Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā kliedēt bailes un domāt citādāk?

 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Sveikas! :-)
Rītdien es dodos pie ginekoloģes saistībā ar piena sēni, bet es sapratu, ka laikam ir laiks sākt domāt par cita veida kontracepciju, kas nav prezervatīvi, tāpēc man bija doma parunāt ar ginekoloģi par kontracepciju.
-
Bet ir viena lieta - es jau 8 gadus cīnos ar veģetatīvo distoniju un katru dienu dzeru zāles, ikdienā esmu ļoti emocionāla, sensitīva, daudz uztraucos un nervozēju. Varbūt kāda pasmiesies par manis teikto, bet dažreiz pat ar prezervatīvu es nejutos 100% droša, ja draugs beidza manī, tāpēc es vienmēr esmu centusies izvairīties no cita kontracepcijas veida, jo man vienkārši ir bail palikt stāvoklī un zinu, ka prezervatīvs ir visefektīvākais no visām izsargāšanās metodēm. Es saprotu, ka pareizi lietojot kontracepciju nevar palikt stāvoklī, bet, protams, ka vienmēr pastāv kaut kāda procentu iespējamība. Droši vien katrai no mums ir kāda maza baile par palikšanu stāvokli (tām, kuras neplāno bērniņa ieņemšanu), bet man tā baile ir dubultā, jo viss, kas saistīts ar nervu sistēmu man ir dubultā.
-
Varbūt kādai no Jums bija/ir līdzīgi, ka ir ļoti liels satraukums par to visu? Kā Jūs ar to tikāt galā? Un varbūt Jums būtu kādi ieteikumi ko man pajautāt, pastāstīt par sevi savai ginekoloģei?
-
Paldies!
Lai Jums mierīgs svētdienas vakars!:-)
16.07.2017 19:44 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Nezinu, ko tur īsti teikt ginekoloģei. Es arī lietoju prezervatīvus, nu precīzāk, partneris un citu kontracepciju negribu. Nezinu ko ginekoloģe var ieteikt saistībā ar VD. Man arī ir VD. Ieteiktu vairāk par VD parunāt ar ģimenes ārstu.
16.07.2017 19:57 |
 
Reitings 51
Reģ: 05.05.2017
Ja tik ļoooti bail,tad nesekso.Nodarbojieties ar kunilingu.
16.07.2017 19:59 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neesmu pārliecināta, ka orālā kontracepcija atrisinās problēmas ar piena sēni. Var būt visādi... Un tādām bailulēm kā tu gribas teikt - nu tad nenodarbojies ar sexu, ja reiz tik paniski negribas palikt stāvoklī. Saproti taču, ka tomēr pastāv tas 1 procents, ka jebkāda veida kontracepcija var nenostrādāt. Un, ja reiz esi tik pieaugusi, ka nodarbojies ar sexu, tad būtu jābūt gatavai arī uz sekām. Un, tavuprāt, grūtniecība ir pasaules gals? Varbūt tomēr padomā vēlreiz?...
16.07.2017 20:01 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Nepazudīs tev bailes no palikšanas stāvoklī, tās būs vienmēr lai arī ko lietotu, ja nav pārliecības par attiecībām, kopīgu nākotni ar partneri un iespējamo bērnu, nekas tur nelīdzēs. Citas baidās visu mūžu no neplānotas grūtniecības, vai nu samierinies, ka vari arī kādreiz iekrist ar visu kontracepciju vai nenodarbojies ar seksu. Sekss vienmēr ir risks palikt stāvoklī, bet tā ir tevis pašas izvēle ar to nodarboties.
16.07.2017 20:02 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.11.2015
Paldies!
16.07.2017 20:19 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kāpēc pēkšņi gribi mainīt uz ko citu? Gumija ir vienīgā, kas pasargā arī no citām slimībām, ne tikai grūtniecības. Piena sēni jau tas īsti neatrisinās, jo tāpat tā var parādīties un var sākties citas problēmas, ne tikai tajā zonā, bet vispārīgi. Esošajā gadījumā vismaz abi varat pamanīt, kad kaut kas noiet greizi un attiecīgi dzert ak, citos, kā būs, tā būs, principā.
16.07.2017 20:39 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nu man personīgi orālā kontracepcija atrisināja piena sēnes jautājumu uz visiem laikiem, tā neatgriezās arī pēc OK nomešanas. Pamēģināt jau var. Bet, jā, tas ir individuāli.
Par paniskajām bailēm - saprotu Tevi, man agrā jaunībā bija tāpat, bet tad es izvērtēju visas alternatīvas. Pacenties ar vēsu prātu racionāli iedomāties iespējamos situācijas risinājumus un izvēlēties sev īsto.
Tu paliec stāvoklī:
1) Dzemdēt. Nu, es bērnus negribu, no otras puses, bērns nav pasaules gals, tas ir tikai bērns. Miljoniem sieviešu visā pasaulē tiek galā, tiksi arī Tu, varbūt pat iepatiksies.
2) Aborts. Ir izvēle, ķirurģiskais vai medikamentozais, ja bērnu negribas līdz riebumam, jāsaņemas un jāpārcieš šī operācija.
3) Dzemdēt un atstāt Babybox vai atdot adopcijai jau DzN. Es šādu variantu neapsvēru, bet jāatzīst, ka opcijai ir savi plusi, var jau būt, ka Tev tas liktos pieņemami.
Vēl ir opcija lietot dubultu kontracepciju, prezervatīvus un OK, tad pilnīgi noteikti nepaliksi stāvoklī, bet nu domāju, ka vieglāk ir pārvarēt bailes. :-)
16.07.2017 21:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)