Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nuvaring un es-aizmārša

 
Reitings 243
Reģ: 27.06.2012
Sveikas! Mazliet apkaunojoši, bet nevaru atrast informāciju lietošanas instrukcijā, to, ko meklēju.
Esmu lietojusi Nuvaring nu jau kādu laiku un šomēnes nolēmu "izlaizt" mēnešreizes. Respektīvi, pirmdien (vakar) plkst.10 man būtu bijis rinķis jāizņem un jāgaida mēnešreizes, bet tā vietā es gribēju ieikt jaunu rinķi un mēnešreizes aizkavētu. Bet- par to, ka rinķi jāsamaina atcerējos tkai plkst 22os. Līdz ar to pagājušas jau 12h. Vai man tagad nedēļu būtu jāievēro dubult-drošība ar prezervatīviem, vai tas ir tikai tad, ja rinķis bijis aizmirsts ielikt, neivis samainīt?
13.06.2017 12:55 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Normālā gadījumā būtu nedēļa bez Nova. Tas, ka ieliki ne uzreiz, bet pēc 12h, vienalga ir nedēļas laikā, līdz ar to neietekmē tā darbību. Vienīgi to 12h dēļ var sanākt mazās MR vai smērēšanās.
Ja starplaiku bez riņķa izvēlaties ļoti īsu (piemēram, 3 dienas vai mazāk), Jums var nebūt parastā asiņošana. Jums var būt smērēšanās (asiņu pilieni vai traipi) vai starpmenstruāla asiņošana, kamēr lietojat nākamo riņķi.

Lasi 3.4 punktu! Tur minēts par 4.nedēļu, ja aizmirsts izņemt un par MR nobīdīšanu.
http://apteka.lv/show-instrukcija-cena-pirkt-buy-price-annotation.php?&Lang=LV&id=942&medicament=NUVARING
13.06.2017 13:08 |
 
Reitings 1
Reģ: 30.01.2018
Negribot sākt jaunu tēmu, uzrakstīšu savu jautājumu tepat :-D
Tātad, lasot internetā par nuvaring, uzdūros faktam, ka tas pirms attaisīšanas jāuzglabā temperatūrā līdz 9 grādiem. Savu pirmo rinķīti iegādājos ~2 nedēļas pirms mr , tātad 2 nedēļas rinķītis stāvēja istabas temp. Negribas ticēt, ka tā dēļ rinķītis vairs nav tik drošs, bet tomēr uztraukums ir, par cik pirmo mēnesi lietoju viņu.
Tapec tāds diezgan parasts jautājums - Kā jūs uzglabājat nuvaring? Arī istabas temperatūrā?
30.01.2018 17:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)