Dzīvnieki no patversmes

 
Reitings 220
Reģ: 17.08.2016
Sveiki! :)
Pēdējā laikā daudz domāju par to, ka vēlētos paņemt sunīti no patversmes.
Varbūt variet padalīties ar saviem stāstiem par patversmē esošajiem dzīvniekiem, kā jums gāja sākumā, kā varbūt kādam izglābāt pat dzīvību?
Iedvesmojos no šodienas delfi.lv raksta
http://www.delfi.lv/mansdraugs/zveru-dzive/49075643_pirms-un-pec-soctiklotaji-dalas-adopteto-sunu-brinumainajas-parvertibas
25.07.2017 16:32 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Personīgi es neizpratu Duujaa vērsto komentāru freya virzienā - ''iemidzināt, jo ''stulbais suns, nebija bērnus redzējis'''', no kura daļa ielikta pēdiņās it kā freya ko tādu būtu teikusi. Ne par iemidzināšanu, ne stulbiem suņiem neko neatceros. :D
Tāpat arī nesaprotu delusion un citu piezīmes pecinjaa virzienā, jo godprātīga saimnieces rīcība nebija. Ja prasi lielu summu, tad pasaki par ko, jo acīmredzot, viņai nebija žēl samaksāt naudu, bet vēlāk pārsteigties par veselības problēmām gan. Nemitīgi izrauts no konteksta. Varētu padomāt, ka kaut kāda pagātnes rīvēšanās un rūgtums palicis, no kura tad emociju iepaidā uzražot nicinošus komentārus, kuriem saistību ar pecinjaa teikto grūti atrast. :-D
27.07.2017 14:41 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
freya neko par "stulbu suņu iemidzināšanu" neteica, to minēja Melnakakene. Bet, spriežot pēc rakstības te un citās diskusijās, izskatās, ka Melnakakene nav diez ko daudz gadu, ja tas ir noticis pirms kāda laika, iespējams, viņa bija mazs bērns, kuram neko nepaskaidroja par suņa slimību vai ko tādu, iespējams, vecāki arī neņemtu vērā bērna viedokli - es ļoti ceru, ka šis ir tas gadījums.
27.07.2017 14:44 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
meksikanka un Breivik paldies par sapratni! :)
27.07.2017 14:50 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Daenerys1, Melnkakene minēja suņa iemidzināšanu riešanas dēļ, bet freya suņa agesīvo attieksmi pret bērniem un izteica pieņēmumu, ka tas iespējams, jo suns bērnus nav redzējis, bet neko par midzināšanu neminēja, tikai pieredzi un iespējamo iemeslu.
''iemidzināt, jo stulbais suns, nebija bērnus redzējis'' šī frāze nāca no Duuja, kas vērsta freya virzienā. :D
27.07.2017 14:57 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Breivik, neizdomā varbūt, kas bija vērsts kura virzienā? Tu niku priekšā redzi vai kaut kas rādās? Un ja par tēmu, dzīvnieki nav vainīgi pie tā, kurā patversmē nonākuši, tā ka'zākāt patversmi un teikt, ka tur neiet labāk, jo man neizteica pateicību, ir cūcība.
27.07.2017 15:14 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Duujaa,
tu vispār lasi? Tu saproti,ka saimniece noklusēja par smagām veselības problēmām? Tu saproti,ka mēs to suni paņēmām, kopām un ārstējām, bet cits paņemot un to uzzinot, viņu atkal izmestu??? Tu uzskati,ka ir profesionāli melot? Un man ir jāsaka viņiem paldies par slimu suni viņa mūža garumā, jo kādam patversmē bija slikts garastāvoklis un bija noguris? Tu nopietni?
Tā ir zākāšana vai pieredzes pateikšana un brīdināšana, lai cilvēki uzzina maksimāli visu informāciju un ir piesardzīgi.
Es pateicu,lai tur neiet, jo paldies nepateica? Vai to no zila gaisa izrāvi?
27.07.2017 15:41 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
pecinjaa, es nerunāju par to lietu, par turpmākajiem komentāriem, ko veltīji delusion.
27.07.2017 15:43 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Duujaa,
kurā tieši atbildē, ko es sniedzu delusion izlasīji, ka es neiesaku Juglas patversmi, jo tur nepasaka paldies? Es nevienā brīdī to neteicu.
Es nevienā brīdī neteicu,ka gaidu tur nez kādu pateicību, vai nez kādu attieksmi un klanīšanos, es nekad neesmu norādījusi kā patversmei jāizlieto ziedotā nauda- to cēli aprakstīja delusion, jo viņa nez kāpēc to tā ir iedomājusies savā galvā,ka es daru. Es saku,ka ir jābūt normālai komunikācijai. Un "paldies" kā tāds jau nu nav nekāda ekstra. Normālā sabiedrībā par abpusēji labi paveiktu darbu pasaka paldies un viss - visi dzīvo tālāk.
Man vienkārši neliekas ok, ka cilvēks neko nezinot var uzbrukt citam un aizrādīt kā tas bija šajā gadījumā, kā arī izteikt nievājošas piezīmes. Šeit tomēr pēc būtības bija cits konteksts un dalījāmies ar savu pieredzi.
27.07.2017 16:03 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
pecinjaa, tev delusion atbildēja, tu sāki piesaukt ziedošanu, kaut kādus paldiesus, kuri nebija pareizi, kāda attieksme, kura arī nebija pareiza, ziedošana, kura nav novērtēta, tavuprāt. Tas arī viss.
27.07.2017 16:06 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Duujaa,
ok, viss skaidrs. Viens lasa, otrs saprot kā grib, trešais interpretē pēc savas saprašanas un , lūk, rezultāts. ;)
27.07.2017 16:13 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
Par barības ziedošanu (nevainojot nevienu te konkrēti), nesen bija tā Rimi akcija, kur varēja likt kastē, barība nonāca patversmēm un dzīvnieku biedrībām, bet tur tiešām bija lielākā daļa no sliktā gala, Dogo, Felix, nu ko tur Rimi tirgo. Ideja laba, bet rezultātā ieguvums īsti nekāds, vismaz ne veselīgs.
Jā, tas varbūt ir labāk kā laizīt plastmasas maisiņus no misenēm, bet ir ziedotāji, kas baro savu ego un izpērk savus grēkus, ne tiešām grib palīdzēt dzīvniekiem. Un tad ir vienalga, ko ziedo, jūtas labi, ka ir to izdarījis.
27.07.2017 16:21 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Nu labi, Duujaa, pasaki man muļķei, kurā virzienā tas komentārs bija vērsts? :D
27.07.2017 17:56 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Kā vispār var pamatskolu beigt, neprotot lasīt? pecinjaateica, ka uz konkrēto patversmi vairs neietu. Viņa neietu! Tas nozīmē, ka iesaka citiem neiet? Nebūt nē! No iepriekšminētās frāzes pilnā komentāra man bija iespēja ieraudzīt vismaz 4 atslēgvārdus, kas šo komentāru saistīja ar freya teikto un neviena cita. Ja paskaidrosi man, kur tieši esmu pārpratusi Tevis teikto, atvainošos. :)
27.07.2017 18:11 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Breivik,
Melnakakene jau teica, ka suns nenormāls, rej uz visiem, kaimiņi sūdzas, kas tur vēl, bērnus nelaiž vai kā, tad uzreiz ņēma un iemidzināja. Tāpēc tapa vispārīgs komentārs par to, ka viņa ar trīs izsaukuma zīmēm katrā teikuma galā paziņo, ka suns bija ķerts, kaut vēl dažus mēnešus vecs, bet neko tur jau nevarējis darīt, kur arī freya pievienojās, ka jā, ķerti tie suņi no patversmēm, normāli tur nenonāk, visiem milzīgas problēmas un neuzvedas adekvāti. Arī tālāk tika paskaidrots, ka suns ir normāls, mācāms, tomēr ir jāzina kādu ņemt, cik vecu, kam viņš būs, kāpēc utt. Ja nezina, nesaprot, kā ir izaudzināt dzīvnieku, nav tam daudz laika, tad labāk varbūt neņemt, ne pēc tam sūdzēties, cik slikts suns un kā sevi bija jāierobežo viņa dēļ. Un droši vari neturpināt apvainot pecinjaas stilā. Nomelno patversmi, kaut kādu konkrētu darbinieku precīzāk, bet iziet jau tas uz visu patversmi, kaut tēmai jābūt par dzīvniekiem, ne pateicībām vai attieksmes nesaņemšanu, kādu iedomājās, bet redz nesniedza. Pie dzīvniekiem iet, viņu dēļ to dara vai tomēr grib saņemt atzinību par to. Ja nesavtīgi ziedo, tas nonāk tur, kur tam jānonāk, tad kāpēc jāzākā patversme, kurās diez vai raujas strādāt čupām cilvēku, kas darbinieku pārpilnības dēļ varētu noalgot kādu, kas stāv šarmantā kostīmiņā un māj katram, kas noiet garām, lai tik kāds neiedomājas kaut ko, par ko apvainoties. Tad jau pie rimi kases, kur iemet naudu arī kasierei būtu jāpateicas, pus stundu jāaptur darbs, jānobildē un jāizliek plakāti ar katru kurš noziedo. Jā, pārspīlēti, bet lai redzētu sakarības starp to, kas ir svarīgs un kas nav.
27.07.2017 18:50 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
kāpēc jāieslīgst galējībās?(t)
27.07.2017 19:19 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Duuja es nesaprotu, kāpēc vēl diskutēju ar Tevi. Varbūt neesmu nonākusi līdz līmenim, lai vienkārši mestu pāri lietas, kuras tāpat nevaru mainīt, kas šoreiz ir Tava izpratne par lasīto un pašas rakstīto. Tāpēc savā ietiepībā turpināšu šo riņķa danci. :D
Melnakakene visas šīs diskusijas laikā ne reizi nav pieminējusi vārdu ''bērns'', tāpat arī netika minējusi, ka kaut kas darīts uzreiz. Freya ar Melnakakene teikto nebija nekāda sakara, tas bija pavisam cits komentārs, kur ne reizi netika minēts, ka suņi ir ķerti, stulbi vai nenormāli. Tika izteikta pieredze pilnīgi bez liekām emocijām. Rimi kasierei ar ziedojuma kastīti nav nu nekāda sakara un ja cilvēks ir izvēlējies konkrētu darbu, kaut vai brīvprātīgi strādājot, tad tas nedod tiesības savas emocijas stādīt augstāk par dzīvnieku labklājību. Ja tas ir brīvprātīgais darbs, tad vēl jo vairāk tas ir šī cilvēka interesēs pēc iespējas vairāk suņiem iegūt jaunu ģimeni un slikta attieksme pret pretendentiem ir nevietā. Arī zemi atalgots darbs nav iegansts, lai par savām problēmas ar izglītību un izaugsmi liktu justies vainīgiem citiem. Es saprotu, ka Tev šī tēma, iespējams, ļoti satrauc, bet domā ar prātu nevis emocijām. :-P
27.07.2017 19:23 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Vēl aizmirsu pieminēt, ka neko nedaru neviena, bet gan tikai savā stilā. Redzu netaisnību - saku, ko domāju, jo nepatīk manāmas lasītprasmes problēmas un nepatiešu frāžu, vārdu salikumu piedēvēšana kādam, kurš neko tamlīdzīgu nav apgalvojis. Vēl jo vairāk riebjas, ka neprot atzīt to, ka nav bijusi taisnība. Kas tad notiek dzīvē, ja nav bijusi taisnība, ja pat anonīmā (nosacīti) portālā to nevar izdarīt? :-D
27.07.2017 19:40 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Breivik,
freyas teiktais bija skaidrs, var izlasīt uzskatu par to, ka visi dzīvnieki patversmēs ir kādiem defektiem un traumām, tāpat arī melnakakene un te nav runa par to, kurš ar ko saistīts un kurš nav, jo mans komentārs principā bija vispārīgs, bet to katrs pavelk uz savu pusi, kuram nu vairāk sāp par to, lai man kaut ko pierādītu. Cilvēki ir dzīvas būtnes. Lai varētu runāt par kaut kādu monotonu darbu un smaidīšanu un līšanu dibenā katram, tad jāiegādājas roboti. Cilvēki strādā dzīvnieku labā un nav jādomā, kurš pretendents ko padomās un neteiktu, ka kāds speciāli rīkojas kaut kā nenormāli, nē, nu varbūt sajuta augstprātīgo attieksmi un tad katrs izturējās pa savam. Varētu derēt, ka ir vienkārši tāda cilvēku suga, kuriem vajag apliecinājumus, vajag visur to speciālo attieksmi, turklāt visu citu uztver pārspīlēti, ja nelaksto ap viņiem, ka ieradušies. Runa ir par dzīvniekiem, ja kādu noguris skatiens un pukstēšana attur no patversmes apciemošanas vai ziedošanas, tad vērts padomāt, kāpēc vispār to dari! Un ja Tu domā, ka cilvēki, kas tur strādā ar zemu algu un iespējams ne pārāk lielu izglītību (kas varētu būt arī maldīgi), tāpēc izgāž visu uz cilvēkiem, kas ierodas, tad man nav ko vairs ar Tevi diskutēt. Un vēl, šķiet, ka atpazīstu Tevi, tad vēl mazāk ir par ko diskutēt, jo neesi labojama.
27.07.2017 19:43 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Tu nu gan esi tik emocionāla, Duujaa. :-P
27.07.2017 19:51 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
kur arī freya pievienojās, ka jā, ķerti tie suņi no patversmēm, normāli tur nenonāk, visiem milzīgas problēmas un neuzvedas adekvāti.

pag, ko??? :-D Duuja, Tev viss kārtībā? (t)
Es nekur neteicu, ka visi suņi ir ķerti, normāli suņi patversmēs nenonāk un visi uzvedas neadekvāti. Es izstāstu vienu gadījumu iz dzīves, kuru es sasaistu ar to, ka suņa pirmo dzīves mēnešu pavadīšana skarbos apstākļos ir atstājusi kaut kādu iespaidu uz suņa uzvedību. Un var ja būt, ka es kļūdos - tas ir tikai mans personīgais subjektīvais viedoklis, kuru es necenšos pasludināt kā vienīgo patiesību. Es nevienu brīdi nevienu suni neesmu nosaukusi par stulbu vai ķertu. (t) Tāpat ne es, ne mana ģimene NEKAD nevienu suni nav nošpricējusi vai aizvedusi mežā piesiet tikai tāpēc, ka ar suni ir problēmas. Ak jel, nu kur cilvēkam iedvesma sacerēt tādas negācijas? :-/
27.07.2017 19:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits