Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Podologs vecam cilvēkam

 
Reitings 153
Reģ: 25.01.2012
jautājums vai kāda ir vedusi savus vecvecākus pie podologa ar problēmu, ka nagi ir cieti, biezi, ka nevar nogriezt? varbūt pašsaprotamas lietas, bet nekad neesmu saskārusies. varbūt ir kādi vērtīgi ieteikumi veco cilvēku kāju nagu griešanai ? pamērcēt jā, bet varbūt kkas vēl?
19.07.2017 21:17 |
 
Reitings 153
Reģ: 25.01.2012
up.
19.07.2017 21:59 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Es domāju, ka podologs ir laba izvēle - viņi zina, ko un kā darīt tādos gadījumos. Turklāt pakonsultēs, kā darīt labāk turpmāk, lai palīdzētu vecvecākam sakopt kājas.
19.07.2017 22:14 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Omīti regulāri vedam pie pēdu aprūpes speciālista - tur visu izdara perfekti un + vēl ome ar ģimenes ārsta nosūtījumu tiek pie tā bezmaksas(ja pareizi atceros). :)
19.07.2017 22:17 |
 
Reitings 171
Reģ: 21.04.2014
Nevis bez maksas, bet valsts apmaksāta procedūra un arī tikai tad, ja podologam ir noslēgts līgums ar NVD, kā arī, manuprāt, ir jābūt medicīniskai diagnozei, jo vienkārši apgriez nagus un uztaisīt pedikīru par valsts naudu gluži nevarēs.
Pirms podologa apmeklējuma, nekādu īpašo gatavošanos nevajag, ir podologi, kam kabinetā pat ir dušina pēdiņām, es gan nezinu kādam īsti nolūkam, jo man ne reizi nav piedāvāts to izmantot :D bet pēdu sagatavošanu un ādas mīkstināšanu, dezinficēšanu utt. izdara podologs. Sausais aparātpedikīrs priekš manis, kurai nav nekāds dižais vecums vai kādu problēmu, aizņem 15 min., procedūra ietver pēdu apskati, novērtēšanu, sūdzību izvērtēšanu, ja tādas ir, dezinficē, uz nagiem tiek uzlikts līdzeklis kutikulu mīkstināšai, nagi ar knaiblēm tiek apgriezti, apstrādās kutikulas, ar aparātiņu nagu smuki apstrādā, noņem ādas sabiezējumus no pirkstiem, pēdām un papēžiem, ja ir. Ja podologam labs noskaņojums tad nobeigumā kāju krēmu ne tikai vienkārši iesmērē, bet uzklāj kā nelielu masāžu pēdām un stilbiem :D procedūras laikā droši var izrunat visus ar pēdu kopšanu saistītos jautājumus, pēdu/pirkstu deformāciju ārstēšanu, ortopēdisko zolīšu izgatošanu un pat piemērotākajiem plāksteriem, ja no apaviem veidojas noberzumi utt. utt.
Galvenais, manuprāt, ir emocionāli sagatavot veco cilvēku šai procedūrai, jo ļoti daudziem ir kauns savas slimās, neglītās (viņi tā domā un ļoti par to pārdzīvo) pēdas rādīt, kur nu vēl ļaut citam tās aiztikt. Pat savai mammai nevaru iestāstīt, ka tā ir medicīniska procedūra un podologi ir redzējuši briesmīgākas kāju slimības par dažiem deformētiem nagiem.
20.07.2017 10:30 |
 
Reitings 1249
Reģ: 10.08.2015
Nevis bez maksas, bet valsts apmaksāta procedūra

Nu, jā, protams, es to uzreiz automātiski uztvēru, ka tā valsts apmaksāta procedūra. :D
20.07.2017 23:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!