Vārdi "Tu man patīc" neskaitāmas reizes dienā!

 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Sveikas meitenes!
Vēršos pie Jums pēc padoma.
Esmu kopā ar pusis tikai 1 mēnesi, pirms tam 1 mēnesi tikāmies tāpat.
Viss notiek samērā strauji (t) Jūtu, ka puisis man ļoti pieķēries un man viņš arī ļoti patīk.
Ir tikai viens BET. Viņš man 30 reizes dienā saka, ka patīku viņam un esmu svarīga viņam un vienalga kāda saruna mums tajā brīdī notiek. (s)
Varbūt man tas nav saprotami, bet man tas šķiet mazliet pārmērīgi. :-/ Vienmēr biju pieradusi kādam savu patiku rādīt darbos un, ka man to izrāda darbos, rūpēs, gādībā. Tad es tiešām jūtos vajadzīga.
Esmu mēģinājusi maigi to viņam pateikt, bet viņš uzreiz apvainojas un saka, ka visu mūžu tā ir darījis un tā izrāda jūtas. (s)
Kā man rīkoties? Varbūt es esmu tāda neiejūtīga, ka man tas šķiet par daudz? :-|:-(
Kā ir bijis Jums?
28.06.2017 14:17 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Matilde. pēc tādiem gadījumiem kā šorīt, vairākas reizes jau esmu dzirdējusi, ka esmu egoiste, stulba, neko nesaprotu un neko nedzirdu. Viņam galvenais viņa labsajūta, kad ap viņu tik čubinās.
Nav jau tā, ka visas tās šausmas tikai šodien uzplauka. Pirms tam viņš stāstīja, ka ir pacēlis roku pret vienu meiteni, arī ir krāpis, bet jau citu meiteni. (Nesaprotu kāpēc uzreiz pēc visa šī neaizgāju) :-/
29.06.2017 14:51 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Viņš vismaz ir godīgs pastāstot par pagātnes grēkiem, par to gan visu cieņu. Ļoti daudzi ir krāpuši, bet nākošajām piestāsta, ka viņiem, nabadziņiem, tika ragi likti, tādēļ viss beidzās.
Bet par pārlieko jūtīgumu (pietēlotu vai īstu).... Man arī nepatiktu. Veselīgi cilvēki tomēr ir balansā.
29.06.2017 15:19 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Viņš vismaz ir godīgs pastāstot par pagātnes grēkiem, par to gan visu cieņu.

Iespējams tāpēc arī paliku. Bet nu pārējais bija tiešām par daudz priekš manis. Centos izrunāt, bet tika sacelts kārtējais skandāls par to, ka esmu riebīga, meloju par jūtām utt. Drusku apnika, jo reāli tik kopā bijām mēnesi. (t)
29.06.2017 15:35 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Piekrītu Neons teiktajam. Varbūt jāmāk drusku "nedzirdēt" tos tekstus "Tu man patīc", ar laiku vajadzētu pierimt un būt ok. Taču pastāv iespēja, ka viņš ir greizsirdīgais tips (kā citas minēja) un nepamatota greizsirdība ir kaut kas šausmīgs!
Uzticies sajūtām, gan atbildi pati atradīsi! :)
29.06.2017 15:46 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Nākamais aiz visām mīlestībām, patikšanām, greizsirdībām un romantikas ir atvainošanās! Tracina, ka puisis visu laiku atvainojās vai lūdz piedošanu, piemēram, aizrādu par kādu mazsvarīgu sīkumu vai tādā garā. Viss, ko dzirdu "Lūdzu piedod, lūdzu piedod!" Vienreiz vienam čalim pateicu, ka tad, kad viņš man uzkāps uz kājas varēs atvainoties, arī tad atbildēja: "Lūdzu piedod, ka es tā daru!" Kaitina. :-D
29.06.2017 15:58 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Ujj, neizlasīju līdz beigām.
Lai izdodas nekāpt uz grābekļiem un satikt īsto! ;-)
29.06.2017 16:00 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
TokyoDream, labi vēl, ka tā. :-)
30.06.2017 14:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)