Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Padoms

 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Sveiciens visām! Rakstīju blakus diskusijā, bet izlēmu tomēr izveidot savu diskusiju.
Domāju vai daru pareizi savā situācijā un varbūt kāda mani nomierinās vai gluži pretēji.
Gadu jau dzīvoju ārzemēs ar savu draugu, līdz pienāca diena, kad viņš sakravāja savas mantas un aizgāja pavisam. Līdz ar to esmu palikusi viena. Šeit ir draudzene, kas drīz dosies prom uz savu valsti un bez viņas man draugu nav. Patiesībā nav neviena cita. Nezinu ko tālāk iesākt, jo bija tik daudz mērķu kopīgo ar draugu, viss pamats izsists zem kājām. Drīz atradīšu sev otru darbu un ar materiālo stāvokli viss būs kārtībā, bet ko lai iesāk ar vientulību? Vai jūs paliktu šeit, ja būtu vienas? Es īsti nekad neesmu bijusi viena. Domāju vai palikt šeit un turpināt iesākto vai doties atpakaļ uz Latviju, dzīvot pie vecākiem un meklēt darbu tur. Sākt visu no nulles.. bet vismaz apkārt būs savi tuvie. Esmu apjukusi :-/
19.07.2017 00:28 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Smaga situācija.
Es iespējams paliktu, vismaz uz laiku, draugus meklētu , mēģinātu ar kādu kolēģi iepazīties tuvāk, lai var laiku pavadīt arī ārpus darba, ja ir iespēja, apmeklētu kādus kursus, sporta zāli, pulciņus, lai būtu kompānija , censtos visādi atrast jaunus kontaktus :)
Turies :)
19.07.2017 00:35 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Fionna , augustā man ir atvaļinājums un būšu Latvijā. Pēc tam došos atpakaļ uz šejieni un domāju iet uz sporta zāli, lai nebūtu vakaros jāsēž mājās. Draudzene man ir kolēģe, bet darbā ir grūti atrast kādu normālu cilvēku, jo darbā tāds intrigu variants vien ir..
piereģistrējos pat tinderī, lai varētu nosist laiku un sadraudzēties ar kādu, bet tur lielākajai daļai tik viens vien ir prātā..
Domāju varbūt nebūs tik slikti, es spēju koncentrēties uz saviem mērķiem kāpēc esmu šeit, bet vai ilgtermiņā var cilvēks būt viens.. varbūt vēlāk saiešu sviestā
19.07.2017 00:44 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Un vai ilgi spēšu būt te, ja vienmēr ir palīdzējis draugs. Tagad viss ir uz maniem pleciem.
19.07.2017 00:45 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Es vismaz mēģinātu, es domāju jāiet vairāk ārpus mājas, ir iespējas sapazīties ar cilvēkiem.
Ja pēc kāda gada es justos vientuļa, iespējams, apsvērtu došanos uz LV, bet ja es būtu Tavā vietā, paliktu un censtos. :)
19.07.2017 01:02 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Šeit pat ir daudzas no ārzemēm, iespējams, kāda ir Tavā valstī, vai iespējams pat pilsētā, pameklē , izveido diskusiju šajā sakarā :)
19.07.2017 01:03 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Es esmu anglijā netālu no Londonas. :) laba ideja, paldies!
19.07.2017 01:08 |
 
Reitings 111
Reģ: 13.07.2017
Noteikti paliktu. Ja pat paliek pavisam skumji vienkārši nepaliec ilgtermiņā, skaties ko dzīve piedāvās. :) Nopietni izbaudi ko cita valsts Tev sniedz, un atradīsi tos cilvēkus, galvenais darīt. :) Un, ja plusā ir sapnītis, tad nejauc ārā atgriežoties Latvijā, vienkārši tā kārtīgi apdomā visu. :))
Bet jā sarežģīta situācija, tagad jau no malas tik varu tā teikt, bet domāju, ja esi tur tad Tev vajag tur būt. :)
Lai veicas! :)
19.07.2017 01:09 |
 
Reitings 4
Reģ: 18.07.2017
Es droši vien paliktu un mēģinātu iepazīties ar cilvēkiem. Tas, ka šobrīd jūties vientuļa, nenozīmē, ka tā tas būs vienmēr. Mūsdienās ir daudz iespēju atrast draugus un satikties ar jauniem cilvekiem! Tajā pašā facebook parasti ir grupas ar ārzemēs dzīvojošiem latviešiem. Centies apmeklēt pasākumus, kaut kādus kursus, sporta zāle arī ir laba ideja! Manuprāt, ir vērts pamēģināt, bet, ja kādā gadījumā joprojām jūtīsies neērti, tad vari atgriezties Latvijā. Bet es noteikti neieteiktu tik ātri pamest visu.
19.07.2017 07:29 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Paliec un pamēģini kaut ko tur pati izvedot. Ja jutīsies slikti un nekas nesanāks, tad jau varēsi domāt tālāk. Nestreb karstu. :-)
19.07.2017 13:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits