Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kas tad pie vainas?

 
pārtraucu dzert OK, sāka ļoti pastiprināti taukoties āda, pumpas sāka mesties, liekie kg uzradušies. domāju, ka kkas ar hormoniem, biju pie ginekologa ,nosūtīja uz hormonu analīzēm - viss ok. biju uz sonogrāfiju - viss ok. vēl vienas analīzes jānodod, bet tas vairāk uz auglību. bet ja hormoniem viss ok, tad kāpēc tādas pārmaiņas? OK nelietoju jau 10mēnešus. pirms sāku lietot biju sausas ādas īpašniece. bija laiks , kad pārtraucu arī sāka mesties pumpas un atsāku dzert OK.
17.07.2017 19:32 | saite
 
Man aptuveni pusgadu pēc OK pazuda blaknes.
17.07.2017 19:40 | saite
 
Tas, ka pumpas parādās (citreiz pat vairumā) pēc OK lietošanas un citas nelielas izmaiņas (ādas taukošanās, piem.) - normāli. Es to saucu par organisma "attīrīšanos" no hormoniem. Ar laiku viss nostāsies savās vietās.
17.07.2017 19:58 | saite
 
es saprotu, ka paies laiks, tā man arī sākumā teica, ka apmēram pus gads. bet nu jau 10 mēneši pagājuši un iet 11tais. tiešām tik ilgi? un taukainums ir ļoti, ļoti.
17.07.2017 20:04 | saite
 
 
Tāpat kā daudzām sākot lietot OK metas pumpas un visādi dranķi, var notikt arī beidzot to lietot. Organisms pieradīs un viss nostabilizēsies. Tev ginekologs par to vispār neko neieminējās, apskatījis analīžu rezultātus? Neticu, ka Tu ārstam esi pirmais šāds gadījums.
17.07.2017 20:10 | saite
 
Nu pusgads ir aptuvenais laiks... Organismi ir dažādi - kādam vajag ilgāku laiku, kādam mazāku. Atkarīgs arī no tā, cik ilgi ir lietots OK.
17.07.2017 20:11 | saite
 
nu ginekologs nosūtīja uz analīzēm, kur biju un rezultāti atnāca atpakaļ kā labi un viss. es saku vēl jānodod analīzes uz progesteronu. bet cik saprotu, tas nevar ietekmēt visu šo padarīšanu?
17.07.2017 20:18 | saite
 
man divi gadi pagājuši un nu tik viss lēnām sāk kārtoties.
17.07.2017 23:13 | saite
 
man stulbi jautājumi, bet ja analīzes ir labas,tad kam tur vēl kārtoties? :D
17.07.2017 23:28 | saite
 
Protams, protams āda taukojas un pumpas metas tikai no nepareiziem hormonu rādītājiem :D
Esi domājusi par to kā tavu sejas ādu un liekos kg ietekmē vielmaiņa, diēta, fiziskās aktivitātes?
Ja ļoti gribas, vari pakonsultēties ar gastroenterologu, jo teorētiski hormonu pārmaiņas var ietekmēt arī mikrobus, kas dzīvo kuņģī, tādējādi ietekmēt sejas ādu un izsaukt pumpas...
18.07.2017 08:45 | saite
 
loģiski, ka es saprotu, ka daudzas lietas ietekmē pumpas. bet kā jau minēju pirms dzeršanas NAV METUŠĀS pumpas, nekas manā ēdienkartē nav mainījies, fiziskā slodze nav mainījusies, ūdeni dzeru daudz, jo garšo. pārāk neaizraujos ar čipsiem, saldumiem. ja tā nebūtu bijis jau vienu reizi, kad pārtraucu lietot ok, tad domāju, ka kaut kas cits pie vainas. bet ja tas ir otro reizi un identiski, tad jā domāju, ka vaina tur.
18.07.2017 09:12 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Video

 

Cosmo sociālajos tīklos

 
vairāk

Aptauja

 
Vai tu iepērcies internetā?
vairāk

Lietotāji online (3)