Tā lieta, kas mazina sajūtas

 
Reitings 109
Reģ: 09.05.2017
Kaut ko es te rīta agrumā meklēju par matiem un beigās atradu rakstu nepavisam par to tēmu, kas man šobrīd interesē. Bet te ir viens citāts no, kā es pieņemu, izdomāta, erotiska stāsta:
-
" viņš lēnām atpogāja manu blūzīti un norāva džinsa šortus, turpinot skūpstīt ikvienu mana ķermeņa vietu, izņemot lūpas. Te nu es biju, tikai veļā tikko iepazīta puiša dzīvoklī, lūdzot dievu, kaut tikai viņš neapstātos. .... Es vairs nevarēju gaidīt, es pievilku viņu sev tuvāk, atpogāju viņa bikses un nolaidu zemāk, man vairs nebija pacietības tās novilkt tās pavisam. Es apviju savas kājas viņam ap gurniem un beidzot viņš iegāja manī. Paldies dievam, viņš neuzvilka prezervatīvu, un es varēju izjust viņa akmenscieto, milzīgo..."
-
Tālāk jau pašas sapratāt, kur tas stāsts virzās. Par ko es sāku domāt? Par to, kas tiem vīriešiem ir, ka viņi prezervatīvus apraksta tā itkā tie būtu nevis kā plāni gumijas aizsargi, bet kaut kādi cementa iemaukti. Dzīves laikā daudz kur internetā ir gadījies lasīt "man tie nepatīk, tie mazina sajūtas, mazina sajūtas"... Wtf! Ziniet, kas mazina sajūtas? Nevis mīlēties ar kaut kādu prezervatīvu, ar kuru tāpat var visu just, bet mīlēties bez ar tikko satiktu personu un pēc tam domāt, vai un kur būs jānodod analīzes klīnikā. Man pilnīgi tāda sajūta, ka šos stāstus raksta vīrieši, kuri lielās, ka var apstāties laicīgi utt. un tik lieli varoņi viņi ir, tādi tarzāni, kas pirmoreiz no alas izlīduši.
Es nesaprotu, kā svešs ar svešu var vispār gribēt to darīt bez. Arī orālo. Pat ja tas ir izdomāts stāsts vai dzīve.
18.06.2017 12:01 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Oralais ar gumiju? Pirmo reizi muza ko tadu dzirdu :o
18.06.2017 19:49 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
A kā to var dabūt gatavu? Oralais ar gumiju? Fuj , vinse jau smird pēc gumijas,vēl pa muti žļembāt, un ja nu netīšām norij seksa karstumā:-D
18.06.2017 20:11 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Statistikai - labākais sekss bijis ar tikko iepazītu, lietojot prezervatīvu.

Ogo, būs jāpamēģina. Tikai jāizdomā kur atrast meiteni vienai naktij.:-D
.
Par tēmu. Diemžēl daudzi Latvijas vīrieši nemāk izvēlēties prezervatīvus, ņem pirmo kas ir un viss. Daudzi pat nespēj atšķirt un nezina ka piemēram ir: Thin, Lubricated, Regular un t.t. Un tad brīnās kāpēc izjūtas nav tik labas. Tas ir tas pats, ja cilvēkam ir 40.izmēra kāja, viņš nopērk 45.izmēra zeķes un pēc tam brīnās kāpēc kaut kas nav tā kā vajag. Pareizi izvēlētais prezervatīvs gandrīz nav jūtams.;-)
18.06.2017 20:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits