Atā liekajiem kg!

 
Reitings 37
Reģ: 17.07.2017
Sveikas meitenes! (l)
Esmu beidzot nolēmusi kaut ko darīt lietas labā un uzlabot savu veselības stāvokli nometot tos liekos kilogramus. 8-) Pašai traucē un liekas nepievilcīgi. Es nešaubos, ka ir bijušas diskusijas jau par šo tēmu, bet es vēlētos, lai jūs, meitenes padalītos savā jaunākajā, skarbākajā un interesantākajā pieredzē - kā jums ir gājis ar liekajiem kg, kā jūs tikāt no viņiem vaļā, kas bija efektīvākais, kas varbūt ne tik, ar ko jārēķinās, ko varat ieteikt? Kādas diētas, kādi sporta veidi/treniņi , vai ievērojāt kādus stingrus režīmus? (t) Visu, visu!
Nav tā, ka galīgi neko nezinu, taču katra cilvēka atsevišķs viedoklis vai padoms, iespējams, man vai jums pašām varētu noderēt. :)
19.07.2017 16:52 |
 
Reitings 37
Reģ: 17.07.2017
Meitenes, uzzināju daudz ko jaunu, tik forši, paldies jums! Ceru vēl kaut ko jaunu uzzināt, sāku no šodienas, ceru, ka viss izdosies. :))
Canard Vienkārši ignorē, ja tādas negācijas pret šo visu.
kabans Man kaut kā nav ticības Tev, kā trenerim.
20.07.2017 13:05 |
 
10 gadi
Reitings 109
Reģ: 05.01.2010
Ja nav laika "uzturs+kustības" atliek uzturs! Var nomest svaru arī bez treniņiem 5x nedēļā, bet ir jāseko līdzi, cik daudz kcal tiek uzņemtas! Telefonā ielādē MyFitnessPal, nopērc virtuves svarus un rēķini līdz, vai iekļaujies savos limitos :-)
20.07.2017 13:12 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
KCROWN-, Es Tev iesaku Stokholmas diētu! Pati pirms nedēļas izgāju viņu 7 dienu diētu, tagad esmu 2.līmenī un turpinu.
Nezinu, cik man kg nost, bet spogulī skatoties, viennozīmīgi redzu pārmaiņas. Jau otrajā dienā bija izmaiņas redzamas. Pati esmu prsteigta, cik viegli tas bija. Un ieguvu zināšanas ko un kad labāk ēst vai neest. Pirms tam jau es veselīgi ēdu, bet kaut ko visu laiku darīju nepareizi, jo īsti izmaiņas neredzēju. Taču tagad - super, gurni un vēders samazinājušies. Patiešām jebkurai iesaku!
20.07.2017 13:31 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Atceros,kad es ieturēju saucamo diētu , ēdu pēc laikiem, svēru visu, nekādus saldumus neēdu, augļi bija tikai 1x dienā ,viens auglis. Rezultāts bija -8kg,tas pozitīvi,bet rezultātā tagad,viss tas kas bija man jāēd,vairāk nevaru ieēst. Biezpienu varēju visos veidos ēst, nu vairāk nevaru, tuncis garšoja ,taga ar nevaru ieēst viņu. Un tā ar visiem produktiem gandrīz tagad man.ir:-D. Un tā jau daudz produktu es neēdu un pēc striktas ēšanas tas saraksts papildinājās:-D
20.07.2017 14:09 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Sognare.. Man ir tieši otrādāk, es nevaru ieēst saldumus, man negaršo īsti. Esmu tā pieradusi pie normāla ēdiena, ka saldumi vispār vairs neprasās. Un ja jāizvēlas starp veselīgo ēdienu, ko parasti ēdu, vai ''neveselīgo'' man labāk iegaršojušies veselīgie ēdieni. Protams, nenoliedzami, dažreiz kārojas kas neveselīgs arī.. Pieradums - bieži vien ir problēma arī kāpēc cilvēki ēd neveselīgos ēdienus tik daudz.
20.07.2017 14:18 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Nekad nevarētu notievēt sev ko aizliedzot, jo tad 100% noraušos, man garšo saldumi un vienmēr tos arī esmu atļāvusies pie rīta kafijas. Ēdu visu ko vēlos, arī baltmaizi, fastfoodu(s) un gada laikā ir nost 10kg, stabili un nekas atpakaļ nenāk, toties sevi nemoku. Es ēdu nelielos daudzumos, mazas porcijas, vakaros cenšos ko vieglu ēst.
20.07.2017 14:28 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
KKourtney tajā laikā saldumus neprasījās, nezinu vai tādēļ,ka biju sev pateikusi,nekādu saldumu vai tiešām negribējās. 7mēnešus izturēju, jo beigās visi ēdieni šķita pliekani ar visām garšvielām . Toties pēc tam visi čipsi un saldumi šķita tik gardi kā nekad:-D.
Taga domāju,ko es pēc grūtniecības ēdīšu ,lai nomestu pēc dzemdībām svaru,jo ir tik daudz produktu kurus neēdu + grūtniecības laikā atteicos vēl no dažiem,jo slikti no tiem palika ,vēl tādi kurus no bērnības neēdu. :-D
20.07.2017 14:37 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Cilvēki jau dažādi - ģenētika un vielmaiņa. Ir cilvēki kam neko nedarot labums, ir kam darot nav rezultāta. Ir kad nedaudz palaižoties iegūtias ar laiku pagaist, ir kam nāk pamazām, bet aŗī nekur nepazūd rezultāts darot vai nedarot un ilgāk saglabājas. Katra ļoti individuāls aspekts ģenētika un vielmaiņa un kā tas kopā darbojas, un kā sevi uzturēt formā. Tapēc individuāla pieeja var izrādīties rezultatīvāka, ja nav skaidrs kā "paštrennera lomā" formu un tonusu noturēt pašu spēkiem, lieti var noderēt speciālu treneru pakalpojumi katram priekš sevis - "bāzes ieskatam" un tālāk +- pieturēties.
20.07.2017 14:55 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2015
kabans Man kaut kā nav ticības Tev, kā trenerim.

:D kā var būt ticība kačokam/trenerim, kas uzturas cosmo forumā :D
20.07.2017 15:28 |
 
Reitings 111
Reģ: 13.07.2017
Elizabete.
Kas tajā diētas laikā jālieto par produktiem?
20.07.2017 16:37 |
 
Reitings 23
Reģ: 03.10.2015
tā tak maksas dieta, sastāda plānu ar maksu.. vislabāk vielmaiņu sakustināt - sportot katru dienu + mazāk kalorijas est, samazināt kaloriju skaitu.
Es kad tieveju, edu mazāk gaļu, uzreiz rezultāti bija. Bet katram jau savs... der:-)
20.07.2017 16:46 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
M.Brown
Liesa gaļa vispār ir produkts kurā ir viens no zemākajiem kcal apjomiem :-D... nebūs tas piemērotākais produkts uz kā rēķina iegūt kcal deficītu. Protams ja vien ikdienā nēēd kilogramiem gaļu :-D
Vienkārši piegriest vius pēc kārtas arī nebūs tas veselīgāakis variants,.. jā kcal mazāk būs un ir iespēja notievēt bet ne veselīgi.. jo griuezōt nost vius pēc kārats nogriez arī vitāli svarīgas uzturvielas... piemēram olbaltumvielas ..... par olbaltumvielu lomu cilvēka organizmē var palasīt atsevišķi
20.07.2017 17:06 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
kā var būt ticība kačokam/trenerim, kas uzturas cosmo forumā

Smejies tālāk, visu vīriešu diskriminācija - atrašanās šajā vietnē! Sieviešu pārsvars, tematika un?
Kur jau nav tur nav ta vajdzība:-D. A par trennēšanu nezin :-D ja par to tiek ņemta samaksa, ne caur pazīšanos, persona kompetenta siengt tāda veida pakalpojumus cik var saprast? Šeit vairs tik primāri nav vai kāds "patīk" vai "neaptīk", mēŗķis ta informācijas guvums vērtīgi priekš sevis, un tas maksā naudu, palīdzēs vai nepalīdzēs atkarīgs no abām pusēm. Tāpat kā attiecībās :-D
20.07.2017 20:24 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Kopš janvāra esmu nometusi 17 kg, vēl mērķis ir 2,3 līdz ideālam.Esmu jau teikusi metodi,kas man palīdzēja,bet man te pārmeta reklāmu,tādēļ neatkārtošos.Es ēdu visu, tikai noteiktas produktu grupas ēdu noteiktā ēdienreizē, ēdu pat majonēzi,dažādus sierus,pilngraudu produktus,riekstus,augļus,dārzeņus,cūkgaļu,vistas,liellopu gaļu un tā es varētu turpināt un turpināt!
Izmēģināju arī Stokholmas diētu pirms tam:jā, es ātri nometu 7 kg, ar gariem zobiem ēdu bezgaršīgu un vienveidīgu ēdienu,līdz norāvis un visu atguvu atpakaļ...Tagad es nevaru iedomāties kā es varēju paciest to sevis spīdzināšanu...un sakiet,ja sāls ir tāds bieds, kā es nometu 17 kg?
Esmu pilnīgi mainījusi garderobi, no 40.,42. izmēra esmu stabils 36...
20.07.2017 22:41 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Par Stokholmas diētu runājot, nevienam neiesaku. Kaut kādā prāta aptumsuma brīdī arī pieķēros tai. Dzīvojot pēc man sastādītā uztura plāna, es biju reāli badā. Jā, svars kritās, bet pēc divām nedēļām es neizturēju un ļoti ātri atguvu zaudēto - turklāt nerijot, bet ēdot normāli, piedomājot, ko lieku mutē. Nezinu, kāda ēdienkarte ir tiem, kuri saka, ka pie Stokholmas diētas nav badā. :D Otrkārt, man riebās tie patosa pilnie tekstiņi profilā un e-pastā, kuri bija domāti kā uzmundrinājums. :)
20.07.2017 22:45 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Badošanās kūres vienmēr lieks kas loti ļoti specifisks, dīvains (t), mocīt ķermeni, pat iekšējos orgānus un būt izsalkumā, pat pierodot pie tā (t). No kā tur iespējams smelties enerģiju, darbībai, labumu ķermenim, prieku - drošvien saules stariem, zemes, lietus un mantrām! Vairāk skeptiksi nostāja šeit, :-Dkurš nejūtas laimīgs labi paēdis un patīkami noguris...
20.07.2017 23:16 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Ārpus tēmas. :-DTiem kuriem ir bērni - pāstāstiet kā ir kad viņiem ko parāda un speciali neiedod vai uz laiku vai nemaz, kā tur ar to laimi, arī bads? No malas pretīgi redzēt tos, kas kliedz uz saviem sīčiem, ka neko nedabūs :-D.
20.07.2017 23:27 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Rumpumpule, kas tev bija jaēd, ja biji badā? :-D Man bija 3 ēdienreizes un starpā vēl uzkodas. Es visu laiku jutos paēdusi un ēst nemaz neprasijās :-)Dzēru daudz ūdeni, zaļo tēju. Es gan neko sliktu nesaku. Nesen izlasiju, ka Elita Platmalniece arī ievērojusi šo diētu, 8kg nometusi, skaisti izskatāa :-)
21.07.2017 10:54 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Betijab pareklamē, man interesē.
21.07.2017 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Kkourtney-Tev vēstule būs
21.07.2017 17:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits