Atā liekajiem kg!

 
Reitings 37
Reģ: 17.07.2017
Sveikas meitenes! (l)
Esmu beidzot nolēmusi kaut ko darīt lietas labā un uzlabot savu veselības stāvokli nometot tos liekos kilogramus. 8-) Pašai traucē un liekas nepievilcīgi. Es nešaubos, ka ir bijušas diskusijas jau par šo tēmu, bet es vēlētos, lai jūs, meitenes padalītos savā jaunākajā, skarbākajā un interesantākajā pieredzē - kā jums ir gājis ar liekajiem kg, kā jūs tikāt no viņiem vaļā, kas bija efektīvākais, kas varbūt ne tik, ar ko jārēķinās, ko varat ieteikt? Kādas diētas, kādi sporta veidi/treniņi , vai ievērojāt kādus stingrus režīmus? (t) Visu, visu!
Nav tā, ka galīgi neko nezinu, taču katra cilvēka atsevišķs viedoklis vai padoms, iespējams, man vai jums pašām varētu noderēt. :)
19.07.2017 16:52 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
BetijaB, man arī interesē. :)
26.07.2017 19:11 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
BetijaB, uzraksti man arī. :)
Es sāku ar Stokholmas diētu. 3 mēnešu laikā - 17 kg. Nejutos badā. Izbesīja, ka plāns nav individuāls. Visu laiku bija jāatkārto, lai neliek tos un tos produktus.
Pārtraucu sadarbību ar viņiem.
Tas man noteikti bija labs grūdiens, ka es varu, ja gribu. :)
26.07.2017 19:31 |
 
Reitings 145
Reģ: 21.09.2015
BetijaB , Starpcitu es jau kkad sen lasiiju sho diskusiju un redzeeju Tavu komentaaru un pieteicos un noleemu izmeegjinaat. Baigi labi! Man saakumaa krita nost svars, bet tad es noleemu pamainit sho to jo man bija par daudz eedienreizhu, nedereeja manam dziives ritmam:-D
Bet manaa grupinjaa bija vel daudz daudz meitenju un 3 meeneshu laikaa viena meitene atbrivojaas no 22kg, viena no 17kg, tad vel bija 15kg.. un tas viss tieshaam eedot to kas tev kaarojaas , tikai biezhi + mazaakas porcijas. Bet neviena nekad neizteicaas ka buutu badaa utt. Bet tur arii ir jaabuut fiziskaam aktivitaateem.
26.07.2017 19:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits