Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārsteidza ielūgums

 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Nupat no pastkastītes izņēmu vēstuli , maigi sakot esmu šoka (t):-D
Ielūgums uz kāzām! Super,skaists notikums,jauks pasākums(l),bet tad seko lielais BET..
Mūs lūdz kā vedējus kāzām,kas paredzētas tikai ČETRATĀ:-O
Vēl noteikti sīkāk pārrunāsim ar pāri ko viņi vēlas/nevēlas,kā vispār ir izsapņojuši to dienu,taču jau laicigi lūdzu - dodiet padomus!
Mums ir tieši MĒNESIS līdz kāzām! Mēnesis! ko vispār tik īsā laikā var noorganizēt?
8.jūlijā man jāpadara šī diena īpaša,tācu jaunais pāris nav iztteikuši nekādas vēlmes. Viņi vēlas vienkārši dienu sev,taču zin,ka mēs to padarīsim īpašāku,jo mēs abi esam aktīvi,kas vienmēr visu "iekustina".
Pastāstiet kā jūs,jūsu paziņas ir aizvadījuši šo dienu četratā!
09.06.2017 16:38 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
pm
09.06.2017 16:41 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Mums bija šādas kāzas- tikai ar lieciniekiem. Pēc ceremonijas ar lieciniekiem iedzērām pa šampanieša glāzei un viņi devās savās gaitās, bet mēs kopā ar fotogrāfu devāmies bildēties. Pēc tam divatā braucām baudīt jauno statusu mazā medusmēnesī.
Es stipri šaubos, vai kāds jaunais pāris, kurš saka, ka grib kāzas "tikai sev" baigi gaida, lai liecinieki domātu kādas aktivitātes utt :D 90%, ka viņi vienkārši grib, lai tikai parakstiet papīrus.
09.06.2017 16:52 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Feline
Ielūgumā minēts,ka šo viņiem īpašo dienu par vēl īpašāku spēsim padarīt tikai mēs. Neieslīgšu atstāstā:-D,taču ir dotas diezgan skaidras norādes tam,ka šo dienu uztic mums(t). Tādēļ jau tas satraukums! Būt lieciniekam ir viens,taču vedējam(pat ,ja tikai četratā)-pavisam kas cits.
09.06.2017 17:04 |
 
10 gadi
Reitings 529
Reģ: 23.04.2011
Es te tā ne pa tēmu, bet radās jautājums. Ja viņiem vajag šo dienu īpašu, tad par pēc sarakstīšanās pasākumiem un plānotajām izdarībām jāmaksā šiem diviem vedejiem?
Es vienkārši nezinu kā tas notiek, tāpēc jautāju.
09.06.2017 17:12 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ja aicina par vedējiem, tad taču ļoti tuvi cilvēki? Tuviemdraugiem es uzreiz zvanītu, apsveiktu un noskaidrotu visas detaļas nevis gaidītu visādas varbūtību teorijas no svešiem foruma apmeklētājiem.
Limonāde - situācijas dažādas, bet parasti finanses tiek pārrunātas ar jauno pāri, kas sedz izmaksas. Vedēji sedz kādu pārsteigumu no sevis, kas parasti skaitās kā dāvana.. Tā kaut kā..
09.06.2017 19:40 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Diezgan cūcīgi no jaunā pāra puses - parasti jau vedējus uzaicina uz pārrunām par tēmu, pirms šitādu pārsteigumus sagādā. Cilvēkiem taču ir arī savi plāni, sava dzīve - ja nu viņu plānotajā kāzu datumā potenciālajiem vedējiem iepirktas lidmašīnas biļetes uz ilgi kāroto atvaļinājumu?
09.06.2017 22:33 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Traki, ko lai te vēl piebilst (t)
09.06.2017 22:38 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Zakjis*
Tas viss ir tik negaidīti,tik ļoti īsā laikā,ka esmu tiešām stresā,jo nezinu ko iesākt un vai vispār tik īsā laikā vēl varu pagūt ko noorganizēt! Neesam jau šīs jomas lietpratēji ar 100 kontaktiem kabatā. Viss ir jāizplāno,jārezervē..,bet man tik lielā pārstigumā man pt nojausmas ko iesākt :-D
Tagad jau palēnām sāk izkristalizēties kas un kā,taču vienalga LABPRĀT saņemtu ieteikumus kā pavadīt šo dienu! Idejas no svešiem foruma apmeklētājiem8-), jo ,iespējams, tieši šeit kādam būs burvīga ideja(l)
Mums jau ir pāris idejas,taču kā vienmēr,viena par otru labāka:-D, nespējam izlemt,vai tieši tas ir Tas ko vēlamies viņiem sagādāt:-D,jo pārbāztu un nogurdinošu dienu noteikti nevēlamies sagādāt!
12.06.2017 13:37 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
dy
Esmu palaidusi garām vai Tu tā arī nepateici, ko jaunais pāris konkrēti no jums sagaida šai dienā. Tikai būt klāt kā lieciniekiem vai arī visvisādas atrakcijas arīdzan?
12.06.2017 13:56 |
 
Reitings 526
Reģ: 19.08.2010
Tā neko sev pārsteigums :-D Un kas būtu, ja jums šajā datumā jau būtu plāni, piemēram, došānās ceļojumā? Ļoti neapdomīgi no jaunā pāra puses, šādas lietas parasti laicīgi izrunā.
Katrā ziņā - apsveicu ar vedēju godu! Esmu bijusi vedēja divas reizes, bet lielākās kāzās. Galvenais izrunāt visu sīki ar jauno pāri, ko vēlas, ko nevēlas. Protams, vajag arī kādu pārsteigumu, kas nav iepriekš runāts, bet saprotiet vismaz kopējo virzienu, ko viņi vēlēsies.
12.06.2017 13:58 |
 
10 gadi
Reitings 3052
Reģ: 09.10.2009
Es, protams, novēlu veiksmi un lai viss izdodas, bet man vienmēr rodas jautājums - vai Jums nav neērti vai bail,ka līgava izlasīs šo sarunu? Man šķiet jocīgi visu atstāstīt forumos (tik sīkās detaļās)... :-|(t) Meitenes (labu gribēdamas) ieteiks, ko un kā paveikt tajā dienā, bet līgava jau būs visu izlasījusi. :-|
12.06.2017 14:09 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Biju divreiz vedēju, precīzāk, liecinieku godā. Vienās bija ap desmit viesiem, otrās bija variants četratā plus mazā meitiņa.
.
Vissvarīgākais šajās kāzās tāpat bija, lai ierodos ar savu pasi. :D Ok, tērpu piemeklēju tādu, lai neaizēnotu līgavu, jo tā jau viņas diena. :) Pārējos mazāk svarīgos jautājumus apspriedām pirms kāzām, bet svinību vaininiekiem ne vienā, ne otrā gadījumā nebija nekādas ekstra prasības. Turklāt laika tāpat bija maz, lai uztaisītu kaut kādus šikos kāzu brīnumus. Un tos tāpat nevajadzēja, jo viss, lai arī vienkārši un klusi, tāpat bija skaisti, sirsnīgi un atmiņā paliekoši. (l) Turklāt abi pāri par svarīgāko uzskatīja vnk oficiāli reģistrēt savas attiecības. :)
12.06.2017 14:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits