Dzīvnieki no patversmes

 
Reitings 220
Reģ: 17.08.2016
Sveiki! :)
Pēdējā laikā daudz domāju par to, ka vēlētos paņemt sunīti no patversmes.
Varbūt variet padalīties ar saviem stāstiem par patversmē esošajiem dzīvniekiem, kā jums gāja sākumā, kā varbūt kādam izglābāt pat dzīvību?
Iedvesmojos no šodienas delfi.lv raksta
http://www.delfi.lv/mansdraugs/zveru-dzive/49075643_pirms-un-pec-soctiklotaji-dalas-adopteto-sunu-brinumainajas-parvertibas
25.07.2017 16:32 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Bet principā jau nevar barot vienu dienu ar barību x, pēc divām tā beidzas un atved kaut kādu y, pēc tam noziedo z, pat neņemot vērā to, ka kādam var būt alerģijas un jāizvēlas ne alerģiska barība, tomēr maisot šādi iekšā dzīvniekam pat normālu firmu un kvalitātes barību, tā var arī sabeigt kuņģi. Mājās jau arī pērkam aptuveni to pašu, ne katru dienu dod citu, tur jau, ja notiek barības maiņa, pakāpeniski jāpāriet uz citu.
27.07.2017 12:29 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Kā man patīk tādas "peciņas" :-D Pašas izdomā, pašas sapsihojas :-D
Pati taču prasīji, vai man ir patversmes dzīvnieki un vai es regulāri ziedoju, atbildi dabūji un atkal kaut kas nepatīk:-)
Un kur es teicu, ka Tu nemāki lasīt?:-D
Atkārtošos, bet...ja ziedotu no sirds, tad Tev nebūtu svarīgi, cik "normālu" paldies saņēmi par ziedojumu. Patversmes darbiniekiem pietiek reālu problēmu, lai vēl ņemtos ar peciņu ievainoto pašapziņu.
27.07.2017 12:57 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es saprotu, ka visiem gribas super attieksmi no visiem darbiniekiem visās iestādēs, bet dzīvnieki jau nav vainīgi, ka patversmēs strādā tādi darbinieki, kādi tur strādā. Jāsaprot, ka patversme nav skaistumkopšanas salons "BB Binnija" vai 3 Pavāru restorāns. Cilvēki tur strādā par minimālo algu, vai bieži vien - brīvprātīgi, bez atlīdzības. Protams, ka gribētos, lai viņi ir laipni, pieklājīgi, izpalīdzīgi un pretimnākoši, bet nu būsim reāli, Super Neto jums arī nenāk klāt someljē melnā frakā un nesaka: "Ļaujiet man jūs iepazīstināt ar aromātisko Apinīti, vai vēlaties nobaudīt malku vēsa alus?" Tie ašie, atjautīgie, gudrie, veiksmīgie un izglītotie dzīvniekmīļi dabū darbu labās vetklīnikās, izmācās par vetārstiem, nevis tīra kakas patversmēs. Jārēķinās, ka patversmē var strādāt arī kāds ne tik ļoti uz komunikāciju vērsts darbinieks.
Bet es ceru, ka Latvijā tas ar laiku mainīsies. Atkārtošos, bet Saldus dzīvnieku patversmē saskāros ar ļoti profesionālu attieksmi. Palika tikai tas labākais iespaids.
27.07.2017 13:08 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
delusion,
es nepsihoju par konkrētām atbildēm uz konkrētiem jautājumiem, bet par to, ka var nicīgi kādam aizrādīt par to, ko viņš dara. :)
Ir jāsaņem normāls "paldies", jo tas tieši arī ir normāli. Nekorekta attieksme nevairo cilvēku vēlmi ziedot. Tas taču ir jāsaprot. Tas viss taču notiek sabiedrības labā un patversmes darbinieki tur strādā un paši to ir izvēlējušies. Neviens viņus nespiež ar to nodarboties. Tas ir darbs un darbs ir jādara arī ar normālu attieksmi.
Neticu,ka tu kādreiz ietu uz vietu,kur pret tevi neizturas kā pienākas, neapkalpo kā pienākas vai nesaprot, ko tu no cilvēkiem vēlies.
kādas peciņas tad tev patīk? :D atkal nevari iztikt bez nicīgas piesiešanās?
27.07.2017 13:10 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Daenerys1,
piekrītu tevis rakstītajam par attieksmi un to,ka tomēr mums ir vēl uz ko tiekties.
Un tā kā ir izvēles iespējas, mēs varam izvēlēties patversmi no kuras paņemt dzīvnieku. Un to arī esam izdarījušas, tas arī ir galvenais. :)
27.07.2017 13:13 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tas viss taču notiek sabiedrības labā un patversmes darbinieki tur strādā un paši to ir izvēlējušies. Neviens viņus nespiež ar to nodarboties. Tas ir darbs un darbs ir jādara arī ar normālu attieksmi.

Es nesaku, ka tas ir normāli, bet diemžēl tā tas ir visās jomās, kur ir zems atalgojums. Valsts slimnīcās un poliklīnikās, piemēram, daudzas medmāsas ir nelaipnas, Maximās un Super Neto vairums pārdevēju ir nelaipnas, utml.
Neattaisnoju viņu rīcību, tikai saku, ka patversmes nav izņēmums.
27.07.2017 13:14 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
pecinjaa, tev arī vienmēr ir tikai ''labās dienas''? Ieejot veikalos vai citās vietās, nekad, nekad nesastopies ar dažādiem cilvēkiem un bonusā arī tas, ka ir cilvēki, kas mēdz pārspīlēt. Turpinot, ja jau ar ziedošanu cik gadus nodarbojies, tad kāda starpība, pasaka paldies un plati smaidot un krītot pie kājām konkrētais cilvēks vai arī dzīvniekiem tas ir? Ja tas tevi nepārliecina, aizej un paskaties uz tiem dzīvniekiem, pateiks tev arī viņi paldies. Un ja tas vēl nepārliecina, nu tad neziedo un visas likstas atkritīs, noziedos cits.
27.07.2017 13:15 |
 
Reitings 132
Reģ: 29.05.2017
Es nesaku, ka tas ir normāli, bet diemžēl tā tas ir visās jomās, kur ir zems atalgojums. Valsts slimnīcās un poliklīnikās, piemēram, daudzas medmāsas ir nelaipnas, Maximās un Super Neto vairums pārdevēju ir nelaipnas, utml.
Neattaisnoju viņu rīcību, tikai saku, ka patversmes nav izņēmums.

Jo zemāks atalgojums, jo vairāk cilvēks strādā, lai savāktu algu; jo vairāk strādā, jo nogurušāks. Tikai cilvēcīgi. Protams, ka darbs ir jādara, bet ir cilvēcīgi būt cilvēkam.
bet par pateicību - ziedo tāpēc, lai izdarītu labu darbu, nevis dzītos pēc paldies un citiem pēc tam to stāstītu. Tāpat, kā cilvēki, kas safilmē un saliek FB to, kā pensionāram RIMI samaksā par groziņa saturu. Tad tā ir diedelēšana pēc uzmanības un atzinības - skat, cik tu labs, dāsns un devīgs.
Tiem suņiem ne silts, ne auksts par tiem laikiem feisbukā un atzinībām cosmo forumā. Bet gan suņi, gan cilvēki ir pateicīgi - tikai, visticamāk, gana pārstrādājušies un noguruši, lai aizmirstu katram individuāli uzsmaidīt un uzrakstīt pateicības rakstu.
27.07.2017 13:21 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Patversme ir radīta primāri dzīvnieku glābšanai, nevis cilvēku apkalpošanai un viņu ego spodrināšanai. Neizskatās, ka Tu, pecinjaa, vispār saproti ziedošanas konceptu, ja gaidi kaut kādu speciālu attieksmi un īpašus paldiesus par nesavtīgu rīcību.
Tu drīksti publiski kritizēt patversmes darbiniekus, bet citi nedrīkst kritizēt Tevi? Sagribēji jau gan.
Man Juglā nekad nav bijušas problēmas, vienmēr visi bijuši laipni un atsaucīgi. Spriežot pēc komentāriem, problēma ir peciņā, nevis patversmes darbiniekos.
27.07.2017 13:22 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Duujaa,
esmu no tiem cilvēkiem, kuri sliktās dienas aizvada tāpat kā labās. Vismaz darbā. Nenesu uz darbu cita veida problēmas, darbā strādāju. Neviens klients vai kolēģis nekad nav neko sūdzējies vai tml. ;) Esmu pati strādājusi dažādās sfēras, darījusi dažādu kategoriju darbus, tāpēc parasti cenšos saprast un cilvēkiem lieki virsū nebrukt!
Harrieta,
Man neviens tuvākais nezina,ka ziedoju, nekad nelieku FB tādus ierakstus un neplātos itin nevienam. Nevienā patversmē nesaku,ka esmu regulārs ziedotājs, tāda veida uzmanība man nav nepieciešama.
Vienkārši nevajag aizskart cilvēku par lietām, kurām tev nav nekāda nojausma (tas par delusion komentāru domāts).
27.07.2017 13:27 |
 
Reitings 132
Reģ: 29.05.2017
Man sāk likties, ka te ir kašķis par neko. :-D
Lietainās dienās vajag siltas tējas un apskāvienus, nevis kašķus!
27.07.2017 13:30 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
pecinjaa, nu labi, ka tev tā, bet citi cilvēki nav ideāli tad, atšķirībā no tevis.
27.07.2017 13:30 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nē, nu varbūt arī peciņai ir problēma, bet te iepriekš vairāki cilvēki ir izteikušies negatīvi par patversmju darbinieku nelaipnību un attieksmi (piekrītu, tur var būt vairāki iemesli), bet tagad n-to lapu garumā brukt cilvēkam virsū, iztirzājot no pirksta izzīsto informāciju un analizējot pašu izdomāto scenāriju agresīvā un nievājošā manierē neko labu neliecina arī par pretējo pusi. Bet kā tur bija par to skabargu svešā acī..
27.07.2017 13:31 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ne visi sūktās par patversmes darbiniekiem un nepateikto īpašo pateicību. :-)
27.07.2017 13:32 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
delusion,
tu mierīgi vari kritizēt, droši uz priekšu,ja tev no tā labāk paliek. man sliktāk nepaliek katrā gadījumā. :)
vajag redzēt kopainu - patversme tomēr ir atvērta cilvēkiem, viņiem ir tiesības tur doties un saņemt to,ko nu viņi tur vēlas vai ir iedomājušies, vai iegūt informāciju. ja cilvēks tur strādā, viņam tas ir jāsniedz. Ja tev Juglā laba pieredze, tas ir super. Tas nozīmē, ka tāda attieksme viņiem nav konstanta un miers. Vienkārši te bija vairāk sliktās pieredzes, ne labās. Un te ar to arī cilvēki dalās, kas konkrētās vietās ir piedzīvots.
27.07.2017 13:34 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ne visi sūktās par patversmes darbiniekiem un nepateikto īpašo pateicību

bet te iepriekš vairāki cilvēki ir izteikušies negatīvi par patversmju darbinieku nelaipnību un attieksmi

Tieši tas, ko es teicu! Vairāki nav visi, bet neviens nav apgalvojis pretējo. Tieši Tava komentāra jēga ir kāda? Vai Tu komentē komentēšanas pēc?
27.07.2017 13:41 |
 
Reitings 553
Reģ: 23.03.2016
Duujaa,
cilvēki, goda vārds, jūs tiešām gribat redzēt, ko iedomājaties savās galvās? :D kur es teicu,ka esmu ideāla! nevienā vietā un necenšos apgalvot to,ka tāda esmu.
Es teicu,ka esmu strādājusi dažādās vietās, arī tādās, kur raujies melnu muti un tāpēc es zinu kā tas ir, man tas nav jaunums un es saprotu reālo situāciju, jums mani nav jāapgaismo par to,ka daudzi strādā ntajās darbavietās, raujas mazkvalificētos darbos utt, es to zinu. Un tieši tāpēc, es tādiem cilvēkiem nekad nebojāju dienu un nejaucos ar kkādiem saviem komentāriem. Es to pieņemu un aizeju, viss.
Bet dalīties ar slikto pieredzi nav aizliegts- tas jau nenozīmē, ka es sūdzos par konkrētu darbinieku kā te dažas uztver.
27.07.2017 13:42 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
meksikanka, ne visi (vairāki) sāka par to izplūst, stāstīt, cik es labs.
27.07.2017 13:43 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
pecinjaa, nav laika atbildēt plašāk, jo galīgi neuztvēri manu domu.
27.07.2017 13:44 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Manuprāt, pirms jebkuru negatīvu atsauksmju rakstīšanas, vienmēr jāpadomā, ko tieši tas var ietekmēt. Galu gala dzīvnieki nav vainīgi, ka iekļuvusi viena vai otra patversme, tādēļ neizglābt kādam dzīvi "nejaukas attieksmes no darbinieka puses" dēļ man liekas bišķi jocīgi..:-/
27.07.2017 13:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits