Tetovēšanās modes kliedziens?

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Redzu, ka arvien vairāk čaļi un meičas notetovē rokas, kaklu, muguru, krūtis? Smukas, jaunas 20-25 gadiigas meičas! Vai viņas neattapsies pēc 5-10 gadi un nenožēlos šo lietu?
Ko sakiet? Esmu mēma, instagram 20 gadīgi skuķi un visas rokas apzīmētas!
19.06.2017 17:02 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Es gribu uztetovēt savu vārdu, bet bail, ka vēlāk nožēlošu.
* * *
Starp citu, kas notiek, ja pieņemas svarā vai nokrītās? Tetovējums nesaļogās? :-D
20.06.2017 09:58 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es gribu no kādiem 16 gadiem , un gribu vēljoprojām , domāju kādreiz saņemšos , kas zin varbūt kopā ar meitu reiz iesim taisīt tatoo:D
Viss ir labi ja ar mēru + tatoo parasti diezgan viegli transformējas citos zīmējumos , takā nav gluži tā, ka ar vienu tauteni būs jādzīvo visu mūžu.
20.06.2017 10:00 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Rimi kasieris, barists, restorāna viesmīlis, stockman pārdevēja, taksists... Kā šo cilvēku tetovējumi (to redzēšana/neredzēšana) ietekmē viņu darbu, klientu apkalposanas spējas?

Piekrītu šim! Mani tetovējumi netraucē, pat patīk! Patīk gaumīgi, skaisti tetovējumi, kas savā starpā sapas. Man ļoooti patīk notetovētas rokas.
Starp citu, restorānā Annas Dārzs ir (vai vismaz bija, kādu laiciņu neesmu tur viesojusies) viena viesmīle ar tiiiik skaisti notetovētām rokām, ka man bija bail, ka es jau blenžu :D Vienmēr skatījos ar tādu riktīgu prieku, ļoti patika. (Ja esi cosmo un sevi atpazīsti - čau! :D )
20.06.2017 10:13 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Piekrītu Neons!
Pašai tetovējumi nepatīk, t.i. patīk, bet ārkārtīgi reti. Nepatīk apjomīgi, krāsaini tetovējumi, t.sk. sleeve u.c., bet tas ir tā, ja runājam patīk/nepatīk diskusijas ietvaros, nevis nācu klāt un aizrādu kādam, vai aprunāju. Nē, man vienalga par citiem. Bet piekrītu, ka tas ir modes kliedziens, bet nevajadzētu aizmirst, ka modes kliedziens nav tikai tetovējumi, bet daudz kas. Attiecīgi izcelt vienīgi tetovējumus nebūtu korekti.
***
Kas man liekas wtf, tad tie ir cilvēki (ne visi protams), kuri prasa, vai man ir tetovējumi, un saņemot atbildi nē, bola acis un prasa kāpēc. Man tas šķiet uzjautrinoši :D
20.06.2017 10:53 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Man ir 14 tatto, visi uz rokām, ieguvu kad bija 16 gadi. Nav vēl apnicis, pašlaik ir 23 gadi.
20.06.2017 11:25 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Man arī ir vienalga, kas ir vai nav citiem. Sev negribētu, un arī liekas jocīgi un bezgaumīgi tie vientuļie taurenīši, sirsniņas vai saulītes, bet pilnīgi nekādas emocijas neizraisa, ja kādam ir, nedomāju pie sevis - nu fui, kā tā var :-D Pie attiecīga stiliņa koptēls veidojas pat ļoti skaists, īpaši daļai vīriešu :-)
.
Nav jau tā, ka tikai Latvijā tetovējumi nav vēlami konkrētās profesijās. Strādājot Dienvidu valstīs, dažās viesnīcās esmu pamatīgi nopētīta un iztaujāta, vai nav kādi tetovējumi utt. Smieklīgākā bija viena darba intervija, kur it kā viss ok, biju praktiski pieņemta, jau taisījās iet pēc papīriem, ko parakstīt. Tad saka - cik skatos, redzamu tetovējumu tev nav? Saku, ka nē. Tad viņa ļoti nopēta manu seju, prasa, vai man ir/ir biji pīrsings, jo man ir neliela rētiņa, kas varētu izskatās pēc pēdām no pīrsinga. Teicu,ka nē, kam viņa īsti neticēja. Vēl man uz zoba bija akmentiņš, kas vispār nav uzkrītošs, un mūsu 20 min sarunas laikā viņa ievēroja tikai pašās beigās. Prasīja, vai to var noņemt :-D Varēt jau var, bet kam man to.. Teicu, ka nevar. Tad nu atvadījāmies, un pēc 3 minūtēm man atnāk epasts, ka diemžēl viņi ir izvēlējušies citu kandidātu :-D
20.06.2017 11:37 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Nevienam jau nepavēlēs vai likt :-D, varbūt kādā stingra rezīma valstī, bet nav šaubu ja labi grib miesas vizuālo ar tetovējumiem var pabojāt, atkarīgs ko uzksata par skaistu. Skaisti nav ja meitenes sev uzliek cilvēķam, kā māslīga veidojuma aprises, piemēram robotu rokas, muguru utt. Turpretim dzīvnieku, augu, ormanētālie motīvi izskatās ļoti skaisti, saku kā es to redzu no sava vĪrieša skatpunkta, sev kaut kad nākotnē aŗī neatteiktos. Katŗā ziņā cilvēks izkatās labi tāds kāds ir dabīgs arī bez papildus akcentiem.
20.06.2017 12:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits