Skats uz citām

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Šādas diskusijas jau ir bijušas, bet tāpat nevaru rast skaidrojumu.
Manās un drauga attiecībās pienācis krīzes punkts jau sen.
Kad es tikko ar viņu biju izveidojusi attiecības, mēs sēdējām uz soliņa pie veikala un pļāpājām. Es atceros , ka veikalā iegāja skaista meitene. Īsu rozā kleitiņu, beyonces iedegumu un gariem brūniem matiem. Mans draugs toreiz uz viņu aizskatījās pat. Man uznāca tāds dusmu uzplūds, ka man gribējās visu pasauli sabradāt.
Ir pagājuši divi gadi, bet es par to domāju un vēl līdz šodienai pārmetu.
Esmu runājusi par to ar paziņām, lasījusi internetā, visur tiek apgalvots, ka tas ir normāli.
Esmu kliegusi un ārdījusies, lai izdabūtu no viņa informāciju kāpēc viņš tā darīja.
Atbild: es nezinu. Es neko nejutu pret viņu, tajā brīdī man bija nulle emociju.
Es neticu. Es skatos uz cilvēkiem un izjūtu kairinājumu. Ieskatos frizūrās, apavos, apģērbā. Zemapziņā izspriežu par kopējo tēlu, utt.
Bet viņš apgalvo, ka nebija nekādu kairinājumu.
Es katru reizi kad iedomājos ko viņš izdarīja, es sajūtos nemīlēta un nevajadzīga.
Manas smadzenes nepieņem tādu informāciju, ka vīrietis skatās uz citām tikai sporta pēc. Gan jau ka patīk. Tāpēc arī skatās. Un es sajūtos nemīlēta un nevajadzīga.
Es viņu zāgēju par to vairāk kā gadu.
Un vairāk es neko nesaprotu..
Lūdzu, varbūt izklausās smieklīgi un šizofrēniski, taču man ir vajadzīgs kāds padoms :-(
16.07.2017 20:09 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Nu, man nebūtu patīkami, ja justu, ka puisis aizskatās uz kādu. Esmu psiha, jā, man ir kompleksi, bet man bija paveicies ar bijušo, tādā ziņā, ka NOPIETNI - nekad man nebija ar viņu, kur ejot bijusi sajūta, ka viņš skatītos uz kādu citu. Nekad. Tomēr man bija pārāk liela uzmanība atkal un liekas greizsirdības scēnas. :D Kas atkal nav labi... Uzaicināja pats uz pasākumu, kur bija tikai darba kolēģi un kolēģes. Man likās forši, ka ir darba kolēģi, kuri ar mani labprāt grib papļāpāt un, lai arī vienīgā nebiju "savējā" iekļāvos viņu bariņā līdz ar to. Manam draugam vakars beidzās ar "Tu visu vakaru ar viņu tur ķiķinājies un ja viņš nebūtu mans (nu jau bijušais) draugs, es viņam būtu pa seju sadevis". Nekā vairāk par pļāpāšanu nebija un nebūtu bijis. Bet manam draugam bija greizsirdības scēna un par vienu draugu mazāk. (t)
17.07.2017 14:49 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Man tieši pretēji, iet garām sexīga meitene, man pat gribas atskatīties, bet mans draugs pat neuzmet aci :D un tad liekas - WTF, kā tā var :D :D :D
17.07.2017 16:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es viņu zāgēju par to vairāk kā gadu.
:-O:-O:-O iedomajos sevi cala vieta, man ka udensviram tas agri vai velu pat ar lielu pacietibu liktu uzspragt. Bet ne tik ilgi sviestu neciestu... labak izdraz... pusi pasaule snevis par neko sviestu un naudesanu klausites. Ja nemili sevi, tadac ka gan es tevi tad varu milet? Nu i nafig tu tak esi kaut kads vergturs.Es ar pamanu simpatisku virieti, tadai tiesa gan reti gadas un kuru verrts atskatities.
Es macies, strada, maju sakopt, gatavo dari kaut ko! Tada sajuta ka aizg neko dart sviesta ej..naga calis...(e)
17.07.2017 16:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un ja es savejam dazreiz paradu re paskaie skada feina seviete, un dumas ja nepiekrit... Tie veci zinies, baigI izveligie princi LV!(e):-D
17.07.2017 16:31 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Savā ziņā autori saprotu, patīkami nav,ja redzi ,ka draugs skatās uz citu,bet ir atšķirība kā to dara,ja vienkārši paskatās ,nekas,bet ja to dara uzkrītoši ,tad patīkami nav. Vēl tu jau nezini,ko viņš domāja,tajā brīdī,kad skatījās, protams var nedomāt neko, bet ja nu domāja, cik smuka meitene, kādas smukas kājas,žēl ka manai meitenei tadas nav. Neviens jau vīrietis neteiks, ko tanī brīdī domāja vai nedomāja, pateiks, tā lai meiteni neaizvainotu un viss. Bet autore ļoti stulbi dara, ka to puisim regulāri atgādina, ļoti iespējams,ka viņš jau to meiteni ja ne tajā pašā dienā,tad nākamajā dienā noteikti bija jau aizmirsis,bet tu to vien dari,ka atgādini viņam. Drīzāk viņam varētu rasties pretējs efekts, ja sākumā meitene neinteresēja, tikai paskatījas,tad tava regulārā atgādināšana var likt viņam sākt izrādīt interesi par viņu.
Pašai sen sen attiecību sākumā ,bija pārpratums,kas kādu pirmo nedēļu , pa galvu grozījās, bijām uz prāmja, visādas izklaides, spēles bija, un bija spēle kur laida mietu ar vien zemāk un zemāk, kam bija jāiziet cauri, un draugs viena brīdī sāka svilpt tai meitenei. Kā es es to uztveru? Ka viņš viņai svilp, izrāda interesi,bet viņš paskaidroja,ka ne jau tieši personīgi viņai svilpa,bet gan vispār . Sākumā,tas mani tomēr grauza, bet lai par to gadu viņam atgādinātu, nē! Tas ir kā vilkam acu priekšā rādīt gaļas gabalu,bet nedot,tik gar acīm vicināt. Nu jā,kā jau teicu, sākumā grauza,bet ar laiku tas pat aizmirsās un draugam par to atgādināju,nav ko bāzt acīs ,to kas sagādāja nepatīkamu brīdi. :-)
17.07.2017 17:16 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Man pārsvarā attiecības ir bijušas ar puišiem, kuri nu nekad tā uzkrītoši nav citas meitenes uzlūkojuši man esot blakus. Un es nekad mūžā neesmu kādam aizrādījusi, tā ka ne jau bailes no zāģēšanas ir iemesls. Ja trāpītos lūrētājs, tad vrb arī domātu par attiecību pārtraukšanu, jo ir pierasts pie nelūrētājiem.
17.07.2017 18:06 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Artija +++
17.07.2017 18:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits