Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar krievu tautības vīrieti

 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Čau !
Vēlos palasīt kaut ko iz pieredzes.
Ir jūtama atšķirība, salīdzinoši, ar latviešu vīriešiem?
Ģimene akceptēja Jūsu attiecības?
Varbūt kādas citas domstarpības/atšķirības?
Man labākās draudzenes ir krievietes, pret krieviem pretenziju nav, bet no ģimenes puses ir aizspriedumi,ka vajadzētu būt latvietim (draugam/vīram)
Aizdomājos,jo regulāri man tiek pievērsta uzmanība, puisis simpātisks. Nedomāju ne par kāzām, ne bērniem ar viņu, tīri intereses pēc, kā ir bijis citām. :-D
13.06.2017 22:10 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
krievi drusku savādāki. īsāk nepaskaidrošu. viens būš ok otrs nevisai jāskatās pēc situācijas.
13.06.2017 22:16 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
īsāk nepaskaidrošu

Garāk gan varētu, interesanti. :D
13.06.2017 22:18 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Normāls krievu mužiks nav šitās tipa unisex emancipācijas sagrauzts. Nu bet tas jau kā saka na ļubiķeļa
13.06.2017 22:22 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es esmu krieviete, man gandrīz visi puiši ir bijuši krievi, arī apprecēju krievu tautības vīrieti. Ir man bijuši arī latviešu puiši, tā gan tikai mana pieredze, bet latvieši šķiet daudz rāmāki, lēnāki, mierīgāki, kas ir ļoti labi, taču tajā pašā laikā arī mazāk uzņemas atbildību, ir tādi nenoteiktāki, bailīgāki. Vismaz man šķiet, ka krievu vīrieši ir ģimeniskāki, vairāk gatavi iestāties par savu sievieti, parādīt savu attieksmi un vairumā gadījumā vēlas paši gādāt un rūpēties par sievieti, ģimeni-fiziski, emocionāli, finansiāli. Taču aizsvilstas vairāk, ir nesavaldīgāki. Es, protams, neapgalvoju, ka tā ir kaut kāda absolūtā patiesība, tikai mana pieredze.
13.06.2017 22:28 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Man ir krievu tautības draugs,ir ļoti rūpīgs , bet tanī pat laikā ir savs temperaments. Ja mīl ,tad mīl,ja ienīst ,tad ienīst. Uztraucas par sev tuviem cilvēkiem . Ir izpalīdzīgs. Ļoti raksturīgs ir tas,ka ja ir pa ko dusmīgs,tad to arī pasaka,nevis tur pie sevis .:-)
13.06.2017 22:30 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Man bija pārlatviskojies krievs(mainīja tautību). Nuuuuu..viņā kiš miš bija - gan latvieša, gan ukraiņa, gan krieva asinis. Vēlējās, lai za njevo ugazhivajet. Mammucis bija ieradinājis priekšā pakaļā skraidīt un izdarīt visu. Puisis lkm 90% no laika skraidīja palīdzēdams citiem, lai tikai būtu labiņš un par solījumiem man aizmirsa. Negribēju būt viņa mammīte, gribēju sev kārtīgu mužiku blakus, tāpēc aizgāju citu ceļu.
Agrāk vēlējos satikt tādu kā Marissa aprakstīja..ne tik greizsirdīgu, bet karstasinīgu un temperamentīgu gan (l)
13.06.2017 23:15 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
*uhazhivajet :-D
13.06.2017 23:16 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Eh.
Man vnm ir gribējies, lai nedaudz tas temperaments ir. Lai var just greizsirdību, ka jūtu,ka viens otram.
Ar bijušo nepilnu divu gadu laikā, ne miņas no greizsirdības. Skatoties atpakaļ, gribas nedaudz ''jūtamākas'' attiecības.
13.06.2017 23:20 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
3 gadus tikos ar krievu puisi. Sākumā ģimene bija pret, pēc tam viņu dievināja. Kad izšķīrāmies (pēc manas iniciatīvas), visvairāk pārdzīvoja mūsu vecāki :-D
Bet nu jā, man bija tāds diezgan netipisks krievs. Mājās sēdētājs, introverts, mazliet mizantropisks. Vienreiz viņš man pilnā nopietnībā pajautāja, kāpēc kaut kur iet, ja pēc tam tāpat mājās atpakaļ atnāksim. Ja dzēra stipros dzērienus, tad tikai vodku. Un vēl viņu ģimenē bija raksturīga pārlieku liela mātes gādība. Ļoti tipiski krieviem, bija dāsns. Ja dāvināja puķes, tikai rozes. Svētkos pārsvarā dāvināja rotaslietas. Manis dēļ viņam nebija žēl nekā :-)
13.06.2017 23:21 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Manai mammai pirmajā vietā būtu, lai man būtu labi un es būtu laimīga. Kas to lai zina, varbūt viņai būtu kaut kāda nepatika un iekšēji gribētos, lai tomēr es būtu ar latvieti, bet sejā man to nekad neteiktu, ja man būtu draugs krievs. Bet tautība ir tā pat kā attiecībā uz jebko. Pieņemsim, ka viņai nepatiktu, kur mans draugs strādā. Viņa to padomātu pie sevis, bet man sejā to nekad neteiktu, jo tā ir mana izvēle būt ar viņu kopā un viņa nevēlas nekādā veidā to ietekmēt. Savu nepatiku viņa neizrādītu pat ja mēs izšķirtos, iespējams ko teiktu tikai tad, ja es pati to jautātu. Tādā ziņā man ar mammu ir paveicies. Ar pārējiem radiem gan tā nav. Ja ne sejā, tad aiz muguras gan aprunātu :-D
13.06.2017 23:24 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Ērzeli, vai ne?(l)
Bet to jūt un saprot ātri kāds šis cilvēks ir, vai mana ex tips, vai Marissas aprakstītais.
Es gan nesaprotu kāpēc ģimene pret..bet, ja nolem mēģināt, neieciklējies uz to, maybe būs kā Profesore raksta, ka iemīļos neatkarīgi no tā, ka krievs. ;-)
13.06.2017 23:25 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Ar bijušo nepilnu divu gadu laikā, ne miņas no greizsirdības. Skatoties atpakaļ, gribas nedaudz ''jūtamākas'' attiecības.

Manā pieredzē visgreizsirdīgākais ir bijis latvietis. Tagad, kad atceros to murgu, ļoti novērtēju vīrošos zemu greizsirdības līmeni.
13.06.2017 23:25 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
kāpēc kaut kur iet, ja pēc tam tāpat mājās atpakaļ atnāksim

Kāpēc celties no gultas, ja vakarā tā pat iesim gulēt? :-D
13.06.2017 23:25 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Par greizsirdību runājot - man gan šķiet, ka arī šī būs tā lieta, kur tomēr vislabvākais ir vidussceļš. Ne pārlieku greizsirdīgs, tā ka neviena vīrieša numurs nedrīkst būt telefonā, un ik pēc stundas jādod ziņa, kur esi, ko dari un ar ko kopā; un ne tāds, kurš neizrāda ne kripatiņas greizsirdību. Bet varbūt tas tikai mans viedoklis.
13.06.2017 23:29 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Esmu bijusi attiecībās ar krievu tautības vīrieti no Krievijas. Jāatzīst, ka, ja salīdzina ar tām attiecībām, kuras man bija bijušas iepriekš (tikai ar latviešiem), šajās pirmoreiz mūžā jutos tik ļoti dievināta, lutināta, mīlēta. Pats vīrietis bija temperamentīgs, karstasinīgs, arī ļoti atklāts, gādīgs, rūpīgs un uzmanīgs. Esot viņam blakus, tiešām jutu stiprā pleca sajūtu, jutu, ka blakus ir īsts vīrietis, kurš gan māk, gan zina kā parūpēties par sevi, savu sievieti, ģimeni. Diemžēl, attiecības izjuka, bet ne vīrieša dēļ. Katrā ziņā, uzskatu, ka par visiem vīriešiem nevar spriest vienādi tikai viņu tautības dēļ, jo katrā tautā būs kretīni, brunču mednieki, tādi, kuri mīlēs palaist rokas, dominēt pār sievieti utt., utjp.. Galvenais ir cilvēku iepazīt pašai, ne klausīties man viena tante teica muļķībās, ko, diemžēl, bieži var novērot tad, ja runa iet par krievu vīriešiem.
13.06.2017 23:31 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Parādās daži īsteni ievērības cienīgi jautājumi, kuru atbildes ir tikai klusumā.
13.06.2017 23:43 |
 
Reitings 142
Reģ: 22.07.2013
Agrāk biju attiecībās ar krievu. Ļoti foršs puisis. Neteiktu, ka bija kāda liela atšķirība vai problēmas tautības dēļ.
Ok, on average krievs varbūt būs temperamentīgāks, dāsnāks utt. kā latvietis, bet galu galā tu satiksies ar konkrēto cilvēku nevis vidējo aritmētisko un tautība negarantē kaut kādas noteiktas rakstura īpašības.
Ja puisis piesaista, iepazīsti tuvāk un nekoncentrējies pārāk uz viņa tautību :-)
13.06.2017 23:43 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Man par šo tēmu patika šī grāmata. Lasās ļoti ātri un viegli, cik atceros, tā pat bija autores debija literatūrā.
13.06.2017 23:45 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
viens būš ok otrs nevisai jāskatās pēc situācijas.

:-D it kā tas tikai uz krieviem attiecas :-D
13.06.2017 23:58 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Vienmēr brīnos, kur gan masveidā ir tie bezatbildīgie un skopie latviešu vīrieši - manuprāt, tas tomēr nav no tautības atkarīgs, bet no ģimenes un audzināšanas.
Ja jāizvēlas, tad vidēji aritmētiskais krievu vīrietis man ļoti nepatīk un attiecības ar tipisku krievu neveidotu. Tieši tā savdabīgā "temperamentīguma" pēc, kas daudzām, nez kāpēc, šķiet tik pievilcīgs. Jā, varbūt biežāk uzdāvinās puķes un sargās (iepriekš pieminētā greizsirdība), bet arī uz citām metīs acis, ierobežos un uzskatīs vīrieti par galveno visās jomās.
Krievi arī biežāk ir mammu izlutināti un sagaida no sievietes appuišošanu.
14.06.2017 00:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits