Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā viesis uz kāzām.. viedokļi

 
Reitings 45
Reģ: 09.03.2010
Sveikas!
Droši vien no malas izklausīsies jocīgi, bet vēlos, lai padalaties viedokļos par situāciju. Ar draugu esam uzaicināti uz draudzenes kāzām. Bet mazliet mulsina tas, ka neesam kā draugi ar pārējiem viesiem. Draudzenes viesi visi savstarpēji ir ļoti labās attiecībās, labi pazīstami utt. Varbūt man galvā ir pilnīgi un galīgi putni, jo visu laiku domāju vai nejutīsimies neērti? Pati esmu bijusi kāzās, kur ir pāri, kas ir tādi atturīgāki, uzturas tā nostāk un viss ir ok. Jo godīgi sakot neesam tādas sabiedrības dvēseles, ka varam mesties uzreiz sarunās, iejusties momentāli svešā kompānijā, kas ir savstarpēji saliedēti. Un varbūt pat tā nevajadzētu nemaz darīt. Bet uz kāzām taču nevaram neiet...
Lūdzu, padalieties iespaidos un varbūt izdosies izkliedēt šaubas. Varbūt jums ir līdzīga pieredze un būs ko teikt.
Paldies!
22.07.2017 17:45 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Kad apsēžas pie galda un paceļ glāzes, visas sienas sabrūk. :D
22.07.2017 17:47 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Trust me,pēc dažiem šņabja glāzītēm kautrīgums pazūdis:-D:-D
22.07.2017 17:48 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Pirmajās kāzās ar draugu bijām uz viņa brālēna kāzām, praktiski pirmo reizi atrādīja mani attālākiem radiniekiem, viņš ar visiem bija pazīstams, es nepazinu praktiski nevienu.. nu neko, pacēlām glāzes, pazinu visus.
22.07.2017 17:49 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Arī esmu uzaicināta, kur nevienu nepazīšu gandrīz, dažus tuvākos tikai. Vispār nav ne jausmas, kas vēl par draugiem būs, bet šādas šaubas un uztraukumi nav. Braucu jau pie pāra, apsveikt viņus, svinēt viņu dienu, ne jau pie citiem svešajiem, ar kuriem man kaut kas būtu obligāti jādara. Gan jau dienas gaitā kādu iepazīšu un piesitīšos pie kompānijas, tā teikt. :D
22.07.2017 17:49 |
 
Reitings 45
Reģ: 09.03.2010
Vismaz bisķīt nomierinājāt.
Laikam tad būs jāsagaida tā maģiskā "glāzīte," kas izdarīs brīnumus :-D
22.07.2017 18:28 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Pagājušajā vasarā ar draugu braucām uz viņa brālēna kāzām. Jutos mazliet ĻOTI neērti, jo no visiem kāzu viesiem pazinu tikai tos ar ko atbraucu, nemaz nerunājot par to, ka jauno pāri pirms tam biju redzējusi kādas divas reizes. :-D
Kad nonācām līdz svinību vietai, jau biju nejauši iepazinusies ar daļu no viesiem. Beigās jau bija vienalga, jo gan šampis, gan svētku noskaņa, gan arī aktivitātes lauza to barjeru un jutos komfortabli. Domāju, ka nav par ko satraukties. Galu galā būsi ar draugu nevis pilnīgi viena. ;-)
22.07.2017 18:28 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Tava draudzene izvēlējās ar Tevi un Tavu puisi dalīt viņai nozīmīgu brīdi (vismaz pieņemu, ka tā), kas, manuprāt, ir primārais iemesls, kāpēc vispār braukt uz kāzām. Otrkārt, Tu būsi tur ar savu puisi, kurš sastādīs Tev kompāniju. Esmu viena pati braukusi uz draudzenes kāzām, principā nepazīstot nevienu, bet pavadīju laiku ļoti labi - daudz kas jau atkarīgs no pašu uztveres.
22.07.2017 19:07 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es esmu bijusi kāzās, kurās pazīstu tikai līgavu un līgavaini un pirms tam biju pāris reizes satikusi līgavaiņa vecākus, viss. Precējās draudzene. Pie kam es tad biju brīva un man nebija pavadoņa. Uz kāzām, protams, aizbraucu. Galvenais, ka man nebija savas mašīnas, līgava vēl mani izkārtoja mašīnā pie vieniem citiem draugiem (nepazīstamiem). Nebija nekādu problēmu, pašā sākumā varbūt jutos nedaudz neērti, jo nebija pat kam pajautāt "a kas tā, rozā žaketē, kas ir tas, ar zilo kaklasaiti?", bet, kad nonācām līdz viesu namam, jutos jau pavisam ērti. Jāsaka, ka jaunais pāris bija ļoti piedomājis pie galda kartēm/izvietojumu, jo es sēdēju blakus vēl vienai meitenei, kas bija tāda pati kā es - līgavas draudzene, kas gadiem dzīvojusi ārzemēs, brīva un nevienu nepazīst. Neskatoties uz to, ka alkoholu lietojām ļoti mēreni, vakara gaitā tā satusējām, ka smejoties bija bezmaz vai zem galda jālien. :-D Bija jautri!
22.07.2017 19:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits