S

 
Reitings 232
Reģ: 02.11.2015
Tākā man un draugam nepatīk prezervatīvi bet jaizsargājas ir (spirāle un tabletes utt mani neuzrunā) visu laiku bija pārtrauktais. Bet tākā orgasma laikā (kurš man tā jau ir salīdzinoši reti) nevēlamies apstāties (arī es) lai to neizniekotu, nolēmām gadījumos ja abiem ir kulminācija tad izbaudam to līdz galam, neatkarīgi vai puisim tuvojas vai jau ir ejakulācija. Ja beidza manī tad dzeršu sos tableti.
Viss ok bet novēroju ka puisis lēnām aizvien biežāk sāk beigt manī. Arī reizēs kad man orgamsms gluži nebija. Ja ko saku kādēļ tā ka bijām tak runājuši - viņš aizbildinās ka būs pārpratis jo domājis ka man ir orgasms.
Nezinu ko teikt, īsti neko nevaru pretī pateikt jo nevaru tak pierādīt ka viņš melo.
20.07.2017 18:04 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Protams, orgasms svarīgāks par pašas veselību (bojājot ar AK) un iespējamu nevēlamu grūtniecību.
20.07.2017 21:06 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Sognare, vienreiz Beztabu (kur tie gadi atpakaļ) bija sižets par to, kā ar aktīvām gurnu kustībām un tur lejā visu sasmērējot, neatceros, ar ko, šķiet, ka ar citronu sulu vai Coca colu visu var izkratīt ārā. :-D Man kaut kas tāds stāv prātā. :-D
20.07.2017 21:24 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Ko es tiko izlasīju. Man acis deg . :-O
20.07.2017 21:26 |
 
Reitings 1465
Reģ: 10.02.2016
Ārprāc, es šitās, atvainojos, stulbās aitas (kā autore) , diemžēl citu salīdzinājumu nevaru atrast -ciest nevaru. Kas tā par BEZATBILDĪBU? Autore, Tu stulba esi vai par tādu izliecies, vai vienkārši troļļo?
------
Bāc, es un ne tikai es , daudzas - vēlās mazo. Cīnās par savu veselību, dara visu lai tikai pieteiktos mazais. Esmu tiko no operācijas - tikai tāpēc, jo ļoti vēlos pie mazā tikt. Nē, bet vienmēr atrodas tādas bezatbildīgas vistas kas sekso un tikai SOS tabletes rij. Par tādu lietu kā prezervatīvi esat dzirdējuši?
20.07.2017 21:33 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
DevaVey šo izlasot ,autore met ārā tagad sos tabletītes un steidz iepirkt citrona sulu un coca colu lai pēc neizniekotā orgasmu varētu visu izkratīt ārā:-D
20.07.2017 21:45 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
tad vajag normālu čali, kas spēs apmierināt sievieti un tad pats. nu nezinu normāli vīrieši prot kontrolēt procesu kā labāk.
20.07.2017 21:46 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Mocheato, atvainojos, bet gribas Tevi pretī pa aitu nosaukt. Kāda ir fucking nozīme, ka Tu pie bērna netiec un taisi operācijas? Izvairīties no nevēlamas grūtniecības ir normāli, varbūt šeit tā doma nav labākā, bet vismaz kaut ko dara, bet atnāk neauglīga zoss un ķērc, ka kāda dara ne viņai pa prātu un nenovērtē, ka sieviešu organisms normāli strādā. Attopies!
20.07.2017 22:03 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
kas vainas beigt tev pirmajai un viņam pēc tam ārā?

Nē, nu beigt reizē, protams, ir forši, bet nu vai tas ir tā vērts?! SOS tabletes vispār nav ieteicams dzert vairāk par vienu reizi viena cikla laikā, turklāt, ja pusgada laikā esi dzērusi vairāk par divām reizēm, ir reāli jāaizdomājas par kontracepciju. Labāk dzer OK , nekā nākotnē cīnies ar jaunības dulluma sekām. Pie tam OK sanāk izdevīgāk. :-D
Pati vainīga, ka esi puisim ļāvusi saprast, ka viņš var mierīgi beigt tevī jebkurā laikā, jo viņš taču ir pārliecināts, ka tu izdzersi tableti un viss būs labi. Varbūt viņš jāpainformē par AK negatīvo ietekmi uz veselību un, ja puisi tas īsti neinteresē, jāpadomā, vai vispār ir vērts veidot attiecības?
20.07.2017 22:03 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
OK tabletes neuzrunā, bet SOS tabletes rijam uz nebēdu. apstādiniet Zemi, es vēlos izkāpt.
20.07.2017 22:04 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Sniegputeni,
nosaukt par neauglīgu zosi sievieti, kura ļoti cenšas tikt pie bērniņa, bet nesanāk ir ļoti, ļoti amorāli un neētiski.
.
Mēs visas esam lasījušas tavus gaudu pilnos stāstus par bērnu, kuru diemžēl nemīli un tavu kaukšanu par veci, kurš tevi pameta dēļ bērna. Tāpēc lūdzu neizgāz savu žulti pret tām, kuras bērniņu vēlas.
20.07.2017 22:19 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Mocheato, atvainojos, bet gribas Tevi pretī pa aitu nosaukt. Kāda ir fucking nozīme, ka Tu pie bērna netiec un taisi operācijas? Izvairīties no nevēlamas grūtniecības ir normāli, varbūt šeit tā doma nav labākā, bet vismaz kaut ko dara, bet atnāk neauglīga zoss un ķērc, ka kāda dara ne viņai pa prātu un nenovērtē, ka sieviešu organisms normāli strādā. Attopies!

Sniegputenis attopies pats! Izvairīties no nevēlamas grūtniecības nenozīmē darīt "kautko"
Bet gan izvēlēties normālus veidus kā spirāle, prezervatīvs, OK. Un Mocheato grib pateikt,ka tāda vieglprātība ar kādu autore tagad uztver seksu , nav normāla, jo ir sievietes kam ir grūti tikt pie bērniņa. Bet te viena izdomāja,ka viņai orgasms ir daudz svarīgāks par veselību, jo viņa tak "kautko" dara lai izvairītos no grūtniecības, štrunts,ka nav tā labākā ideja.:-D(t)
20.07.2017 22:19 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Mana reakciju varbūt bija skarba, bet man ir apnicis, ka neauglīgās bāž savu viedokli, ka "tiem, kuriem gribas, nesanāk un tad viena aita tiek ar pirmo". Beigsiet to bāzt iekšā visur, nebūs arī pretreakcijas. Visi negrib bērnus, muļķīga rīcība no autores puses, bet labāk kā nedarīt neko.
20.07.2017 22:26 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Sniegputenis
Izvairīties no nevēlamas grūtniecības ir normāli, varbūt šeit tā doma nav labākā, bet vismaz kaut ko dara

muļķīga rīcība no autores puses, bet labāk kā nedarīt neko

Tieši kurā vietā autore izvairās no grūtniecības? Kā Tev nav kauna Mocheato ko tādu teikt? Tieši ko autore dara? Viņa lieto pēdējo līdzekli, kas ir avārijas kontracepcija - ārkārtas gadījumiem, jo satur baisas vielas.
*
Runājot par autores tēmu, lai neteiktu, ka mēs baigās moralizētājas. Noprotu, ka jautājums ir, ko teikt puisim. Saki tā - ja tā turpinās (arī izmantojot pārtraukto, tas jāņem vērā, jo tā nav metode, lai īsti izvairītos), tad jūs drīz būsiet 3 cilvēciņi. (l) Ja vien puisis nesatīs savu makšķeri biksēs un nenotīsies, uzzinot, ka tā rodas bērni.
20.07.2017 22:31 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Māte daba nav muļķe, ja nesanāk tikt pie bērna - tam ir iemesls. Kauns man nav, pati ar savu problēmu ielīda ne pa tēmu.
.
Autore dzer avārijas tableti, kam reāli ir mērķis neļaut iestāties grūtniecībai. Stulba rīcība, bet .. būsim atklātas, tā strādā, kā arī man personīgi ir vienalga, vai viņa vēlāk tiks pie bērniem vai netiks, kamēr tas nenotiek par nodokļu maksātāju naudu.
20.07.2017 22:35 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sniegputeni :-D
Mana reakciju varbūt bija skarba, bet man ir apnicis, ka neauglīgās bāž savu viedokli, ka "tiem, kuriem gribas, nesanāk un tad viena aita tiek ar pirmo". Beigsiet to bāzt iekšā visur, nebūs arī pretreakcijas. Visi negrib bērnus, muļķīga rīcība no autores puses, bet labāk kā nedarīt neko.

un
kamēr tas nenotiek par nodokļu maksātāju naudu.

Es pat šim konceptam varētu pa lielam piekrist, bet es nesaprotu, ja ir nauda avārijas tabletēm un nav nekas pret to dzeršanu, tad kur problēma aiziet pie ginekologa, samaksāt 4,27 eiro par vizīti un dabūt parasto pretapaugļošanās tablešu recepti??? 99,9% efektivitāte, var "beigt iekšā" kaut ik pēc 5 minūtēm un nebūs nākotnē jāārstē visādas ginekoloģiskas kaites un audzēji par nodokļu maksātāju naudu. Vai jātērējas abortam.
20.07.2017 22:41 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Gan jau baidās palikt resna. :-D
20.07.2017 22:43 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu zini, muļķi tikpat labi ir cilvēki, kas tiek bērna, kaut paši ir pilnīgi bērni prātā. Gribi teikt, ka māte daba paredz, ka kādi būtu slikti vecāki, piemēram, tāpēc nepiesakās bērns. Kā tad Tev tā gadījās, ko? Daba bija ziemas miegā? Mērķis AK ir nobrucināt visu sievietei, tā nav kontracepcija! To nevar lietot bieži, jo tā ir ķīmija, tur nākotne vispār neteikšu kāda paredzama, ja to tā pielieto. OK arī nav laba, bet nu prezervatīviem naudas nav, spirāli vai ko citu arī redz negribas? Labāk ka nu pati nelien ne pa tēmu, ja nesaproti, ko runā.
20.07.2017 22:43 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Un atvainojos, par nodokļu maksātāju naudu biju domāju saistībā ar neauglības ārstēšanu.
20.07.2017 22:44 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un atvainojos, par nodokļu maksātāju naudu biju domāju saistībā ar neauglības ārstēšanu.

Sniegputenis, nu ja tā turpinās, iespējams, jā, par Tavu naudu ārstēs. :-D
20.07.2017 22:45 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Palasi, kā darbojas avārijas kontracepcija.
20.07.2017 22:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!