Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Patstāvīgas bailes.

 
Reitings 86
Reģ: 22.06.2017
Man ir patstāvīgas bailes no vientulības kā , lai no viņām tikt galā? (t)
Visu laiku man vajag ar kādu sazināties , satikt savu labāko draudzeni vai gribas iepazīties ar jauniem cilvēkiem, lai būtu nodarbināta. Pēdējā laikā uztrauc tas, ka ar labāko draudzeni (esam ļoti tuvas, gandrīz katru dienu tiekamies) mācīsimes atsevišķās augstskolās un mani baida tas, ka atsvešināsimies. Protams saprotu to, ka bus daudz laika jāvelta studijām un mājās jāmācās. Runājām, ka tiktos nedēļas nogalēs un kaut ko darītu kopā, bet tik un tā iekša ir nemiers kas nav normāli.
Liekas, ka es palikšu viena un diez vai iepazīšos ar jauniem draugiem. Kā , lai tieku galā ar šīm sajutām? Psihologs? :-/
Gribu sev jaunus draugus, taču nevaru jau pieiet pie cilvēka un teikt - būsim draugi.. :-D
Kā jūs esat iepazinušās ar sev tuviem draugiem?
20.07.2017 20:27 |
 
Reitings 86
Reģ: 22.06.2017
P.S. visi parējie tuvie draugi ir pārcelušies uz ārzemēm un šī ir pirmā vasara, kad tik bieži esmu mājās un lielākoties tiekos ar vienu cilvēku. (labāko draudzeni)
Iespejams, tāpēc nāk galvā visādas domas un ir neliels izmisums.
20.07.2017 20:29 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Gribu sev jaunus draugus, taču nevaru jau pieiet pie cilvēka un teikt - būsim draugi..

Kāpēc nevar? Var gan! Tikai frāzi "būsim draugi" vajag nomainīt.;-)
20.07.2017 20:36 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Bailes nevar būt patstāvīgas. Drīzāk pastāvīgas.
20.07.2017 20:47 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Tu noteikti iegūsi jaunus draugus augstskolā. :)
20.07.2017 20:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits