Saimnieks meklē sievu 2017

 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Nespēju noticēt, ka šī tēma vēl nav apspriesta :D
Vai kāda jau skatījās pirmo sēriju ar jaunajiem brašuļiem? Kādas domas?
19.06.2017 16:44 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
Reklāmas rullītī jau varēja redzēt, ka Baiba raud
01.11.2017 17:17 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
++ Potto
Mārtiņš, kurš ir vispievilcīgākais no visiem saimniekiem (nevar pat salīdzināt ar Aivaru) izvēlējās pavisam vienkāršas meitenes, lai gan droši vien arī daudz 18 gadīgu cacu bija starp interesentēm.
02.11.2017 03:06 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Tas par tiem medikamentiem.. Tas taču šovs. Man nav ilūzijas, ka tur kaut kas vispār ir patiess.
Bija tāds šovs, kur bija jāatmin, kurš cilvēks brīvs, kuri aizņemti. Pēdējā sezonā vienā sērijā bija meitene, kura tajā sērijā tēloja nepieejamo un uzdevumu izpildīt nevarēja, teica, ka tas pārāk nepiedienīgi (tur bija uz ielas jāpajautā tel numuri puišiem) utt, tai pat laikā pašai viņai FB ir kaudze ar bildēm apakšveļā un, spriežot pēc fb, necik kautrīga pret pretējo dzimumu viņa nav. :D
Tāpat saimniekam meklē sievu pirmajā sērijā, kad atnāca sievietes un saimnieki izvēlējās, tam vecākajam vīrietim bija viena sieviete, kas acīmredzami neieradās, jo zem viņas vārda bija cita sieviete, kas strādā turpat, kur notika filmēšana. Laikam piedāvāja piepelnīties. :D
02.11.2017 08:19 |
 
Reitings 25
Reģ: 24.10.2017
Manuprāt Mārtiņa saimniecība un Pētera bija labākās un meiteņu izvēle man ar patika viņiem. :)
03.11.2017 16:39 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Noskatījos šī vakara raidījumu. Uz nerviem, tā teikt, uzkrita Mārtiņa līgaviņa ar savu attieksmi un uzbraucieniem. Šis ir raidījums, kurā saimnieks mēģina sev atrast sievu. Loģiski, ka, ja sieviete ir iepatikusies, tad viņš izbaudīs laiku kopā ar viņu, tā vietā, lai skatītos pulkstenī un ievērotu kaut kādus noteiktus laikus. Neviens jau nav vainīgs, ka pati randiņā nevarēja bez maz vai ne vārda pateikt, līdz ar to nebija ne interesanta, ne tāda, ka viņam gribētos ar viņu pavadīt kopā vairāk laika. Var just, ka ar Solvitu viņam ir tā saikne un es par to nemaz nebrīnos - patīkama, jauka sieviete. Loģiski, ka ar tādu ir daudz vairāk par ko parunāt, tāpēc arī laiks paskrien nemanot. Jau pēc pašas pirmās sērijas nodomāju, ka viņi būtu labs pāris un tiešām joprojām tā arī liekas. :)
06.11.2017 22:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
oskatījos šī vakara raidījumu. Uz nerviem, tā teikt, uzkrita Mārtiņa līgaviņa ar savu attieksmi un uzbraucieniem. Šis ir raidījums, kurā saimnieks mēģina sev atrast sievu. Loģiski, ka, ja sieviete ir iepatikusies, tad viņš izbaudīs laiku kopā ar viņu, tā vietā, lai skatītos pulkstenī un ievērotu kaut kādus noteiktus laikus.
+++++
bet vina masa ar izbrinija, slinka nesieviskiga nesaimnieciska gove. Nupat atbrauc uz 3 dienam svesas meitenes , apsolita pirts, nu tu ar visu zinu izdari, nevis pofiga par viesiem...
06.11.2017 22:33 |
 
10 gadi
Reitings 1893
Reģ: 09.07.2011
Izskatās, ka šosezon lielākā daļā tā saucamo līgaviņu ir knapi pilngadīgas. Nez ko viņas tur meklē? Nu ne jau vīru :-D bet vēl lielāks pārsteigums par saimniekiem, kuri tādas izvēlas un uz kaut ko cer. Šosezon neviens no viņiem neuzrunā ne vizuāli, ne arī attieksmes ziņā, un tās meitenes vispār pilnīgs čau. Viena ierodas pālī un ar caurejas zālēm, otra taisa greizsirdības scēnas, bet vēl cita apvainojas, ka saimnieks ar visām trim bučojas :-D Bet nu tā jau ir, ka normāls cilvēks tādam šovam visdrīzāk nepieteiktos.
06.11.2017 22:36 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Ceru, ka Mārtiņam ar Solvitu tiešām kaut kas sanāks. :-)
06.11.2017 22:38 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Starp citu, vairākām meitenēm (ne tikai tai blondajai ar caurejas zālēm, bet arī citām) no šova iekš fb rakstīts, ka mācās par aktrisēm, ir kaut kāda saistība ar jaunatnes teātri utml.
06.11.2017 23:20 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Esmu atpalikusi un tikai tagad pieslēdzos šovam :D Skatos to sēriju, kur čaļi pirmo reizi iepazīstas ar meitenēm. Un lai gan man tas Aivars (??) liekas pārāk naivs savam vecumam, es uzskatu, ka pirmajā randiņā aicināt uz pirti ir totāli garām. Man tas būtu liels "red flag". Par tām jaunajām zostiņām vispār neizteikšos. Andra viena dāma kā reiz visu laiku izskatījās nepamierināta un puktīga. Skaidrs, ka viņš izvēlējās tās parastākās un necilākās, jo ar tām aktīvajām un jaunākajām diez vai būtu pa ceļam. Pēteris kkāds iedomīgs švauksts. Un prasts. Pff.
06.11.2017 23:54 |
 
Reitings 247
Reģ: 09.03.2015
Noskatījos šī vakara raidījumu. Uz nerviem, tā teikt, uzkrita Mārtiņa līgaviņa ar savu attieksmi un uzbraucieniem.

Man tas izskatijās mākslīgi! Pietam ,meitene pirms tam jau minēja,ka viņa nejūt īpašu saikni,taču ar Solvitu viņam tāda noteikti ir(neizsacījās ne reizi tā,ka pati būtu ļoti ieinteresēta). Saimniecībā un arī Savā randiņā ne liekas kustības,ne pušplēst vārds,bet šeku reku pēkšņi scēna? Nu,neticu:-D
Tā trešā meitene tāda dīvaina:-D,vislaik vēroju kā viņa uzvedas:-D Ik pa laikam skaļi iesmejas frāzēm,kas nav smieklīgas utml:-D Man vispār šķiet,ka tas Mārtiņš tāds sasodīti foršs vīrietis,neredzu nekādus lielos trūkumus,lai nevaretu izveidot attiecības(t) Solvita no trijotnes tiešām ir vis piemerotākā(un vienīgā :-D ),bet viņš varēja "mērķēt arī augstāk";-)
07.11.2017 00:46 |
 
Reitings 26
Reģ: 22.10.2017
Vairāk par 18.gadīgajām skuķenēm, mani izbrīna paši vīrieši. Aigars ir naivāks par piecgadīgi bērnu, un šodienas (?) sērijā tā saruna ar to glupo čipseni Agnesi (?, galīgi nestāv prātā tie vārdu mežģi :D ), nu smieklīgi abi diskutē kā mazi bērni. Par šo “ pārīti “ zinu labi, jo viss nets piebāzts ar to, ka meitene piezāļojusi dzērienu un es pat nebrīnos, jo nu reāli neviens gudrs tādu neizvēlētos pirmajā reizē. Vispār man nepatīk neviens no tiem cilvēkiem, dāmas izvēlētas pēc saviem standartiem un kur tur var būt kas normāls, ja veči tādi? :D Labi to šovu paskatījos, vairāk neskatīšos tiešām traki latviešiem iet, ka jāfilmē un jāsmīdina tauta. :D :D :D
07.11.2017 03:27 |
 
Reitings 26
Reģ: 22.10.2017
Izskatās, ka šosezon lielākā daļā tā saucamo līgaviņu ir knapi pilngadīgas. Nez ko viņas tur meklē? Nu ne jau vīru

+
Es arī aizdomājos, jaunas meitenes tak neies uz laukiem :D, pietam tādas kas šovā parādītas jau nu toč nestāsies mājsaimnieces, sievas un dzemdētājas lomā. :D :D
07.11.2017 03:30 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Es arī aizdomājos, jaunas meitenes tak neies uz laukiem , pietam tādas kas šovā parādītas jau nu toč nestāsies mājsaimnieces, sievas un dzemdētājas lomā.

cheWsi a, kā tu to zini, burbuļgulija? :-D
07.11.2017 04:56 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Tā vakardienas drāma par kavēšanu likās reāli iestudēta. Nu nenoticēju.
Domāju, ka Mārtiņš ar Solvitu būs galā vienīgais pāris.
07.11.2017 08:58 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Noskatījos, man visā tajā šovā neviens cilvēks neliekas sakarīgs :D
07.11.2017 09:02 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Signes scēna bija dīvaina, es gan noticēju, jo man likās, ka viņa tūlīt sāks raudāt.
Bet no vienas puses man pat nedaudz žēl to meiteņu, jau no paša sākuma Solvita bija absolūtā Mārtiņa favorīte, un, manuprāt, lai ko abas pārējās meitenes būtu darījušas, viņām nebija nekādu izredžu. Mārtiņš šķiet superīgs vīrietis, ar tādu rūpību attiecas pret meitenēm. Cerams, ka tas nav tikai šovs un arī ikdienā pret savu sievieti viņš ir tikpat rūpīgs.
Mums ļoti nepatika Sindija. Šķiet ļoti nesimpātiska gan ārēji, gan iekšēji.
07.11.2017 09:34 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Ak jā, Signe taču jau pirmajā raidījumā teica, ka uzskata, ka viņai nav konkurentes. Acīmredzot bija pilnīgi pārliecināta, ka ir Mārtiņa favorīte un pat necentās vairs nekā pievērst viņa uzmanību.
07.11.2017 09:36 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Ironiskā kārtā, "nopietnā" Signe uzvedās ļoti bērnišķīgi :-) Laikam ļoti augstās domās par sevi. Nesapratu mērķi tai scēnai. Domāja, kā Mārtiņš kritīs pie ceļiem un lūgsies, lai viņa paliek? Manuprāt, Solvita ir viskaukākā dalībniece. Abi ar mārtiņu klusi, bet redz, ka saskanēja :-)
Man arī likās dīvaini, ka Jānis ar visām skūpstas. Viņa meitenes nesimpātiskas, slinkas un runā aiz muguras.
07.11.2017 11:47 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nu, tas, ka Signe pati sevi un citi uzskata viņu par nopietnu saviem gadiem (18? 19? cik tur bija?), nenozīmē, ka viņa ir nobriedusi personība. Nopietna - jā, bet nopietnība nenozīmē briedumu. Nobriedis cilvēks netaisīs greizsirdības scēnu par to, ka puisis, kas viņai neko nav solījis, aizkavējas randiņā ar viņam visvairāk iepatikušos meiteni. Mārtiņš pret visām meitenēm ir uzmanīgs un jauks, cik man redzams caur ekrānu, lutina savas viešņas, bet laba uzvedība vēl nenozīmē, ka tas puisis tagad ir iemīlējies tieši Signē, kā, izskatās, meitene bija sacerējusies.
Bet tas, ka Mārtiņš ar Solvitu aizmuka no kamerām - awwwwwww. (l) Ja viņi abi viens otrā ir atraduši savas otrās pusītes, tad man tikai prieks. :)
.
Tas trīsdesmitgadīgais Jānis man patīk arvien mazāk. :-P Mamma šam izvēlējusies meitenes, ar kurām puisītim savā smilškastē spēlēties - šis tik uzdod darbus un par algu meitenēm tiek buča un varbūt iespēja palikt saimniecībā ilgāk. :-O Paliku uz pauzes, kad šis noskaitīja darbus, ko meitenēm darīt, kamēr puisītis izklaidēsies pa randiņu. (e) :D Tās mājās aizsūtītās meitenes vietā arī pati droši vien birdinātu gaužas asaras, jo Jāņa attieksme pret meitenēm nav forša. (t) Bet vai tad būs jēdzīga attieksme, ja vnk meklē sev mammas aizvietotāju, kura puisīti appuišos, piedzemdēs tam dzimtas turpinātājus, kamēr pats priecāsies par dzīvi. 'Kas tas par vīrieti!' Jāņa mājās meitenes spriež - bet tas tak trīsgadīgs, pardon, trīsdesmitgadīgs puisītis, kas izsludinājis cīniņu par godu kādai būt viņam mammas vietā. :D
.
Aivars. (t) Ko lai saka - tik ļoti samīlējies Agnesē, ka viņam pat prātā neienāk, ka meitene var arī neatbildēt viņa jūtām. Puisis pagalam nenobriedis saviem gadiem - būvē tik gaisa pilis un, protams, jūtas nelādzīgi, ja tās sabrūk.
07.11.2017 12:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!