Vārdi "Tu man patīc" neskaitāmas reizes dienā!

 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Sveikas meitenes!
Vēršos pie Jums pēc padoma.
Esmu kopā ar pusis tikai 1 mēnesi, pirms tam 1 mēnesi tikāmies tāpat.
Viss notiek samērā strauji (t) Jūtu, ka puisis man ļoti pieķēries un man viņš arī ļoti patīk.
Ir tikai viens BET. Viņš man 30 reizes dienā saka, ka patīku viņam un esmu svarīga viņam un vienalga kāda saruna mums tajā brīdī notiek. (s)
Varbūt man tas nav saprotami, bet man tas šķiet mazliet pārmērīgi. :-/ Vienmēr biju pieradusi kādam savu patiku rādīt darbos un, ka man to izrāda darbos, rūpēs, gādībā. Tad es tiešām jūtos vajadzīga.
Esmu mēģinājusi maigi to viņam pateikt, bet viņš uzreiz apvainojas un saka, ka visu mūžu tā ir darījis un tā izrāda jūtas. (s)
Kā man rīkoties? Varbūt es esmu tāda neiejūtīga, ka man tas šķiet par daudz? :-|:-(
Kā ir bijis Jums?
28.06.2017 14:17 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Ja vīrietis patīk man pašai, tad neko nepretojos. Ticu, ka var patikt no pirmā skatiena.
Ja viss ir ok un esi iepazinis iekšieni un tā arī normāli, tad problēmas neredzu. :-)
28.06.2017 20:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man vienkārši šķiet, ka puisim Tu patīc krietni vairāk .. nekā viņš Tev :D
28.06.2017 20:12 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Viņš man 30 reizes dienā saka, ka patīku viņam un esmu svarīga viņam un vienalga kāda saruna mums tajā brīdī notiek.

Atvainojos,bet iedomājos : klau mēs pa brīvdienām varētu kur aizbraukt. Draugs, jā varam, Tu man patīc!:-D
Bet nopietni, no tāda pa gabalu, pēc tam būs vēl trakāk.
28.06.2017 20:18 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Piekrītu cormeum un arī Caloo. Man neliekas tas uz doto brīdi nekas briesmīgs. Jā, apnicīgi nedaudz, bet tad tāpēc, ka neesi vēl pa īstam iemīlējusies, neesat uz vienas frekvences un puisim pamatīgas rozā brilles. Paies kāds brīdis un norims tā runāšana un lidināšanās pa mākoņiem viņam. ;-) Skaties, ka tad pašai neuznāk kaut kas līdzīgs! :-P
28.06.2017 20:57 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Kas tur tāds? Vai tad tā sākumā neuzvedas visi? Vai arī esmu pieradusi pie vētrainām jūtu izpausmēm, un mani nekas nepārsteidz.
28.06.2017 21:18 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Greizsirdības scēnas pēc 1 mēneša un 30x dienā jebkurā sarunā to likt iekšā, tad sanāk reāli katrā reizē, kad runā, kaut kas tāds seko. Nu nē, domāju, ka vēl vairāk pārsteigumu būs, it īpaši, ja tev tādas izpausmes pašai nepatīk.
28.06.2017 21:28 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
tumanļotipatīc-ošanās n-tās reizes dienā ir apslāpēts "es tevi mīlu". To viņš ir Tev teicis? Un vai Tu kādreiz uz tām patīcošanām atbildi? Un kā viņš reaģē?
Attiecības ir ļoti dažādas, meitenes te par normu uztvers bildinājumu no sapņu vīrieša mēnesi pēc iepazīšanās, bet greizsirdība ir kaut kas, no kā jābēg?
Kā Tu pati jūties par šo vīrieti? Ir vērts vai nav?
28.06.2017 21:57 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
Gribēju teikt, ka maās šī brīža attiecībās puisis sākuma posmā tā darīja, bet nu tik traki mums nebija. :-D Manējais mācēja šīs frāzes smuki iestarpināt sarunās tā, ka nelikās apnicīgi vai uzbāzīgi. Un ar atzīšanos mīlestība galīgi nesteidzās. Arī šobrīd, esot 1,5 gadus kopā, katru dienu kādas minimums 2x pasaka, ka mīl mani. Man (Paldies Dievam) nav ticis kāds dīvainis, kurš ar savām jūtām pārmērīgi uzbāžās. :-D:-D:-P
29.06.2017 01:12 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
Es ieteiktu Tev pašai saprast, ko Tu jūti pret viņu un vai vēlies attiecības ar vīrieti, kurš visu mūžu Tev 30x dienā teiks, ka mīl tevi. Bet taisnību sakot, man tā liekas, ka tie, kuri tik ļoti uzbāžās ar savām jūtām, drīz pēc tam sāk zaudēt tās jūtas un meklē citu upuri. :-D Vai arī kļūst vēl apnicīgāks ar jūtu izpaušanu...
29.06.2017 01:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nezinu, es neredzu neko arkarteeju. Protams var but nedaudz kaitinosi un apnicigi ja pati neesi tik emocionala persona. Par to greizsirdibu. Nu gadas, ja otrs loti patik un nav isti skaidribas kas tam otram praataa.
Ja mana interese par virieti ir liela, patiks man vina cubinasanas un teiksana, ka patiku kau simts reizes. Ja interese nav tik liela, kaitinaas
29.06.2017 07:43 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Beibe.Marta
Cik jums gadu? Pirmas attiecibas?

Man nav pirmās attiecības (viņam gan krietni mazāka pieredze). Viņam 25, man 24.
Ja mana interese par virieti ir liela, patiks man vina cubinasanas un teiksana, ka patiku kau simts reizes. Ja interese nav tik liela, kaitinaas

Interese jau ir, bet tāpat man tas šķiet par daudz. Bet katram jau tas savādāk. :-/
Zinas tante
To viņš ir Tev teicis? Un vai Tu kādreiz uz tām patīcošanām atbildi? Un kā viņš reaģē?

Es atbildu viņam, ka viņš man patīk, bet ne katru reizi. Šat tad viņš tad pasaka, ka gribētos ko pretīm dzirdēt. :-| Sākumā jutos ļoti labi, bet tagad, kaut kā grūti saprast vai tik ļoti labi kā sākumā. Nav tā, ka nepatīk, bet kā jau meitenes minēja - baigi uzbāžās ar savām jūtu izpausmēm. Par vārdiem "es tevi mīlu" neesam runājuši un teikuši.
29.06.2017 09:04 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Buuuuuny, man 2x die ā katru dienu dzirdēt mīlestības apliecinājumus no vīra būtu par daudz. Man neorasās tā mētāties ar šiem vārdiem. Tāoēc arī "patīcošanās" man besītu :D bet nu katram savs.
29.06.2017 09:17 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Bēdz bērniņ, bēdz.
29.06.2017 10:24 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nedomāju, ka visu laiku teikt visu, kas prātā ir normāli. Es arī katru dienu domāju to, ka mīlu draugu, ka man patīk viņš, ka viņš ir skaists un reāli nezinu, ko es visu dzīvi darīju bez viņa, bet nu nevajag jau to visu laiku teikt.
Tāpat kā jebkuras citas domas, kas ir prātā. Nu nav normāli visu laiku teikt to, kas prātā un bez jebkāda filtra, bez apstājas. Es sen būtu nobijusies no tāda cilvēka. Esmu introverts cilvēks, un šādas jūtu izpausmes mani tiešām atbaidītu jau pirmajās dienās. Un nepārprotiet, arī man nes pauri nost tā, ka gribas visu visu visu pateikt 100 reizes, bet es filtrēju, jo zinu, ka, ja man, pat labu gribot, visu dienu žūžotu ausī, man tas sāktu nepatikt un es dabīgi attālinātos.
Jo īpaši attiecību sākumā, kad tiešām abi varbūt "patīk" dažādās frekvencēs, vēl tikai taustās un iepazīst, pārspīlētas jūtu izpausmes neko labu neliecina.
29.06.2017 10:43 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es arī būšu no tām, kura teiks, ka neko baigi traģisko nesaskatu. Ok, kaitina, bet nu bēgt uzreiz neteiktu. Citas piedod krāpśanu, dzerstīšanos un ko tik ne, bet te dēļ tu man patīc uzreiz jābēg ?
Ieteiktu parunāt, bet tādā veidā kā viņš uztver informāciju, lai saprastu tevi.
Man vīrs arī ļoti bieži un ātri teica, ka mīl mani... kad biju gatava, tad arī atbildēju. Man netraucēja, viņš bija un ir tik priecīgs, ka dabūja mani, ka pat joprojām izrāda jūtas, pat cit x vairākas reizes dienā. Un nav nekāds creeps
29.06.2017 11:08 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Mīļās meitenes! Paldies par viedokļiem! :-)
Šodien sapratu, ka nāksies laikam vien bēgt. No rīta izcēlās skandāls par to, ka es nesamīļoju cilvēku tieši tajā sekundē, kad viņam gribējās. (t) Lai arī rokas bija aizņemtas.
29.06.2017 11:13 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
Anne Shirley, nu tā viena reize ir pirms gulētiešanas un otra, parasti, ir pēc kādas manas muļķīgas frāzes vai darbības. Esmu jau pieradusi un neliekas apnicīgi. Puisis nav latvietis, tamdēļ pieņemu, ka citās kultūrās "es tevi mīlu" ir ierasts teikt biežāk. Un neesam arī ļoti ilgi kopā, tamdēļ, pēc manām domām, tas tik bieži izskan no viņa mutes. :-D
Un vēl viena lieta, bieži nākas lasīt cosmo vai dzirdēt no draudzenēm, ka mīļotais pietiekami bieži nesaka, ka mīl viņas, bet viņām tik ļoti gribās to dzirdēt bieži. Te prētēja problēma. Tad nu, manuprāt, tas viss atkarīgs no cilvēka, kāds ar savām jūtām vēlēsies dalīties bieži, kāds ne tik bieži. Bet nu jā, visu vajag ar mēru. :-D:-D
29.06.2017 11:15 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
"Tāpat kā jebkuras citas domas, kas ir prātā. Nu nav normāli visu laiku teikt to, kas prātā un bez jebkāda filtra, bez apstājas. Es sen būtu nobijusies no tāda cilvēka. Esmu introverts cilvēks"
Te ari viss skaidrs. Ta ari ir, ka klusakiem, ne tik uz emocijam verstiem cilvekiem tas nepatiktu.
Ne velti ir vairakas "milestibas valodas", veids kaa katrs izrada piekersanos, ja tur nesaskan,neticu, ka kautkas var sanakt.
29.06.2017 14:43 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Beibe.Marta jau šodien pat viss tika izbeigts, jo cilvēks uztaisīja skandālu par to, ka laicīgi nesamīļoju viņu. Dzirdēju briesmu lietas no tā cilvēka.
29.06.2017 14:45 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
TokyoDream, nu re, sieviešu virtuālā intuīcija bija pareiza. :D Ko viņš par briesmu lietām tev sastāstīja?
29.06.2017 14:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!