Saimnieks meklē sievu 2017

 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Nespēju noticēt, ka šī tēma vēl nav apspriesta :D
Vai kāda jau skatījās pirmo sēriju ar jaunajiem brašuļiem? Kādas domas?
19.06.2017 16:44 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Kāpēc "žēl Aivars''? Pats vainīgs, ka uzaicina 18-gadīgas pilsētnieces. Kas traucēja izvēlēties ko no sava vecuma un vienkāršākas lauku meitenes?
24.10.2017 18:53 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nu, pati to Aivara lielo centību uzskatu par pārcentību - un pārcentība ne pie kā laba nenoved. :-P Pats Aivariņš ar' ir pagalam ārišķīgs cacis, tik dažas labas atpazīšanās zīmes trūkst, jo, pardon, man pašai arī svarīgāk šķiet, ka neliek meitenēm gaidīt (kur nu vēl salt) gandrīz stundu, tikai tāpēc, lai kameru priekšā ierastos ar pompu, proti, izpušķotā auto. (e) Tāpat tie baloni pa ceļam kaut kur paputēja, un Līvānos no tā cakojuma maz kas palicis bija. :D Un man pašai arī nav žēl Aivariņa - pats tās cacas izvēlējās, pats nejēdz pēc meitenēm laicīgi pakaļ atbraukt, un vai tiešām meitenēm nāksies pa nakti salt, pardon, gulēt teltī? :-O Pārāk labi atceros šīs 'vasaras' laikapstākļus. :-P
.
Jānis tik tiešām i bikstāms, i dīdāms - nu, bet ko var gribēt, ja pats ir tik dumjš, ka savas potenciālas līgavas izvēli atstāj mammas un tās draudzeņu pārziņā, ne uzņemas atbildību pats par savām kļūmēm, no kurām tad arī varētu mācīties. |-) Un, ha, mammas izvēlētās līgaviņas Jāņa gultā greizsirdības dzītas dadžus piebēra. :D Taisni žēl, ka vajag gaidīt līdz nākamajam raidījumam, lai redzētu trīsgadīgā, pardon, trīsdesmitgadīgā puisīša reakciju. :D
.
Pēteris balles raidījumā, protams, arī mani šokēja ar savu prasto uzvedību - pirmajos divos raidījumos par viņu bija radies daudz labāks iespaids. Jā, jautrītis, jā, taisa jokus, bet ja tie joki jau ir ņirgāšanās par meitenēm, man tas vairs nav smieklīgi. (e) Ja atradīsies kāda, kas viņa lieeeeelo ego krietni papurinās, jau esmu gatava aplaudēt. :-P
.
Protams, kā vienmēr manās acīs vislabāko iespaidu atstāja saimnieks labākajos gados Andris un it kā klusais Mārtiņš un viņu potenciālās līgaviņas. :) Kas par to, ka bez liela šova? Kas par to, ka kautrīgi un klusi? Toties sirsnīgi. (l) Tur takš pirmoreiz kameru priekšā satikās sveši cilvēki - Mārtiņa trīs dāmas un paša Mārtiņa tuvinieki - pat filmēšanas grupas nevajag, lai ļautiņiem parastajiem tādos brīžos būtu grūti raisīt lielu jautrību. ;)
24.10.2017 22:07 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Man tā Agnese liekas tāda dura..(t) Āāāā..(t)
30.10.2017 21:13 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Man liekas, ka tas viss tiešām ir TIKAI šovam. Nezinu, cik stulbiem jābūt šova veidotajiem, lai ļautu viņam iedot caurejas zāles.... tas pat varbūt bīstami veselībai. Izskatās, ka Agnese grib sugar daddy, tikai nepareizajā virsienā skatās.:-D
30.10.2017 21:18 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
tvplay nav pieejams šī vakara raidījums.. :-(
No vienas bisacodyl tabletes tur nekas nebūs. Tās ir bezrecepšu zāles un, lai izraisītu nopietnu caureju, jādzer vismaz 3, 4 tabletes :-D
30.10.2017 21:25 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Tad vēl jo vairāk pierādījums tam, ka tas bija tikai šovam, jo bija vēl samontēts tā, ka tas vīrietis randiņa laikā no wc iziet. :-D
30.10.2017 21:33 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Un jau atkal tās Aivariņa līgaviņas pukstēšana par krāsotajām pilsētniecēm un replika "princeses". Lai kā man nepatiktu blondās meitenes izgājieni, jāsaka, ka tā lielā pukstētāja, kura pārējo priekšā ir, kā par viņu teica, klusa, bet aiz muguras citus nepārtraukti aprunā, liekas vēl nepatīkamāka. Viņai labi sapasētu ar Jāņa mammu un viņas draudzenēm - kā viena, tā otras uzskata, ka tad, ja meitene krāsojas, tad tas nozīmē, ka nebūs laba saimniece. :D
30.10.2017 22:33 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Tos komentārus vispār nesaprotu.. Es arī krāsotos, ja mani filmēti. Ne jau vakara grimu, bet tomēr.
30.10.2017 23:10 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Par tādu zāļošanu nevar kādu pantu piešūt?:-D
30.10.2017 23:17 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Man visnormālākā no Aivara meitenēm šķiet tā tumšmatainā 18gadīgā. Bet nu galīgi ne Aivaram.
Es tāāaa smēēējos par Aivara vistiņām,paipaliņām un putniņiem :D
30.10.2017 23:21 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es 2 x atpakaļ tinu, lai pārliecinātos, ka nepārklausījos, bet Aivars tiešām prasīja, vai piepildīs sapni un tad sāka stāstīt par to vistu kūti? jā .. :-D(t)(s)
Agnese uzvedas briesmīgi, nesaprotu, kāda motivācija tam visam, lai gan Aivars diezgan īpatnējs, tomēr slikts cilvēks nav, labsirdīgs, nav forši, ka viņa viņu tā izcūko |-)
Vecais samnieks nesimpatizē (t)
Pēteris ar visu labo iespaidu sabojājis, bet nu ieskats nākamajā sērijā intriģējošs 8-)
31.10.2017 00:18 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Par Aivariņu un Agnesi - tāds tādu atrod. (t) Lai arī Agnese savā padsmitnieces naivumā un stulbumā baro iekšā puisim caurejas zāles, pats Aivars arī nav neko daudz gudrāks un prātīgāks, turklāt trīsdesmitgadīgs. 8) It kā. |-)
31.10.2017 01:53 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Par Aivaru. Un kas tur neparasts par to vistu kūti? Džeks sapņo par savu biznesu saistībā ar lauksaimniecību, es tur neko neparastu nesaskatu ja to izstasta randiņā.. Džeks ir naivs, bet nav slikts.Izveletas vecenes vel ir beerni, apkaunojoši. (t)
31.10.2017 07:48 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Par Agnesi(blonda Aivara dzuse ar caurejzalem).
Meitenei piemit viss tas ko sakarigi viriesi neciestu, smadzeņu trūkums, dzeršana un smēķēšana. Prasta vecene, nezinu kurš normāls vīrietis tādu ņemtu?
Par Pēteri un viņa blici. Izskatas jaukas, simpaatiskas meitenes, Peterim japiestrada pie sava ķermeņa, nav sportisks :(. Annija parsavusi par striipu ar uzacim, butu skaista bet uzacis reali disharmonizee ar seju. Izvelieties rupigi meistaru, lai nebutu tads rezultats.
31.10.2017 08:25 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ar zāļu iebarošanu ir totāls stulbums un noziegums. Tur ir 2 varianti - iestudēts vai arī blondīne ar putniem. Jebkurā gadījumā viņa nav gudra, jo - patiesība vai nē - sev reputāciju viņa būs sačakarējusi neatgriezeniski. Kurš gan gribēs sev tādu paziņu, draudzeni, darbinieci, sievu, no kuras jābaidās, ka tik kaut ko neieber dzērienā?
31.10.2017 09:53 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
No saimniekiem man visvairāk nepatīk Aivars un tas vecākais (Andris?). Aivars, jo nešķiet īpaši gudrs un ļoti naivs priekš sava vecuma un ja tā ļauj sevi tīt ap pirkstu, nu sorry, tad pats vainīgs, vispār nav žēl viņa. No viņa meitenēm diezgan riebīgs cilvēks šķiet tā, kas pārējās sauc par pilsētniecēm, jo viņas krāsojās (it kā tas būtu nu milzīgs netikums) :D
Andris nepatīk, jo nesmuki izteicās par to sievieti, ar ko gāja uz randiņu. Džentlmeņi tā nedara. Reizēm labāk ir savas domas paturēt pie sevis.
31.10.2017 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
Chikitita,
meitenes/sievietes saukt par vecenēm - fui, cik nesmuki, pati vēl sieviete būdama! :-O
31.10.2017 11:19 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Skatos, un zūd visi jautājumi, kāpēc saimnieki nevar atrast saimnieci. Ok, Pēteris vēl ir jauns, bet Aivars un vecais saimnieks (Andris?).. Aivariņš ir jauks un naivs, bet visu laiku runā tikai par sevi. Daudz sapņo, nesaredz patieso situāciju. Ievēroju, ja meitenes kaut ko aizrāda (par gulēšanu teltī aukstā vasarā vai stundu ilgu gaidīšanu autoostā), tad viņš uzreiz: Nu neko darīt, ir kā ir, man liekas, ka ir labi. Par Agneses izdarībām komentāru nav, tur viss ir skaidrs. Man lika pasmaidīt sapnis par vistu kūti un Apvedceļa dziesma telefonā :-D Pārsteidz, ka sakarīgākā Aivara meitene ir Krista, kas krāsojas. Žēl Baibas, kompleksains cilvēks, bet ar tādu attieksmi pie džeka netikt. Nu patīk vīriešiem koptas sievietes, un? Būtu viņai pašpārliecināta, forša meiča, tiktu pie saimnieka ar visu nekrāsošanos. Tagad tikai čīkst par pilsētniecēm, kaut gan nav pārādījusi, kādā veidā būtu foršāka par viņam.
Andris zaudējis manas simpātijas. Likās inčīgs lauku vecītis, bet izrādās, ka nekas viņam nepatīk. Ja noglauda sunīti, nepatīk šaut, priecājas par jūru - nav labi. Domāju, kā jūtās Neldija, tagad skatoties šovu. Piepilda sapni paciemoties Liepājā, no sirds priecājas, un par viņu pasaka, ka uzvedās kā liels bērns. Ir lietas, ko labāk paturēt pie sevis. Tāpāt par otru sievieti, kas centās iepazīt meitu, pasaka, ka pārāk aktīva. Nu tad neko.
31.10.2017 11:25 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.11.2012
Aivara žēl, bet ko var gribēt - trīsdesmitgadnieks saaicina padsmitnieces un domā, ka nu tik būs.
Pēteris tāds bezkaunīgs izskatās, vispār nesaprotu ko viņš īsti tajā šovā dara, jo nu, neizskatās, ka viņam būtu nopietni nolūki veidot attiecības. Nepatīk tā viņa augstprātīgā attieksme pret meitenēm.
31.10.2017 12:05 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
Es varētu kā Magone - Saimniece meklē saimnieku:-D:-D:-D. man vnk interesē, cik “īsts” tad ir tas šovs. nu piedod, es kā operators, piemēram, nepieļautu to “uztura bagātinātāju” piebēršanu utt.
tas tiešām ir zīmogs uz visu mūžu.
Baiba tik ar muti strādāt prot, no malas izskatījās, ka tā Krista vairāk strādā.
Par Neldiju - cilvēks visu mūžu ir dzīvojis savā pasaulē, es arī tā priecātos, ja kaut ko sen kārotu pirmo reizi ieraudzītu.
Pēteris - nav komentāru. glums tips, nekas vairāk.
31.10.2017 12:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits