Kur var ?

 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Heey! Kurās vietās vai internetveikalos var iegādāties tādas drēbes un apavus , kādas/i viņai ir ?
https://www.instagram.com/dance_malyshka_official/
26.07.2017 13:43 |
 
Reitings 142
Reģ: 22.07.2013
Atrast kādu, kam līdzināties kā kopijai, tev būs ļoti grūti. Ādas toni, ķermeņa formu un acu krāsu izmainīt tu īsti nevari - samierinies. Labāk atrodi cilvēkus, kuriem ir tādas pašas iezīmes kā tev. Piemēram, atrodi meitenes ar tādu pašu ķermeņa formu un skaties kādas formas apģērbs viņām labāk piestāv: zīmuļsvārki vai a-veida svārki, skinny vai taisnas džinsas utt. Tad atrodi kādu ar bālu ādu un skaties kādu make-up viņas lieto, kā matus krāso, piemēram, Lily Collins man liekas ļoti skaista. Un tev nav jāatrod kāda meitene, kas tev liekas perfekta. Piestāvošas drēbju formas tu vari skatīties arī no cilvēkiem, kuru stils tev nepatīk, galvenais, ka ķermenis ir tev līdzīgs. Piestāvošas krāsas vari skatīties, arī, ja ķermenis neatbilst, galvenais, ka āda bāla un acis/mati līdzīgā tonī utt.
.
Kad iesi drēbes pirkt, tad jau aptuveni zināsi kādas formas tev piestāv un kādi toņi, bet skaties tajā stilā, kas tevi saista. Paņem pielaikot kaudzi un izmēģini dažādas kombinācija, vai patīk un piestāv. Labāk pāris reizes pārdevējām pabojā nervus nevis gadiem komplekso.
26.07.2017 17:13 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Edie es tev piekrītu , tikai paradoksāli , nezin kāpēc lielakā daļa seko tieši tādām tipiskām Insta čikām nevis tām , kurām ir kaut kas savs un visas bildes nav notušētas ar vienu toņa filtru .
26.07.2017 17:14 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Man kaut kā ir licies, ka šāda tipa drēbes ir tirgū. Tāds padsmitnieču stiliņš.
26.07.2017 17:30 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
elzaelza, jā, to es arī esmu ievērojusi. Manuprāt, pie vainas tas, ka gan tv, gan internetā, gan presē tās samākslotās dāmas tiek pataisītas par slavenām un īpašām tikai tāpēc, ka viņām ir daudz naudas, īpašumi un, protams, fotogrāfijās tas tiek īpaši uzsvērts, atrādot kārdinošu ceļojumu attēlus, ekstravagantu dzīvesveidu. Meitenes saskatās bildes un nodomā, ka tikai esot tādām kā viņas, var dzīvot un justies labi, pievilcīgi, iekārojami.
Mani, savukārt, daudz vairāk iedvesmotu šī sieviete, pateicoties viņas izskatam, dzīvesveidam un tam cik skaista, pievilcīga var būt sieviete arī bez simts filtriem un Kardašjanas cienīgām aprisēm.
https://www.instagram.com/darai_andrea/
26.07.2017 17:44 |
 
Reitings 142
Reģ: 22.07.2013
Edie es tev piekrītu , tikai paradoksāli , nezin kāpēc lielakā daļa seko tieši tādām tipiskām Insta čikām

Tipiskās Insta čikas, manuprāt, vairāk liek mazapģērbtas bildes, tāpēc dabū vairāk "like" un ir pamanāmākas, kas nozīmē, ka vairāk cilvēki ieraudzīs un arī laikos. Twerking video arī palīdz...
26.07.2017 17:45 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nevienas IG čiksas kopēšana nepadarīs tevi laimīgāku, pārliecinātāku, skaistāku u. c. Izceļot tikai savas labākās lietas - kuras ir tev individuālas - kaut kas var sanākt, gan ārienē, gan iekšienē, ar domu, lai iekšējais skaistums atbalsojas un staro ārienē. Un nekā personīga, bet tie ''elki'', ko jau kuros reizi šeit liec, liek diezgan pabrīnīties, nu nav diez ko gaumīgi, īpaši vai kaut kas, kur tagad vajadzētu iespringt. Lielākais ieteikums - izdzēs IG kontu beidzot.
26.07.2017 22:09 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Izceļot tikai savas labākās lietas - kuras ir tev individuālas - kaut kas var sanākt, gan ārienē, gan iekšienē, ar domu, lai iekšējais skaistums atbalsojas un staro ārienē.

Duujaa,Bet kā var izcelt TO, kura iespējams manī nav ????? Un es pat nezinu KO izcelt, kas būtu manī...8-):-/
27.07.2017 09:49 |
 
Reitings 132
Reģ: 29.05.2017
Es kaut kad biju izdzēsusies no IG tieši tāpēc, ka attapos, ka pārāk rūp visi like, un pārāk interesē svešas lietas.
Pēc kāda laika gan atgriezos, kad nomierinājos :D un, starpcitu, par cilvēcīgiem cilvēkiem un stila iedvesmu, reku mūsu pašmāju IG konts, kuram sekoju - https://www.instagram.com/liepininese/. Skaista, gaumīga sieviete, dikti patīk.
Tad, tā kā pašai lielas krūtis / plati gurni / dibens, ļoti patīk Ashley Graham konts, no kura smeļos stila iedvesmas, kā izcelt visu, kas izceļams. https://www.instagram.com/theashleygraham/ :)
ღGOOLDENღ, cik Tev ir gadu? Ja padsmit - tad chill, tas "savs" ar laiku atnāks. Tiešām. Izdomā, kas Tev patīk, bet nevis kā stils, bet lietas. Piem., man patīk mežģīnes. Man patīk maigi, plīvojoši audumi (esmu tas taustes cilvēks). Man patīk apspīlētas džinsas. Man patīk ... hm, nez, lieli t-krekli. Boyfriend tipa džemperi. Auduma bikses. Melnas laiviņas. Es nez, es te saucu visu, kas ienāk prātā. Garas kleitas. Nu, vienalga. Izdomā, kas tev patīk, un veikalā skaties uz to. Izskati kaut vai savu skapi šobrīd, paskaties uz saviem mīļākajiem gabaliem un izdomā, kāpēc mīļākie. Štrunts par konkrētu stilu, es esmu mid-20 un man joprojām nav "stila". Ja saproti, ka tev, piemēram, patīk lietas ar V veida izgriezumu (starpcitu, ir liela starpība starp U un V veida izgriezumiem :D ), tad skaties veikalā uz tām. Ja atrodi kleitu materiālā, kas tev patīk, piem t-kleitu + ar izgriezumu, kas tev patīk + raksts/krāsa/akcents, kas tv patīk - vienkārši ieraugi, un liekas "uuuuu, šito gribu" - ņem. Vēlāk pagooglē, es nez, idejas, "how to style a dress". Paskaties kaut vai google images vai pinterestos, ko pievilkt klāt- jaciņu/džemperi/žaketi, etc. Bet sāc nevis ar to, ka atrodi stilu, bet gan ar to, ka atrodi, kas tev patīk - stils pielāgosies. Man, piemēram, ļoti patīk atkailināti pleci. Tā teikt, that's my thing. Patīk, kā jūtos, ka pleci, kakls ir atsegti. It īpaši vasarā. Lūk - atrodi sajūtu. Pēc tam močī uz veikalu. Iepirku krekliņus ar šaurām lencēm, vai tos, uz gumijām, ap pleciem (tagad tās kleitas dikti modē), etc. Pagooglē, kāds ir tavs ķermeņa tips un vadies pēc tā, pameklē idejas konkrētajam tipam. Vai tev labāk izcelt vidukli, vai krūtis, vai vēl kaut ko. Es varētu vēl un vēl rakstīt. ;-)
27.07.2017 10:15 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Bet kā var izcelt TO, kura iespējams manī nav ????? Un es pat nezinu KO izcelt, kas būtu manī...

Aizejot pie psihoterapeita.
27.07.2017 12:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits