Kādas ir jūsu domas par šo stilu?

 
Reitings 27
Reģ: 02.06.2016
Sveikas. Es joprojām meklēju savu stilu!
Esmu apstājusies pie eksotiskajiem stiliem.
Tā kā man interesē arābu kultūra, mēģinu mācīties viņu valodu. Nolēmu izmēģināt arī šo sieviešu stilu. Man piestāv! izskatos 1:1 kā šīs sievietes. Daba devusi man tumšumu.
Bet! Mani baida nedaudz apkārtējo domas. Es jau labprāt, taču nezinu vai uzdrīkstētos..

Ko jūs domājiet?
17.07.2017 21:45 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Man personīgi tas liekas savādi, lai neteiktu vairāk. Zinu sievieti, kura sāka piekopt konkrēto reliģiju, lasīja korānu, ar laiku arī pieņēma ticību, sāka ģērbties šādā apģērbā, beigu beigās pārcēlās uz valsti, kurā galvenā reliģija ir islāms. Citāds iznākums konkrētajā situācijā nemaz nevarēja būt, jo cilvēks tam, tā teikt, bija nobriedis. Man nav nekādi aizspriedumi pret musulmaņiem un, tā teikt, vienā katlā visus nelieku, tāpēc arī konkrētās sievietes izvēle man likās tikpat normāla kā jebkura saprātīga, domājoša, pieauguša cilvēka izvēle kā veidot savu dzīvi. BET !!! Šajā konkrētajā gadījumā izklausās, ka tēmas autorei vienkārši uz doto brīdi (un nav teikts, ka neapniks pēc mēneša vai diviem) interesē arābu kultūra + daba devusi tādu izskatu, ka grēks nesākt staigāt tādās drēbēs! Nopietni? Tas tagad skaitās stils? Ja daba devusi tumšas uzacis un acis, tas tagad būtu tāds kā viens no galvenajiem kritērijiem kā dēļ sākt valkāt hidžābu? Manuprāt, valstīs, kurās sievietes tādus valkā, Tevi, atvainojos, ar akmeņiem nomētātu par to, ka uzskati, ka tas ir tikai tāds stiliņš un tā jāstaigā tāpēc, ka piestāv Tavai acu krāsai. Cik Tev gadu, bērns?
17.07.2017 23:31 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Tas , ko ieliki labi izskatās tikai bildēs , fotosesijām , bet parādi kādu bildi no reālas dzīves kaut vai no AAE , kur reāli sievietes tā staigātu ? ;) Man liekas , ka tu vienkārši maldies tajā , ko redzi . Tu ieliki tikai portreta bildi , kur redzams , ka tas ir fotosesijai , neapšaubāmi , tur liela deva arī ir bildes pēcapstrādei . Bet realitātē tik sakrāsojušās sievietes un ar tādām rotām nestaigā pat Dubajā .
17.07.2017 23:57 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja Tev netraucēs sačukstēšanās, ar pirkstiem radīšana, iespējas,ka pat sliktu vārdu teikšana Tavā virzienā dēļ vizuālā izskata,tad vari,bet .. Man Tavā vietā būtu bail,ka tik kāds naidpilns pilsonis neizdomā fiziski ietekmēt dēļ izskata.
18.07.2017 00:01 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Bet realitātē tik sakrāsojušās sievietes un ar tādām rotām nestaigā pat Dubajā

Nestaigā gan. :-D Varbūt pa mājām, nezinu, ko viņas dara guļamistabā, bet uz ielām ir šādas: http://www.familyforeverychild.org/wp-content/uploads/2016/07/dubai5.jpg
Tipiskas AAE sievietes veikalos, uz ielas, automašīnās, restorānos, ātrās ēdināšanas iestādēs, u.c. vietās.
18.07.2017 00:12 |
 
Reitings 786
Reģ: 18.05.2014
Man ir gadījies lidostās sastapt dikti sakrāsojušās musulmaņu jaunietes, ar visām pieliktajām/pieaudzētajām skropstām..
18.07.2017 00:31 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Man jau liekas, ka autore ir ļoti jauna meitene. Gadi 16-17. Es vismaz ceru, ka tā. Man šis "Es joprojām meklēju savu stilu!" bija aktuāls 16 gados, kad nevarēju nodefinēt - gribu būt gote vai metāliste. Tiesa gan, mazliet savādi, ka tagad konkrētai reliģijai piederošs apģērbs tiek definēts kā stils... bet nu, ja mani prātojumi atbilst patiesībai, norakstīšu to uz autores vecumu. Vismaz ceru, ka tā.
18.07.2017 00:36 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Vācijā redzēju pa pilno šādas studentes - itkā baigās musulmanes, bet realitātē - apspīlēti džinsi, topiņi ar mega izgriezumiem, tonna kosmētikas, pielīmētas skropstas un pāri visam aptīts lakats ap galvu. Nez... man tas izskatās tāpat kā krievuškas blin, bling apģērbā ar brendiem nokārušās viscaur. Bezgaumīgi!
18.07.2017 01:30 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Gan jau,ka jauna meitene... iepriekšējā autores diskusija: http://cosmo.lv/forums/topic/206050-stils/
bet man interese, ko tieši autore bija domājusi ar šo stilu..vai tiešām visu burku... kaut kā šaubos
18.07.2017 01:48 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Ah, palasīju to iepriekšējo diskusiju... Nu jā, tagad skaidrs, ka jauna meitene. Ja būtu palasījusi autores diskusijas ātrāk, nebūtu rakstījusi tik uzbrūkošus komentārus.
Ja autorei vēl ir vēlme/interese atrast savu stilu, droši var man uzrakstīt, jo pati tam visam esmu gājusi cauri. Apsolos nebūt dusmīga vai pārlieku pamācoša. Patiesībā esmu ļoti forša (kā man gribas domāt!) un priekš saviem gadiem pārlieku moderni domājoša! :D
18.07.2017 02:15 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Par ko isti ir runa? Par make apu? Par hijabu? Par ko? Man raa bilde neko neizsaka.
18.07.2017 06:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man pašai patīk austrumnieciska pieskaņa garderobē.. kad nenozīmē obligati hidzabas nēsāšanu.. ir skaisti audumi ar austrumniecisku rakstu.. austrumu sievietes ģērbjas ļoti sievišķīgi .. es domāju, ja no viņam var mierīgi ņemt labo piemēru :)
Īpaši, ja esi tumsnēja..caru atļauties arī vairāk aizrauties ar makeup :)
18.07.2017 13:30 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Tevis ieliktā bildē ir nevis stils, bet kostīms. Vēl rota uz pieres kā no Indijas? Tā nestaigā ikdienā pat arābu valstīs, kur nu vēl LV. Es arī esmu redzējusi sakrāsotas studentes hidžābos, bet pieņemu, ka viņas arī sevi uzskata par musulmanēm, t.i., tērpu pamato reliģiskā pārliecība. Un hidžābs jau ir tikai ap galvu, seja ir atklāta. Te bildē tikai acis redzamas. Bilde, protams, ir skaista un mistiska, bet tas noteikti nav ikdienas tērps.
nenozīmē obligati hidzabas nēsāšanu.. ir skaisti audumi ar austrumniecisku rakstu..
++++ šim te. Lūk tas būtu stils.
18.07.2017 15:25 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Ļoti patīk tas stils, ko Daenerys ielika, tas marokāņu. Tik skaisti, pilnīgi pašai sagribējās tā ģērbties. (l)
18.07.2017 15:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits