Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nu vienkārši neiet

 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Manai visai ģimenei vnk neiet. Nesaprotu vai tiešām kāds kko noskaudis?
10 gadus dzīvojam kopā un ir arī dēls. Esam visādi kūlušies, lai dzīvē tiktu uz priekšu. Kad liekas, ka finansiāli ģimenes budžets sāk nostabilizēties un varam sākt arī veidot kkādus iekrājumus, tad .. bladāc.. noteik kkas tāds, kur atkal ir lieli neparedzēti izdevumi. Ja ar finansiālo pusi viss ir daudz maz ok, tas vienam pēc otra sāk parādīties diezgan nopietnas veselības problēmas. Protams, ir baltās un melnās strīpas, bet nu jau vnk liekas, ka tajā brīdī, kad paši domājam, ka beidzot kkā tā dzīve iet uz augšu, tad atkal kkas noteik. Un tas nav tā plūstoši, tas viss noteik tā pēkšņi. Vnk gribās nolaist citreiz rokas. Tāda sajūta, ka mūs kkas tur no aizmugures un neļauj atvilkt elpu uz kādu brīdi un dzīvot vieglāk. Šausmīgi nogurdinoši - ja notiek kkas labs, tad zini, ka tūlīt būs kkas tāds, kas tevi apsēdinās.
Tāda metafora sanāca, bet tā kkā mēs abi jūtamies. Raudāt gribās. Vai tiešām visiem tā ir?:-/:-/
21.07.2017 08:57 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Ā, ja? Man likās, ka to sauc par dzīvi. Neatceros, ka būtu labi gājis visās jomās, vienmēr kaut kas slikts notiks.
21.07.2017 09:13 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Neredz neko traģisku vai tādu, lai teiktu, ka galīgi neiet! Īsti nesaprotu, kur problēma! Tas ka gribas dzīvot bezrūpīgi bet nesanāk?
21.07.2017 12:14 |
 
Reitings 169
Reģ: 12.04.2014
Pilnīgi normāli. To sauc par dzīvi, bez problēmām būtu garlaicīgi :)
21.07.2017 12:18 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Dzīve nav nekāds rožu dārzs - ja citi par to nesūdzas, tad nenozīmē, ka viņiem iet vieglāk. Jebkuram cilvēkam laiku pa laikam parādās kāda problēma, kas atsēdina. Nav tādu cilvēku, kuri peld pa dzīvi tikai vienos priekos - ja šķiet, ka tādi ir, tad, visdrīzākais, tā ir tikai tāda ārēja maska, ko rādīt citiem.
21.07.2017 12:23 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Man piemēram, pēc saskares ar vienu veceni bieži negāja. To, varēja just, ka tieši no viņas.
21.07.2017 12:35 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Es arī pievienojos meitenēm, ka tā dzīvē notiek Katram ir bijis melnais periods, galvenais ir domāt pozitīvi un kaut kad jau tas beigsies un uzspīdēs saule. :)
21.07.2017 12:38 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Man viena paziņa pirms mēneša sasita svešu mašīnu lupatās. Jo izskrēja stirna priekšā. Viņa bremzēja. Mašīna apmeta kūleņus.
Tagad 5000 eiro parāds. Brauc tik pēdējos 2 mēnešus kā tiesības nokārtojusi.:-(
21.07.2017 12:49 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Vienkārši tāda ir dzīve, nav svarīgi, kas tev dzīvē notiek, svarīgi ir tas, kā tu uz to reaģē. Vienam cilvēkam plaušu karsonis vai saplīsusi veļasmašīna ir katastrofa, teju vai pasaules gals, kur jāsēž un nedēļa no vietas jāraud, kā man tā gadījās, kā man tā nepaveicās! Citam tas ir tikai kārtējais ārsta apmeklējums un slimības lapa/ iespēja tikt pie svaigas, foršas veļasmašīnas ar foršākām opcijām, kaut vai paņemot 0% līzingu, ko tagad pakaļ met.
21.07.2017 13:35 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
kaut vai paņemot 0% līzingu, ko tagad pakaļ met.

Haha, kāds tam muļķībām vel vispār tic? :-D
21.07.2017 13:39 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Es gan nedomāju , ka visiem visu laiku neiet . Mums tā nav , ka visu laiku problēmas . Gadās , ka ir saasinātāki periodi , bet vienmēr seko arī labās svītras , kad vienkārši plūsti ar priekiem . Tā ir tāda sevis mierināšana "citiem arī visu laiku problēmas , rāda uz ārpasauli tikai labo " . (t)
.
Drīzāk jāpēta , kāpēc jums notiek nepārtraukti kaut kādas problēmas . Varbūt neesat apdomīgi un ņemat kredītus pa labi , kreisi un tad kožat pirkstos , ka nav ko atdot ? Varbūt bērns bieži slimo , jo barojat to ar antibiotikām pie parastās saaukstēšanās ? Ir ļoti daudz nianšu , kuras arī varētu izskaidrot to , kāpēc tik bieži neiet gludi . :)
21.07.2017 13:50 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tu esi tik dīvaina sieviete, Elza. Jo vairāk lasu, jo vairāk brīnos. (t)
21.07.2017 13:53 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
kas tur dīvains ? Man tieši otrādāk liekas dīvaini apgalvot , ka dzīve ir problēmām pilna . (t):-)
21.07.2017 13:55 |
 
Reitings 468
Reģ: 16.04.2017
Apple_Pie Es arī nesapratu, ko ElzaElza tādu pateica dīvainu...
Pareizi jau ir, ka daudzi sūdzās cik viss slikti, bet necenšas novērst cēloni, rīkojas stulbi un paši to nemaz nepamana, nemitīgi pieļauj vienas un tās pašas kļūdas, kaut it kā apzinās, ka nebūs labi
21.07.2017 14:01 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Haha, kāds tam muļķībām vel vispār tic?

Nu ja nav iekrājumu, kas cits atliek? :-D Raudāt un dzert antidepresantus? Mazgāt veļu ar rokām, tai pat laikā pērkot apavus pa 200 eiro, kā viena mana paziņa?
21.07.2017 14:04 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Vienkārši rodas iespaids ne tikai pēc šīs diskusijas, ka Elzai viss ir pavisam citādi kā citiem. Labi, tas tā. Nav pirmā reize vienkārši.
Visiem gadās problēmas, īpaši, ja tie ienākumi nav tik lieli, lai veiktu uzkrājumus, tas nebūt nenozīmē, ka dzīvo uz kredītiem. Viņa jau teica - neparedzēti izdevumi. Vai arī to, ka bērns tieši slimo, atkal kaut kā pati izdomāja... protams, analizēt vajag, bet te jau meitenes teica - tā ir dzīve, jāskatās, kā uz to reaģē.
21.07.2017 14:08 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Vienkārši rodas iespaids ne tikai pēc šīs diskusijas, ka Elzai viss ir pavisam citādi kā citiem. Labi, tas tā. Nav pirmā reize vienkārši.

Vispār mana dzīve ir tieši vidusmēra latvieša dzīve , kuru nekad nepiepušķoju :)
Visiem gadās problēmas, īpaši, ja tie ienākumi nav tik lieli, lai veiktu uzkrājumus, tas nebūt nenozīmē, ka dzīvo uz kredītiem. Viņa jau teica - neparedzēti izdevumi. Vai arī to, ka bērns tieši slimo, atkal kaut kā pati izdomāja... protams, analizēt vajag, bet te jau meitenes teica - tā ir dzīve, jāskatās, kā uz to reaģē.

Bet es jau rakstīju "varbūt" , tieši šis vārds arī nozīmē to , ka tie ir pieņēmumi , jo autore nerakstīja , kādas tieši probēmas . Tie ir minējumi .
Tas tieši otrādāk tu pārproti , jo kaut kā nesaproti visu domu kontekstā . Rodas sajūta , ka kārtējo reizi gribi piekasīties manam viedoklim , kurš nav nedz dīvains , nedz kaut kāds dumjš .
21.07.2017 14:14 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Drīzāk jāpēta , kāpēc jums notiek nepārtraukti kaut kādas problēmas . Varbūt neesat apdomīgi un ņemat kredītus pa labi , kreisi un tad kožat pirkstos , ka nav ko atdot ? Varbūt bērns bieži slimo , jo barojat to ar antibiotikām pie parastās saaukstēšanās ? Ir ļoti daudz nianšu , kuras arī varētu izskaidrot to , kāpēc tik bieži neiet gludi .

Nu, tik vienkārši nebūs. :) Ja viss būtu tik vienkārši, visi būtu miljonāri. :D
Te jau var skaitīt un skaitīt lietas, kurās cilvēks nevar būt vainojams pats.
*Sasita mašīnu, nevis tāpēc, ka pats neprot braukt, bet tāpēc ka uzskrēja kāds, kurš vadīja auto reibumā.
*Veļasmašīna salūza tāpēc, ka bija nolietojusies, nevis tāpēc, ka nepareizi tika kopta;
*Darbā atlaida tāpēc, ka štatu samazināšana, nevis tāpēc, ka cilvēks slikti strādāja.
*Bērns saslima, tāpēc ka saķēra attiecīgo vīrusu, nevis tāpēc, ka vecāki nerūpējas par viņa veselību. utt
Nu ir tā, ka ir tādi posmi, kad shit happens, nevis ka cilvēks visu laiku dzīvo kaut kā nepareizi.
21.07.2017 14:16 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Nu, tik vienkārši nebūs. Ja viss būtu tik vienkārši, visi būtu miljonāri.
Te jau var skaitīt un skaitīt lietas, kurās cilvēks nevar būt vainojams pats.
*Sasita mašīnu, nevis tāpēc, ka pats neprot braukt, bet tāpēc ka uzskrēja kāds, kurš vadīja auto reibumā.
*Veļasmašīna salūza tāpēc, ka bija nolietojusies, nevis tāpēc, ka nepareizi tika kopta;
*Darbā atlaida tāpēc, ka štatu samazināšana, nevis tāpēc, ka cilvēks slikti strādāja.
*Bērns saslima, tāpēc ka saķēra attiecīgo vīrusu, nevis tāpēc, ka vecāki nerūpējas par viņa veselību. utt
Nu ir tā, ka ir tādi posmi, kad shit happens, nevis ka cilvēks visu laiku dzīvo kaut kā nepareizi.

un ? kur es teicu pretējo ?
es arī uzrakstīju , ka saasinājumi mēdz gadīties , bet nav jābūt tā , ka visu laiku shit happens . Neticu es tam , ka visu laiku varētu notikt tikai "nepaveicās " gadījumi (t)
Piemēram , tehnikai jāseko pašiem līdzi , ja zini , ka mājās ir veca tehnika , tad pašam jāsaprot , ka būs diena , kad tējkanna nosprāgs , veļasmašīna drēbes sasmērēs nevis izmazgās un tamlīdzīgi .
21.07.2017 14:21 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
pat no tēmas par veļu , viena tur rakstīja , ka mežģīņu veļu mazgā veļasmašīnā . Nav jābūt ar baigām prāta spējām , lai saprastu , ka vispār veļu mazgāt veļasmašīnā nav ieteicas , kur nu vēl mežģīņu .Nav brīnums , ka tā izirst pēc pāris reizēm un tad brīnās , ka pārdod sūdus . Mazgātu rokām , kalpotu ilgāk . (t)
21.07.2017 14:24 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
elzaelza, es tikai par to, ka tu saki, ka problēma ir cilvēka paša darbības (neizdarības) sekas. Bet es saku, ka tas tā ir tikai daļēji. Protams, tiem, kam rokas no d... aug un nebija mājās, kad prātu dalīja, problēmu būs statistiski vairāk. Taču ir lietas, kuras notiek, tāpēc ka notiek, tur nekāda "papētīšana, kāpēc tā notika" neko nenovērsīs un neatrisinās.
21.07.2017 14:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits