Attiecības ar krievu tautības vīrieti

 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Čau !
Vēlos palasīt kaut ko iz pieredzes.
Ir jūtama atšķirība, salīdzinoši, ar latviešu vīriešiem?
Ģimene akceptēja Jūsu attiecības?
Varbūt kādas citas domstarpības/atšķirības?
Man labākās draudzenes ir krievietes, pret krieviem pretenziju nav, bet no ģimenes puses ir aizspriedumi,ka vajadzētu būt latvietim (draugam/vīram)
Aizdomājos,jo regulāri man tiek pievērsta uzmanība, puisis simpātisks. Nedomāju ne par kāzām, ne bērniem ar viņu, tīri intereses pēc, kā ir bijis citām. :-D
13.06.2017 22:10 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Grūti salīdzināt, jo man ir bijušas attiecības tikai ar krieviem. :-D Visi bija dažādi, bet viens no iemesliem, kāpēc nekad neveidojās attiecības ar latviešu puišiem - viņi bija pārāk lēnīgi un neizlēmīgi. Un daļa vnk gaidīja, kad es viņus iekarošu (ko es principā nekad nedaru!). Es neteiktu, ka esmu straujas dabas, bet, kas attiecas uz attiecībām, simpātijām u.tml. man patīk skaidrība un ātrums. Es negaidītu n-tos gadus, kad latviešu bāleliņš beidzot sadūšotos pāršpļaut pāri lūpai "es tevi mīlu", bildinātu pēc gadiem 10 un tādā garā. Ar krievu puišiem šīs lietas nekad nav bijusi problēma.
Kas attiecas uz to vai ģimenei nebija iebildumu... Kamēr tie bija vnk mani puiši - viss bija ok. Kad reāli sākās runas par kāzām ar esošo vīru, tad gan mamma sacēla lielu skandālu par iespējamo krievu uzvārdu pēc kāzām. (t) Spieda, lai ņemu caur domuzīmi vai palieku pie sava. Vīrs kategorisks bija, lai esmu pilnībā vīra uzvārdā (un te mums domas sakrita). Tautība man nebija svarīga šai sakarā. Izdarīju pa savam un ne mirkli nav nācies nožēlot! Māte gan, neatnāca pat uz manu izlaidumu augstskolā, jo nevēlējās dzirdēt kā pa visu zāli izskan mans krievu uzvārds... :-/ Vīramāte arī tā savā veidā tik nopūtās, ka viņai dzīvē (Latvijā) ir bijis grūti ar krievu uzvārdu (viņa ir lietuviete), bet apprecoties pārņēma krievu uzvārdu...(t) Lai nu kā, dzīve iegrozījās tā, ka mēs LV vairs nedzīvojam - un reāli nevienu šeit neuztrauc mans krievu uzvārds. :-P Un mana mamma dievina savu znotu un lepojas ar viņu. :-D
14.06.2017 02:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nav attiecību pieredze ar krievu tautības vīrieti. Tomēr ir bijuši randiņi.. Tajos esmu jutusies vairāk apčubināta nekā randiņos ar latviešu puišiem :)
14.06.2017 07:36 |
 
10 gadi
Reitings 3050
Reģ: 13.11.2011
Pati esmu latviete, bet tiekos ar krievu puisi, bet tādu, kas tiešām uzaudzis Krievijā. Nekad neesmu tik ļoti aplidota, vienmēr rūpējas, uztraucas par mani. Bet viņš nav no tiem tempermentīgajiem, tāds pieaudzis un nosvērts. Un man ar to krievu valodu ir kā ir, bet viņš ļoti novērtē to, ka cenšos un runāju.
14.06.2017 08:30 |
 
Reitings 137
Reģ: 24.05.2017
Krieviem jau sākot no mazotnes ir daudz citādaka attieksme pret bērniem Bieži dzirdēts, ka viņiem vairāk ir vienīgi bērni. Saņem daudz uzmanības un lutināšanas. Citus tas samaitā, bet daļu arī padara par tiem īpaši rūpīgajiem un uzmanību veltošajiem.
Latvieši jau no dabas tiek audzināti vēsāk, kritiskāk un ar mazāk emocijām un bieži nav vienīgie bērni. Tā pat arī nav lielās tautas mentalitātes un lepnuma tāda.
Tad nu sanāk, ka tās pašas latvietes to savus dēlus tā arī ir uzaudzinājušas par tādiem, kādi viņi ir. Un tās pašas Jūsu mīļās mammas vien ir...
Krievi gan ir arī agresīvāki un var arī pacelt roku...
14.06.2017 08:52 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Īslaicīgi randiņi ir bijuši ar krievu tautības vīriešiem, zolīdi un ļoti interesanti tipāži bijuši, neko sliktu nevaru teikt, toreiz jau bīdījās attiecību statuss uz kaut ko nopietnāku, nobijos un aizbēgu tālēs dziļajās, un tagad ļoti nožēloju, ka palaidu to cilvēku vaļā, šausmas tagad vasarā vienkārši sakārojās iet uz randiņiem atkal. :D
14.06.2017 10:03 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nav atskiribas. Viss, uzvedina, izturesanas, manieres ir atkarigas no audzinasanas, viriesa rakstura.
Nesaprotu to matu skaldisanu.
Ko tas dos ja pateiksu, ka man bijusi burvigi latviedu viriesi, rupejas, stradigi, kaisligi, gudri. Tadi ir ari krievi. Katra tautiba bus dazadi tipaazi.
14.06.2017 10:22 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Atšķirības nedaudz ir arī ikdienas komunikācijā. Neviens galvu nenoraus, ja iepazīsi viņu vairāk un laika gaitā sapratīsi, ir vai nav. :-)
14.06.2017 11:28 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Nezinu es kautkā esmu novērojusi,ka latviešu puiši vairāk domā par sevi, meitene pie sāniem vairāk ir vajadzīga lai citiem džekiem atrādītu, bet tanī pat laikā viņi tiek pabāzti zem tupeles, viņiem ļoti svarīgs ir citu cilvēku domas, bet otro pusīti reti,kad uzklausa.
Krievi atkal ir uzmanīgāki, vairāk domā par otru pusīti, bet neļaus,ka tiek pabazti zem tupeles, uzklausa citus cilvēkus,bet otras pusītes viedoklis arī ir svarīgs.
Interesanti arī tas,ka draudzenēm kam ir krievu tautības draugs, ir uzticīgāki,nekā tām kam ir latviešu tautības draugs. Vismaz tik cik esmu dzirdējusi,bet iespējams ka tikai sagadīšanās.
14.06.2017 12:09 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Neredzu lielu atšķirību starp krievu un latviešu puišiem. Gan starp latviešiem ir dāsni, gan starp krieviem . Iespējams,ka starp krievu tautības ir mazliet dāsnāki.
Vienīgais ,ko esmu ievērojusi,kas ir stipri atšķirīgāks starp manis sastaptajiem lv un ru- ru vairāk mēģina sasniegt savus mērķus un nestaigsies ar ģimenes dzīvi, bērnu radīšanu ,kamēr nebūs sasnieguši noteiktu izglītības līmeni,amatu, algu. Latviešiem tas nav tik izteikti-viņi citreiz nemēdz izvērtēt vai īsti pavilks ģimenes dzīvi un varēs visu nodrošināt.
Ar viens krievu tautības vīrietis tā mēģināja mani pabāzt zem tupeles, kad beigās aizmuku prom . Izplānoja visus manus tuvākos gadus un tur pat nebija tāds vārds -vai Tu vēlies , bet gan Tev vajag. Beigās vēl agresija sāka parādīties, ja nedarīju kā viņš vēlējās...Bail sāka palikt, ka tas viss nepārvēršas fiziskā iespaidošanā.
14.06.2017 12:31 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Esmu manījusi, ka atšķiras arī esot vienkārši paziņām, draugiem. :-)
14.06.2017 14:34 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Nebija ne dāsns, ne ģimenisks. Vecāki bija pret. Akla mīlestība ar bēdīgu šķiršanos. Noteikit vairs ar Krieviem netikšos.
Bet viņa draugi bija super sirsnīgi cilvēki, gan ģimeniski, gan izpalīdzīgi, vot kā... :-D
14.06.2017 14:38 |
 
Reitings 417
Reģ: 30.03.2017
Pēc viena cilvēka par visu nāciju nebūtu korekti spriest. :-)
Viens ģimenisks, nākamais jau pretējs.
Neesmu nekad ar krievu tikusies.
14.06.2017 14:42 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
man ir sakams tikai viens, slikti latviesu viriesi jums gadijusies, vienalga kaa partneri vai draugi\pazinas.
katraa tautiibaa bus visi iespejamie tipaazi.
14.06.2017 15:33 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Nevar spriest par visiem pēc viena, jā, bet kaut kādas līdzības jau tomēr ir vienas tautības pārstāvjiem. Es gan par krievu vīriešiem nevaru spriest, jo personīgi nepazīstu nevienu krievu - ne vīrieti, ne sievieti. Bet gan jau ka, ja ļoti ļoti iemīlētos, tad varētu būt kopā. Vienīgi ar nosacījumu, ka gan viņš, gan viņa vecāki, ģimene un draugi runā ar mani latviski. Tad nebūtu problēmu.
14.06.2017 15:53 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tautībai nav nozīmes, visu izšķir slāpes. ;) 8)
14.06.2017 16:10 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Nav man lielas pieredzes aiz pleciem, bet savlaik ir bijušas attiecības ar diviem latviešu puišiem. Apprecējos ar krievu tautības vīrieti.
Ar pirmo bija grūti, nepamatota greizsirdība un vnk mega mīlestība un cieņa pret sevi pašu. Ar otro lv viss bija skaisti, izņemot to, ka bija ļooooti neizlēmīgs un no mammas brunčiem neizaudzis.
Vīru dievinu, viņš dievina mani un bērnu. Ļoti gādīgs, rūpējas, tikpat uz rokām nēsā. Vienmēr izlēmīgs un drošs balsts ģimenei. Mums mājās nav "vīriešu/sieviešu" darbu, vnk abpusējas rūpes par ģimeni un mājokli, ko nepaspēšu es, pievilks viņš.
Viņam ļoti svarīgi spēt mūs nodrošināt un aizstāvēt, strādā, trenējas.
Pozitīvs, smaidīgs, kompānijas dvēsele, bet viegli aizskarams un tempermentīgs. (l)
14.06.2017 17:22 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Ļoti ciena vecākus, gan savus, gan manus.
14.06.2017 17:47 |
 
Reitings 185
Reģ: 12.04.2014
man nav bijušas attiecības ar krieviem, bet nu ļoti gribētu.
Man kaut kā tas temperaments un pārliecība, kas no daudziem viņiem strāvo, rauj jumtu nost.
Protams, viss atkarīgs no konkrētā cilvēka jebkurā tautībā, bet reizēm šķiet, ka latviešu puiši bez kurbulēšanas uz priekšu netiek.
Protams, jāskatās arī uz meitenes tipu, bet tā kā man temperaments un asumu ir daudz par daudz, tad reizēm satiktie maigie latviešu puiši dažreiz netur līdz.
14.06.2017 17:49 |
 
Reitings 1317
Reģ: 30.06.2013
Esmu Latvijā augusi krieviete, vīrs Krievijā audzis krievs. Man ļoti svarīgi bija viņa politiskie uzskati. Nevarētu dzīvot kopā ar cilvēku, kurš, piemēram, neatzīst Latvijas okupāciju. Vai ir kvēls Putina fans. Man tas ir svarīgi :D Citas lietas gan ir ļoti atkarīgas no katra indivīda. Bet saka, ka krievu tautības vīrieši ir uzņēmīgāki, dāsnāki utt. Piemēram, ja ko iesāk, tad pabeidz. Latvieši met plinti krūmos. Tā vismaz tautā runā, nezinu :D
14.06.2017 17:54 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ir jau skaidrs, ka tas viss ir pārsvarā stereotipiski, kas šeit aprakstīts..., bet stereotipi nerodas bez iemesla, tiem tomēr ir pamats. Līdz ar to - ja skatās vispārēji, nevis katru individuālo gadījumu, tad tomēr krievu tautības vīrieši atšķiras no latviešu vīriešiem jau šeit minētās iezīmēs.
Un noteikti ir vēl atšķirība starp Krievijas krieviem un latvijas krieviem.
14.06.2017 18:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits