Nu vienkārši neiet

 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Manai visai ģimenei vnk neiet. Nesaprotu vai tiešām kāds kko noskaudis?
10 gadus dzīvojam kopā un ir arī dēls. Esam visādi kūlušies, lai dzīvē tiktu uz priekšu. Kad liekas, ka finansiāli ģimenes budžets sāk nostabilizēties un varam sākt arī veidot kkādus iekrājumus, tad .. bladāc.. noteik kkas tāds, kur atkal ir lieli neparedzēti izdevumi. Ja ar finansiālo pusi viss ir daudz maz ok, tas vienam pēc otra sāk parādīties diezgan nopietnas veselības problēmas. Protams, ir baltās un melnās strīpas, bet nu jau vnk liekas, ka tajā brīdī, kad paši domājam, ka beidzot kkā tā dzīve iet uz augšu, tad atkal kkas noteik. Un tas nav tā plūstoši, tas viss noteik tā pēkšņi. Vnk gribās nolaist citreiz rokas. Tāda sajūta, ka mūs kkas tur no aizmugures un neļauj atvilkt elpu uz kādu brīdi un dzīvot vieglāk. Šausmīgi nogurdinoši - ja notiek kkas labs, tad zini, ka tūlīt būs kkas tāds, kas tevi apsēdinās.
Tāda metafora sanāca, bet tā kkā mēs abi jūtamies. Raudāt gribās. Vai tiešām visiem tā ir?:-/:-/
21.07.2017 08:57 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Rumpumpele no kurienes tu to rāvi ? Es nekur nerakstīju , ka tikai . Kāpēc neizlasīju pirmo komentāra daļu , es uzrakstīju , ka saasinājumi mēdz gadīties , bet nav tā , ka visu laiku neiet . Tāpēc jau rakstu , ka jāpēta tās problēmas , ja jau liekas , ka visu laiku neiet , nepaspēj avilkt elpu . (t)
Es arī uzskatu , ka daļēji ! Ko mūždien jāpiekasās ?
.
Nav jābūt tā , ka visu laiku ir problēmas , acīmredzot tad tomēr cilvēks arī pats pie vainas tām problēmām . Jebšu nepatīk , kad pievēršu uzmanību , lai pavēro savas darbības ? Vieglāk novelt visu uz shit happens , nekā paanalizēt , kāpēc tad tik daudz kopumā salasās (t)
21.07.2017 14:39 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
elzaelza Nestreso, te ir tikai diskusija, katram ir tiesības uz savu viedokli. :) Tu pati neizlasi komentāru līdz galam. :)
21.07.2017 14:48 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Rumpumpele tad kāpēc man pārmet par manu viedokli ? :) Es tieši visu izlasīju un neredzu vispār nekādas pretrunas . Drīzāk liekas , ka dažām citreiz kremt tas , ka mēdzu uzrakstīt kaut ko savādāku , kā citas iepriekš rakstījušas un tad sāk vārīties tieši par to manu atšķirīgo viedokļa daļu , neņemot vērā to , kāda vispār doma ietevrta visā komentārā , nevis tikai atsevišķos no konteksta izrautos teikumos .
21.07.2017 14:55 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
elzaelza Kurā vietā es tev pārmetu? Tas, ka es tev līdz galam nepiekrītu, nenozīmē, ka es tev pārmetu. Viss, atklanos. :D
21.07.2017 15:14 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Rumpumpele bet tad arī pieņem to , ka viedokļi ir dažādi , nevis sāc man kaut ko pierādīt , ka nav viss tik vienkārši un ir lietas , kur neveicas , it kā es to pati nezinātu . Pievērsu uzmanību tai otrai medaļas pusei , ka problēmas mēdz pavairoties savas neapdomīgas rīcības dēļ , lūk to arī jāizanalizē . Ja tu tam nepiekrīti , nekas , ne mana cūka , ne mana druva :) Jauku dienu .
21.07.2017 15:17 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
elzaelza, neņem galvā, neko dīvainu šeit nepateici, kā apple_pie uztvēra pa savam. :-) Devi hintus, kas varētu palīdzēt kādam.
21.07.2017 17:27 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ne vienmēr viss ir līdzsvarā. :-)
21.07.2017 19:14 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Pamēģiniet padzīvot citā valstī, jo izskatās, ka visas jūsu problēmas ir tīri finansiālu iemeslu dēļ.
21.07.2017 19:19 |
 
Reitings 241
Reģ: 24.08.2016
Tā tas notiek, ir, kam veicas caurmērā labi, ir kam dzīve ir kā zebra un ir, kam neveicas visu laiku. Tāda ir dzīve, jāsamierinās.
21.07.2017 19:36 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.05.2014
WestPoint, Piekrītu, ka dažreiz paveicas vai nepaveicas kādā situācijā, bet visu dzīvi saistīt ar to, ka vienmēr neveicas gan ir stulbi. Lielā mērā no Tevis paša atkarīgs.
21.07.2017 19:41 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Taisnība gan ir, ka dzīve nav nekāds rožu lauks un tajā var iet kā pa kalniem un lejām... bet ja baigi greizi iet, tad es Tavā vietā padomātu par garīgo attīrīšanos. Es palūgtos Dievu, lūgtu, lai noņem lāstu, ja kāds varbūt ir ko uzlicis, grēkus izsūdzētu. Ir reizes, kad vienkārša palūgšanās palīdz! Ome mēdza teikt "Sagrautu dvēseli Dievs neatraida!" Kad cilvēkam ir tiešām slikti un ja viņš tad izmisumā lūdzas, ticu, ka saklausīs tur augšā! Vārdotāji un burenes mani biedē, negribas, lai kāds manā liktenī iejaucas, neietu... bet katram savs.
21.07.2017 19:42 |
 
Reitings 241
Reģ: 24.08.2016
Elizabethy, jā, protams, bet citiem tas ir daudz izteiktāk, jo, piemēram, tādas lietas kā intuīcija un spēja izvērtēt lietas kritiski ir tomēr vairāk no dabas dotas. Plus tam visam arī paša cilvēka harizma, kuru arī gribēdams neizveidosi. Tas viss beigās sasummējas kopā.
21.07.2017 19:45 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Šīs pēdējās nosauktās lietas jau neietekmē veselību vai iekārtu salūšanu virtuvē, piemēram.
22.07.2017 00:37 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Kā man besī šitie "pativainīga" padomdevēji! Kas tik nav dzirdēts no tādiem! Diagnosticēts audzējs, jo pativainīga, karma, domāji sliktas domas, krāji rūgtumu sevī, kas tik vēl ne. Iekļuvi avārijā, pativainīga, uz ceļa daudz idiotu, vajadzēja būt uzmanīgākai. Darbā priekšnieks čakarē - a ko jau intervijā "neredzēji viņam cauri"? Suns bērnībā sakoda - pativainīga, noteikti darīji viņam pāri! Nu nevar būt, ka i tuvu nenāci un viņš no muguras pielavījās, tu melo! Un cik daudzus "padomdevējus" nākas uzklausīt vecākiem, kuriem ir slimīgi bērni ar astmu un alerģiju uz 50 lietām, tiešām neapskaužu viņus, jau tā ir sūdīgi, un vēl uzbrūk visādi kritizētāji, paralēli cienājot bērnus ar alergēniem, jo "jūs tak viņu mokat ar aizliegumiem". Protams, vieglāk ir domāt, ka paši varam visu kontrolēt un pašus nekas tāds neskars, no kā cieš citi, gan jau viņi nepareizi dzīvo, viņiem nav intuīcijas un harismas.
22.07.2017 07:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits