Laiks

 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Nesaprotu kā ar visu tiek galā tie/ās kuri/as ikdienā daudz dara.
Rij kautkādus stimulatorus kas dod enerģiju?
Man ir iestājies totāls nogurums no ikdienas. Ikdienā strādāju standarta 8h darbadienu + atnākot mājās jāpalīdz sievai uzņemoties rūpes par mazo uz 3h, pēctam uzreiz esu tas kuram jāgatavo vakariņas un pēc tām jānomazgā trauki. Kā no rīta ap 7.00 pieceļos tā līdz 00.00 vislaik ko daru.
Brīvdienas ir tas dienas kad jāvelta laiks mājas kārtošanai, braukšanai uz veikalu iepitrkt pārtiku, un uz vairākām stundām jāpieskata bērns. Tā paiet visas manas brīvdienas.
Ja draugi kur paaucina uz jubilejām vai tāpat uz pasēdēšanu un sieva pat atlaiž man paarsti nav vēlem un power vairs kur vēl braukt un ko darīt.
Jūtos kā izspiesta jāņoga.
J\ūtu ka vispār lēnām pazūdu no dzīves, aizvien retāk vairs interesējos kas vispār notiek pasaulē, aizvien retāk skatos bildēs soc tīklos un sazvanos ar draugiem lai uzzinātu kā vi\niem iet, nekur ārpus māajs nav vairs vēlme iet utt.
08.06.2017 10:26 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Piedošanu, jobanais suns uzleca uz klavieres un tadēļ teksts samuhņīcs, sen jau vajadzēja to suni likvidēt. Tik daudz ēd un čurā tupelēs.
08.06.2017 14:27 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
spalvainais murkšķis
08.06.2017 14:28 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, ar tik lielu bērnu visu var darīt kopā.
--
Ko sieva dara visu dienu, ka Tev viss jādara? Nu, es to nesaprotu.
--
Mēs ar savu jau sen kopā tīram māju. Viņam ir sava birste, tad viņam tiek atļauts kaut ko saslaucīt. Es paspēju iztīrīt visu, bērns arī laimīgs. Ēst gatavojam kopā - viņam ir atļautie darbiņi, tad, nu, atkal prieks. Ieslēgt veļasmašīnu vispār nav problēmu - bērns drīkst salikt drēbes iekšā, arī palīdzēt izkarināt.
08.06.2017 14:29 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Sieva darbadienās ar bērnu pa mājām kamēr es darbā un brīvdienās arī kamēr es pa veikalu.
08.06.2017 14:32 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Izlasiji, bet neizlasiji vai ari neko nesaprati? es tev uzdevu konkretus jautajumus un devu konkretus ieteikumus!
neko neatbildi un mal savu par pienu un biezpienu! tad varbut ir verts meklet pa taisno no saimnieka vai ieviest govi?
dusmu paravi! pacikstet gribji? nu paciksteji! padomu mekleji? tad lasi un ieklausies un pardoma! ievies dzive izmainas?
vel ir variants kadam par to samaksat, kas tau dzivi sakrtos!
08.06.2017 14:32 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
havaja
nu ko tad es tev neatbildeju?
08.06.2017 14:33 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Un kāpēc tad viņa nevar iztīrīt māju un uztaisīt ēst? Bērns taču nav dažas nedēļas vai mēnešus vecs zīdainis, kurš kliedz koliku dēļ un karājas visu laiku pie krūts. Tad es saprastu, ka neko nevar paspēt. Bet ne jau ar divgadnieku.
08.06.2017 14:34 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
vina svau brivo laiku cik iespejams velta atputai...nu ousdiena sjau vina taisa kamer es darbaa.. es gatavoju tas edienrezies kuras pats esu majas
08.06.2017 14:36 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Kabans atkal izpaužas :D :D :D
08.06.2017 14:38 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, ja tā, tad dzīvojiet, kā līdz šim.
--
Ne velti saka - katram vīram tāda sieva, kādu viņš ir pelnījis.
08.06.2017 14:38 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Tā naktī mošanās nav tik traģiska, jo pie tā PIEROD, bet tā ir kaitinoša, tas gan, bet ne traģiska, turklāt sievietei nav jāstrādā, pa dienas vidu var atvilkt elpu, nosnausties, pastaigāt svaigā gaisā kas uzlādē un sniedz enerģiju(sēdēšana 4 sienās tieši nogurdina, nomāc un vairo depresiju), tādēļ nakts celšanās nav tik fiziski neizturama.
08.06.2017 14:39 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Nabadziņš. To jau sen citās diskusijās noskaidrojām.
Ne velti saka - katram vīram tāda sieva, kādu viņš ir pelnījis.

Tieši tā! Paši sev tādu ikdienu esiet izveidojuši un tur neviens nepalīdzēs.
**
Pa tēmu. Kopš bērna piedzimšanas savienoju bērnu+mājas+studijas vai bērns bd+pilnu slodzi darbā (ar vēl nešanu uz mājām)+studijas+mājas. Nu nepīkstu, grūtāk ir, bet šitā internetā sūdzēties uz vairākām lpp un diskusijām nekad neesmu atļāvusies.
08.06.2017 14:43 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
1) berns ir nikigs, jo par maz gul! Saku no pieredzes, jo mums ari bija posms ar nikigu bernu, ko likam gulet ap 00.00!!
kops ieviesam ciklu ap 20!! visiem dzive labak, berns nemz vairs netaisa nikus del miega, vins izgulejie sun pasiem laiks un izgulejusies! Iesaku!!
2)nav jau tikai ta, ka ir darbi un darbi, piemeram, majas kartosana, mums ir jautrs pasakums, to daram kopa, uzstadam viens otram challengus un apbalvojumus- uztaisit otram kafiju, vai laut izveleties filmu vai izdomat desertu!! AR to gribu teikt- ATTIEKSME!! un ka tad jus to maju piecukojat, ak katru dienu ir javac un javac vairaksas stundas??
3) par to iepirksanos- ok, saprotu, bet nav jau tev visam japarbauda termini, ja perc tikai uz nedelu? tikai svaigajiem produktiem- biezpiens, olas, siers, piens, gala, zivis... kas vel.?? nav jau tik daudz!?
4) ko tu daritu ar savu brivo laiku? saprotu, ko konkreti tu gribi darti ta vieta ka but ar gimeni? Laikos socialos tiklus? runat ar draugiem? iet vinus satikt? tam visam ir risanjumi- laiko, kamer gatavo est! es, piemeram, skatos savus serialus, kamer taisu est! sazvanities ar draugiem? dari to, kamer esi veikala!! iziet ar draugiem? taisat majas balites sestdienas!!
1) ja ej viens, tad tas ir tavs laiks, dari ka gribi, ko gribi, vel citas lietas pie reizes vari pakert un visus apzvanit! 2) ja ej kopa, tad tik ilgi nepiet un varat pirms vai pec, ko kopigu forsu atputai izdomat, piemeram, paest arpus majas...

Par majas kopsanu- kapec nav atrak, ja dara kopa? ko par ikdienas kopsanu tu dari- putekli, izsukt, izmazgat, novakt, traukus nomazgat? konkretak uzskaiti, kas aiznem tik daudz laika?
ja ej iepirkties viens, tad izmanto laikau
Par attieksmi pret bernu- nja, ja 3H kopabusanu noraksti ka tev nav dzives... jo gribas iedzert ar draugiem un pasedet soc tiklos... nezinu, varbut vaina ir prioritates?
vel ir opcija izskirties un dzivot atseviski, tad bernu aprupes laiku varat dalit uz divi, piemeram, tev ik pec 2 nedelam! tad tev bus divas nedelas brivak pa menesi!
08.06.2017 14:44 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Man jau acis žilbst no tām uzskaitītajām minūtēm un sekundēm. (t) Šitais čalis ir riktīgs kapeiku, tfu, laika p***js. :D
Manuprāt, ne jau iepirkšanās, ēst gatavošana un laika trūkums te ir problēma. Bet tā sasodītā sekunžu skaitīšana, jo tā patērē riktīgi daudz enerģijas. Un pa tukšo.
Nezinu nevienu laimīgu cilvēku, kurš sīkstulīgi skaita katru centu, sekundi vai svara gramus. Nevienu pašu.
Kad čalis mainīs attieksmi, tad arī kaut kas mainīsies. Tikmēr... Nu tikmēr būs viens un tas pats. (t)
08.06.2017 14:48 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
Havaja, vienīgais ko spēju iztēloties, ka katru vakaru būtu jātīra stunda, ja sieva nevienu trauku nemazgātu pa visu dienu un izlietnē būtu čupa + katli, ja sieviete pēc bērna neaizvāktu, bērns mēdz spļaut un mētāties ar ēdienu un šmuce var būt liela, ja dzīvotu pilnīgi pofig, visu nomestu, pampjus pat nejēgtu aiznest līdz misenei, kaut kur nomestu, viss būtu izvandīts, mazajam ļautu pa atvilknēm vandīties. Tieši tik traģisku skatu spēju iztēloties, kad vīrietis nāk ar pārtikas maisu mājās, cep, šmorē, pēc tam visu tīra, pieskata bērnu, un sieva čiliņā skatās seriālu :-D:-D
08.06.2017 14:50 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
nerātnā kā redzam, te cosmo skaita kapeikas, iegaumē kurā minūtē un stundā bija aizņemts telefons:-D
08.06.2017 14:54 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Ne velti saka - katram vīram tāda sieva, kādu viņš ir pelnījis.
+++
-
Pa lielam es arī pērkos ar ģimeni visai nedēļai, tieši tāpat 3-4 lielie rimi maisi pilni, veikalā, pat tad kad puika bija vien dažus mēnešus vecs, nepavadām ilgāk par ~1 stundu. Arī skatāmies termiņus, lai visu nedēļu, atvērts produkts var stāvēt.
Kādā gliemežātrumā jāslīd gar plauktiem, lai savāktu 2,5 stundas. Kāpēc ar sievu un bērnu kopā neejat uz veikalu, tādā veidā var sadalīt savācamo produktu klāstu uz abiem?! Lasu un šķiet, ka vai nu tev ar galvu nav viss kārtībā, vai sieva ļooti ērti iekārtojusies. Viņai kāda kaite, ka nevar arī sākt gatavot vakariņas un tad kad tu pārrodies no darba, pārņem gatavošanu vai pieskati bērnu?!
Kāpēc visus mājas kārtošanas darbus nevar veikt kopā, vēl jo vairāk, ja bērnam jau ir 2 gadi, tāds jau saprātīgs vecums. Mans bērns uz to brīdi rāpoja un līda visur līdzi putekļu sūcējam, palīdzēja ar lupatiņu tīrīt putekļus, lika savas mantas mantu kastē.
08.06.2017 15:00 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
vienīgais ko spēju iztēloties, ka katru vakaru būtu jātīra stunda, ja sieva nevienu trauku nemazgātu pa visu dienu un izlietnē būtu čupa + katli, ja sieviete pēc bērna neaizvāktu, bērns mēdz spļaut un mētāties ar ēdienu un šmuce var būt liela, ja dzīvotu pilnīgi pofig, visu nomestu, pampjus pat nejēgtu aiznest līdz misenei, kaut kur nomestu, viss būtu izvandīts, mazajam ļautu pa atvilknēm vandīties.
Varbūt šis arī ir Eriksons gadījums?! :-D
08.06.2017 15:02 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Sognare
Un viņi ir laimīgi? :D Nē.
Tak neesmu lasījusi te par nevienu kapeiku, pareizā laika, precīzo sekunžu, kaloriju, svara gramu, apkārtmēru milimetru un visādu citādu veidu p***ju. (t) Gatavā traģikomēdija labākajās antīkajās tradīcijās. :D
08.06.2017 15:04 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Piedošanu, jobanais suns uzleca uz klavieres un tadēļ teksts samuhņīcs, sen jau vajadzēja to suni likvidēt. Tik daudz ēd un čurā tupelēs.

sāk zust ticamība..
08.06.2017 15:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits