Ceru, ka spēsiet man palīdzēt!!!

 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Čau! Man ir pienākusi doma mainīties pēc vizuālā izskata un tēla.:-) Lieta tāda, ka es līdz šim esmu tāda ar diez gan lieliem kompleksiem, un tas ir pavisam nopietni. Cik esmu mēginājusi kaut ko darīt saistībā ar savu tēlu, man nekad nekas nav izdevies. Liekas, ka man nekas nepiestāv, esmu neglīta un , ka es nevienam nepatīku utt..:-/
Tāpēc esmu nolēmusi,šeit uzrakstīt un varbūt Jūs spēsiet man palīdzēt, jo kā jau teicu, ka pati esmu mēģinājusi viss kaut ko, un nekas nav sanācis, aii (s)(t)
Es bieži skatos uz savām vienaudzēm un man pārņem gandrīz vai skaudība, ja to var tā nosaukt, jo visas gandrīz pucējās un ģērbjas tik smuki, un viņām piestāv un viņas ir skaistas, bet es nemāku atrast ne to, kas man piestāv neko. Es arī vēlos pucēties, būs skaista un ģērbties smuki, stilīgi, tā lai man piestāvētu.
Varbūt Jūs varat man kaut kā palīdzēt saprast, kāda ir mana ķermeņa forma, dibena forma un sejas forma, kādas krāsas man piestāv utt.. To visu es vēlētos, lai Jūs man varētu palīdzēt.
Dēļ saviem kompleksiem es pat bildes soc. tīklos nelieku, jo jūtos NEKAS- neglīta, pretīga utt....(t)
16.07.2017 21:05 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Vēl liela problēma ir tā, ka es nemāku sakomplektēt apģērbus tā lai būtu smuki, stilīgi un moderni :-/ + arī taču nezinu kādas krāsas man piestāv.
p.S. ja manas vēnas ir zilzaļas ( grūti noteikt toni , ne šis ne tas :-D ) , tad kādi toņi piestāv? Un ja ir ļoti gaiša āda????
25.07.2017 12:46 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Beidz ieciklēties uz saviem kompleksiem. Iemīli sevi tādu, kāda tu esi. Ir taču tik forši, ja ir kāda īpaša "odziņa", kā dzimumzīmes un ja vēl vasarraibumi, tad super. Daudzi sapņo par vasarraibumiem, bet tev tie ir, priecājies, jo līdz ar to tev jau ir tas kā citiem nav. Tu esi īpaša un noteikti neesi neglīta, kā tu te saki. Noteikti arī tev ir sava otra pusīte kaut kur pasaulē, kurai tu būsi pati skaistākā un foršākā ar visiem trūkumiem. Tikai pagaidi mazliet un nepārdzīvo par to, kā tev nav, bet priecājies par to, kas tev ir. Ok, ja tev ir kādi liekie kilogrami, tad sāc sportot, kaut pamazām, bet nesēdi uz kaut kādām drastiskām diētām, tavā vecumā tas tikai sabojās vielmaiņu un veselību. Un nedzenies pēc kaut kādiem iedomātiem ideāliem, tā tu tikai apkaunosi sevi nevis padarīsi skaistāku.
Mans izskats arī ir ļoti līdzīgs tevis aprakstītajam, tikai man ir gaiši mati. Bet es nepārdzīvoju, jo esmu skaista tāda, kāda esmu.
Vienkāršu baudi vasaru un atrodi kādu nodarbošanos, lai novērstu domas. ;-)
25.07.2017 13:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits