Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mopšu kucēns

 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Meitenes kādas domas par mopšu šķirni? Varbūt ir kādai pieredze?
Ilgi skatos uz šiem smukulīšiem un ļoti gribas kādu dzīvnieku ko samīlēt :) saka, ka esot ļoti sabiedriski un draudzīgi arī bērniem, tikai laikam daudz krācot :D šobrīd situācija dzīvē lēnām nostabilizējas, tādēļ ir iespēja apdomāt šādu lēmumu. Varbūt pēc pieredzes zinat vēl kādu labu nelielo suņu šķirni.
22.06.2017 17:48 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Neņemtu iespējamo veselības problēmu dēļ..Palasi internetā.
Līdzīgi ir ar francīti.Kaut gan ļoti patīk.Pašai ir jorks, sākumā gribēju vestailendas balto terjeru.Mans suns nemīl bērnus, jo ir audzis 4 gadus kā vienīgais luteklītis.Ja augtu kopā, gan jau būtu savādāk.
22.06.2017 19:16 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Mopsi noteiktu apsvērtu kā variantu, gribētu tādu, tikai mans vīrietis šai idejai pretojās. Tāpēc mums ir franču buldoga jauktenis. Vājā vieta- gan mopši, gan franču buldogi ir alerģiski, bet nu tā nav lieka bēda, ja esi gatava ikdienā vārīt, piemēram, rīsu-jēra putras. Plus, šiem suņiem nav sāta sajūtas, būs jāiemācās dozēt pārtika, svērt. Vēl mopši krāc. Ar to neko nevar darīt, tas tā dabiski ir. Ja suni no maza vecuma socializēsi, regulāri laidīsi spēlēties ar citiem suņiem un bērniem, kā arī dresēsi, rakstura problēmām nevajadzētu būt.
__
Ja tomēr liekas, ka sunim pietiek ar parastu Maximā nopērkamo sauso barību, ūdeni un 10 min. pastaigām tīri pačurāšanai, šī šķirne nebūs piemērota Tev.
23.06.2017 00:29 |
 
Reitings 163
Reģ: 14.05.2013
mums ir francis (l) (l) (l) ja vareetu panejmtu vel 10 :-D
23.06.2017 00:59 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Mopsīts ir mans sapnītis..viens no (l) Vārdiņš arī jau izdomāts, tas dzima vienā jaukā rītā vēl acis neatverot. Gucci:-P Bet pie tāda reāli tikšu laikam ne ātrāk kā pēc gada, kad būšu iegādājusies personīgo māju vai dzīvokli.
23.06.2017 01:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits