Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sekss mēnešreižu laikā

 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Daudz nodrillēta tēma, bet skaidru atbildi tā arī neesmu ieguvusi - vai TO var darīt mr laikā?
Faktiski izdarāms tas tak ir, vnk kādu iespaidu tas atstāj uz veselību? Vai Jūs nodarbojaties ar TO tad..?
19.06.2017 14:23 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Tak padomā loģiski asinis tiek grūstas atpakaļ un laika gaitā var izveidoties endometrioze, neviens normāls ārsts to neieteiks darīt. Cik tad ilgi ir tā lielā asiņošana - 3-4 dienas var tak paciesties.
19.06.2017 14:48 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
un taas, kas tur tiek sagruustas tur arii paliek LOL
neviena veel nav nomirusi, no kniebshanaas mr laikaa. vieniigais ir lielaaks infekciju risks un mr nepasargaa no gruutnieciibas
19.06.2017 14:53 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
menesreizu laika stavokli palikt nevar. stavokli var palikt tikai tad ja ovulacija notiek uzreiz pec mr beigsanas jo spermatozoidi spej "pagaidî" lidz pat 5 dienam pec neizsargata seksa.
par asins atgrusanu atpakal, vispar nav komentaru. tur pie ginekokoga jaaiziet lai izskaidro visu. absolutas mulkibasun asinis ieksaa nepaliek.
ja gribas mileties mr laiks, lieto przervativu jo infekciju risks ir lielaks.
20.06.2017 14:36 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Sekss mēnešreižu laikā – paaugstināts risks dažādām infekcijām urīnizvadkanālā no sievietes maksts. Tas saistīts ar aktīvajām baktērijām, kas vairojas tām barojošā vidē, bet šī vide ir asinis. Mēnešreižu laikā dzemdes kakls mazliet atveras un baktērijas viegli iekļūst iekšā, izraisot iekaisumu.
Takā nav ieteicams. Bet protams tas ir katras sievietes paša darīšana.
20.06.2017 15:10 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
Jautājums no portāla mammamuntetiem.lv lasītājas: Skolā mums, meitenēm, mācīja, ka jāizsargājas ir pilnīgi vienmēr - ne tikai lai nesaslimtu, bet arī lai nepaliktu stāvoklī. Atvainojos par savu naivo jautājumu, bet esmu pamanījusi, ka ne es vienīgā tāda, jo nesaprotu un varbūt jūs varat izskaidrot - vai, mīlējoties mēnešreižu laikā, teorētiski ir iespējams palikt stāvoklī?
Atbild auglības atpazīšanas metodes instruktore Anna Suhanova: Sveiki! Mēnešreižu laikā var palikt stāvoklī gan teorētiski, gan praktiski. Un bieži vien tā arī notiek. Tas var notikt divos gadījumos. It kā ir zināms, ka sievietei olšūna var tikt apaugļota 12 stundas mēnesī, bet spermatozoīdi sievietes organismā, viņas auglīgajās gļotās spēj nodzīvot 3-5 un pat reizēm 7 dienas.
Auglīgās gļotas izdala dzemdes kakls estrogēna (sievišķā hormona) ietekmē. Estrogēnu teorētiski olnīcas sāk ražot pēc mēnešreizēm, bet pie īsiem cikliem, īsākiem par 26 dienām, bieži vien mēnešreižu laikā, līdz ar to radot spermatozoīdiem dubultā labvēlīgu vidi. Maksts mikroflora ir pamatā skāba un tādā vidē nekas neizdzīvo, tai skaitā spermatozoīdi, bet auglīgās gļotas padara maksts vidi sārmainu. Asinis arī ir sārmainas, līdz ar to tas tikai uzlabo auglīgo gļotu kvalitāti un mazie astainie draudziņi, nonākot tādā paradīzē, vienkārši sajūk prātā aiz laimes. Par cik galējo kapacitāti vai briedumu spermatozoīdi iegūst tikai sievietes organismā, auglīgajās gļotās, tad minētā vide ir tik labvēlīga, ka nekas viņiem vairs netraucē sagaidīt olšūnas iznākšanu, kas notiek ātri vien pēc mēnešreizēm. Otrs gadījums ir tad, ja sievietei ir bijis anuvolators cikls, tas nozīmē cikls bez ovulācijas. Ja sieviete sevi nenovēro un novērojumus nepieraksta, ja nav iemācījusies atpazīt savu auglību, viņa par to visbiežāk neko nezina. Kaut kādā brīdī sākas asiņošana, kas tiek noturēta par īstām mēnešreizēm. Patiesībā tā ir pseidomenstruācija, jo ovulācijas nav bijis. Ja ovulācijas nav bijis, tad asiņošana ierasto mēnešreižu laikā ir visauglīgākais un vislabvēlīgākais laiks bērna ieņemšanai. Tāpēc es visaām sievietēm tomēr iesaku iemācīties atpazīt tos procesus, kas notiek viņu organismā un tad nebūs pārsteigumu, un jūs pilnībā varēsit uzņemties atbildību par savu auglību.
21.06.2017 09:24 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Ne tik daudz mani interesēja stāvoklī palikšanas risks (jo sekss mums nekad nav bijis bez prezervatīva un nebūs arī, līdz tiešām būs vēlme palikt stavoklī), bet par to sagrūšanu atpakaļ. Vnk par to sabaidījos. Izklausās pretīgi un baisi, ja tiešān tur kkas "sagrūžas" :-/
21.06.2017 10:08 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
dream cream
kapec tu liec tiesi to pasu info ko esmu uzrakstijusi es, tikai desmit reiz isaaka veida?!
21.06.2017 19:11 |
 
Reitings 76
Reģ: 10.05.2017
Man personīgi tas izraisītu lielu diskomfortu un riebumu, ir bijis seks mēnešreižu pēdējā dienā, kad itkā vairs nav būtisku izdalījumu, bet pēc seksa tās sākās no jauna, ne tik daudz kā pirmajā dienā, bet spriežot pēc izdalījumiem, es teiktu, ka kāda 4. menstruāciju diena. Nedomāju, ka ir tik traki, nevar pagaidīt līdz menstruāciju beigām, ka tik ļoti seksu gribās. Un ja tas ir vīrietis, kurš nespēj nogaidīt, kad beigsies tavas īpašās dienas, tad nu viņam ir vnk nospļauties par tavu veselību vai arī ir kau kādas slimas fantāzijas, jo man liekas, kas tas nav normāli, ja vīrietim tas liekas pieņemami stumdīt savu desiņu kečupainā tako.
21.06.2017 20:15 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Dzemdes kontrakcijas seksa laikā rada risku menstruālo asiņu izkļūšanai caur olvadiem vēdera dobumā (kas savukārt var radīt endometriozi, dzemdes gļotādas audu nokļūšanu vēdera dobumā un līdz ar to asiņošanu ārpus dzemdes menstruāciju laikā). No kā rodas sāpes un dzemdes krampji MR laikā un kāpēc vēlams sevi saudzēt un jebkādiem līdzekļiem atslābināt dzemdes muskulatūru : dzemdes kakla kanāls ir ļoti šaurs, šaurāks nekā olvadi. Ja asinis un gļotādas atliekas nespēj izkļūt caur dzemdes kakla kanālu, tad var gadīties, ka dzemde, pūloties attīrīties (no kā ir krampjainās sāpes), izspiež to visu pa vieglākās pretestības ceļu - olvados un caur olvadiem, tad varēs cīnīties ar sekām - emdometriozi, aizaugušiem olvadiem utt.
21.06.2017 21:01 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Agrāk ik pa laikam jā, bet tagad ir stingrs NĒ. Negribu un viss. Mans atvaļinājums :D
21.06.2017 23:35 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Dzemdes kontrakcijas seksa laikā

Kontrakcijas vai frikcijas?
22.06.2017 12:04 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Nedomāju, ka ir tik traki, nevar pagaidīt līdz menstruāciju beigām, ka tik ļoti seksu gribās.

Papardes zieds jāmeklē, bet tad tieši 3.menstruāciju diena.:-/:-D
22.06.2017 14:36 |
 
Reitings 262
Reģ: 23.06.2017
Nu nezinu.. asinis jau nav nekāds korķis, kurš lien ārā un kuru var iegrūst atpakaļ. Neesmu gluži kategoriska pret to padarīšanu mēnešreižu laikā - ja viss tīrs un ar prezervatīvu, tad kāpēc ne, ja mēnešreizes ilgst 7 dienas un pēkšņi sagribās?
26.06.2017 00:32 |
 
Reitings 185
Reģ: 12.04.2014
Manuprát, mēnešreižu laikā sievietei sevi jāsaudzē un jāatpūšas.
Lai čalis pagaida.
26.06.2017 07:05 |
 
Reitings 3
Reģ: 21.06.2017
Nezinu, labi vai slikti, veselīgi vai nē, bet man sekss mēnešreižu laikā sagādā īpašu baudu, izjūtas ir vēl spēcīgākas un krāšņākas. :-P Un man ir paveicies ar to, ka manam vīrietim nav iebildumu pret seksu šajās dienās, gluži pretēji. Līdz šim nejūtu, ka man no tā kaut kas slikts būtu noticis. :-)
26.06.2017 11:06 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Lasot šo, rodas jautājums tām kas ar to nodarbojas mēnešreižu laikā,atceroties tēmu par spermas dvielīšiem,jums šajos gadījumos ir kāds īpašais mēnešreižu dvielītis vai palags?:-D
26.06.2017 12:03 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
Tā kā man menstruācijas ilgst 7 dienas, tad reizēm sanāk nodarboties ar seksu to laikā. Parasti tas ir kādā no pēdējām dienām, kad asiņošana ir nu ļoooti viegla un nekādu citu mēnešreižu simptomu arī nav.:-D Neko sliktu tur nesaskatu ne es, ne mans mīļotais.. :-D:-P
26.06.2017 12:37 |
 
Reitings 3
Reģ: 21.06.2017
Sognare, jā, ir īpašais dvielītis :-D un vēl labi daudz salvešu pa tvērienam.. :-DUn tas ir to vērts!
26.06.2017 14:46 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Fila:-D:-D
26.06.2017 14:52 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Nekad nav bijis sekss MR laikā un nekad nebūs!!!
MAN šķiet pretīgi, nepieņemami, turklāt tās dažas dienas var paciesties, bet ko dara citi - man vienalga :-)
26.06.2017 15:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits