Viltus grūtniecība, vai iespējams?

 
Reitings 73
Reģ: 15.05.2017
Ir aizdomas, ka meitene melo par grūtniecību (ja kas tāds vispār ir iespējams). Ja neesmu redzējis testus un pie ārsta mani neņem līdzi vai ir iespējams to kā savādāk noskaidrot? Ja tiešām ir bijusi vizīte pie ārsta vai man šādu informāciju dos ārsts vai nē? Kādi citi ieteikumi?
11.07.2017 11:57 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Pamest es šobrīd negribu, jo viņa ir jau tā ļoti emocionāla un impulsīva, kur nu vēl tagad JA ir stāvoklī. Baidos, ka var izdarīt ko pārsteidzīgu bērna sakarā, atkal ar piebildi JA ir stāvoklī.
Izklausās ka viņa māk smuki manipulēt un autors savukārt izdabā visām iegribām, lai tik meitene neizdara ko "pārsteidzīgu".
attiecīgi arī ar seksu, ja viņa to vēlas
Ah tu lāga dvēsele, šādi uzupurējies :-) Jums seks tikai tad kad viņa to vēlas, vai tad kad tev arī gribās?!
Tāpat ar atbildi jā, bija domāts, ka plānoji pamest viņu, vai jā, attiecībās viss bija labi?!
11.07.2017 15:26 |
 
Reitings 175
Reģ: 21.05.2017
No autora komentāriem tā arī netapa skaidrs vai ir situācija
A) draudzene saka "esmu stāvoklī", bet nekādus pierādījumus nesniedz, iet pie ārsta, bet līdz neaicina.
B) draudzene saka "esmu stāvoklī", draugs saka "parâdi man testu vai asinsanalīžu rezultātus un es gribu iet līdzi pie ārsta", draudzene atbild "nē", draugs "kādēļ?", draudzene "....(kaut kādi neloğiski iemesli)...."
.
Ja variants B, tad tiešām ieteiktu uztraukties, ja variants A, ieteiktu mazāk meksikāņu seriālus skatīties. Pirmais pierādījums par manu grūtniecību, ko vīrs redzēja, bija pirmā usg bilde. Un nevienā momentā man pat prātā neienāca, ka viņš varētu neticēt un man kaut kas jāpierāda. Tas cik visas te ir šokētas par urīna testa neparādīšanu manī izraisa tikai izbrīnu, es to apčurāto plastmasas štruntiņu izlidināju miskastē 5min laikā pēc lietošanas.
11.07.2017 15:26 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Pipar
No katras bezizejas ir vismaz simts izejas. Atver acis un ieraudzīsi, nevis tupi drillē prātā vienu meldiņu par tēmu 'ir meitene stāvoklī vai nav'.
.
Un Tev nav ienācis prātā, ka
viņa ir jau tā ļoti emocionāla un impulsīva, kur nu vēl tagad
ir tādā tāpēc, ka dziļi zemapziņā jūt, ka Tu viņu nemīli? Ka vēlējies izšķirties? Ka paliec ar viņu kopā tikai tāpēc, ka viņa ir stāvoklī?
attiecīgi arī ar seksu, ja viņa to vēlas. Forši tas nav, to es pats zinu, bet šobrīd neredzu citu izeju.
Sekss aiz vainas apziņas. Jēzus. Ja Tu domā, ka viņa ja ne ar prātu, tad ar intuīciju neapjauš, ka sekss Tev ir pienākuma pēc...
11.07.2017 15:28 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Izeja gan ir. Uzzini vai ir vai nav stāvoklī un tālāk jau attiecīgi rīkojies. Nevajag jau nu padarīt sevi tik bezspēcīgu.
11.07.2017 15:39 |
 
Reitings 83
Reģ: 14.12.2016
nerātnā
Pēc tava domu gājiena sanāk ka sekss nevar būt ja nav mīlestība! Kā arī tas, ka autors izmanto meiteni.. Bet nu tā jau galīgi nav. Neviens jau nespiež meiteni liekties gultā, kā arī izbeigt attiecības, ja tur nekas nesanāks.
.
Autors tieši izdara pakalpojumu - būdams kopā un atbalstot grūtā brīdī kaut arī šabuās par savām jūtām un varēja jau sen būt prom! Lasot tavus komentārus izklausās ka nosodi autoru, jo viņš jau sen nav aizgājis un šķīries! Viņš tagad vainojams pie tā ka meitene ir emocionāla un impulsīva? Jūtam tak nepavelēsi! Nevienam nav patīkami šķirties, bet nekad nevar vainot vienu pusi pie tā ka šķirās. Kā tu justos ja tavs bērna tēvs, brīdī kad gaidi bernu pateiktu: Atā! Es eju dzīvot citur!!
11.07.2017 15:55 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
kb123
Pēc mana domu gājiena iznāk, ka ļaudis spēlē godīgu spēli. :-P Proti, sekss var būt arī bez mīlestības, ja abas puses to zina, apzinās un tam piekrīt. ;) Autora gadījumā tā nav. Turklāt viņš pats iznāk šobrīd sekso piespiedu kārtā, jo grūta sieviete tā prasa, jo citādi bla, bla, bla...
.
Kā tu justos ja tavs bērna tēvs, brīdī kad gaidi bernu pateiktu: Atā! Es eju dzīvot citur!!
Kā jau minēju, man patīk godīga spēle. :) Jo bērnu var kopīgi audzināt arī neesot pārim. ;) Protams, ir meitenes, kas grūtniecību izmanto, lai spiestu uz puiša goda jūtām or smth un pieturētu viņu sev, bet, kā jau minēju, manipulēšana manās acīs ir viena pretīga nodarbe - dodu priekšroku godīgām, atklātām un līdzvērtīgām attiecībām. :) (Un ne tikai ģimenes vidū ;) )
11.07.2017 16:13 |
 
Reitings 73
Reģ: 15.05.2017
Ta, velreiz, lai butu punkti uz i.
Meiteni nemilu, biju domajis skirties.
Par grutniecibu - pateica, ka tests ir pozitivs un ka jaiet tad un tad pie arsta. Likas logiski un nebija nekadu aizdomu taja bridi.
Uz pirmo arsta viziti pateica, ka grib iet viena pati + lai es no darba speciali neatprasos un ka pec tam visu izstastis. Ari tad neiebildu, jo neredzeju taja neko sliktu.
Aizdomas radas tagad, kad lasu par to ka grutniecibai vajadzetu notikt un kad neko no ta neieveroju un kad uz nakamo viziti negrib mani nemt lidzi.
Par variantiem - dazas te saka, ka ir simtiem. Neredzu sobrid nevienu, ka butu piedavats. Aborts, pamest tagad, pamest un pateikt ka iesaistisos un palidzesu (nevaru iedomaties ka tas varetu stradat dzive) - tie nav varianti.
Par seksu pec tam - kopa nedzivojam, ta ka ir bijis tikai vienu reizi. Man tas nav obligati. Lai nebutu parpratumu, ka baigi izmantoju vinju savam fiziskam vajadzibam.
To ka ir arkartigi emocionala zinu, jo ne jau pirmo gadu esam pazistami.
Bet vispar jautajums bija par noteiksanas iespejam. Paldies, ka bija paris sakarigi ieteikumi. To kadi viriesi ir cukas var apspriest ari citos topikos;-)
11.07.2017 16:14 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
KB-9 es to kā joku, lai puisis varētu izvairīties no seksa un redzētu vai ir tad meitene stāvoklī vai nē:-D. Bet katram ,tak zināms,ka nekas tāds nevar notikt:-D,tad jau dzimtu ar zilumiem uzsistiem:-D
11.07.2017 16:20 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Piedāvā vakarā iedzert alkoholu, varbūt ''aizmirst'', ka nedrīkst.

Nevajag piedāvāt, vislabāk ir draugu kompānijā visiem ieliet un neprasot viņai arī ielej un skaties ,ko viņa dara. :-)
11.07.2017 16:25 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
Man jautaajums cik ilgi esat kopaa? Kaapeec vispaar nodarbojaaties ar neizsargaatu seksu, ja nemiili un zini , ka var palikt staavoklii?
11.07.2017 16:25 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Ienāca prātā doma, varbūt tiešām bija stāvoklī,bet aizgāja uz vizīti un uzzināja,ka grūtniecība apstājusies.
11.07.2017 16:29 |
 
Reitings 83
Reģ: 14.12.2016
booboo
Kāda starpība?? Tak beidzat nosodīt cilvēku! Viņš vienkārši jautā par grūtniecību. Jūs viņam uzbrūkat itkā viņš tagad nezin ko būtu izdarījis! Nolasiet vle morāli par prezervatīvu lietošanu. Nav jau tā ka viņš plāno aizmukt un pamest bērnu!
11.07.2017 16:32 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Nu kā joku jā :-D. Par zilumiemm, kādiem? :-D Daikti tak nav terauda vīle ar asām mālām :-D, par laimi cilvēkam atmiņā nestāv, kas ar viņu notika vederā, tad toč vai man interesē atcerēties vai dabuju sitienus ar peni? :-D, jo vajadzība tādām atmiņām kur gar miesu pat gar seju dabūts? :-D:-D
11.07.2017 16:35 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nolasiet vle morāli par prezervatīvu lietošanu.

Vīrieši gan mēdz ''aizmirst'', ka to vajadzētu un kā rodas bērni.
Nevajag piedāvāt, vislabāk ir draugu kompānijā visiem ieliet un neprasot viņai arī ielej un skaties ,ko viņa dara.

Sāktu ar šo. :-)
11.07.2017 16:36 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vispār ,ja pat melo un nav stāvoklī ,agri vai vēlu to tāpat uzzinās. Nu līdz 3grūtniecības mēnesim,ir grūtnieces kam neko vēl nevar redzēt, ja vēders neaug,tad jāsāk domāt. Nu varbūt īsti nav laba doma,bet pajautā kur viņai ir ginekologs,ka gribi viņu aizvest, bet nesaki,ka iesi līdz tikai aizvedīsi, ja viņa parāda,tad nākamajā dienā nepasakot viņai aizbrauc uz to vietu, vārdu uzvārdu.zini, izdomā, ka draudzene aizmirsa,kad nākamā vizīte viņai un kādas analīzes līdz tam jāveic vai kādi grūtnieču vitamīni bija jālieto, iespējams,ka daktere/is pateiks ko vajag zināt,tad būs skaidrs.
11.07.2017 16:42 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Uzzini viņas ginekoloģes nmr , datus tak zini, personas kodu viegli uzzinat. Lai kāda dāma uzzvana ginekoloģei, paprasa it kā jaut.par analīzēm/grūtniecību
11.07.2017 16:47 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Nu varbūt īsti nav laba doma,bet pajautā kur viņai ir ginekologs,ka gribi viņu aizvest, bet nesaki,ka iesi līdz tikai aizvedīsi, ja viņa parāda,tad nākamajā dienā nepasakot viņai aizbrauc uz to vietu, vārdu uzvārdu.zini, izdomā, ka draudzene aizmirsa,kad nākamā vizīte viņai un kādas analīzes līdz tam jāveic vai kādi grūtnieču vitamīni bija jālieto, iespējams,ka daktere/is pateiks ko vajag zināt,tad būs skaidrs.

Tā tiešām nav laba doma! Pat, ja ārsts sniegs info (jebkādu, arī to, ka tāda paciente nav), meitene uzrakstīs datu valsts inspekcijai iesniegumu un ārstam būs lielas problēmas! to vajag??? kādreiz, kad normālai ģimenei sanāks kaut kāds čp un draugam būs pēc receptes jāiet, nedos, jo būs bijusi šāda pieredze
11.07.2017 16:49 |
 
Reitings 255
Reģ: 18.02.2016
Uzzini viņas ginekoloģes nmr , datus tak zini, personas kodu viegli uzzinat. Lai kāda dāma uzzvana ginekoloģei, paprasa it kā jaut.par analīzēm/grūtniecību

jo tālāk, jo trakāk :-|
11.07.2017 16:51 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Uzzini viņas ginekoloģes nmr , datus tak zini, personas kodu viegli uzzinat. Lai kāda dāma uzzvana ginekoloģei, paprasa it kā jaut.par analīzēm/grūtniecību

Šis der,ja neparāda kur ir,vai nesaka ,bet gan jau ir kāda kopīga draudzene,draugs kas var tā neuzkrītoši parunāt ar meiteni.:-)
11.07.2017 16:52 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
Tas neko nemainiis tagad, bet starpiiba taada , ka ir loti neatbildiigi miileeties bez prezervatiiva, ja zini, ka taisies skirties un nemiili so sievieti. Aiztaupiitu gan sievietei, gan iespeejamam beernam ruugtus mirklus dziivee. Konkreeti apseedies kopaa , izrunaajat. Ja esi tik aizdomiigs nu paluudz to testu uztaisiit un paraadiit. Kas par mulkiibaam, ka tagad zvaniis ginekologiem utt. Pieaugusi cilveeki, izrunaajaties un aiztaupat sev draamu.
11.07.2017 16:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits