Pēkšņa nemīlēšana

 
Reitings 156
Reģ: 08.11.2016
Gribēju uzjautāt tīri jūsu viedokļus, sevis intreses pēc, jo meitenēm vieglāk būtu atbildēt uz jautājumu, iejūtoties..
Es gribēju pajautāt, cik tas ir reāli, ka starp ilgu gadu attiecībām, pēkšņi pienāca kaut kāds lūzuma punkts, kad uznāk kaut kāda mistiska apskaidrība, ka tu vairs to cilvēku nemīli, nepatīk vairs, neko nejūti nu tā vienkārši pēkšņi? Bet taipat laika saka, ka Gan jau satiktos kādreiz, tāpat zinu ka rakstītu, tāpat zinu ka kaut vai tagad gribētu būt kopā ar mani un ka es tev patīku ? :D
16.07.2017 23:07 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Arī iegāju izlasīt to veco šķiršanos diskusiju. Jūs neesat kopā no janvāra, jo tu 5 dienas no vietas nodzēri. Nesaprotu, kādēļ vispār ir šī tēma, ja tā attiecas uz to pašu meiteni (bet ja saki, ka tās ir vairāku gadu attiecības, tad tai jābūt tai pašai meitenei). Gan tāds laiks pagājis un to nevar norakstīt uz pēkšņo saprašanu, gan nav tā, ka bez iemesla saprata, ka nemīl
17.07.2017 02:34 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man personigi skiet, ka tas nenotiek peksni. Vismaz ne loti ilgas attiecibaas. Parasti tas saubas var but ilgas. Man ilga divus gadus lidz izskiros. Un uz realu skirsanos mani "pamudinaja" nejausa un neplanota iepazisanas ar citu virieti. Taja bridi es sapratu, ka ar ex tur ir kirdikt. Nebutu satikusi to virieti, iespejams ta ari dzivotu talak.
Es nesleju iedomaties, ka vienu ritu pamodies un saproti, ka nemili. Man skiet, ka kautkads iediglis tadam domam jau bija radies.
17.07.2017 06:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mīlestība un labsajūta netiek nogriezta kā ar nazi ilgstošās attiecībàs, toties apskaidrība gan var atnākt pēkšņi. Es senāk ilgstošas attiecības tā arī pārtraucu.. pamodos un sapratu, ka negribu vairs pat minūti tādā garā turpināt.. (t)
Cerams, atradīsi drīz savu īsto un vienīgo :) Veiksmi!
17.07.2017 09:29 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Pēc vairāku gadu attiecībām arī bija sajūta, ka tas notika pēkšņi, vienā dienā, lai arī gan jau "nāca" tas ilgāk. Ļoti spēcīgas izjūtas abiem iesaistītajiem un apjukums, viegli sastrīdēties, jo kā tā var būt - vakar vēl likās, ka viss kārtībā, bet šodien jau mega krīze.
Vismokošākās bija pārdomas pēc tam, vai es vispār pa īstam mīlēju? Emocijas un atzīšanās un viss no tā izrietošais taču bija. Varbūt kaut kas sajuka?
Bet tajā "vairs nemīlu" brīdī, viss kas bija līdz tam, sabruka kā kāršu namiņš vētrā un pāri nekas daudz nepalika.
17.07.2017 13:57 |
 
Reitings 174
Reģ: 16.04.2016
Esmu bijusi tajā pusē, kad viss liekas kārtībā, bet vienā dienā paziņo - viss, izbeidzam! - pat īsti nepaskaidrojot... Laika gaitā jau saproti, ka varbūt, ja nav lemts, tad noturēt tāpat nenoturētu, tad labāk, lai aiziet ātrāk nekā vēlāk...
17.07.2017 14:02 |
 
Reitings 156
Reģ: 08.11.2016
Es negribu būt rupš, bet tie kuri runā, par to, ka pameta dēļ manas sliktās uzvedības, gribu teikt to, ka tas nu nav tas par ko ceļi šķīrās :) Jā es nesūdzētos, ja būtu atkal kopā, bet diskusijas mērķis bija vaicāt Viedokļus, domas par to, nevis sākt runāt, ka nebūsiet vairs kopā, paldies Tiem, kas saprata diskusiju jēgu!
17.07.2017 19:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)