Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skats uz citām

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Šādas diskusijas jau ir bijušas, bet tāpat nevaru rast skaidrojumu.
Manās un drauga attiecībās pienācis krīzes punkts jau sen.
Kad es tikko ar viņu biju izveidojusi attiecības, mēs sēdējām uz soliņa pie veikala un pļāpājām. Es atceros , ka veikalā iegāja skaista meitene. Īsu rozā kleitiņu, beyonces iedegumu un gariem brūniem matiem. Mans draugs toreiz uz viņu aizskatījās pat. Man uznāca tāds dusmu uzplūds, ka man gribējās visu pasauli sabradāt.
Ir pagājuši divi gadi, bet es par to domāju un vēl līdz šodienai pārmetu.
Esmu runājusi par to ar paziņām, lasījusi internetā, visur tiek apgalvots, ka tas ir normāli.
Esmu kliegusi un ārdījusies, lai izdabūtu no viņa informāciju kāpēc viņš tā darīja.
Atbild: es nezinu. Es neko nejutu pret viņu, tajā brīdī man bija nulle emociju.
Es neticu. Es skatos uz cilvēkiem un izjūtu kairinājumu. Ieskatos frizūrās, apavos, apģērbā. Zemapziņā izspriežu par kopējo tēlu, utt.
Bet viņš apgalvo, ka nebija nekādu kairinājumu.
Es katru reizi kad iedomājos ko viņš izdarīja, es sajūtos nemīlēta un nevajadzīga.
Manas smadzenes nepieņem tādu informāciju, ka vīrietis skatās uz citām tikai sporta pēc. Gan jau ka patīk. Tāpēc arī skatās. Un es sajūtos nemīlēta un nevajadzīga.
Es viņu zāgēju par to vairāk kā gadu.
Un vairāk es neko nesaprotu..
Lūdzu, varbūt izklausās smieklīgi un šizofrēniski, taču man ir vajadzīgs kāds padoms :-(
16.07.2017 20:09 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Artija +++
17.07.2017 18:10 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Man pārsvarā attiecības ir bijušas ar puišiem, kuri nu nekad tā uzkrītoši nav citas meitenes uzlūkojuši man esot blakus. Un es nekad mūžā neesmu kādam aizrādījusi, tā ka ne jau bailes no zāģēšanas ir iemesls. Ja trāpītos lūrētājs, tad vrb arī domātu par attiecību pārtraukšanu, jo ir pierasts pie nelūrētājiem.
17.07.2017 18:06 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Savā ziņā autori saprotu, patīkami nav,ja redzi ,ka draugs skatās uz citu,bet ir atšķirība kā to dara,ja vienkārši paskatās ,nekas,bet ja to dara uzkrītoši ,tad patīkami nav. Vēl tu jau nezini,ko viņš domāja,tajā brīdī,kad skatījās, protams var nedomāt neko, bet ja nu domāja, cik smuka meitene, kādas smukas kājas,žēl ka manai meitenei tadas nav. Neviens jau vīrietis neteiks, ko tanī brīdī domāja vai nedomāja, pateiks, tā lai meiteni neaizvainotu un viss. Bet autore ļoti stulbi dara, ka to puisim regulāri atgādina, ļoti iespējams,ka viņš jau to meiteni ja ne tajā pašā dienā,tad nākamajā dienā noteikti bija jau aizmirsis,bet tu to vien dari,ka atgādini viņam. Drīzāk viņam varētu rasties pretējs efekts, ja sākumā meitene neinteresēja, tikai paskatījas,tad tava regulārā atgādināšana var likt viņam sākt izrādīt interesi par viņu.
Pašai sen sen attiecību sākumā ,bija pārpratums,kas kādu pirmo nedēļu , pa galvu grozījās, bijām uz prāmja, visādas izklaides, spēles bija, un bija spēle kur laida mietu ar vien zemāk un zemāk, kam bija jāiziet cauri, un draugs viena brīdī sāka svilpt tai meitenei. Kā es es to uztveru? Ka viņš viņai svilp, izrāda interesi,bet viņš paskaidroja,ka ne jau tieši personīgi viņai svilpa,bet gan vispār . Sākumā,tas mani tomēr grauza, bet lai par to gadu viņam atgādinātu, nē! Tas ir kā vilkam acu priekšā rādīt gaļas gabalu,bet nedot,tik gar acīm vicināt. Nu jā,kā jau teicu, sākumā grauza,bet ar laiku tas pat aizmirsās un draugam par to atgādināju,nav ko bāzt acīs ,to kas sagādāja nepatīkamu brīdi. :-)
17.07.2017 17:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un ja es savejam dazreiz paradu re paskaie skada feina seviete, un dumas ja nepiekrit... Tie veci zinies, baigI izveligie princi LV!(e):-D
17.07.2017 16:31 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es viņu zāgēju par to vairāk kā gadu.
:-O:-O:-O iedomajos sevi cala vieta, man ka udensviram tas agri vai velu pat ar lielu pacietibu liktu uzspragt. Bet ne tik ilgi sviestu neciestu... labak izdraz... pusi pasaule snevis par neko sviestu un naudesanu klausites. Ja nemili sevi, tadac ka gan es tevi tad varu milet? Nu i nafig tu tak esi kaut kads vergturs.Es ar pamanu simpatisku virieti, tadai tiesa gan reti gadas un kuru verrts atskatities.
Es macies, strada, maju sakopt, gatavo dari kaut ko! Tada sajuta ka aizg neko dart sviesta ej..naga calis...(e)
17.07.2017 16:29 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Man tieši pretēji, iet garām sexīga meitene, man pat gribas atskatīties, bet mans draugs pat neuzmet aci :D un tad liekas - WTF, kā tā var :D :D :D
17.07.2017 16:12 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nu, man nebūtu patīkami, ja justu, ka puisis aizskatās uz kādu. Esmu psiha, jā, man ir kompleksi, bet man bija paveicies ar bijušo, tādā ziņā, ka NOPIETNI - nekad man nebija ar viņu, kur ejot bijusi sajūta, ka viņš skatītos uz kādu citu. Nekad. Tomēr man bija pārāk liela uzmanība atkal un liekas greizsirdības scēnas. :D Kas atkal nav labi... Uzaicināja pats uz pasākumu, kur bija tikai darba kolēģi un kolēģes. Man likās forši, ka ir darba kolēģi, kuri ar mani labprāt grib papļāpāt un, lai arī vienīgā nebiju "savējā" iekļāvos viņu bariņā līdz ar to. Manam draugam vakars beidzās ar "Tu visu vakaru ar viņu tur ķiķinājies un ja viņš nebūtu mans (nu jau bijušais) draugs, es viņam būtu pa seju sadevis". Nekā vairāk par pļāpāšanu nebija un nebūtu bijis. Bet manam draugam bija greizsirdības scēna un par vienu draugu mazāk. (t)
17.07.2017 14:49 |
 
Reitings 263
Reģ: 26.02.2016
Piekrītu pārējām, ka tev pacietīgs puisis trāpījies.
Es tieši atļauju skatīties un tad reakcija ir táda- nē, tu man visskaistākā(l)
17.07.2017 14:26 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Beibe Marta +++
Un jau vairāk kā gadu šīs skaistules tēls tiek ne vien regulāri atgādināts, bet noteikti vēl piepušķots un darīts visādi citādi dievišķš.
Un puisis ar savu Sintiju paliek kopā vien tāpēc, lai vēl kādreiz dzirdētu stāstu par Afrodīti no veikala... :D
17.07.2017 14:02 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
:-O Un man likās,ka es esmu psihā:-D
17.07.2017 09:06 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vins vinu butu aizmirsis minutes laika, bet tu nabadzinam lar vinu atgadini jau gadu:D
17.07.2017 06:50 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Izklausās, ka tev ir kompleksi. Ja tā ir- ieteiktu tev piestrādāt pašai pie sevis, lai arī izskatītos pēc tās sievietes, uz kuru vīrieši atskatās :-)
16.07.2017 23:00 |
 
10 gadi
Reitings 4259
Reģ: 03.08.2009
Ieteiktu problēmu risināt runājot ar psihologu. Šitais nav normāli. Pašai nekad neliekas, ka ir pasaulē arī citi pievilcīgi vīrieši bez tavējā?
16.07.2017 22:51 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Dieva dēļ, kā viņš vēl nav aizgājis no Tevis? Šādā veidā zāģējot un pārmetot, Tu panāksi tikai to, ka viņš no Tevis šādas lietas slēps. Nu un, ka paskatījās? Vai tad viņš vairs pat paskatīties nevar?
Tu esi ļoti nepārliecināta par sevi un neesi droša par savu vietu viņam blakus, ja šādi uzvedies.
Vaina nav viņā, bet gan tevī. Ja vīrietis paskatās uz sievieti īsā kleitiņā, tas nemaz nenozīmē, ka viņš viņu uzreiz grib, diemžēl, tas ir tāds vīriešu refleks. :-D Bet nevajag ju uzreiz kompleksot.
16.07.2017 22:36 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Kādi vēl refleksi, ar kuriem jāsadzīvo? Sievietēm tādu tad nav? Vīrieši tikai izredzētie, kas skatās uz citām uz ielas?

Duujaa tas arī ir normāli, ja sievietes paskatās uz puišiem. Sievietēm arī ir refleksi.:-)
16.07.2017 22:26 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kādi vēl refleksi, ar kuriem jāsadzīvo? Sievietēm tādu tad nav? Vīrieši tikai izredzētie, kas skatās uz citām uz ielas? :D
16.07.2017 22:23 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Tipiska diskusija, kur ir skaidri redzams, ka sievietes nesaprot vīriešus. Tas ka vīrietis paskatās uz kādu meiteni ir pilnīgi normāli, tas notiek neapzināti un tīri refleksu līmenī. Pat ja vīrietim ir sieva, divas mīļākās un sekretāre, kuru viņš ik pa laikam "samīļo", viņš vienalga reaģēs uz sievietēm, kuras atrodas viņa redzes lokā. Vienkārši nevajag cīnīties ar vīriešu refleksiem, tos ir jāpieņem un ar tiem ir jāsādzīvo.
16.07.2017 22:20 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tu esi pārāk kompleksaina un nav gudri regulāri atgādināt par sievieti ,kuru Tu uzskati,kad izskatās perfekti..Reāli jau visticamāk vīrietis jau to sievieti būtu aizmirsis pusstundu pēc tā atgadījuma pie veikala ,bet Tu viņam pārmet un liec atkal un atkal atcerēties perfekto sievieti!Es jau sen būtu pametis tādu ,kura man pārmestu par tādiem nebūtiskiem sīkumiem un atkal ,atkal zāģētu! Tiec galā ar saviem kompleksiem ,pilnveido sevi tā ,lai nebūtu jāuztraucas par katru skaisto sievieti ,kura iet garām!
Pārmešana par neko patiešām par veicināt otra vēlmi ,ko izdarīt tādu,ko viņš līdz tam nebija domājis.
16.07.2017 21:36 |
 
Reitings 262
Reģ: 23.06.2017
Nu bet ak vai, tu tīri intereses pēc neesi skatījusies, kas tur par cilvēku garām paiet? Tās meitenes vietā varēja būt kaut vai vecs opītis, domāju, tad viņš arī paskatītos, jo cilvēkiem tā ir vnk pierasts - skatīties uz garāmgājējiem. Ko tad tu gadu zāģētu viņu par to, ka viņam noslieces uz opīšiem?
16.07.2017 21:25 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Mans vīrs reiz blenza uz dupsi un sekoja tam līdzi ar acīm, kad meitene īsā apspīlētā kleitiņā spraucās mums garām sporta tribīnēs. Pasmējos un teicu, lai nedara to tik uzkrītoši :-D
16.07.2017 21:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)