Saimnieks meklē sievu 2017

 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Nespēju noticēt, ka šī tēma vēl nav apspriesta :D
Vai kāda jau skatījās pirmo sēriju ar jaunajiem brašuļiem? Kādas domas?
19.06.2017 16:44 |
 
Reitings 25
Reģ: 24.10.2017
Pēteris savā saimniecībā izklaidējas, jo noteikti jau daudz pastrādājis. Tagad tik grib izbaudīt mirkli ar meitenēm tur visas draudzīgas un meitenēm aderalīns. Nesalīdzinoši ar Aivara šausmām. Man patīk Annnija un Lauma tādas mīļas meitenes izskatās. :)
31.10.2017 12:26 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.04.2017
Šovu neskatījos līdz brīdim, kad reklāmā ieraudzīju savas māsīcas draudzeni, kura arī kā izrādās, tur piedalās. :-D Nu jā, izrādās, ka nekāds šovs tur netiekot taisīts, nu vismaz nav nekas, ko šova organizatori pieprasītu vai liktu darīt meitenēm un saimniekiem. Tas vēl jo vairāk liek izbrīnīties tad par Agneses rīcībām, jo nu gudra tad viņa nav.(t)
31.10.2017 15:40 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Agnese ir pilnīga idiote, neatkarīgi no tā, vai viņa tiešām tāda ir vai šova rīkotāji liek viņai tādai iztaisīties!!! (t)
31.10.2017 15:56 |
 
Reitings 365
Reģ: 28.06.2014
Izskatās, ka Pēteris vienkārši pazīmēties grib, diez vai nopietni meklē sev draudzeni :-/
31.10.2017 16:11 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Man Pēteris patīk, lai arī ko citi par viņu rakstītu. Var redzēt, ka čalis vēl jauns, drīzāk ne jau precēties grib, bet izklaidēties un varbūt atrast kādu tikpat crazy meiteni kā viņš pats ar kuru kopā patrakot. Katrā ziņā, viņa vecumā tas ir piedodami. Un viņš ir vienīgais saimnieks no kura izvēlētajām meitenēm patīk visas. Tad jau redzēs, kā tur viņiem viss ies tālāk. :)
Par Agnesi vispār trūkst vārdu... Ok, saprotu, ka var meklēt šovu un tāpēc pieteikties. Ok, saprotu, ka tas saimnieks var nesimpatizēt. Ok, saprotu, ka pats Aivariņš nav ideāls. BET! Man acumirklī zūd cieņa un patika pret cilvēkiem, kuri cenšas izlikties labāki kā ir patiesībā, darpt t ar viltu, meliem un saldu runāšanu. Jā, meitene vēl jauna, bet tas nav attaisnojums viņas uzvedībai. Es savos 18 gados tomēr sapratu, ka ir rīcība, kura var sāpināt otru cilvēku. Bet viņa, kā redzam, par to nepadomā. Diez vai pašam Aivariņam un viņa ģimenei tagad, skatoties šovu, ir patīkami dzirdēt visu to, ko viņa runā par viņiem aizkadrā... Var jau bradāt pa citu cilvēku jūtām, bet ne jau tik zemiski visas valsts priekšā... :-|
31.10.2017 17:14 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Gandrīz visi saimnieki jau pirmajās sērijās ir parādījuši iemeslus, kāpēc viņi paši nav spējuši atrast/noturēt sievieti. Mārtiņš pašlaik šķiet vissakarīgākais.
Runājot par Aivaru - es ļoti ceru, ka viņš skatās šo šovu un būs guvis ļoti nopietnu dzīves mācību. Viņš ir visnaivākais vīrietis, kādu vien varu iedomāties. Un vēl savos 30 gados...
Andris izrādās liels pesimists un kritizētājs. Izklausās, ka viņam drīzāk vajag mājkalpotāju, nevis sievieti un sirdsdraugu. Neldija šķiet sirsnīgs, vienkāršs un patiess cilvēks un tiešām bija žēl klausīties, kā Andris viņu visu laiku kritizēja. :-/
31.10.2017 20:58 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Padomju laiku kaluma veči ir tādi, sievietes ir izlaidušas, jo toreiz viņas varēja visu, mēzt māju, gatavot ēst, audzināt bērnus, strādāt fizisku darbu, vīrietim bija tikai darbs, garāža, makšķerēšana. Un kāds viņš ir tagad, izlaists teļš kuram nav labi tas un šitais. Mans tēvs ir līdzīgs, žēl mammas, labs cilvēks, bet praktiski visu mamma aptekalē, un manam vīram tas pats. Un tad kad tāda mamma aiziet, tad ir sūdi.
31.10.2017 21:13 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Šova veidotāji vēl dumjāki par Agnesi, kā var izdomāt neiejauties un ļaut tai slimai citu barot ar medikamentiem?
Normālākie laikam tie saimnieki, kurus vakar nerādīja. Andris ar visu neapmierināts, pie visa piekasās, kaut Neldija likās tāda vienkārša un jauka. Pēteris arī dīvains, tā braukšana caurā laivā, varēja vismaz pateikt kāda veida randiņš meiteni sagaida, lai nebrauktu kleitā. Mašīna+labības lauks - tādas pagājušā gadsimta beigu lauķu izklaides.
Nez, vai kaut kur rāda citas valsts šādu šovu, atceros, ka gadus atpakaļ skatījos, laikam Ukrainas, bija interesanti. Bet tagad vairs neesmu pamanījusi.
31.10.2017 21:14 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Man pat palika žēl Neldiju, kad viņš tā izrunājās. Un aizdomājos par to, cik daudz vēl ir tādi cilvēki, kam dzīves laikā nav pat sanācis paceļot pa Latviju. Mazliet skumji palika.
31.10.2017 21:22 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Man tādas pašas sajūtas radās par veco saimnieku un Neldiju..nesaprotu, ko viņam īsti vajag tad..sirds draugu, kas izrāda emocijas un prieku, vai darba zirgu lauku mājā..
Lai vai kā, dzīve saliks visu pa plauktiņiem.:-)
31.10.2017 22:21 |
 
10 gadi
Reitings 3152
Reģ: 29.01.2009
Man vnk nav komentāru par to blondo kazu. Ok, puisis arī varētu nolaisties uz zemes: uzaicina 18.gadīgu uz majām un tiešām cer, ka viņa meklē vīru? Tāpat pirmajā raidījumā jau izrunājās, ka sarakstījies ar citu, kas iekritusi jau acīs.
Bet nu lai vai kā.. Vai nu tā blondā ir iesūtīta vai....(Gribētos tomer vairāk ticēt, ka iesūtīta. Jo nu pilnīgi kauns, ka tādi cilvēki vispār eksistē)
31.10.2017 22:47 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
nesaprotu, ko viņam īsti vajag tad..sirds draugu, kas izrāda emocijas un prieku, vai darba zirgu lauku mājā..

Piekrītu! Negribu izklausīties rupja, bet priekš saviem gadiem viņš izskatās pārāk vecs. Te viena meitene minēja ukraiņu šovu... Ja tas ir tas pats šovs, kuru es domāju, tad tajā vecākajam saimniekam bija, ja nemaldos, 72 gadi un viņš tiešām izskatījās labāk kā šis savos 52 (?) gados... Atminos, ka viņam vēl bija fantastiski skaista saimniecība, brīnišķīga māja, strausu ferma un kas tik vēl ne, tāpēc nebija nekāds pārsteigums, ka beigās apprecējās ar par sevi daudz jaunāku sievieti ar kuru bija, ja nemaldos, 20 gadu starpība, kuru, tiesa gan, ņemot vērā saimnieka enerģiju un dzīvesprieku, vispār nevarēja just. Pašmāju šova gadījumā saimnieks nav nekāds princis baltā zirgā un arī saimniecība, atklāti sakot, nav tāda, lai tās dēļ līgaviņas rautu viena otrai matus ārā... Bet saimnieka prasības gan liekas tādas oi oi oi... Ka tik beigu beigās nesanāk palikt vienam ar savām prasībām.
31.10.2017 23:22 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Ehh, Neldija liekas tik jauka.
01.11.2017 00:31 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Neldija... Nu jā... Ok, saprotu, ka cilvēkiem laukos galvenā prioritāte nav super labi izskatīties, bet nu, ja uz pirmo randiņu kameru priekšā var ierasties džemperī, kuram pāri uzvilkta vasaras kleita un iešļūcenēs, kurās ievilktas zeķes, tad man tiešām tāds cilvēks neizsauc baigās simpātijas, jo liekas, ka tā, kā no rīta cēlies, tā arī ieradies uz filmēšanos. Tak viņai blakus bija jauna, kopta sieviete-meita. Tiešām māte bija jāsūta uz šovu tādā apģērbā + nesakārtotiem, izspūrušiem matiem? Mana vecāmāte savos 85 gados uz savu mazpilsētas tirgu iet kā uz balli - savās labākajās drānās, auskariem ausīs un vienmēr izmazgātiem, ieveidotiem matiem, neskatoties uz to, ka viņai ir 220eur liela pensija, matu ruļļus tin pati un vēl arī dzīvo mājā ar āra tualeti un malkas apkuri. Pie tam - malkas, kuru pati savām rokām arī skalda! Tā ka darbs, nauda un vecums nav attaisnojums tam, kā sieviete izturas pret sevi. Šajā gadījumā bēdīgi izskatās abi - gan brašais saimnieks, gan krietnā līgaviņa.
01.11.2017 01:09 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Es kaut kā apģērbam pat nepievērsu uzmanību :D
Aivara sētas notikumi... viņš to meiteni redz tikai otro dienu un jau par kāzām, bērniem, kur tik trakas rozā brilles parunājot kopumā varbūt kādu stundu, kopš pazīstami?
01.11.2017 01:30 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Es laikam par to apģērbu tik ļoti tāpēc, ka pati tam pievēršu ļoti lielu uzmanību. Nē, negribu tikt pārprasta, jo ne pati ģērbjos brendu drēbēs, ne no citiem sagaidu ģērbšanos pēc pēdējās modes. Patiesībā ļoooti bieži iepērkos lietoto apģērbu veikalos un gandrīz puse manas garderobes sastāv no apģērbiem, kuri iegādāti lietoto apģērbu veikalos. Šajā gadījumā izteicos ne tāpēc, ka pārmestu kaut ko konkrētajai sievietei, bet gan tāpēc, ka, manuprāt, meita, kura mammu pieteica šovam, varēja mazliet pacensties. Tam, lai sieviete būtu skaista, nav vajadzīga nauda - nereti pietiek ar rūpēm, mīlestību, pašas rokām veidotu grimu un frizūru. Manuprāt, ja kāds tā būtu parūpējies, Neldijai būtu pavisam cits noskaņojums, attieksme - kā nekā, sievietes ietekmē apģērba, imidža, ārējā izskata maiņa. Viņa liekas ļoti jauka, sirsnīga, brīnišķīga sieviete. Vēl tikai mazliet iedvesmas, svaiga grima, stila maiņas, kā beigu beigās būs super skaista sieviete labākajos gados! Šķiet, Neldijai ļoti pietrūkst tādas sievietes-draudzenes-padomdevējas plecs, lai viņa ne tikai noticētu, bet arī pārliecinātos par to, ka savos gados var izskatīties skaista un brīnišķīga! :)
01.11.2017 01:58 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Varbūt, ja viņai būtu briesmīgs raksturs, man viņas vizuālais traucētu/es to ievērotu vairāk.
01.11.2017 14:52 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Ja runā par izskatu, es tam nepievēršu uzmanību, ja vien tiešām acīs nelec kaut kas traks. Bet žēl to "randiņu" ar balto kleitu un cauro laivu, nožēlojami, kāds vēl randiņš, sievietei smelt ūdeni no laivas un pēc tam kleitā peldēt, kad visa apakšveļa redzama pēc peldes. Nellija, lai arī ir vienkāršs ,bet sirsnīgs un labs cilvēks, bet viņš galīgi to nenovērtē, negribētos lai viņa būtu darba zirgs un mājkalpotāja viņa mājā, jo izskatās, ka visu mūžu smagi strādājusi, tam Andrim viņa ir par labu un pārāk augstas prasības pret sievieti, jo otra 40gadniece pēc viņa meitas izskatās. Par naivā Aivara daiļavām vispār nav ko teikt, tur nekas nesanāks, tās abas sīkās princeses tikai zīmējās, bet otru viņš pats atgrūž, jo pārāk resna un vienkārša. Tagad var redzēt, kāpēc vieni paši bez sievām, mīnusi tik ātri izlīduši ārā. Cerība uz Mārtiņu, Jāni un varbūt vēl Pēteri, ja neizvēlēsies Anci.
01.11.2017 15:52 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Vai kaada zin kur vareetu sho shovu skatiities online, iznjemot tv3play maajaslapaa?
Man aarzemees neraada.
01.11.2017 16:23 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Es gan savā ziņā piekrītu Andra viedoklim par Neldiju. Tā sajūsmināšanās par katru pa ceļam ieraudzīto puķi likās par traku priekš 60+ gadīga cilvēka :-/ Protams, prieks, ka cilvēks pirmo reizi mūžā savām acīm varēja redzēt tēva dzimto pusi, bet man viņas uzvedība tomēr šķiet visai savdabīga un pārāk bērnišķīga viņas vecumam. Nudien atgādināja lielu bērnu. Pats Andris savukārt ir pārāk "vecišķs" saviem 51. Manuprāt, neviena no "līgaviņām" nav viņam piemērota. Plaši apspriesto Agneses uzvedību pat negribu komentēt un tā nav attaisnojama, bet savā ziņā Aivars pats to putru ievārīja, izvēloties divas padsmit gadīgas caciņas. Nudien nesaprotu, uz ko viņš cerēja (t) Apaļīgā meitene viņam būtu lieliski piemērota, turklāt izskatās, ka viņai viņš arī simpatizē, bet viņu jau neizvēlēsies, jo arī Aivaram tak gribas glītu seju sev blakus. Nu nekas, varbūt beidzot savos 30 gados viņš gūs kādu mācību un sāks kritiskāk novērtēt sevi un cilvēkus sev apkārt.
01.11.2017 16:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits