Ceturtdienas beztēma!

 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Šodien beztēmas vēl nav? :-)
13.07.2017 10:24 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Joprojām nav labi, vells, kas notiek. Jāmeklē vēl ko lai dara.
13.07.2017 17:12 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Maité, tas varbūt nav tavs gadījums, bet atceries arī, ka neizmantotā atvaļinājuma kopmensācija pienākas par visu nostrādāto laiku nevis tikai par pēdējiem diviem gadiem vai tamlīdzīgi makaroni, ko darba devēji mēdz karināt darbiniekiem uz ausīm.
13.07.2017 17:15 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Kaut vai placebo efekts, nu izdzeršu kaut cik, lai tik paliktu labāk.
Placebo efektam var arī zāļu tēju iedzert nevis medikamentus.
13.07.2017 17:50 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Placebo efektam var arī zāļu tēju iedzert nevis medikamentus.

Napaliidzēja. Mēģinu ko ieēst, nesaprotu, kāpēc tā, besis.
13.07.2017 17:55 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Maitei patīk tikai čīkstēt,nevis reāli darīt. Ja es būtu tavs darba devējs,es tevi izverdzinātu pilnībā, jo šitādu zosi vēl ir jāpameklē. :D Ja jau esi tik gudra, lai gan tā nav, palasi Darba likumu. LOL.
13.07.2017 18:01 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
2.nedēļa jaunajā darbā noslēgusies. Lai arī esmu apmierināta, jau pēc 2 nedēļām man atkal darba intervija citā darbā - vēl labākā.
Tas tā, starpcitu. Bet nu es arī nevarēju savulaik darbu nekādi nomainīt - iemesls tam bija vienkāršs - jo neko tā labā nedarīju! Kolīdz sāku darīt, tā pēkšņi i darbs bija, i labāki apstākļi bija, i kas tik vēl ne.
Ja ilgi tusē pa savu komforta zonu, kurā vispār NAV labi, tad ar laiku pārvēršas par kašķīgu, ar visu neapmierinātu tanti. Bet te cosmo mums viena uz to mērķttiecīgi iet. Kaut gan ko es saprotu - katram savs :-)
13.07.2017 18:10 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ieva294, bet tā ir. Es arī sēžu un ņaudu par darba stundām, algu, vienmuļumu un izaugsmes iespēju trūkumu. Reizēm paskatos darba sludinājumus, nopūšos, ka es neko nemāku, un sēžu tālāk. Kurš vainīgs? Laikam jau, ka ļaunais Boss :D
13.07.2017 18:23 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Es vecajā darbā arī biju iesprūdusi un darba devējs šad tad izmantoja to, ka es darīju visu ko lika, arī ja tas neietilpa manos pienākumos. Darbs pārsvarā kaulus nelauza, bet visvairāk besīja tas, ka krāmēja virsū visu pēc kārtas. Vienreiz atļauj un tā tas aiziet ikdienā. Sēdēju un čīkstēju, lietas labā neko nedarīju. Pēc tam nožēloju, ka ātrāk jau neaizgāju jo noteikti būtu ātrāk kaut ko sasniegusi vairāk. Mani gan apčakarēt ar naudas un atvaļinājumu lietām nevarētu ja gribētu jo visi zināja, ka es apzinos kas man pienākas. Ne kaut kādas mistiskas 2 atvaļinājuma nedēļas gadā un pat to vēl nedod vai pat neizmaksā. Būs aitas, būs cirpēji (neuztvert personīgi). Vienkārši šī čīkstēšana jau sāk piegriezties.
13.07.2017 18:50 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Šodien es uzzināju, ka uzņēmējiem ir divi jēdzieni - sociālās garantijas (tikai līgums) un pilnas sociālas garantijas (slimības lapas, atvaļinājums).

Nav taisnība. Katram cilvēkam, kam ir darba līgums, pēc darba likuma pienākas 4 nedēļu atvaļinājums gadā un arī, protams, slimības lapas. Tas, ka darba līgumā nekas nav rakstīts, neko nenozīmē. Visu darba likumu neviens nepārraksta darba līgumā. Tad jau sanāk ,ka DD var Tevi sist un seksuāli izmantot, ja jau DL nav rakstīts, ka nevar. :-D Tas ir tas pats.
13.07.2017 18:57 |
 
Reitings 159
Reģ: 03.04.2017
Hey!
Gribu iepoustot vienu video. Kādam tas var likties stūlbi, kādam smieklīgi. Cik cilvēku/tik viedokļu. Man šis uzlaboja garastāvokli - gandrīz tēju izspļāvu no mutes.
https://www.youtube.com/watch?v=Tk-5RVMerfI
13.07.2017 19:12 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
57days, man neizskatās, ka Tu par savu darbu baigi ņaudētu. :) Jā, Tevi tas neapmierina, bet nav tā, ka bezmazvai katrs Tavs teikums būtu čīkstēšana par to, cik sliktā darbavietā Tu strādā. Turklāt, Tu uz to visu skaties ar humoru, tātad, lai arī paretam uzraksti kaut ko par darbu, tas tomēr nav apnicīgi, jo, pasniegta ar humoru, čīkstēšana vairs nav plika un apnicīga čīkstēšana. Humora glazūra to visu padara pievilcīgu. :) Un vēl jau arī tas, ka sliktais darbs nav vienīgais, par ko Tu raksti, turklāt man ir radies čujs, ka kaut ko savā labā Tu tomēr dari - bet, kā jau visas pārmaiņas, tās nenāk uzreiz un tūlīt, bet progress jūtams, tātad tas Tev noteikti ir laika jautājums, lai tas viss kādā jaukā dienā rezultētos lieliskā darbavietā. :)
.
Walle, tas pats attiecas uz Tevi - Tava pačīkstēšana par darbu nav bijusi ikdienišķa un apnicīga ņaudēšana, turklāt Tu to visu esi risinājusi (un atrisinājusi), nevis tikai pīkstējusi par ļauno bosu. Tādas lietas var just. :) Karoč, gan Tavas, gan 57days darba tēmas neuzdzen to sajūtu 'jau atkal, un nekas uz priekšu neiet', tā ka ir atšķirība, vai čīkst, lai pataisītu citus par vainīgajiem, bet es jau neko, vai čīkst un izčīkst to visu no sevis ārā, tā iekšēji atrisinot sasāpējušo jautājumu. :)
13.07.2017 19:13 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Man izķepuroties no turienes palīdzēja neliels spiediens no malas, pati iespējams tur vēl tupētu tajā murgā (vakar sazvanījos ar bijušo kolēģi un nekas tur nav mainījies, tieši pretēji). Es čīkstēju vairāk klusībā, pat mājās centos nevienam neuzkraut savas problēmas, tikai lādējos pie sevis, ka beidzot jāiet prom, bet tikko kā problēma bija attisināta, tā atliku to uz kādu laiku. Beigās īsti citu variantu nemaz nebija, vairs nebija pilnīgi nekas, kas mani tur turētu, pat visi foršie kolēģi pa vienam gāja prom.
Es šajā gadījumā mēģinātu sarunāt ar darba devēju vienoties par abpusēju vienošanos, lai varētu tikt bezdarbniekos un vismaz mēnesi no tā murga atiet. Ja nē, tad rakstītu atlūgumu par dzīvesvietas maiņu un tiktu prom dažu dienu laikā (bet cik es atceros, Tu vairākas reizes par to jau biji minējusi, bet nekur vēl neesi aizgājusi). Sameklētu kādu pagaidu darbu kaut vai un tajā pat laikā meklētu ko labāku. Atvaļinājuma naudu izspiestu visu kas pienākas (jo pienākas) par VISIEM nostrādātajiem gadiem, kuru laikā neesmu izņēmusi (kā zināms, nekas vairs nedzēšamas divu gadu laikā).
Viss pārējais ir tikai vienas vienīgas atrunas, Tu nemaz netiecies prom no turienes, Tev tīri labi patīk šī upura loma.
13.07.2017 19:51 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Man žēl, ka vèl ir tàdi cilvēki, kas nevar sanjemties un paprasīt to, kas vinjiem pienàkas. - algu laicīgi, atvaljinàjumu, utt! Ir tik tizli, kad ir tàdi kolègi! Ká man jau LV stràdàjot bija pieriebies vienai iet un prasīt, lai alga ir laikà, lai laiž atvalinàjumos! Meitenes bija stràdàjušas bez atvalinàjumiem un ar 2 mèn kavètu algu gadiem!!!! GADIEM! Es vienreiz normàli parunàju ar priekšniekiem un algas sàka izmaksāt laikā. Priekšnieka atbilde bija- bet neviens līdz šim nav sūdzējies, visām viss apmierina.... nu jaa.... man nebija ko teikt....
Un tagad tas pats, puse kolektīva nemaz negrib cīnīties par savàm tiesībàm, (kà pareizas piemaksas par virsstundàm, grafika ievèrošana, piemaksas par vakara mainju utt) otra puse čīkst un pīkst bet kad ir sapulces vai vnk jàsavàcas iet runàt tad ir klusums.
tàdus čīkstuljus un aiz muguras kaucējus nosist gribàs, kad sapulcēs tie pa kaktiem tup un klusinjàm saka, ka viss taču normāli, nu tad taču arī aiz durvīm aizveraties!!!(e)
Brr, izbesīja mani kolègi :D
13.07.2017 20:37 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Pārbaudes laiks nevar būt ilgāks par trīs mēnešiem. Otrs, ko nozīmē darba devējs tev nesamaksās par atvaļinājumu ? Aiziešanas gadījumā viņam būs jāizmaksa nauda, kas tev pienākas par neizmantoto atvaļinājumu. Nu nevar tā čīkstēt forumā par tik rupjiem pārkāpumiem. Ej un runā ar priekšnieku. Nesanāk pa labam, tad ej uz VDI.
13.07.2017 20:59 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Bet vispār, man jau kuro dienu sāp sirds par Liepājas puiku. Visādas domas galvā un emociju kaudze. :(
13.07.2017 21:00 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
Pārbaudes laiks nevar būt ilgāks par trīs mēnešiem.

Var, ja esi ierēdnis- tiem ir 6 mēneši.
13.07.2017 21:09 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Profesore un Gvinevera vēl bija tāds BlackSmith, ja būs vajadzība, tad viņu jūs arī varētu upurēt cilvēces labā.:-D
.
Par tām darba tiesībām ... Ir jāatcerās ka mēs diemžēl dzīvojam Latvijā, nevis Eiropā un tāpēc daudzi darba devēji ignorē darba likumu, dažiem pat nospļauties uz darba likumu un ne tikai darba likumu. Esmu jau redzējis pāris cilvēkus, kuri sagribēja cīnīties par tiesībām un ātri vien "izlidoja" no darba ātrāk nekā šampanieša korķis. Nav Latvija ne normālu arodbiedrību, ne skarīgu likumu, tāpēc cilvēki arī sēž un neko nedara, jo visi zina ka tā cīņa par taisnību neko īsti var nedod.:-/
13.07.2017 21:16 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Vaitad Latvija neskaitās Eiropa??? :-)
13.07.2017 21:20 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
nerātnā, es savā galvā čīkstu, citiem - dikti reti.
13.07.2017 21:22 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
man jau kuro dienu sāp sirds par Liepājas puiku.

Dažs labs pat pricājas par tā zēna nāvi, jo redz viņš bija "krievu okupants" un tāpēc tā viņam arī vajadzēja.
http://www.delfi.lv/tchk/news/tak-i-nado-seme-okkupantov-smert-vani-berladina-vyzvala-vakhanaliyu-v-socsetyah.d?id=49040153
13.07.2017 21:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits