lai nebūtu jānodarbojas ar muļķībām un analizēt, vai X ir dīvains stalkeris - izmest viņu vai paturēt :-D
27.07.2017 13:22 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
P.S. jau jau par opcijām.. vai IK ir opcija bloķēt laiku likšanu? Atceros, ka kādreiz draugos varēja ielikt bildi un liegt iespēju komentēt.. varbūt bildēm ir opcija liegt iespēju likt laikus un/vai komentēt tieši IG?
27.07.2017 13:24 |
 
Reitings 132
Reģ: 29.05.2017
Cik zinu, nē, komentārus IG bloķēt nevar. Bet negribu samelot.
elzaelza protams, kā ar katru sociālo tīklu profilu, rēķinies,ka, ja vien viņš nav super privāts, to var redzēt jebkurš. Un jātaisa tāds, lai nav kauns. Nu un, ka nekad nelaiko :D Tieši tāpēc es agrāk izdzēsos uz laiku no IG - jo sapratu, ka man ir pārāk svarīgi analizēt, kurš laiko un kurš nelaiko. Ja tam aiziet puse dienas - it's time to leave. Ir svarīgākas lietas dzīvē. Vēlāk savācos un atgriezos, bet jau čilīgākā noskaņojumā.
27.07.2017 13:27 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
izteikti aizdomīgi likās cilvēki , kuri pieseko , bet nekad nelaiko manas bildes . Liekas tādi okšķernieki , kuriem tu nemaz nepatīk , tikai aiz muguras apsmej .

Un lūk šo sauc par paranoju :-D
27.07.2017 13:46 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Tagad pat nav obligāti jābloķē, lai atņemtu iespēju sev sekot. Var darīt vienkārši: aiziet uz savu profilu, nospiest "followers", tad sarakstā katram maliņā ir 3 punktiņi, tie jānospiež, tad izmetas teksts "Remove follower? Instagram wont tel @XX they were removed from your followers".
Bet par to, kā skatīties, ko dara tie, kam seko - nezinu. Vainoju algoritmu :)
27.07.2017 13:57 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.05.2014
Ir opcija liegt komentārus bildei.
27.07.2017 14:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits